mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 17:42 
 
Apropo kikasa, to nie sensu sie z nim przegadywac, czytalem jego posty w topicu wow na gol-u rowniez i coz moge rzec, poziom ten sam. Na twoje zapytanie jak on mnie critnal ze 6k odpowiem - to byla magia padawanie:o.


Edit: dodaj sobie misiu sunder armor i enrage 1.4 - przed nerf patchem.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 17:45 
 
RoozTer napisał(a):
Apropo kikasa, to nie sensu sie z nim przegadywac, czytalem jego posty w topicu wow na gol-u rowniez i coz moge rzec, poziom ten sam. Na twoje zapytanie jak on mnie critnal ze 6k odpowiem - to byla magia padawanie:o.


HaHa to skoro pierzemy wszystkie brudy to ja cie stary pamietam jeszcze z KR bety jak ci trzeba bylo tlumaczyc krok po kroczku jak sie zarejestrowac gdy inni juz dawno se grali

btw na GOLu mam konto z 2 innymi kolegami :]

btw 2 czekalem tylko az bede mial okazje to powiedziec teraz spie**** na ignora :)

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 17:47 
 
@ kikas, o lol, naprawde taki glupi czy tylko udajesz.

1. co do ludzi inteligentnych inaczej: nigdy nie gralem warriorem i umiem sie do tego przyznac, wiec moge tego nie rozumiec, prawda.
2. Nie obchodza Cie dodatkowe proce (co podbono gdzies wpomniales...) ale stwierdziles
kikas napisał(a):
Ale roztera jebnol az za 6000! WoW blizz za glupote dal ci chyba stalego buffa - "+25% enemy damage"

wiec, tak jebnal go za 6000 wlasnie dzieki temu ze cos procnelo. jak dalej nie rozumiesz swojej glupoty w tej wypowiedzi to odylam do twojego posta do ludzi "inteligentnych inaczej".

I nie jestem twoim kolega.

/edit blad w dmg


Ostatnio edytowano 15 mar 2006, 17:47 przez Zemus, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 17:47 
 
Oh noez:( so true bo nie znalem krzaczkow i nie wiedzialem ktore pliki zamieniac:( , mam przjebane, juz mnie wszyscy nie lubia:(

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 17:52 
 
i cos na temat: kolejny bezsensowny Topic ktora klasa lepsza/gorsza.

Lol from u all.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 17:52 
 
RoozTer napisał(a):
Oh noez:( so true bo nie znalem krzaczkow i nie wiedzialem ktore pliki zamieniac:( , mam przjebane, juz mnie wszyscy nie lubia:(


Hehe inni tez nie wiedzieli ale sie jakos domyslili i nie spamowili forum ani mojego GG

btw A pamietasz jak plakales co chwile ze dostajkesz odemnie w duelu? Ja gralem magiem ty roguem ASSASIN

btw2 A pamietasz jak sie pytales co 3 sekundy co trzeba zrobic w danym quescie? Learn2English NooB

btw3 Jestes skonczonym flamerem i co 2 twoj post to albo lizanie dupy komus albo pruba dosrania komus. Jak widze twoje posty to sie we mnie gotuje

btw4 Dla mnie jestes smieciem

btw5 skonczylem juz z toba


Ostatnio edytowano 15 mar 2006, 17:56 przez kikas, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 17:55 
 
kikas napisał(a):
RoozTer napisał(a):
Oh noez:( so true bo nie znalem krzaczkow i nie wiedzialem ktore pliki zamieniac:( , mam przjebane, juz mnie wszyscy nie lubia:(


Hehe inni tez nie wiedzieli ale sie jakos domyslili i nie spamowili forum ani mojego GG

btw A pamietasz jak plakales co chwile ze dostajkesz odemnie w duelu? Ja gralem magiem ty roguem ASSASIN

btw2 A pamietasz jak sie pytales co 3 sekundy co trzeba zrobic w danym quescie? Learn2English NooB


e-peen Ci rosnie czy co? myslisz ze to kogos obchodzi?:|

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 17:57 
 
kikas napisał(a):
btw A pamietasz jak plakales co chwile ze dostajkesz odemnie w duelu? Ja gralem magiem ty roguem ASSASIN

btw2 A pamietasz jak sie pytales co 3 sekundy co trzeba zrobic w danym quescie? Learn2English NooB

btw3 Jestes skonczonym flamerem i co 2 twoj post to albo lizanie dupy komus albo pruba dosrania komus. Jak widze twoje posty to sie we mnie gotuje


Anger management problems?

xD

Edit:

kikas napisał(a):
btw4 Dla mnie jestes smieciem

btw5 skonczylem juz z toba



:wtf:
Ktos tu psychologa chyba potrzebuje


_________________
Obrazek

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 18:02 
 
kikas napisał(a):
btw 2 czekalem tylko az bede mial okazje to powiedziec teraz spie**** na ignora :)

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 18:04 
 
kikas napisał(a):
btw 2 czekalem tylko az bede mial okazje to powiedziec teraz spie**** na ignora :)



Coz za konsekwentny z ciebie jegomosc, nie wiedzialem ze bylem az takim lamerem:[ , L2ignore...

Tak czy siak, nie mam ci za zle tego ze mi jaies smieszne rzeczy wypominasz, kiedy ja napisalem tylko ze czytalem jaki jestes 310 inteligentny na GOL-u. Zasmuce cie tylko tym ze do nie dawna kiedy gralem w wow osiagnalem wszystko czego chcialem w przeciwienstwie do osoby takiej jak ty, ktora popada w furie kiedy nie rozumie po roku grania dzialanie 1 skilla:\ . Zrob sobie next alta, teraz wara najlepiej i zostan tak jak zawsze 1337 skillzorem, powodzenia!

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 18:14 
 
TobiAlex napisał(a):
Nie k... nie wiem jak działa, mam warka na 28lvl i widzę wielki napis Execute now! dzięki sct. I do czego Ty zmierzasz? Do tego, że execute działa jak atakowany ma poniżej 20% życia? LOL Tu nie chodzi o to kiedy i jak, tylko dlaczego warek z AR nie jest wstanie mnie dobić z execute a ten z rangi 14 walnął mnie aż za 2800.

Widze, ze nie dotrze. Warek z AR jest w stanie walnac Cie za 2800. Ba, powiem wiecej. Sprawdzilem moj rekord executa. Wynosi 2,5k dmg, tyle ze na mobie 42 lvl, wiec pewnie i moj byl niewiele wiekszy. A uzywalem wtedy whirlwind axe. Jakos tak wyszlo.

TobiAlex napisał(a):
Imho akurat te kilka topiców zboczyło trochę z tematu, wracamy do szamiego.

Ok. Imo jest overpowered.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 08:08 
 
Learn2quote


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.