mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 14:20 
Cytuj  
Ehh banda dzeciaczków obejżała filmik i na tej podstawie wydaje opinie o klasie. Smieszne. Shaman potrzebuje sporego buffa i go dostanie soon. Całe szczęście.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 14:24 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ehh banda dzeciaczków obejżała filmik i na tej podstawie wydaje opinie o klasie. Smieszne. Shaman potrzebuje sporego buffa i go dostanie soon. Całe szczęście.


spx nie kazdy shamana ma hand of ragnaros. A mozesz wytlumaczyc co w tym filmiku jest wypaczonego? z tego co zauwazylem to ma na sobie tylko wlasne buffy a nie jak ten warek z mieczem z bwl (co tez filmik sie pojawil na forum). Druid i Rogue moze tylko pomarzyc o zlozeniu plate goscia z tarcza w 3 strzalach, chodzby nie wiadomo co mial na sobie. Ddoatkowow drood jest po przerobkach, a rogue tak jak i shaman sa przed wiec nie rozumiem dlaczego potrzebuje buffa moze wyjasnisz :]

IMHO jesli kto kolwiek mialby skladac plate z tarcza w 3 strzalach to tylko rogue jako ze to on jest main DD on single target a nie shaman ktory jest klasa supportujaca


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 14:27 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ehh banda dzeciaczków obejżała filmik i na tej podstawie wydaje opinie o klasie. Smieszne. Shaman potrzebuje sporego buffa i go dostanie soon. Całe szczęście.


Dobrze mówisz Shadhun. Chciałem ogólnie napisać coś więcej na temat szamiego (dziś zrobiłem rangę 11 :P ale dałem sobie spokój. Shadhun dobrze napisał, to tylko film. To tak jakby mag nagrał film, który zawierałby same uderzenia z firebala za 4643 (tyle dostałem od maga, który użył dwóch trinketów, mam 4210 życia). Warek rank 14 potrafi zabić mnie 2 uderzeniami (execute za ponad 2800 wtf).

PS.
Fabianek, szkoda że nie mam screena z critem z moonfire od resto druida z full sprzętem z bwl i części aq (tak, już z aq).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 14:32 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
IMHO jesli kto kolwiek mialby skladac plate z tarcza w 3 strzalach to tylko rogue...

Kosztem stunow czy stealtha?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 14:33 
Cytuj  
proponuje przyjrzec sie z kim koles walczy: m.in. pala w t2, warek z ashandi, warek z thunderfurry.
Po za tym koles zadaje white crit jak marshal rogue zz ambusha to o czym my rozmawiamy?
wy chcecie buffa, a ja chcialbym uzasadnienia w ktorym miejscu shaman jest gimpem


@tomugeen zwroc uwage ze ten shaman sklada plate'a white dmg :P


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 15 mar 2006, 14:34 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 14:33 
Cytuj  
Cytuj:
quotektóry użył dwóch trinketów, mam 4210 życia). Warek rank 14 potrafi zabić mnie 2 uderzeniami (execute za ponad 2800 wtf).


Co ma rank pvp do execute...? No, chyba że nie wiesz jak działa execute...


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 14:34 
Cytuj  
Wypaczone jest to ze koles nie nagrał np walk w ktorych WF nie chce wejsc przez 30 - 40 sekund, Ogolnie meele shaman jest calkowicie luck based, na dodatek banalny do pojechania przez dobrego wariora/rogue, dla casterow owszem - bardzo niebizpieczny.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 14:37 
Cytuj  
@Shadhun_ hmmm gra dagger rogue jest w calosci lucky based. A i tak nie polozysz plate'a 3ma strzalami.

Jesli dobrze rozumiem to twoim zdaniem shaman jest gimpem dlatego ze 1 skill jest lucky based?


PS ja tylko pytam bo shaman jako klasa jest mi najmniej znana, bo nawet jej nie ogladam na codzien chyba ze na bg. A w sumie jest okazja aby poznac mocne i slabe strony shamana :) zalozmy ze mocne juz poznalem (patrz filmik) a slabe?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 14:41 
Cytuj  
Zrobi
    em sobie ostatni shamana i powiem że faktycznie jestem imba ale ten gość jest #@$&^#!@%$%.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

**

Posty: 221
Dołączył(a): 15.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 14:43 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
a slabe?

- niska zywotnosc totemow
- luckybased WF
- duza zaleznosc od many
- i chyba to ze wiekszos skili to jednak czary - zarzucasz szamanowi counterspell/shieldbash/silence itp i sie robi goraco


_________________
YARWP - Yet Another Retired Wow Player
YAREP - Yet Another Retired EvE Player

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 14:46 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Cytuj:
Co ma rank pvp do execute...? No, chyba że nie wiesz jak działa execute...


Wiem jak działa execute. Weź pod uwagę, że dmg jest uzaelżnione od sprzętu a rank 14 warek i do tego axe z rangi... Więc ranga miałą dużo tu do gadania. bo "normalny" warek nie zrobi mi takiego execute.

Fabianek, shaman z tarczą ma mniej więcej taki armor jak warek bez tarczy. Rogue z rangą 13 zabił mnie w dwóch uderzeniach - ambush + backstab. A, i nie pisz, że rogal to bazowanie na szczęściu, bo mam rogala i trochę nim potrafię grać. +30% szansy na kryta z backstaba i +45% szansy na kryta robi swoje...


Ostatnio edytowano 15 mar 2006, 14:47 przez TobiAlex, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 14:46 
Cytuj  
Przede wzzystkim brak jakiegokolwiek CC, stuna itd wiekszosc klas ma jakies szanse 2 vs 1, shaman nie ma ( o ile tych dwóch nie jest jakimis kompletnymi idiotami ... ).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 14:47 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
z tego co zauwazylem to ma na sobie tylko wlasne buffy a nie jak ten warek z mieczem z bwl (co tez filmik sie pojawil na forum).


Buhahahaha - to proponuje abyś założył okulary i obejrzał film jeszcze raz.
Jeśli uważasz, że buff na spirit i staminke w paru akcjach jest naturalnym buffem shamana to chyba coś ci się w główce poprzewracało. Zauważyłem także, że ma w paru akcjach także inne bufy.
Zauważyłem też, że w kilku akcjach ktoś mu z za kadru pomaga.

Ludzie powariowaliście, żeby oceniać daną klasę czy skill na podstawie filmiku zrobionego przez danego faceta. To tak jakbyście przyznawali oskary po obejrzeniu trailera :
TobiAlex napisał(a):
w telewizji przechodzącego przez mur to też jesteście przekonani, że on narawdę potrafi przechodzić przez mury ???

Zastanówcie się poważnie. Jedynie co można o tym gostku napisać to to, że dobrze zmontował film i dobrał muzykę - zresztą widziałem lepsze kawałki :pp

EDIT:


TobiAlex napisał(a):
... Więc ranga miałą dużo tu do gadania. bo "normalny" warek nie zrobi mi takiego execute.


Podam ci małe info na temat execute:
Ja grając warkiem i nawalając sztyletem mogę zrobić ci takie samo execute co warek walący najlepszą bronią w grze :ppp


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein


Ostatnio edytowano 15 mar 2006, 14:52 przez Farin, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 14:51 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Fabianek, shaman z tarczą ma mniej więcej taki armor jak warek bez tarczy. Rogue z rangą 13 zabił mnie w dwóch uderzeniach - ambush + backstab. A, i nie pisze, że rogal to bazowanie na szczęściu, bo mam rogala i trochę nim potrafię grać. +30% szansy na kryta z backstaba i +45% szansy na kryta robi swoje...


i mowisz ze roll 1-10 gdzie 1-3 crit to nie jest bazowanie na szczesciu rotfl.

@Shamani -> film pokazuje co shaman _moze_ co nie znaczy zer zawsze tak jest, poprosilbym aby jakis shaman pokazal mi inna klase ktora w ten sposob masakruje od cloth do plate ludzi ubranych w bwl i legendary w rekach. Jesli nei znajdziecie wcale mie to nei zdziwi bo nie widzialem jeszcze podobnej akcji ze strony innej klasy. Dolanaczajac sie do waszych komentarzy: Shaman potrzebuje buffa i to sporego bo nie ma stuna i CC (nawet nei wiem o co chodzi bo jedyne rozszerzenie skrotu CC jakie znam to Clearcast i to shaman ma)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 14:57 
Cytuj  
Cóż tu można jeszcze napisać o szamanie hmmmm - mana based:
OOM - walisz prawie jak warek w malee
Silence - masz malee
Sam możesz spowalniać, silencować, zciągać bufy z innych, debufy z siebie - nosisz maila masz tarczę itd. długo by wyliczać:(
Ja jak nie mam many to idę grzecznie do piachu bo taki już los castera - ty nadal możesz walczyć... grałem szamanem wiem jak to jest.
I masz jeden skil lucky based...

Powiedzcie mi drogie szamany w czym potrzebujecie bufa?

CC = crowd controll (chyba:)) czyli do GOD MODA brakuje im insta feara i stuna lol


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Ostatnio edytowano 15 mar 2006, 14:58 przez Neonin, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 14:57 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Shaman potrzebuje sporego buffa i go dostanie soon. Całe szczęście


Pozwol ze zacytuje Ciebie z tematu o magach, ZHC i TOEPie. L2p :P

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 15:03 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Ja jak nie mam many to idę grzecznie do piachu bo taki już los castera - ty nadal możesz walczyć... grałem szamanem wiem jak to jest.


Ciekawe jaki level nim zrobiłeś skoro szanse na przeżycie bez many ma enh szaman, ele raczej ich nie ma. Swoją droga wszyscy piszą, że grali szamanem (zrobili 30lvl itp.) i mówią, że jest imba. Zgadza się, do 60lvl może i jest imba, ale po 60...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 15:10 
Cytuj  
Tobi a powiedz mi ile życia zostaje Twojemu przeciwnikowi jak jesteś OOM? Wystarczy jeden procek z WF i papa - a często nawet tego nie trzeba żeby zafundować komuś innemu corpse run. Szaman bez many ma spore szanse na przeżycie swojego wroga - caster nie ma żadnych.

Ale skończmy ten bezsensowny spór powiedzcie mi tylko uzasadniając swoje wypowiedzi gdie potrzebujecie bufa?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 15:12 
Cytuj  
Dociągnij warlocka do 60lvl, ubierz się w sprzęt i wtedy zobaczysz jakiego bufa potrzebuje szaman. Przy dobrym skilu nie bedę nawet wstanie do Ciebie podejść, tak właśnie "elegancko" m.in. działa Termor Totem, który powinnien przerywać fear (i przerywa... raz na ruski rok, bo na pewno nie co 5 sekund, co też jest idiotyczne, że ma przerywać co 5 sekund, skoro jak dostanę feara to w którykim czasie polecę po za zasięg działania totemu).


Ostatnio edytowano 15 mar 2006, 15:14 przez TobiAlex, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 15:13 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Ale skończmy ten bezsensowny spór powiedzcie mi tylko uzasadniając swoje wypowiedzi gdie potrzebujecie bufa?
ja bym chciał żeby przy chodzeniu po wodzie można było wsiąść na mounta :har:

@UP
on gra lockiem


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.