mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 23:55 
Cytuj  
matigt napisał(a):
Dobra to ostatnie pytanko :) Czy shamanem da sie farmic? A jesli tak to lepsze farmienie jest druidem czy shamanem?


Shammy. Druid ble.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 09:52 
Cytuj  
A tak wlasciwie , obejrzcie sobie pr0 filmik hujagana, zwroccie uwage na proc WF podczas wlaki z wariorem pod koniec filmiku. I powiem wam ze przewaznie wlasnie TAK to wyglada a nie jak na wymuskanych filmikach.


_________________
kek ?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 09:54 
Cytuj  
Dokladnie. Ale bandzie zjaranych dzieci nie przetlumaczysz.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 10:52 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
@ gingen :

zalezy do czego, do pvp , szczegolnie przeciwko clotherom najlepszy WF. Do pve wyliczenia wskazuja na lekka przewage RB. Znam shamanow (szczegolnie elemental/resto) ktorzy bardzo chwala sobie flametongue/rockbiter w walkach przeciwko palladynom i wariorom. Osobiscie probowalem frostband na WSG jednak srednio zdaje egzamin.
Mam nadzieje ze właśnie revamp shamanow bedzie obejmował miedzy innymi wiecej pozytecznych enchantow na bron.


Frostband nie było by do bani gdyby zakażdym razem wchodziły obrażenia tak jak w przypadku Flametongue(To jest dobre ale tylko jeśli taki paldek czy waoj nie mają zbyt dużo resistów na fire).
Rockbitter jest proponowane tym którzy farmują mobki - Bo windfury ma to do siebie, że może procnąć raz na 3-4 walki(przynamniej ja mam takiego dziwnego pecha), albo procnąć kiedy mobek ma 1-3% życia :[

Jak jesteś w grupie w instancji i niechcesz aggrować zabardzo to nie bierz rockbittera(powoduje dość duży threat). No chyba, że tank zajęty, a widzisz jak mobek leci do priesta czy maga i trzeba przejąć go na siebie na chwilkę to wtedy earth shock plus rockbitter :]

BTW- mam shamana na 60lev. - co żeby nikt mnie nie posądzał, że się nie znam :p


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 10:58 
Cytuj  
Znasz sie i to widac. W przeciwienstwie do niektorych wyzej. :roll:


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 11:03 
Cytuj  
ja sie nie znam ale też ma szamana na 60 :wink:
ogólnie wielu szamanów wogóle nie obczaja że jak jadą z rockbitterem na weap i earth shockami to tank sobie nie potankuje :har:


_________________
psn

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 11:06 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Znasz sie i to widac. W przeciwienstwie do niektorych wyzej. :roll:

BA
Wkońcu tankowałem 3 pieski w MC na raz (te małe przed magmą bodajże - nie pamiętam jak się zwą :p )


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 11:55 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Tia jakby WF miał 100% proca..... I jakby kazdy shaman latał jak debil z 2h wepon

Shadhun_ napisał(a):
Dokladnie. Ale bandzie zjaranych dzieci nie przetlumaczysz.


No wybacz ale po instancjach gdzie zazwyczaj szaman zazwyczaj healuje (a zadko jest dd) i wiekszosci przypadkach zabieraja go tylko jako rezzbota, to na BG moge sie chyba odprezyc latajac z 2h weapon nawalajac frooooost schocki? ;) No w koncu nie po to mam builda 30enh/21rest zeby po podobnych postach zrezygnowac z takiej przyjemnosci.
IMO kazdy gra jak lubi.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 16:05 
Cytuj  
Nie o to mi chodzilo , tez bylem enchancement kiedys. I dlatego jestem swiadomy jak mimo wszystko niedoskonaly ten build jest, mimo to daje sporo zabawy ale daleko mu do bycia imba.. "no ale ten koleś z ta duzią macką zabija wsyskich tak sybko !" Uolaboga !


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 18:31 
Cytuj  
Ale ten koles naprawde dlugo musial ten film krecic. 14 minut (no dobra, 10 minut, pamietam o "dżizusie") krociutkich akcji z instant killem WF. A jak sami mowicie WF ma w miare maly chance %.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 18:57 
Cytuj  
Nie nazwalbym 25% 'w miare mala' szansa na proc.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 20:58 
Cytuj  
20% .... wolalbym już 1extra hit, ale 40-50% i żeby to byl staly proc.

Ihmo fostband and firetongue niebylby taki zly gdyby dostawal bonus z +dmg itemów. Ale i tak flame jest gimped.

Shaman może i ma WF-proc, ale i tak nie przebija warriora czy rogue...wtf? Rogue ma stun locka nawet za 4k, co ogólnie wystarcza do zabicia clotha + w tym czasie ofiara nie może nic zrobić.
Warrior ma charge,intercept,pummel,overpower(mini WF), weapon mastery(+crit/insta attack/stun)itd itp, w dodatku ma dużo wiecej hp.


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 21:24 
Cytuj  
Mowie na podstawie tego co tu przeczytalem.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 00:30 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
Shaman może i ma WF-proc, ale i tak nie przebija warriora czy rogue...wtf?


spojrz na ego meter na ponizszym screenie:
http://media.nihilum.co.uk/phase2cthun.jpg


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 11:05 
Cytuj  
Fabianek nie rozumiem twojego posta. Mógłbyś mi wytłumaczyć poco wklejasz screen pokazujący woja z największym dps w grupie? Przecież to topic o shamanach i jakoś nie widzę nic dziwnego w tym, że shaman ma małe szanse zrównać się z dmg z wojem czy rougem czy magiem itd...


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 11:10 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Fabianek nie rozumiem twojego posta. Mógłbyś mi wytłumaczyć poco wklejasz screen pokazujący woja z największym dps w grupie? Przecież to topic o shamanach i jakoś nie widzę nic dziwnego w tym, że shaman ma małe szanse zrównać się z dmg z wojem czy rougem czy magiem itd...



i cale szczescie.... elementale/melee i tak robia za duzy dps jak na support klase.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 11:54 
Cytuj  
@Farin sry, caly czas sadzilem ze Kungen to shaman


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 09:43 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Farin napisał(a):
Fabianek nie rozumiem twojego posta. Mógłbyś mi wytłumaczyć poco wklejasz screen pokazujący woja z największym dps w grupie? Przecież to topic o shamanach i jakoś nie widzę nic dziwnego w tym, że shaman ma małe szanse zrównać się z dmg z wojem czy rougem czy magiem itd...



i cale szczescie.... elementale/melee i tak robia za duzy dps jak na support klase.


A Ty nie robisz w kotku dużego dmg? Nie raz dostałem z Ambusha (nie pamiętam jak to u druida się nazywa) za ponad 1300! Ja duży dps robię jak windfury procnie, inaczej to wiesz 540 dmg co 5 sekund + 200dmg co 3.4 sekundy (na clotha) a te 540 dmg to o ile nie dostanę counterspella/silence od priesta, warlocka, maga a nawet warriora z tarczą.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 10:38 
Cytuj  
A przypadkiem nie masz jeszcze jakiegos piorunka, ktory lata dookola i dziobie tych co sie zbliza. Poza tym sa chyba jeszcze jakies totemy ktore gryza. Imo dramatyzujesz.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 11:02 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
A przypadkiem nie masz jeszcze jakiegos piorunka, ktory lata dookola i dziobie tych co sie zbliza. Poza tym sa chyba jeszcze jakies totemy ktore gryza. Imo dramatyzujesz.


Nie lubię jak ktoś wypowiada się na temat jakiejś zdolności niewiedząc jak ona działa :p
Lighting shield - 3 ładunki - co kilka sekund jeden ładunek zostaje uwolniony i udeża przeciwnika który zadał shamanowi jakiś damage :p
Totemy które gryzą stawia się rzadko jeśli chodzi o PvP


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.