mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 15:16 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Neonin napisał(a):
Ale skończmy ten bezsensowny spór powiedzcie mi tylko uzasadniając swoje wypowiedzi gdie potrzebujecie bufa?
ja bym chciał żeby przy chodzeniu po wodzie można było wsiąść na mounta :har:

@UP
on gra lockiem


Ta, zauważyłem, że gra lockiem :D

Desh, możliwość jeżdżenia mountem po wodzie była (jak bufa rzucił drugi szaman), ale teraz to nerfneli :har:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 15:22 
Cytuj  
Pewnie kiedyś dociągnę swojego locka do 60:) nie wiem czy się ubiorę w mega sprzęcik czy nie zobaczymy - mówiłem już nie ma co się spierać po prostu wytłumacz mi gdzie i dlaczego potrzebujesz bufa?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 15:24 
Cytuj  
wywalenie części bezsensownych talentów w drzewkach - zastanawiam się czy jakaś klasa ma tyle nieprzydatnych talentów co shamani.
Z chęcią pozbedę się windfury na rzecz bloodlust-a - według mnie to właśnie ten buff powinien być odpoczątku u shamana.
Rozróżnienie klasowe paru czarów jak w przypadku priesta.
Np.:
Taureni - możliwy res na jakiś czas innych taurenów - instant
Orc - bloodlust
Troll - jakiś zajefajny nowy totem lub poprostu trochę wydajniejsze te totemy.

Może być?
I na miłość boską nie oceniajcie skilla jakiegoś gracza na podstawie tego typu filmików bo to jest bezsensu...


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 15:25 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Desh, możliwość jeżdżenia mountem po wodzie była (jak bufa rzucił drugi szaman), ale teraz to nerfneli :har:
ciagle tylko nerfują :(
a potem taki koleś musi się meczyć żeby zmatować filmik ze niby wymiata a tak naprawde to go tam cały czas leją :har:

Farin napisał(a):
zastanawiam się czy jakaś klasa ma tyle nieprzydatnych talentów co shamani.
wiesz jak mam wiekszość u trenera to coś tam blizz musiał wsadzić bo każda klasa ma talenty :wink:

fakt że z buildem nie ma kłopotów bo 50% talentów jest "omijaj z daleka"


_________________
psn


Ostatnio edytowano 15 mar 2006, 15:30 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 15:30 
Cytuj  
Farin napisał(a):
I na miłość boską nie oceniajcie skilla jakiegoś gracza na podstawie tego typu filmików bo to jest bezsensu...


Dokładnie.

Shaman potrzebuje duuużego buffa, szczególnie z pve (dla porównania z loladynem, który niby ma być odpowiednikiem szamiego po stronie ally). Chyba nie musze pisać czemu loladyn, szczególnie po bufie, jest lepszy w pve niż szaman?

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 15:31 
Cytuj  
Shaman ihmo nie jest az tak overpowered.
Prawda, moze zrobic duzy dmg w krotkim czasie, ale ponosi inne koszty.
Im wolniejsza broń tym wiekszy numerek przy WF procu, ale pamietajmy windfury to nie jest staly proc tylko 20%.
Shocki są bardzo użyteczne duży dmg,instant+slow/interupt/dot,
ale (to czego allianci nie zauważaja >.>)ich mana/dmg wynosi około 1:1.
To sie tyczy shockow bez talentów,itemów, w dodatku otrzymuje on 40% bonusa od dmg items.
W meele nie mamy szans z rogue/warrior, bo nasz jedyny spell to StormStrike które na 60lvlu kosztuje 500many i dodaje tylko 20% do dmg 2nastepnych nature spelli. Mamy mail ale on niewiele zwieksza nasza żywotność, warlock ma sl+vv md+19%z cloth co daje okolo 60% dmg reduction. Wiem, kosztem zadawanych obrażeń, ale shaman też traci dużo zakładając shield, a to też nie daje mu dostatecznie dużo obrony, aby przeżyć 10s z warriorem/rogue conajwyżej daje szanse zarzucenia ns+hw gdy roguowi stunlock sie nie uda.

Ogólnie nie mając dobrych itemów (rank 14 ew. bwl/mc)tylko rare z instancji, nie pokonamy maga w secie na podobnym poziomie.
Nie mówie tu o sytuacjach: "mag pije wode i żre, a zza krzaka wyskakuje shaman)


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 15:32 
Cytuj  
chodzi pewnie o to że pala robi teraz w PvE taki dmg że trzeba sie pilnować nawet rogalem :wink:

bargaw napisał(a):
W meele nie mamy szans z rogue/warrior
zawsze mnie to smieszyło ze warrior/rogue jest najtrudniejsza klasa dla szamana bo jako warrior nigdy nie mogłem szamana okreslić jako klasy łatwej do pokonania.
nie nazwałbym warriora postrachem dla szamanów


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 15:36 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
chodzi pewnie o to że pala robi teraz w PvE taki dmg że trzeba sie pilnować nawet rogalem :wink:


Hehe, nie miałem na myśli bardziej takie sprawy jak bufy palka dla rajdu w porównaniu z naszymi totemami - dla przykładu: buff rzucony przez lolka na kogoś innego z radju dalej na nim będzie pomimo śmierci lolka, totemy nie, bo giną wraz z shamanem. Drugi przykład: jeden lolek wystarczy aby dobrze zbufować party, po stronie hordy w jednym prarty musiałoby być 3 shamanów (dla postawienia różnych totemów z tego samego drzewka) i jest jeszcze więcej takich przykładów, więcej info na us forum :D

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 15:43 
Cytuj  
Cytuj:
L2p


Tia, tylko ze ja nigdzie nie mowiłem że mnie sie źle grało shamanem, walki ktore przegrałem 1/1 moglbym policzyc na palcach obu rak i nóg co jak na rok grania nie jest złym wynikiem. Shaman jest prostacki, nie wymaga kombinowania, brak mu możliwości poradzenia sobie z wieksza iloscia przeciwnikow niz 1.. I jesli grales kiedykolwiek shamanem wiesz ze to prawda. Z checia bym oddal nieco powera w walkach 1/1 dla jakiegos CC :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 16:04 
Cytuj  
ja bym też oddał parę rzeczy za insta feara na przykład bez cooldownu 2 minuty:) albo jakikolwiek insta cast dd spell bez talentów, no i te god damn shardy:):)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 16:06 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
Ogólnie nie mając dobrych itemów (rank 14 ew. bwl/mc)tylko rare z instancji, nie pokonamy maga w secie na podobnym poziomie.


Ale się uśmiałem, jeżeli nie możesz nawet Maga killnąć nasuwa mi się tylko:

LEARN TO PLAY UR CLASS

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 16:24 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
Nie mówie tu o sytuacjach: "mag pije wode i żre, a zza krzaka wyskakuje shaman)


L2R

Za krzaka to znaczy, że od razu mamy go w meele albo przynajmniej na 20yd. Inaczej zacznie nas frostboltować...frostbite,fn,poly itd.

Sam gonilem maga przez całą azshare, póki jakiś smok(chyba azuregos) go nie zabil, ihmo mnie też:P
Do 60jest spoko jak inni mówia poźniej zaczynają sie schody.
Epic shaman t2 nie pokona epic maga t2, bo niedość, że trzeba mieć itemy zbalansowane do meele/caster, to nasze sety z instancji nie daja nam bonusów;/ do meele. Itemy pala z instancji maja +str +agi+crit, nawet 1h maca z AQ ma 50dps, a shamana 40. Reszta statów w miare podobna.


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 18:33 
Cytuj  
powiem LOL
patrzylem na 2 strone i LOL ja mialem max shocka za 1500, ale mailem berserkera, bez tego max mialem za 1300 prawie nie majac zadnych epixow z spell dmg
qmpel mag wlaczajac trinkety ap berserker przywalil za 5500,
bez berserkera za ponad 4000(trinkety + ap)
z aq dostal tego booka bodajrze 11lvl frostbolt(niejestem pewien) i bez kryta bije za + - 1100

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 20:04 
Cytuj  
Jeżeli chodzi o PvP to nie ma co narzekać. Szaman jest bardzo dobry, choć faktycznie 1 vs 2 szans nie ma. Oczywiście jak juz napisalem warlocka zabic sie nie da, ale maja z nim problem chyba wszystkie klasy w WoW.
Natomiast jeżeli chodzi o PvE to szaman jest zbędny. Spokojnie można robić rajdy po MC, czy BWL nie biorąc nawet jednego szaman ze sobą. Bo jestesmy potrzebni tylko dla Self Resa, w kazdym innym aspekcie PvE jestesmy najsłabsi. I tu buff od Blizza jest konieczny.


_________________
Never forget, never forgive

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 20:18 
Cytuj  
a nie zaponmij o mass totem zeby postawic zeby sie zatrzymaly na nich moby : >

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 21:09 
Cytuj  
Btw ja tylko dodam iż nie jest za przyjemnie jak grając magiem dostaniesz na dzień dobry critical z shocka = 1300 dmg :-/ ->

IMBA SHAMMY ( specjalnie mała czcionka żeby nie rzuciło się na mnie stado krów ;) )


Cytuj:
Spokojnie można robić rajdy po MC, czy BWL nie biorąc nawet jednego szaman ze sobą. Bo jestesmy potrzebni tylko dla Self Resa, w kazdym innym aspekcie PvE jestesmy najsłabsi. I tu buff od Blizza jest konieczny.



Już nie macie na co narzekać czy jak ? Spokojnie można MC/BWL robić bez żadnego Maga. A ja raczej nie wyobrażam sobie robienia BWL bez threat totemu :] w przypadku hordy.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 21:59 
Cytuj  
No widzisz a niektorzy robili bez tego totemu całe....


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 22:34 
Cytuj  
Ale strasznie podoba mi sie akcja co ten shammy rozklada w bardzo szybkim czasie Palladyna w Tier 2 :D

btw tak se policzylem:
shammy
20%critic (attackx2)
20% WF (attackx4[niby 3 ale do tego AP bonus])

Czyli czysto teoretycznie shaman srednio w 60% atakow melee zadaje podwojne obrazenia


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 23:26 
Cytuj  
DLA POROWNANIA:

zobaczcie jakie pally robia dps!

dawno sie tak nie usmialem - powaga ;)

http://www.youtube.com/watch?v=c0_odIZo ... adin%20dps

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 03:13 
Cytuj  
lael Bigi... to bylo slodkie ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.