mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 10:30 
 
jak w temacie slyszalem, ze niektorym sie to udalo

moj problem polega na tym, ze chce sprzedac konto, ale nie chce sie pozbywac mojego email bo mam go od lat. pozatym to komercyjne konto


_________________
gole babki i czekoladki

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 10:31 
 
Z tego co wiem musisz zadzwonic, podac tajemne haslo albo klucz i co zmienia, ale nie jestem pewien.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 10:35 
 
wlasnie to jest teraz problem... jak chcesz sprzedac konto to musisz oddac email i najlepiej jeszcze klucz, zeby ktos nie mial schizy ze po 3 miechach napiszesz ze konto zostalo skradzione i koles je straci. Ja mam rozwiazane to w fajny sposob u siebie bo mam aliasa wpisanego, czyli jakbym bardzo chcial sprzedac konto to zmieniam przekierowanie aliasa na konto email goscia i wszystko ;)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 12:03 
 
Kod:
Greetings,
Thank you for your e-mail. If you wish to change the email registered on the account please provide the following information for account verification:
- Your full real name
- Your full address including postal or zip code currently registered on the account
- Your full email address (used for account creation)
- Your Secret question and answer
- Your account name (please do NOT send us your password)
- Your CD authentication key
- The last 4 digits of your credit card or you gamecard code or your full bank account details (whichever method you use to pay for the account)
Please also provide us with the new email address you would like to be registered on the account.


Odpowiedz supportu blizza na moje zapytanie o zmiane maila.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 12:12 
 
Cytuj:
- Your Secret question and answer


o_O no coz to chyba trzeba z lost password skorzystac zeby sie dowiedziec bo ja np. nie pamietam jakie pytanie wpisalem a tymbardziej jaka odpowiedz jedyne co pamietam to to ze odpowiedz byla zgodna z prawda LOL


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 12:25 
 
Fabianek napisał(a):
Cytuj:
- Your Secret question and answer


o_O no coz to chyba trzeba z lost password skorzystac zeby sie dowiedziec bo ja np. nie pamietam jakie pytanie wpisalem a tymbardziej jaka odpowiedz jedyne co pamietam to to ze odpowiedz byla zgodna z prawda LOL
łatwo to sie robi, własnie robiłem. uzyj Retrieve Password, wpisz nick i zobacz że pytanie było predefiniowane wiec nie wymysliłeś nic głupiego :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2006, 12:57 
 
Deshroom napisał(a):
łatwo to sie robi, własnie robiłem. uzyj Retrieve Password, wpisz nick i zobacz że pytanie było predefiniowane wiec nie wymysliłeś nic głupiego :wink:


fakt :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.