mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 20.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 17:06 
 
Ja mam takie pytanko, glownie w sprawie chodzenia priesta do instow. Mam obecnie priesta na 50lvlu (31shadow/10disc), ale juz wiem, ze na 60tym moja gildia bedzie ode mnie chciala efektywnego leczenia w high-lvl instances. No i wlasnie - jak najlepiej rozmiescic talenty, zeby konkretnie poleczyc? Z drugiej strony, chcialabym tez zostawic jakies talenty w shadow, bo gram na serwerze PvP i przerobenie sie na 31holy, to w moim przypadku totalny absurd, bo rownaloby sie to z samobojstwem:) generalnie, nie wiem jak teraz sobie to rozplanowac... czekam na nowego patcha, ale nie wiem jeszcze dolkadnie w jaki sposob on pomoze mi rozmiescic talenty na nowo :)
jakiekolwiek wasze sugestie mile widziane :)


_________________
Ludeczka, 60 human mage, Dragonblight
Ludka, 60 undead priest, Vashj


Posty: 21
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 17:14 
 
generalnie tylko warlock i warrior moze byc i do PvP i do PvE w tym samym buildzie... wiec musisz wybrac :]
co nei znaczy ze nie mozesz w MC leczyc jakoshadow - mozesz ale jakies 50% gorzej niz disc / holy...
i tak wszystko jest w gearze a nie w talentach.
imo.


_________________
Obrazek
Xixipli ( 60 Gnome Warrior )
Defias Brotherhood
<Destined for Glory>

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 17:53 
 
teraz sie nie respecuj poczekaj na patch bo wtedy talenty cofna i od nowa rozdasz sobie, a tu link do nowego calculatora dla priestow byl juz podany gdzies na forum http://www.wow-europe.com/en/info/under ... lents.html - priestem jako holy/disc disc/holy nie jest tak zle na BG i tak ludzie beda chcieli healowania (a open PvP praktycznie nie daje honoru zreszta jak rogue ci wjedzie w plecy to czesto nie zdarzysz nic zrobic mowie o sytuacji jedziesz se na mouncia jeb jeb jeb dead...) a jak bedziesz spamowal minblast w shadowform to cie szybko zjedza .... ja po patchu zmieniam sie na holy/disc tak bedzie wygladal moj build http://www.wow-europe.com/en/info/under ... lents.html zrob jak chcesz pobaw sie troszke

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 18:08 
 
Zapraszam do topicu o priestach.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.