mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 16:06 
 
Wczoraj jak zwykle pobrało mi koło 50zł z konta w ramach WoW payment a dziś w środku raidu dostałem disconnecta i przy próbie zalogowania się wyskakuje napis, że zużyłem już prepaida i mam wykupić więcej jeżeli chce kontynuować gre.

Ktoś już postkał się z takim problemem? Jak rozumiem mam się skontaktować z Blizz account and billing support ale jak szybka jest ich reakcja na takie zdarzenia? Pytam bo właśnie otworzyli AQ i fajnie byłoby troche pofarmić repa nie mówiąc o zrobieniu kilku bossów w AQ20.

Cały czas płace tą samą kartą płatniczą i nigdy nie miałem problemów tego rodzaju :/.

FFS w dniu otwarcia AQ!


_________________
Altaya | BF4

*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 16:14 
 
Miałem to samo - niestety w sobotę rano. Skontaktowałem się z Billing Supportem od razu, ale oczywiście w weekendy nie pracują. W poniedziałek dostałem maila, że już wszystko powinno być OK i jak wróciłem z pracy do domu, rzeczywiście było.

Problem wynika z obsługi przelewów bankowych. Sam fakt ściągnięcia Ci z karty 50 złotych nie oznacza, że kasa zostanie natychmiast wpłacona na konto docelowe, ba, w każdej umowie bankowej masz wyraźnie napisane, że bank ma na coś takiego 14 dni roboczych. Dodatkowo może wystąpić efekt tego, że forsa, która już do Blizzarda wpłynęła, nie została jeszcze zaksięgowana przez system (a to możliwe gdy ma się 4 razy więcej użytkowników niż zakładano). Pozostaje Ci napisać maila i czekać - czasami, tak jak u mnie, przelew jest księgowany natychmiast, a teoretycznie i całkowicie legalnie możesz zostać odcięty od konta na 14 dni roboczych i nie będziesz mógł z tym nic zrobić.


_________________
Ex-WoW junkie

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 16:16 
 
Ok, dzięki za szybką odpowiedź, pozostaje mi liczyć na to, że sprawa będzie szybko załatwiona.

EDIT: Kolejne pytanko - czy gdybym chciał zadzwonić na ten numer z pomocy dla UK to jest to darmowe? (i jaki jest kierunkowy do UK? ;) ). Pytam bo oczywiście kiedy chce to zgłosić przez webform to wyskakuja jakieś errory...


_________________
Altaya | BF4

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 21:15 
 
Vorten napisał(a):
Ok, dzięki za szybką odpowiedź, pozostaje mi liczyć na to, że sprawa będzie szybko załatwiona.

EDIT: Kolejne pytanko - czy gdybym chciał zadzwonić na ten numer z pomocy dla UK to jest to darmowe? (i jaki jest kierunkowy do UK? ;) ). Pytam bo oczywiście kiedy chce to zgłosić przez webform to wyskakuja jakieś errory...


O tak napewno zagranice bedzie za darmo :]
Cierpliwosci i wyslij zpaytanie przez webforma albo wyslij maila.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 10:13 
 
Vorten napisał(a):

Cały czas płace tą samą kartą płatniczą i nigdy nie miałem problemów tego rodzaju :/.

FFS w dniu otwarcia AQ!


True, mialem dokladnie to samo :) Mail zalatwil sprawe - w sumie niezle na tym wyszedlem - dostalem 5 dni darmowe, a grac nie moglem przez niecale 24h :D

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 10:19 
 
O dziwo nawet szybko zareagowali, już w godzinke - półtorej po wysłaniu maila wszystko było w porządku i dostałem 1 dzień free. Mniejsza o darmowy dzień, ważne, że można było już zacząć robić AQ ;).

Aczkolwiek wysyłanie via webform troche trwało, bo "zaskoczyło" i wysłało wiadomość dopiero za 20-25 razem, przedtem same errory...


_________________
Altaya | BF4

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.