mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 10:13 
Cytuj  
Dajcie mi crita po 4,2k bo taki dostałem Lockiem ostatnio w BB od maga to może zrozumiecie czemu nerfuja trinkiety pewnie zabił by mnie jednym strzałem gdybym miał troszku mniej life(znaczy nie miał impa)
Pokażcie mi inna klase z wyjatkiem Locka co może zabić druga 1 strzałem ja osobiście nie widze takiej mozliwości nawet słynny hunter nie bedzie miał takich critów.
Nie mam jeszcze żadnego z tych trinkietów ale rozumiem czemu to zmieniaja i nie zamierzam płakać z tego powodu wg. mnie płacza tylko te osoby które chca udawac "pro imba" a nie umieja wcale grać tylko opieraja sie na swoich itemach(mam na mysli przewage sprzetową) bo jak nie zabija w 2 strzałach to sami umieraja bo umiejetności u nich jest 10% w stosunku do itemów

P.S.A teraz do magów weżcie sobie obliczcie jai macie dmg z comba instantów pyroblast firebolt fireblast i cc jestem ciekawy o ile on jest mnieszy do comba huntera

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 10:17 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@Schirru ROTFL
Silne strony maga w/g blizzarda (zrodlo: http://www.wow-europe.com/en/info/classes/mage.html ) czyli autorow:
- Can Summon Food and Drink
- Powerful Area of Effect Damage Spells
- Can Teleport around

[ciap]



Sorry Fabianek, ale to teraz ty się ośmieszasz.

Definicja mage w/g Blizzarda zmianiła się kilka miesięcy po tym jak gra została wydana. Kiedyś (np jak ja zaczynałem grać magiem) to było coś w stylu "Master at damage dealing". Potem Blizzard musiał zmienić tą definicje żeby dopasować ją do swojego nieudolnego balansowania gry i tak z DD zmieniliśmy się (my magowie) w Food/Drink + Portal + AoE którego użycie jest mocno sytuacyjne.


_________________
Obrazek

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 10:17 
Cytuj  
Aerii napisał(a):
P.S.A teraz do magów weżcie sobie obliczcie jai macie dmg z comba instantów pyroblast firebolt fireblast i cc jestem ciekawy o ile on jest mnieszy do comba huntera


Nawet chwile grałem magiem, ale nigdy nie udało mi się zrobić combo instant: pyro, fireball, fireblast. Bo zawsze mi się wydawało, że jeden ze spelli trzeba castować... Choć w sumie możliwe, zakładając że masz: POM pyro, 8/8 Netherwind POM fireball, instant fireblast. I dużo szczęścia...


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 10:19 
Cytuj  
Fabianek, wejdz sobie na ktorekolwiek classforum i czytaj. Jest tam dokladnie tyle samo whinow.

Co do silnych stron klasy, ktore wymieniles; przeczytaj sobie co jest napisane na temat maga w instrukcji. I zanim zaczniesz gadac, ze to bylo rok temu to pomysl, ze wiekszosc magow zaczynala gre wlasnie wtedy.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 10:20 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Sorry Fabianek, ale to teraz ty się ośmieszasz.

dlatego ze uzywam mojego maga zgodnie z przeznaczeniem?

Cytuj:
Definicja mage w/g Blizzarda zmianiła się kilka miesięcy po tym jak gra została wydana. Kiedyś (np jak ja zaczynałem grać magiem)....

kiedys to byly dinozaury i to nie napewno, kiedys byly 3 epixxy na krzyz a teraz sa 3 legendary ( i to nie napewno bo nie wiadomo co c'thul rzuca), czqasy sie zmieniaja trzeba isc do przodu a nie wspominac "stare dobre czasy" bedziesz mial na to czas na emeryturze. A teraz albo sie dostosuj albo usiadz w kącie i placz nad swoim zalosnym dps on single target.

r_ADM napisał(a):
Co do silnych stron klasy, ktore wymieniles; przeczytaj sobie co jest napisane na temat maga w instrukcji. I zanim zaczniesz gadac, ze to bylo rok temu to pomysl, ze wiekszosc magow zaczynala gre wlasnie wtedy.


dostosuj sie albo placz w kącie razem z Goatus'em.

Wiesz jak ja zaczynalem to bylo ....[wstaw dowolna rzecz ktora sie zmienila od roku] i jakos nie placze.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 2 mar 2006, 10:25 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 10:24 
Cytuj  
Cytuj:
A teraz albo sie dostosuj albo usiadz w koncie i placz nad swoim zalosnym dps on single target.


sigh :roll:

Tak na marginesie. Moim zdaniem logicznym zestawieniem byloby im wiecej dmg robisz tym mniejszy masz surviveability. I teraz mamy kilka dd class: mag, lock, rogue, warrior i hunter. I teraz uloz, ktora ma najwieksza surviveabilty. Hint: ice block to talent.


_________________
Obrazek

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 10:29 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@Schirru ROTFL
Silne strony maga w/g blizzarda (zrodlo: http://www.wow-europe.com/en/info/classes/mage.html ) czyli autorow:
- Can Summon Food and Drink
- Powerful Area of Effect Damage Spells
- Can Teleport around

I teraz moje pytania do ciebie:
- umiesz przywolywac jedzenie i wody?
- umiesz sie teleprotowac?
- czy mag ma najlepsze aoe w grze?



heh Lepiej sparawdz opis kazdej klasy, blizzard juz dawno, pozbyl sie odniesien do DD w kazdej z nich . Wiec co ma mi pokazac ten twoj cytat?? http://www.worldofwarcraft.com

A co do L2P, a niby czego nie wiem, o swojej klasie a co wynika z moich postow? Nie obawiam sie kazdej klasy z kazda moge wlaczyc. Zabijam zdecydowanie czescie niz jestem zabijany, a do tego moge robic jeszce inne rzeczy ( no moze nie na druida coz biednym drudim dali tylko totalny immune na wszystkie CC jakie ma mag:). Ale jesli whin biednych rogue, warriorow, hunterow i priestow, pozbywa mnie 15% dmg to moge sie pytac czemu????
Jesli ty majac druida masz jakikolwiek problem z mageim (uraz?), a z tego co widze to masz, to zastanow sie kto ma sie tu i czego uczyc, moze tak co jakis czas healuj swego warrior bo on zrobi z tego wiekszy pozytek niz ty.


Ostatnio edytowano 2 mar 2006, 10:54 przez Schirru, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 10:30 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Tak na marginesie. Moim zdaniem logicznym zestawieniem byloby im wiecej dmg robisz tym mniejszy masz surviveability.


logicznym zestawieniem jest to ze kazda klasa jest do czego innego, o ile sie znam na klasach:
- mag - teh best aoe in game
- lock - teh best debuff/dots in game
- rogue - teh best dps on single target in game
- warrior - teh best surviveability
- hynter - taka hybryda ni to AoE dps ni to single target (bo ani w tym ani w tym nie jest najlepszy), do tego bezcenny na wieksozsci eng game'owych bossow: tranq shot


Cytuj:
Hint: ice block to talent.


ktorego posiadanie to _twoj_ wolny wybor tak samo jak wyborem warriora jest last stand, rogue cold blooda, hyntera aim shota, locka nightfalla etc.

Schirru napisał(a):
heh Lepiej sparawdz opis kazdej klasy, blizzard juz dawno, pozbyl sie odniesien do DD w kazdej z nich . Wiec co ma mi pokazac ten twoj cytat?? http://www.worldofwarcraft.com


ze uzywasz swojej klasy niezgodnie z przeznaczeniem.

Cytuj:
A co do L2P, a niby czego nie wiem, o swojej klasie a co wynika z moich postow?


ze chcesz robic najwiekszy dps on single target

Cytuj:
Nie obawiam sie kazdej klasy z kazda moge wlaczyc. Zabijam zdecydowanie czescie niz jestem zabijany, a do tego moge robic jeszce inne rzeczy ( no moze nie na druida coz biednym drudim dali tylko totalny immune na wszystkie CC jakie ma mag:). Ale jesli whin biednych rogue, warriorow, hunterow i priestow, pozbywa mnie 15% dmg to moge sie pytac czemu????


Cytuj:
Jesli ty majac druida masz jakikolwiek problem z mageim (uraz?), a z tego co widze to masz, to zastanow sie kto ma sie tu i czego uczyc, moze tak co jakis czas healuj swego warrior bo on zrobi z tego wiekszy pozytek niz ty.


a gdzie ja napisalem ze mam problem z magami o_O
wiesz tylko z _jednym_ magiem mam problem na serverze ale czy ja placze z tego powodu? nie, staram sie dostosowac a nie plakac. ToEP to tylko blyskotka a ty placzesz jak 5cio latek ktoremu zabrano zabawke.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 2 mar 2006, 10:38 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 10:32 
Cytuj  
Fabianek: nie odpowiedziales na moje pytanie.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 10:36 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
dlatego ze uzywam mojego maga zgodnie z przeznaczeniem?


Wsumie masz racje. Najlepiej sie położyć i dac jeb#$ać w dupe Blizzardowi bo przecież ich słowo jest święte i jak coś mówią to tak musi być.

Fabianek napisał(a):
dostosuj sie albo placz w kącie razem z Goatus'em.


Ja nie płacze. Nawet nie miałem tych trinketów. Dalej sobie świetnie radzę. Wytykałem tylko, co poniektórym "znawcom" magów drobną niekonsekwencje ze strony Blizzarda, ale widać panowie dużo lepiej wiecie, co i jak. Zresztą magowie to ostatnio bardzo popularna klasa, po której się jeździ...

GG

Gratuluje klapek na oczach.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 10:41 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
- mag - teh best aoe in game


Tak technicznie to prawda. Polecam ci jednak zrobić maga na lvlu 60 i spróbować AoE w pvp w grupie więcej niż 3 przeciwników. Śmiało. I dare you.


_________________
Obrazek

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 10:42 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
@Fabianek
Lepiej zastanow sie jaki by podniusl sie whin gdyby ogloszono ze nerfuje sie o 15% DPS na wszystkich endgame bronich rogue, warriorow i hunterow, bo wlasnie o tyle zmniejejszyl sie burst dla maga majacego okolo 400 +smd spell.

No popatrz... Zgadnij o ile zmniejszyl sie dmg warriora po nerfie enrage?

Goatus napisał(a):
No widzisz ja też. Tylko nie o to chodzi imo. Prawdziwe pytanie to: po co ten nerf dla klasy która prawdziwego buffa nie dostała od bety. Po co ten nerf skoro większość, dd klas potrafi równie szybko (Przy odrobinie szczęście) zabić swój cel?

Eh... Zrozum, to jest nerf _trinketow_, nie klasy. Znam szamanow, druidow, warlockow z ToEP i ZHC. Znam tez magow. Ci ostatni oczywiscie placza najmocniej.
Dyskusja robi sie coraz bardziej bezcelowa, jak kazda dyskusja o nerfie zreszta. Nerfowani uwazaja, ze to niesluszne, cala reszta, ze jak najbardziej. Naturalna reakcja.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 10:44 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Fabianek: nie odpowiedziales na moje pytanie.


odpowiedzialem ci co dla mnie jest logicznym zestawieniem ktore rozni sie zdecydowanie od twojego logicznego zestawienia wiec nie moge odpowiedziec na tak zadane pytanie

Goatus napisał(a):
Wsumie masz racje. Najlepiej sie położyć i dac jeb#$ać w dupe Blizzardowi bo przecież ich słowo jest święte i jak coś mówią to tak musi być.


mojego gnoma tam nikt nie jeb.... raczej on jeb... po 3-5 mobow na raz, jedyne co mi sie w nim nie podoba ze ma malo hp ale naprawilem ta mala skaze enchantami +sta/hp i dalej sobie radosnie podskakuje walac AE :]

Cytuj:
Zresztą magowie to ostatnio bardzo popularna klasa, po której się jeździ...


na tak opinie sobie magowie ciaglymi whine'ami zapracowali, najpierw plakali za invisibility a teraz palcza na przezywalnosc i dps on single target ciekawe na co beda plakali jak znow blizz ich zignoruje

ach jeszcze jedna sprawa mag jestg przed przebudowa a lock, hynter (ktorzy was tak strasznie masakruja) sa po przebudowie.

Goatus napisał(a):
Tak technicznie to prawda. Polecam ci jednak zrobić maga na lvlu 60 i spróbować AoE w pvp w grupie więcej niż 3 przeciwników. Śmiało. I dare you.


poki co 52 wiec juz nie daleko i owszem sproboje i zfrapsuje :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 2 mar 2006, 10:49 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 10:48 
Cytuj  
Cytuj:
odpowiedzialem ci co dla mnie jest logicznym zestawieniem ktore rozni sie zdecydowanie od twojego logicznego zestawienia wiec nie moge odpowiedziec na tak zadane pytanie


gowno odpowiedziales. pytanie bylo proste. zakladajac, ze wszystkie te klasy robia single target dps (a dokladnie tak sie dzieje w rajdach), ktora ma najwieksza przezywalnosc.


_________________
Obrazek

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 10:50 
Cytuj  
sorrki cos namieszalem z cytatemi.


Ostatnio edytowano 2 mar 2006, 10:53 przez Schirru, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 10:53 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
gowno odpowiedziales. pytanie bylo proste. zakladajac, ze wszystkie te klasy robia single target dps (a dokladnie tak sie dzieje w rajdach), ktora ma najwieksza przezywalnosc.


z dpsu?

hmmm rogue i hynter bo maja vanish/feint/FD pozniej warrior bo jest na 2 strzaly a reszta klas na 1 i jaki to ma zwiazek z ZHC ToEP i nerfem?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 10:53 
Cytuj  
Jako "ostatni sprawiedliwy" ktory dopiero co zalogowal sie chcialem zauwazyc dwie rzeczy.

a) jakos nie zarejestrowalem zeby ktos tu szczegolnie whinowal. Szkoda stackowania trinketow i tyle. Czy co umieli zabic grajac magiem, beda to umieli nadal. Jak sam napisalem, a ktos podkreslil, zamiast tych "gwarantowanych" (pierdolenie , jak pisalem wczesniej) frostboltow po 3k+ , beda tak samo "gwarantowane" (pierdolenie znowu) frostbolty po 2,7k. Zamiast legendarnych fireballi i pyroblastow za 4k+, beda qwa legendarne fireballe po 3,65k+. Jakas zasadnicza roznica ? NIE

90% tego pieprzonego topicu to radosc innych, ze od tej pory mag bedzie jeszcze musial Fireblasta albo CoC dorzucic i moze w tym czasie zdarza ewentualnie cos zrobic ...zzzzz

b) Fabianku zycze Ci , zeby blizz za 2 miesiace zabral Ci czary leczace i formy, a na stronie napisal
Druid:
Able to pick up flowers
Able to trade at AH.

Nie chodzi moj drogi o to, co napisali zeby dostosowac sie do rzeczywistosci. Chodzi o to, ze wiekszosc graczy, ktora zdecydowala sie na granie magiem, decydowala sie na "najlepszego" lub "jednego z najlepszych" (nie pamietam sformulowania) damage dealerow w grze. A niestety magowi trudno przebic sie na gorke dmgu w highendowych instancjach (nie licze momentow AOE, bez ktorych raid by sobie nie poradzil, ale to jednostkowe przypadki). Patrzac na to w ten sposob magowie moga czuc sie oszukani (choc z drugiej strony sprobuj zrobic jakis highendowy instance bez magow (no moze z wyjatkiem Onyxii)).

I do kurwy nedzy troche wiecej szacunku do magow. Gdyby nie oni to kase ktora farmujesz w BWLu (zauwaz, ze nie napisalem nic o nefie) wydawalbys na wode u handlarza w Ironforge.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 11:01 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Jako "ostatni sprawiedliwy" ktory dopiero co zalogowal sie chcialem zauwazyc dwie rzeczy.


Cytuj:
a) jakos nie zarejestrowalem zeby ktos tu szczegolnie whinowal. Szkoda stackowania trinketow i tyle. Czy co umieli zabic grajac magiem, beda to umieli nadal. Jak sam napisalem, a ktos podkreslil, zamiast tych "gwarantowanych" (pierdolenie , jak pisalem wczesniej) frostboltow po 3k+ , beda tak samo "gwarantowane" (pierdolenie znowu) frostbolty po 2,7k. Zamiast legendarnych fireballi i pyroblastow za 4k+, beda qwa legendarne fireballe po 3,65k+. Jakas zasadnicza roznica ? NIE

patrz posty r_adm

Cytuj:
b) Fabianku zycze Ci , zeby blizz za 2 miesiace zabral Ci czary leczace i formy, a na stronie napisal
Druid:
Able to pick up flowers
Able to trade at AH.

omg to by bylo zajebistem, dzieki za zyczenia (to nei byla ironia)

Wtedy wszyscy druidzi by byli zmuszeni do rerolla i by sie zwolnilo 6 slotow w rajd grupie na rzecz innych klas i bym sie tam wmeldowal moim rogue ktory jest na lv41 :evil:

Cytuj:
Nie chodzi moj drogi o to, co napisali zeby dostosowac sie do rzeczywistosci. Chodzi o to, ze wiekszosc graczy, ktora zdecydowala sie na granie magiem, decydowala sie na "najlepszego" lub "jednego z najlepszych" (nie pamietam sformulowania) damage dealerow w grze.


a mi obiecali:
- ze w kocie bede mogl robic dps, wiesz teraz znow mam 44reso i mimo bwl/zg/4d feral itemow moj dps ledwo przekracza 100.
- ze w misku bede tankiem, nie wyobrazam sobie drooda tankujacego vaela
- ze bede w oomkin form bede caster dmg dealer niestety nie dorastam magom/lockom do piet (mam +350dmg na boostach)
- w 1.10 priest bedzie robil long cast healer wiec jako healer tez zostane wyparty

I co mam plakac? A po co lepiej sie dostosowac :]

Cytuj:
A niestety magowi trudno przebic sie na gorke dmgu w highendowych instancjach (nie licze momentow AOE, bez ktorych raid by sobie nie poradzil, ale to jednostkowe przypadki). Patrzac na to w ten sposob magowie moga czuc sie oszukani (choc z drugiej strony sprobuj zrobic jakis highendowy instance bez magow (no moze z wyjatkiem Onyxii)).


hmm wlaczylem ego metera ostatnio w AQ40 od wejscia do huhuran i wiesz kto zajol miejsca od 1 do 5 -> magowie. Wiec WTF?

Cytuj:
I do kurwy nedzy troche wiecej szacunku do magow. Gdyby nie oni to kase ktora farmujesz w BWLu (zauwaz, ze nie napisalem nic o nefie) wydawalbys na wode u handlarza w Ironforge.


alez ja bardzo cenie magow wlasnie za ta wode bo to prawda :D


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 11:06 
Cytuj  
Cytuj:
hmmm rogue i hynter bo maja vanish/feint/FD pozniej warrior bo jest na 2 strzaly a reszta klas na 1 i jaki to ma zwiazek z ZHC ToEP i nerfem?


mniej wiecej tak to wyglada. i teraz ze zdroworozsadkowego punktu widzenia, czy normalne jest, ze klasy ktore robia podobny single target dps maja tak rozne surviveability ??

przyklad. walka z flamegorem, ktos rzucil na tanka bop (haha, posmiejscie sie gdzie indziej :P), bylem drugi na aggro liscie i boss mnie zteleportowal do siebie i zabil w ciagiu pol sekundy. Z doswiadczenia wiem, ze inne klasy w podobnej sytuacji (np przeaggrowanie na broodlordzie) maja duzo wieksze szanse na przzycie. Hunter i rogue zrobia fd/vanish, lock ze swoimi 6k hp pozyje na tyle dlugo, zeby healerzy zdolni byli zareagowac. warrior po porstu potankuje przez chwile.

i na przyklad to jest powodem whinu magow.


_________________
Obrazek

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 11:11 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):

ze uzywasz swojej klasy niezgodnie z przeznaczeniem.

Cytuj:
A co do L2P, a niby czego nie wiem, o swojej klasie a co wynika z moich postow?


ze chcesz robic najwiekszy dps on single target



Musze nauczyc sie grac bo chce robic najwiekszy singel dps???
Wiec jesli ubieram sie na dmg kupuje eliksiry, enchanty, oli i flski zeby robic DD, staram sie nie agorowac a mimo to byc miec wysoki dps, prosic warlockow o CoE, to twoim zdaniem zle???
Ty to masz jakies dziwne doswiadczenia z magami w twojej guildii skoro oni tylko robia wode, portale i AoE. Najlepiej podziel sie z nimi swoimi pomyslami na mag bo widac ze bardzo duzo o nich wiesz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.