mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 12:54 
Cytuj  
Ona jest bardzo dobra, ta inicjatywa... Ale jak tu już wspomniano wcześniej, po jakimś czasie ciężko zmienić swój punkt widzenia na WoWa. Ja bym chyba nie potrafił - są pewne rzeczy, które już mam wbite do głowy przez rok grania i ciężko by mi się RPGowało.

Dlatego tez zamówiłem DDO, a po tym co słyszę w rozmowach z ludźmi, tam naprawde będzie można się pobawić. System DDO ma tą przewagę nad WoWem, że od początku był RPG i rzesza maniaków ten system rozbudowywała. Jak czytam wypowiedzi ludzi, którzy tam mają grać (Polaków), to mimo iż jestem starym wyjadaczem RPG, to czuję się jak n00b.

Więc może zamiast szukać tych 5 osoób to po prostu zmień gre - tamten świat bije WoWa na głowe, a maniaków RPG będziesz szukał w grze, a nie na forach dyskusyjnych.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 12:56 
Cytuj  
DDO ? link do zamawiania plix :P
EDIT: mam http://www.ddo.com/ :wink:


_________________
psn

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 13:07 
Cytuj  
Masz też tutaj - http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3628 - chłopaki z ultimy zapowiedzieli, że będą rozsyłac środa/czwartek.

Mamy już 7 osobowy skład, oczywiście ventrillo i wszystkie bajery. Mocne postanowienie grania na luzie i zabawa w RPGowanie.

Pierwsze forum dla DDO graczy http://www.ddo.fora.pl/index.php - dopiero raczkuje, ale już pare osób jest, sporo opisów RP postaci, ras, klas, świata. Zamierzamy docelowo zmolestowac adminów mmorpg.pl o dział dla DDO - zobaczymy najpierw czy gra sę przyjmie w Polsce.

Maloo - może to jakaś alternatywa dla farm & grind WoWa???


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 13:16 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Maloo - może to jakaś alternatywa dla farm & grind WoWa???
no mam nadzieje, zostało mi tylko PvP wiec jak porobie jakieś tam reputacje exalted to nie ma siły żebym sie nie zwymiotował :P
kupie na 100% ale nie tak natychmiast bo teraz musze się liczyć z wydatkami (wkrótce przeprowadzka na ALternatywy 4 - jak boga kocham bede mieszkał na ulicy Alternatywy numer 4 :P )


_________________
psn

*

Posty: 57
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 13:25 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ALternatywy 4 - jak boga kocham bede mieszkał na ulicy Alternatywy numer 4 :P )


No to widze bedzie sasiad z Warszawy, Ursynowa z ulicy obecnie Grzegorzewskiej :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 13:27 
Cytuj  
kotos napisał(a):
Deshroom napisał(a):
ALternatywy 4 - jak boga kocham bede mieszkał na ulicy Alternatywy numer 4 :P )


No to widze bedzie sasiad z Warszawy, Ursynowa z ulicy obecnie Grzegorzewskiej :)
ano, widze że wiesz gdzie to jest :-) ale jesteśmy na etapie drzwi/klepka/glazura nawet nie meble wiec sie zejdzie :wink:

koniec OT :oops:


_________________
psn

*

Posty: 57
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 13:30 
Cytuj  
Jasne ze tak. Witam na Ursynowskim blokowisku
Mieszkam blisko :) ale nietety nie pamietam numeru Grzegorzewskiej gdzie kiedys krecili Alt 4.

EoOT :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 13:44 
Cytuj  
witajcie w naszej bajce desh (Ursynowskiej bajce:))


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 13:45 
Cytuj  
kotos napisał(a):
Jasne ze tak. Witam na Ursynowskim blokowisku
Mieszkam blisko :) ale nietety nie pamietam numeru Grzegorzewskiej gdzie kiedys krecili Alt 4.

EoOT :)
tylko sprostuje ja nie bede mieszkał na Grzegorzewskiej tylko na Alternatywy 4 - to nowa ulica (na Ursynowie) a nie ta z filmu :P


_________________
psn

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 13:52 
Cytuj  
Alternatywy 4, hehehehehheh, no to ktoś miał poczucie humoru

A wracając do DDO:
Will there be friendly duals in the game? (Not real PvP, just friendly?)
There is no player versus player combat of any sort in the game for release.

kthxbye

*

Posty: 57
Dołączył(a): 18.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 14:09 
Cytuj  
Czyli wszystko jasne.
Po co grac w mmorpg jesli nie mozesz walczyc z drugim czlowiekiem. Jak dla mnie to dyskfalifikuje ta pozycje jako super rpg online

btw. Desh czy ta ulica jest tez na Ursynowie?


Posty: 6
Dołączył(a): 6.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 14:10 
Cytuj  
dzieki za OT


_________________
nic ciekawego

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 14:10 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Masz też tutaj - http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3628 - chłopaki z ultimy zapowiedzieli, że będą rozsyłac środa/czwartek.


Erm .. czy mozna juz szukac w Empiku/Saturnie/Media Markcie ? DDO tj. :D

Edit: Empik nie ma , Saturn nie ma, do Ultimy "jedzie" ... zzzzz ... A myslalem ze bede mial na co dzis wydac pieniadze :P


Ostatnio edytowano 7 mar 2006, 15:50 przez Qraczek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 14:15 
Cytuj  
kotos napisał(a):
btw. Desh czy ta ulica jest tez na Ursynowie?
tak, niedaleko "Żanta"

co DDO wygląda mi na 100 mniej skomplikowana niż wow, takie DD ale z możliwoscia posiadania w party kolegi z bloku, ale i tak kupie :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 15:36 
Cytuj  
Obawiam sie ze to co daje DDO znudzi sie szybciej jak WoW bo tam jesli ci sie znudzi rpg to mozesz sie pobawic w pvp lub jakies raidy, instancje, crafting, wiec mimo wszystko WoW jest na dluzej, DDO zapewne tez ulegnie zmianom i szybko dodadza to co beda chcieli klienci, no chyba ze Codemaster ma taka taktyke i zaoferuje do kompletu ( RF Online, DDO ) LOTR Online szybciej niz przypuszczamy.
Jedno jest pewne, to ludzie tworza gre, a dokladnie sami gracze, jesli stworzycie sobie klimat to bedzie lux.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 15:45 
Cytuj  
Ja wogole sobie nie wobrazam grania rpg, jesli swiat wokol ciebie nie jest rpg... To tak jakby wyjsc na ulice w kontuszu i udawac ze sie zyje w Rzeczypospolitej Szlacheckiej...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2006, 22:21 
Cytuj  
Na Argent Dawn mam ekipe z którą gram...Ale większość innych graczy to albo nooby xD


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 kwi 2012, 19:37 przez WithnesS, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2006, 22:04 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Ja wogole sobie nie wobrazam grania rpg, jesli swiat wokol ciebie nie jest rpg... To tak jakby wyjsc na ulice w kontuszu i udawac ze sie zyje w Rzeczypospolitej Szlacheckiej...


Tak , wyłaże na ulice patrze a tu za rogiem undead rouge (tzn. pomarszczona babcia ) , więc ja ją z charge , potem hamstring , mortal strike i execute - zaliczony 1HK :D Z kilka ulic mnie gankowała horda w białych kaskach ,mieli epickie pałki , ale zrobiłem res u ducha po uwczesnym wipe :wink:

Gdy wróciłem dzienki HS do domu , siadłem , zrobiłem conjured item , uzupełniłem HP oraz naprawiłem się i po pewnym czasie questowałem :]

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 01:14 
Cytuj  
Ostatnio robiliśmy ciężką instancje u kumpla w domu. Poszło sporo "conjured vodka" - niestety, kiepski pull i główny boss (jego żona) zwipował nas koło 3 w nocy krzycząc coś jak "Die insect - wszystkich sąsiadów mi pobudzicie tymi $#@##$% rykami".

A przecież nie byłem z randomami... to było dobrane party...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 08:35 
Cytuj  
Mc a gdzie robiliście resa po tym wipie?:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.