mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 4.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 mar 2006, 13:21 
Cytuj  
Witam , mam kilka pytan dotyczacych nagrywania filmow z WoWa :

1. Sciagnalem Frapsa 2.7.2 ( czy jakos tak ) , lecz moge nagrywac tylko 30 sekundowe filmiki zanim sie zarejestruje , niestety rejestracja oczywiscie kosztuje :/ , jest jakis darmowy program , lub czy mozna sciagnac full frapsa za free ?

2. Nagrany 30 sekundowy filmik zajmuje ok 81 mb ... to troche przesada .. jak to zmienic ? Nawet nie chce wiedziec ile bedzie zajmowal 5 minutowy film :)

3. Zna ktos jakis prosty i dobry program do montowania filmow ? Bardzo prosilbym o linka i jakis guide

4. Czy podczas nagryawnia filmow warto zmieniszyc rozdzielczosc i detale gry ? Ma to wplyw na efekt koncowy ?

[edit] 5. Jesli mozecie to podajcie programy ulatwiajace nagrywanie i montaz.

To na razie tyle , bardzo bym prosil zeby odpowiadac tylko na pytania , a za odpowiedzi z gory dziekuje . Jesli taki temat juz byl to przepraszam !

Pozdrowienia


Posty: 3
Dołączył(a): 4.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 mar 2006, 13:32 
Cytuj  
dzieki za odpowiedz , poszukam tego frapsa ale jesli kto zna linka to prosze aby go tu postnal ! :) z gory dzieki !

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2006, 13:42 
Cytuj  
Ewentualnie ściągnij Gamecam, pliki zajmują zdecydowanie mniej miejsca (jeszcze przed kompresowaniem) i także jest "crackable".


_________________
Altaya | BF4

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2006, 18:23 
Cytuj  
Jesli bedziesz już wiedział co i jak to z Windowsa Move meaker mozesz się przenieść na bardziej profesjonalne programy typu Sony vegas studio :D

P.S.
Zycze powodzenia :D


Posty: 3
Dołączył(a): 4.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 mar 2006, 00:31 
Cytuj  
dzieki wszystkiem za pomoc ! sciagnalem gamecam i wszystko jest ok :)
Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam !

*

Posty: 57
Dołączył(a): 28.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2006, 12:39 
Cytuj  
WItam

Mam 3min scene na frapsie, niestety zajmuje 1,5gb. Po konwertowaniu w windowsmoviemaker doszedlem do wyniku 750 przy znacznej utracie jakosci. Inne rodzaje konwertowania nie wchodza w gre bo przy kazdym innym sposobie wyskakuje mi blad zapisu...

Czy ten plik 750mb da sie jeszcze skonwertowac jakims programem czy sprobowac montaz w czyms inym? tylko nie piszcie Sony vegas studio - napiszcie skad to wziac :)

Z gory dzieki za odpowiedz

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2006, 21:54 
Cytuj  
Virtual Dub i może Unlead Video Studio :D

A jak w tch programach nie znajdziesz odpowiedzi to szukaj w .....
.....www.google.pl

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2006, 21:06 
Cytuj  
pytanie moze glupie ale zadam :) :
Czy da rade zlikwidowac interface w filmikach ? To znaczy ze ja go widze ale na filmie go nie widac .. ? marzenie...
Dlaczego pytam ? bo jestem healerem i sam nie widze co sie dzieje w walce :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 13:52 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Witam!
Mam problem , jestem swieżo po re-installce windowsa.
Filmiki frapsem nagrywaja mi sie w KOSZMARNEJ jakosci , czy full size , czy half-size zawsze to samo...od czego to zalezy ?


Zadałeś naprawdę dobre pytanie. Kiedyś, w BWL udało mi się nagrać film który jakościa po prostu gniótł. Nie wiem dlaczego tak wyszło.

Ale opcja o której piszesz jest dla mnie jednym wielkim znakiem zapytania. Bo nieraz rzeczywiście, FRAPS nagrywa w fatalnej jakości filmy żę masz kreski w tekście w UI i nic nie widać, nawet sct jest fatalnej jakości. Jakby ktoś mógł to wytłumaczyć, to chętnie skorzystam z informacji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 13:55 
Cytuj  
Binn napisał(a):
Witam , mam kilka pytan dotyczacych nagrywania filmow z WoWa :

1. Sciagnalem Frapsa 2.7.2 ( czy jakos tak ) , lecz moge nagrywac tylko 30 sekundowe filmiki zanim sie zarejestruje , niestety rejestracja oczywiscie kosztuje :/ , jest jakis darmowy program , lub czy mozna sciagnac full frapsa za free ?

2. Nagrany 30 sekundowy filmik zajmuje ok 81 mb ... to troche przesada .. jak to zmienic ? Nawet nie chce wiedziec ile bedzie zajmowal 5 minutowy film :)

3. Zna ktos jakis prosty i dobry program do montowania filmow ? Bardzo prosilbym o linka i jakis guide

4. Czy podczas nagryawnia filmow warto zmieniszyc rozdzielczosc i detale gry ? Ma to wplyw na efekt koncowy ?

[edit] 5. Jesli mozecie to podajcie programy ulatwiajace nagrywanie i montaz.

To na razie tyle , bardzo bym prosil zeby odpowiadac tylko na pytania , a za odpowiedzi z gory dziekuje . Jesli taki temat juz byl to przepraszam !

Pozdrowienia


1. Bo masz sharewera
2. Patrz Cashastego
3. Sony Vegas or WMM
4. Nie zmniejszaj rozdzielczości. Nic Ci to nie da. Musisz mieć dobry procek do obliczania klatek /s thats all.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 09:09 
Cytuj  
Bidderdoo napisał(a):
pytanie moze glupie ale zadam :) :
Czy da rade zlikwidowac interface w filmikach ? To znaczy ze ja go widze ale na filmie go nie widac .. ? marzenie...
Dlaczego pytam ? bo jestem healerem i sam nie widze co sie dzieje w walce :)


hehe, nie da rady. Program zrzuca ekran wiec jak wylaczysz interace (alt+z) to progam nagra bez interface'u

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 09:41 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
1. Bo masz sharewera
fraps nie jest shareware. shareware to soft który można odblokowac licencja do pełnej funkcjonalności

nie mozna go odblokowac czy kupic kod. wersja free jest 4 razy mniejsza niż full. wersje full dostaje sie jak sie kupi i nie trzeba nic z nią robić żadnych kodów a ni nic
oczywiście można tez ukraść

do kompresji polecam VirtualDub a do montażu Sony Vegas 6.0 (kiedyś nie było to Sony ale ja grandpa)
moje filmiki to nieskompresowane 1-5gb wiec przygotujcie dyski bo nie ponagrywacie sobie :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 12:32 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Słuchajcie - działa mi ten fraps dobrze na prawie wszystkich rozdziałkach na FULL ale mam 20 fpsów o_O
wysłuchałem i nie dziwie się :wink:
przyzwyczaj sie że na słabym sprzecie to możesz panorame filmować :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 12:37 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Misiek , problem w tym że przed formatem wszystko bylo ok.. ;/
może miałeś buga a teraz sie naprawiło :wink:
generalnie przyczyny bym szukał w ustawieniach zapisu na dyskach - podejrzewam że przed formatem nagrywałeś np na FAT32 a nie NTFS


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 12:46 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Nope , nagrywalem na NTFS.
Ale co to ma do jakosci kurna =/
Wczesniej na half-screen bylo miodzio a teraz to ledwo co widac DMG jaki zadaje no lol =/
niestety zwykle nie mam żadnych kłopotów z niczym co mam na kompie wiec moje wiadomości na temat usuwania problemów jest znikome :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 13:54 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
http://www.cash.marymont.pl/suxorz.wmv 90mb =/ ale ustawilem max jakosc.
ale po co to nam ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 13:57 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Zobacz jak bylo przed a jak po :P
ale dlaczego zakładasz że ktoś chce sciagac 90MB żeby zobaczyć jak miałes wczesniej a jak masz teraz ? :P
nie dzięki :]


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 17:27 
Cytuj  
u mnie jest super.. jak zawsze :) half-size, czy tez full-size ....

proponuje ci sciagnac lepszego cracka :) ja uzywam wersji 2.6.4, build: 4977


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 20:08 
Cytuj  
u mnie jest git, jaka masz wersje?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 21:39 
Cytuj  
A sterowniki do karty graficznej/direct x masz aktualne?


_________________
http://rince.mybrute.com/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.