mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 15:10 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
A jesli solo? Zreszta nieistotne Nie dyskutuje na temat uzytecznosci trinketow, tylko wskazuje, ze gadanie "kazdy ma trinket do wychodzenia z owcy, wiec owca jest do dupy" jest bez sensu.



Owca jest do dupy bo
a) W bardzo krótkim czasie leczy cię do full hp
b) Zwykle trwa ok 10s (pvp). A przypominam, co poniektórym, że to skill do CC, który teoretycznie ma właśnie z 5vs5 zrobić 5vs4 I w tej roli jest całkowicie _Bezużyteczny_
c) Jest nieprzewidywalna, potrafi puścić po 2s albo po 15s.... Niech mi ktoś wyjaśni jak ma się owca do feara w pvp? fear nie leczy, rzadko jest przerywany przez dmg, i zwykle trwa full duration. :wtf:


Zoltan napisał(a):
Co do burst dmg, to sam wielokrotnie widzialem ludzi zabijanych zanim zdazyli wyjsc z owcy. Prawda jest taka, ze w pewnym momencie w PVP na mala skale 1szym celem zaczeli stawac sie casterzy z trinketami a nie healerzy. Bo nie bylo wiekszego zagrozenia niz ktos, kto w ciagu 2 sekund z 5v5 robi 4v5.


To samo tyczy się każdej klasy dd. Wiec, czemu nerfować tylko trinket magów? Bo to raz widziałem warka wbiegającego w tłum, AoE fear, Bam Bam pierwszy caster dead. Intercept na następnego castera itp itd. GG

Albo roga zdejmującego casterów z tyłu walki. itp itd


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 15:14 
Cytuj  
Goat - fear jest przerywany przez dmg. uwierz mi na słowo proszę:)
gdyby nie był byłbym godlike:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 15:17 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Goat - fear jest przerywany przez dmg. uwierz mi na słowo proszę:)
gdyby nie był byłbym godlike:)


Widocznie ja jestem jakiś wielki pechowiec. Tyle razy byłem bashowany w fear przez np warka albo rogala że szkoda gadać. Nawet jak jest przerywany to ma jakąś małą szanse na to, a jak nie to ide normalnie petycje robić do gm'ów XD


_________________
Obrazek

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 15:17 
Cytuj  
Cytuj:
Scater trwa 4s o ile dobrze pamiętam. Żaden hunter w tym czasie nie zdąży się odsunąć + odpalić aimed. Szczególnie jak jest spowolniony.


ale zdazy do ciebie podejsc i podlozyc pulapke.

Cytuj:
Z hunterem jest akurat tak, te to on ma 3 sekundy na zabicie Ciebie a potem sam jest pozamiatany.


i jak do tego doszedles ?


_________________
Obrazek

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 15:18 
Cytuj  
przeczytaj patch notes. nerfuja intemidating shout ze efekt będzie na max 5 osob/mobow.


_________________
Obrazek

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 15:20 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Zoltan napisał(a):
A jesli solo? Zreszta nieistotne Nie dyskutuje na temat uzytecznosci trinketow, tylko wskazuje, ze gadanie "kazdy ma trinket do wychodzenia z owcy, wiec owca jest do dupy" jest bez sensu.



Owca jest do dupy bo
a) W bardzo krótkim czasie leczy cię do full hp
b) Zwykle trwa ok 10s (pvp). A przypominam, co poniektórym, że to skill do CC, który teoretycznie ma właśnie z 5vs5 zrobić 5vs4 I w tej roli jest całkowicie _Bezużyteczny_
c) Jest nieprzewidywalna, potrafi puścić po 2s albo po 15s.... Niech mi ktoś wyjaśni jak ma się owca do feara w pvp? fear nie leczy, rzadko jest przerywany przez dmg, i zwykle trwa full duration. :wtf:

Po pierwsze 10s to masa czasu na zdjecie healerow na przyklad. Owca to CC jak kazdy inny, IMHO porownywalny z fearem, bo owszem, ma wady, ktore wymieniles, ale mimo wszystko mniej sposobow wyjscia (kazdy UD ma fear w dupie, warrior tym bardziej).
Polecam:
http://www.retributionguild.net/movies/ ... _part2.avi

Kolesie biegaja z 2 owcami i wykorzystuja to bardzo dobrze. I nie bija sie z n00bami, Proven to jest gildia w ktorej jest Pat (ten od filmiku, po ktorym znerfowali enrage).

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 15:28 
Cytuj  
sirek napisał(a):
przeczytaj patch notes. nerfuja intemidating shout ze efekt będzie na max 5 osob/mobow.


Imo dalej wystarczy. Większe zergi zdarzają się tylko w AV <smile> i tylko bardzo sporadycznie AB/WSG


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 15:28 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Cytuj:
Z hunterem jest akurat tak, te to on ma 3 sekundy na zabicie Ciebie a potem sam jest pozamiatany.


i jak do tego doszedles ?


Posiadajac zarowno przyzwoicie wyposazonego maga jak i huntera - obie postacie na 60 lvlu z epickim (w przypadku maga prawie w calosci, w przypadku huntera mniej wiecej w polowie) wyposazeniem. Czyli najogolniej rzecz biorac - z wlasnego doswiadczenia.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 15:31 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Po pierwsze 10s to masa czasu na zdjecie healerow na przyklad.


Kiedy owca zwykle leci na priestów bo jeżeli choć jeden priest zostanie i jest w stanie castować to odrazu dispell zrobi.

Anyways. Nie mówie, że owca jest kompletnie bezużyteczna. Ale to, że zadziała tak jak powinna jest raczej rzadkie.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 16:15 
Cytuj  
Hmm? Nerfneli elemental shamana z bwl trinketem i zhc, shadow priesta z oba trinketami co potrafi pierdolnac dota za 400+, warlocka nerfneli, najmniej odczuwalny "nerf" torp+zhc jest w klasie maga. Ludzie po prostu nie kumaja ze to nie trinkety oba na raz ich rozpierdalaja, tylko AP. A ze ci co whinowali (roball np.) to maja o magu pojecie takie jak z koziej dupy trabka to zamiast critow 3.5k beda crity 3.1k. I tak 2-shoting bedzie dla maga istnial. Bylem AP, do dupy ten build, 3 minutowy cooldown a bez niego to dupa, zero skilla tylko macro.

Mi zwisa ten nerf, bardzo zwisa. Ci co whinowali sie obudza z palcem w dupie jak dostana bolta za 1.3k hita bez trinetow, kolo odpali zhc i AP i zmiecie was tak samo jak przed nerfem.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 16:26 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
nie czytalem tych wszystkich stron - ja sie osobiscie ciesze z tego nerfa jako mag, gdyz moze dzieki temu bedzie mniej noobow, ktorzy potrafia kogos zabic tylko raz na 3min, nie mam ani toep, ani zhc a potrafie sobie poradzic w pvp i nie whinuje co chwila na byle co.


Zgadzam sie z kolegą, nie mam zadnego z tych trinketow, a jak bede chcial miec, to wystarzy mi tylko jeden - ZHC, nie bede musial chodzic do MC 50 razy po ToEP'a. Zresztą jest taki filmik - More than just a macro mage na warcraftmovies.com - koleś ma trinkety, ale ich nie używa a itak radzi sobie niezle - bo tak naprawde to trinkety jedynie zmniejszaja zapotrzebowanie na skill - nie trzeba wiele filozofii zeby wcisnac 1 przycisk, odpalajac na raz ZHC ToEP AP PoM i frostbolta(ew. pyro) na zamrozony target.

Ja sam moim magiem nan 2 epiki - Arcanist shoulder oraz Mana Igniting Cord - moj damage z frostbolta to 660-700, mam 2700HP ( :( ) i 5500 many. Jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem, to moge złożyć wiele osob uzywajac frostnova, counterspell, frostbolt i CoC no i dobic fireblastem/IAE (jesli frostbolt i coc critnie to po ptakach). Inna sprawa ze moja srednia dlugosc zycia jak ktos na mnie siadzie to ok. 3 sekundy, 10 sekund z ice blockiem.

Ten nerf moze i nerfnie tych "epixed out" magow, ale nic nie pogorszy sprawy tym z 'blue', a nawet polepszy sprawde w pvp.

Moje nic nie znaczace, niedoswiadczone i l2p, 3 grosze.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 17:10 
Cytuj  
blablabla maga sklada 5/9 klas, za to pozostale 8 klas jedzie kazdego z palcem w dupie, co nie?

blablabla hunter, cos tam, nabira dystanstu, mag stoi, hunter cos tam nabiera dsytansu, mag stoi. ( tak odnosnie jednej z wypowiedzi)

@ r_ADM
r_ADM napisał(a):
ale zdazy do ciebie podejsc i podlozyc pulapke.


gubisz sie chlopcze. najpierw mial walnac concusiive w deadzonie, zeby nabrac dystansu, a teraz po walnieciu scattera podbiega do Ciebie zeby pulapke zalozyc. Brilliant.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 17:16 
Cytuj  
kk


_________________
Obrazek

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 17:29 
Cytuj  
zapomniales dodac "thxbye", tak pro skrot, co?

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 17:46 
Cytuj  
ZHC + ToEP Nerf 1.10


http://www.grapheine.com/bombaytv/play_uk.php?id=818543


:lol:


_________________
Nindrit CT_profile

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 18:33 
Cytuj  
Trinkety sa epickie, trzeba mniec raid zeby je zdobyc, ten mag, co je ma, pewnie ma tez wiecej niz 1-2 epiki i inni z jego gildii tez, na BG chodzi zeby walczyc z innymi co maj tyle epicow co on.
Mag 3.7k hp hunter ma 5k warrior 5k a roue ma 4.5k hp.

Jesli topowy epicki
Warrior ma MS za 2.2k, 1.2k+ Auto, execute
Rogue ma insta 2.2k ambus 1.8 backstab, eviscaret
Hunter combo AS 2,8k Mulit 1,4k Auto 1k

To ja jako mag chcialbym miec taki burst jak oni, nie mam heal, ani hp ani peta, moja rola to DD.
Problem w tym ze mag ma 15% sznsy na krytyk a oni przynajmnie 2 razy tyle. Ja majac 2 trinkety nie liczylem na cryta, ale na normaly dmg, bo ja mam cryta raz na 7 speli a oni co 3 hity.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 18:38 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
Trinkety sa epickie, trzeba mniec raid zeby je zdobyc, ten mag, co je ma, pewnie ma tez wiecej niz 1-2 epiki i inni z jego gildii tez, na BG chodzi zeby walczyc z innymi co maj tyle epicow co on.
Mag 3.7k hp hunter ma 5k warrior 5k a roue ma 4.5k hp.


I tu jest właśnie cały problem i pies zakopany!!! G.... prawda!!! Idzie i walczy z ludźmi, którzy nie mają epików z mc/bwl np. ja. Nie chodzę po mc/bwl ponieważ wybrałem pvp. Wybrałem pvp i dąże przynajmniej do rangi 12 a aby to osiągnąć, na moim serverze, potrzeba dużo wysiłku i można zapomieć o czymś innym niż bg. Ja należę do A-Teamu, ale to nie znaczy, że mamy szansę z teamem, który jest full epix item z bwl. Jest cieżko wygrać.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 18:48 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
I tu jest właśnie cały problem i pies zakopany!!! G.... prawda!!! Idzie i walczy z ludźmi, którzy nie mają epików z mc/bwl np. ja. Nie chodzę po mc/bwl ponieważ wybrałem pvp. Wybrałem pvp i dąże przynajmniej do rangi 12 a aby to osiągnąć, na moim serverze, potrzeba dużo wysiłku i można zapomieć o czymś innym niż bg. Ja należę do A-Teamu, ale to nie znaczy, że mamy szansę z teamem, który jest full epix item z bwl. Jest cieżko wygrać.


To co mowisz to szczera prawda, tylko ze ty sygnalizujesz duzo powazniejszy problem, nie na te dyskusje. Tu jest romowa o nerfie epickich trinketow i tyle....

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 19:30 
Cytuj  
LOL@Mages

Nawet nie chce mi sie czytac calego tematu, ale jakby mnie ktos zapytal ktora klasa wyprodukowala 8 stron whinow w ciagu <12h to bym w ciemno strzelil, ze magowie :>


_________________
Obrazek

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 19:51 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
LOL@Mages

Nawet nie chce mi sie czytac calego tematu, ale jakby mnie ktos zapytal ktora klasa wyprodukowala 8 stron whinow w ciagu <12h to bym w ciemno strzelil, ze magowie :>


Polak potrafi, nie czytalem ale i tak sie wypowiem. :cry:
Czy ilosc postow na godzine tak ci spadla ze musiales podzielic sie z nami swoim odkryciem???

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.