mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 12:38 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
No ja na rajdy nie narzekam , mamy ....codziennie...:P
U nas w gildii mamy różne rangi ja mam "Guard" o którego sie długo starałem ale musze mieć 75% raids 40 osobowych w miesiącu , być dostepnym min 19:00-23:00 , bonusy - gwarantowany spot w każdym rajdzie i 15DKP bonus na koniec miesiaca ;)


a macie jakas range za 98% lub wiecej? :)

Deshroom napisał(a):
Szanuje taki styl grania ale nie chce sobie przegiąć, zresztą czas dla mnie się odzwyczajać bo zostało mi takiego grania ze 3 miechy max :wink:


czemu?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 12:44 
Cytuj  
jakoś udaje mi się wszystko połączyć ;) , mam super kobietę która wręcz popycha mnie do grania i rajdowania bo "mam więcej czasu dla siebie" ;)
A reszta moich przyjaciół też rozumie ;) nawet mi czasem kibicują na rajdach :P , ale fakt że czasem zdarza mi się przysnąć przy klawiaturze , ale co tam warto :P

oj mały OT się zrobił

@Fabianek
mamy też rangę Rover , nie masz gwarantowanych spotów ale też nie jestes zmuszony do codziennej prawie gry :P m za to jak na koniec mies masz 75% rajdów dostajesz 10DKP :P


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 14:24 
Cytuj  
ale Oziris gra na Daggerach :P
http://guides.worldofwar.net/strategy.php?id=22

Assassination Talents (21 points)

Improved Eviscerate - 3/3 points
Malice - 5/5 points
Remorseless Attacks - 1/5 point
Murder - 2/2 points
Ruthlessness - 3/3 points
Lethality - 5/5 points
Relentless Strikes - 1/1 point
Cold Blood - 1/1 point
Combat Talents (5 points)
Improved Sinister Strike - 2/2 points
Improved Gouge - 3/3 points

Subtlety Talents (25 points)

Master of Deception - 5/5 points
Camouflage - 5/5 points
Elusiveness - 1/5 point
Initiative - 5/5 points
Improved Sap - 3/3 points
Improved Rupture - 3/3 points
Preparation - 1/1 point
Improved Cheap Shot - 2/2 points

mylałem o tym ale zobaczcie co napisał pod spodem (a tak mi sie podaba ;/)

Ambush/Backstab Build
Assassination Talents (21 points)

Improved Eviscerate - 3/3 points
Malice - 5/5 points
Remorseless Attacks - 1/5 point
Murder - 2/2 points
Ruthlessness - 3/3 points
Relentless Strikes - 1/1 point
Lethality - 5/5 points
Cold Blood - 1/1 point

Combat Talents (8 points)

Improved Gouge - 3/3 points
Lightning Reflexes - 2/5 points
Improved Backstab - 3/3 points

Subtlety Talents (22 points)

Master of Deception - 5/5 points
Opportunity - 5/5 points
Improved Ambush - 3/3 points
Initiative - 5/5 points
Improved Sap - 3/3 points
Preparation - 1/1 point

This is very similar to my PvP build. It has cold blood and preparation. I merely sacrificed a few things so that I could get improved ambush, improved BS and opportunity. Many people will argue that seal fate is a no brainer when it comes to this type of build. I strongly disagree. While I do agree that seal fate is a nice way to make up for the lack of combo points built with CS and SS, I don’t agree with putting a bandaid on a broken arm. A dagger build really isn’t a broken arm, but in doing this type of build you are dedicating yourself to doing big burst damage hits. They don’t happen as often as SS does because of the energy costs, but when they land they are huge. Seal fate is by no means a crappy talent. I just think the points are better spent elsewhere. I see a dagger rogue as a very calculating assassin. If you want to rush to do as many eviscerates as possible, don’t go with daggers, because seal fate simply isn’t going to make up for the slow speed of your combo building.

I don’t like these builds for PvP. I extensively tested these builds and found that the best combination I could come up with would be: CS, vanish, cold blood, ambush, gouge, preparation, cold blood, eviscerate, blind, vanish, ambush, gouge, BS, SS, eviscerate. That’s a sweet stunlock combo but it has some holes in it. The big one is gouging after you ambush the first time. A mage that knows what they are doing will not turn around and backpedal. They will get the nova in, blink away and here comes little bo peep. You know, the one that lost her sheep? Also, using that combo will not be that devastating to a warrior, paladin or shaman. You might take a shaman out, but don’t hold your breath. I agree that it is a nice combo against rogues, warlocks and maybe priests. The problem with priest is that they will get that shield off before you get that gouge in. I’ll get back to that later. Energy is the biggest problem here. Everything you do costs 60 energy. It’s a lot of hit and wait. Timing must be exceptional. Get ready to down some thistle tea to pull that combo off.


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 14:37 
Cytuj  
"Energy is biggest problem here " :P z 5/8 NS i 3/8 BF masz 120 energy :P
wiec jak widac PvE farmy sie przydaja w PvP takze , zresztą spójrzcie na set Deathdealera z AQ jak dla mnie zrobiony bardziejpod PvP niz PvE.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 14:43 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
"Energy is biggest problem here " :P z 5/8 NS i 3/8 BF masz 120 energy :P
wiec jak widac PvE farmy sie przydaja w PvP takze , zresztą spójrzcie na set Deathdealera z AQ jak dla mnie zrobiony bardziejpod PvP niz PvE.
nie bede pół roku siedział w jakiejś dziurze żeby se pograć pvP :D

a co do Ozirisa to powoli dostaje gorączki, bo jak build CB Preparation ma dziury w stunlocku to ja juz nie wiem jak sie mam zrespecować w tych daggerach bo niby mam seal fate ale taz mówia że to nie to :har:


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 14:48 
Cytuj  
Desh bo prawda jest taka że z jakimikolwiek builidami u jakiejkolwiek klasy tak naprawde mozesz pokombinowac dopiero na 60 levelu..;)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 14:51 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Desh bo prawda jest taka że z jakimikolwiek builidami u jakiejkolwiek klasy tak naprawde mozesz pokombinowac dopiero na 60 levelu..;)
wiem wiem, mam sie zamknąć bo jestem noob :D
w szamanie też tak mi mówili :]

ale mi sie podoba :D
CS, vanish, cold blood, ambush, gouge, preparation, cold blood, eviscerate, blind, vanish, ambush, gouge, BS, SS, eviscerate.


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 15:07 
Cytuj  
Ja nigdy nie mówiłem żeś noob Desh :D
To raczej ja jestem zawsze zapominam użyć Blind :oops:
Tak jakos :P


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 15:12 
Cytuj  
eh prawda taka że skąpy jestem i nie moge sie zdecydować, mam tu kumpla co 150 dni ze mna przegrał rogalem i mi suszy głowe że przy daggerach cooldowny sa nie faje i że SF wymiata.

ide do domu go mnie głowa rozbolała - potne sie :wink:


btw: doskonałe forum http://forums.worldofwar.net/forumdisplay.php?f=70


_________________
psn

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 15:24 
Cytuj  
niezłe to forum dzięki Desh

Jak będę miec chwilke to postne mój build :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 16:26 
Cytuj  
dobra przemyślałem sprawe. dogłebnie oto moje refleksje:

1. zrobie build na CB, Prep i Imp CS
dlaczego ?
2. Imp KS - rezygnuje bo bez sensu jest ciągle zurzywać combo na stuna zamiast na dmg
3. rezygnuje z SF bo mam za małego crita
4. rezygnuje z Imp Sap bo zawsze moge zrobić Vaninsh
5. potrzebuje Prep żeby zrobić prawdziwego stun locka
6. nie ide w swordy bo sie najpierw musze naprawde wyszkolić w daggerach a pozatym nie mam swordów
7. zrozumiałem że moim openerem jak ofiara jest przytomna nie jest Ambush ale CS
8. rezygnuje z Murderer, bo atakować bede głównie z tyłu

tyle na początek - może źle ale na tym sie opre :wink:

edit:
tyle że nie da sie zrobić tego z Imp CS :har: czyli musi być Imp Sap
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 3000000000


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 10:05 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Deshroom napisał(a):

5. potrzebuje Prep żeby zrobić prawdziwego stun locka

Mylisz się :]
nie nie myle się :wink:
ja potrzebuje, nie mówie że ty potrzebujesz a ty nie wiesz czego ja potrzebuje :wink:
generalnie róznica w skillu i gratach. nie wspomne ze lanie lvl 60 wciąz sprawia mi kłopot :]

generalnie pograłem i bardzo mi się podoba. initiative wymiata. chwilowo nie ma CB bo brakuje mi ostatnich 4 pkt ale troche sie zastanawiam czy nie lepszy jest Imp CS

jeszcze pomyśle :wink:

BTW Cashasty, EndlessSacrifice7.avi ścieżka wymiata. jak pięknie to wygląda pod Kronos (kwartet smyczkowy z filmu Requiem For a Dream) :wink:


_________________
psn


Posty: 27
Dołączył(a): 28.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 19:59 
Cytuj  
Chcialem dodac cos od siebie. Nasza gildia na Al'Akirze, Nerubian Hunters jest gildia doscy dobra, nie najlepsza oczywiscie, ale probojemy robic BWL. Mamy naprawde swietna atmosfere, nikt nikogo do raidow nie zmusza, miejsce w raidzie zawsze jest, ludzie graja sobie kiedy chca i jak chca, a zaden raid nie zostal nigdy odwolany. Tydzien temu ubilismy papcie Ragna i naprawde mimo, ze mam narazie dwa epiki, nie czuje potrzeby zdobycia ich szybko. Zbieram sobie powoli dkp i w nastepnym MC/Onyxii bede mial pierwszenstwo na itemkach. Ogolem nie chce tutaj chwalic swojej gildii, ale po prostu chcialbym zauwazyc ze to jest jednak rozrywka, a nie praca. To ma nam sprawiac przyjemnosc, dlatego wole byc w gildii ktora powoli wspina sie po szczeblach rankingow (ubilismy Razorgora wczoraj), ale miec czas takze na inne rzeczy poza wowem.

Ale wracajac do tematu, zeby zrobic stunlocka wcale nie jest ci potrzebny Desh preparation, jestem o tym swiecie przekonany, o ile masz skille CS, KS, Gouge. Za pomoca tych 3 mozna bez problemow trzymac w stunlocku przez baaardzo dlugo :) Preparation to tylko ulatwia i wydluza ten czas o 2x.

Osobiscie uzywam zwyklego builda prep/cb i sprawdza sie on wspaniale w raidach, bg jak i 1 vs 1 pvp nie mowiac o mobach...

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 20:59 
Cytuj  
Mnie sie najlepiej pvpowało na 21/7/23 --- poswiecilem 1 pkt w imp backstab dla 2/2 imp CS i oplaca sie. Seal Fate mnie sie nie podoba i podobac nie bedzie, moim zdaniem nie warto tyle pktow inwestowac tylko po seal fate, bez prep tez nienajlepiej.

Mozesz sprobowac tez takiego dziwnego builda CB/Prep/Hemo - 21/3/27, wtedy zamiast SS uzywasz hemo (na raidach hemo znaaaacznie zwieksza dps jak zapewne wiesz), ale jak tym sie gra to nie moge powiedziec bo nie mam z tym buildem doswiadczenia.


edit: I nigdy w zyciu nie bierz Imp KS (jesli juz idziesz w assasination), bo ten talent jest bezuzyteczny ze hej. Ponoc jak go sie uzyje od razu po 15sekundach to jest wtedy krotszy stun (tak jak jest jak np. 2 razy pod rzad sie rzuci poly lub cokolwiek innnego)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 00:40 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
edit: I nigdy w zyciu nie bierz Imp KS (jesli juz idziesz w assasination), bo ten talent jest bezuzyteczny ze hej. Ponoc jak go sie uzyje od razu po 15sekundach to jest wtedy krotszy stun (tak jak jest jak np. 2 razy pod rzad sie rzuci poly lub cokolwiek innnego)


wszelkie stuny ze skili oraz gauge sa na diminishing return (kazde kolejne uzycia dziala polowe krocej, 4 uzycie wywala napis immune)

build z prepe pozwala ci dwa razy zresetowac diminishing return (vanishami)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 01:10 
Cytuj  
Cale zycie sie czlowiek czegos uczy. Nie mialem pojecia ze vanish resetuje diminishing...

Tak wlasciwie zastanawia mnie czemu wiekszosc wymiataczy woli jednak cold blood niz prepa...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 10:45 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Tak wlasciwie zastanawia mnie czemu wiekszosc wymiataczy woli jednak cold blood niz prepa...
hmm, prep nie wyklucza cb. ja bede miał oba (brakuje mi 4 punktów - nie mam teraz CB :P)
wymiatacze własnie robią odwrotnie - rezygnują z CB na rzecz Imp CS

ogólnie nauczyłem sie troche grac i nabieram dystansu do tych filmów Eryxa.... tak w skrócie to on masakruje debili. Zawsze jak jest wiecej niż jeden przeciwnik to ten drugi przysypia :wink:


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 10:57 
Cytuj  
No tak jest ogólnie ze wszystkimi filmowymi wymiataczami, nie ujmując ich skillowi ludzie których oni zabijają to w 90% debile...

Cytuj:
wymiatacze własnie robią odwrotnie - rezygnują z CB na rzecz Imp CS


Perklund nie rezygnuje..... ma wlasnie CB a nie zauwazylem zeby miał prepa


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 11:00 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Perklund nie rezygnuje..... ma wlasnie CB a nie zauwazylem zeby miał prepa
nie no nie moge mówić za wszystkich chodzi o to że jak masz CB i Prep to brakuje 2 punktów na imp CS (zakładając że jest 8 w combat czyli wypas backstab), wiele osób z wysokim kritem rezygnuje z tego CB głównie dla Imp CS (prep jest wtedy jakby automatycznie)
Imp CS obniża koszt energi o 20 czyli przy otwarciu stunlocka bardzo ważny. tzn mozna zrobić dużo bardziej zaawansowane combosy :wink:

inna sprawa że Evi wymiata i jak już masz te 5 combosów to aż sie prosi przed spuszczeniem upewnić sie że to pójdzie jako crit (CB) :wink:


_________________
psn

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 11:18 
Cytuj  
Kazdy dobry pvp rog, albo sporo wiedzacy o pvp rog, skacze z buildem 30/8/13 lub 5ns i 31/8/12, build z preparation moze sie przydac jednynie na paladyna, aczkolwiek zeby zresetowac diminishing, trzeba po prostu umiec wychodzic z combat mode. Przy buildzie z seal fate gra jest calkowiecie inna, inne nabijanie cp i system walki i uzywania skilli, i oczywiscie burst dmg na starcie dzieki ktoremu mozna zmiazdzyc clothera w przeciagu 3-4 sec przy uzyciu max 1 skilla z ultimate CD. Z prep buildem pvp to raczej zmudna zabawa jesli jestes dagger rogue, niestety nabijanie cp i szybkosc walki jest wg mnie za wolna, co sprowadza sie fo tego ze szanse na wygrana maleja z kazda sekunda przy obecnej sytuacji, gdzie praktycznie kazda klasa jest mocniejszaniz rog. Prep z 5 min CD i byloby calkiem ok, prep z 10 min cd nie ma sensu:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.