mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 12:04 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
BiGi napisał(a):
Farin napisał(a):
Fabianek nie rozumiem twojego posta. Mógłbyś mi wytłumaczyć poco wklejasz screen pokazujący woja z największym dps w grupie? Przecież to topic o shamanach i jakoś nie widzę nic dziwnego w tym, że shaman ma małe szanse zrównać się z dmg z wojem czy rougem czy magiem itd...



i cale szczescie.... elementale/melee i tak robia za duzy dps jak na support klase.


A Ty nie robisz w kotku dużego dmg? Nie raz dostałem z Ambusha (nie pamiętam jak to u druida się nazywa) za ponad 1300! Ja duży dps robię jak windfury procnie, inaczej to wiesz 540 dmg co 5 sekund + 200dmg co 3.4 sekundy (na clotha) a te 540 dmg to o ile nie dostanę counterspella/silence od priesta, warlocka, maga a nawet warriora z tarczą.


sorry ale zeby robic taki dmg musze isc 100% feral a to = zapomnij o instancjach. Shaman wystarczy ze sobie wsadzi 21 pkt w resto i reszte w elem/enchant i moze latac i tluc wszystko co sie rusza a pozniej isc na raid... pozatym wyskocz na warriora kotem z 2 k armora i 4 k hp.... druid nie nosi maila i nie ma tarczy - a w bearform warriorom wkrecam imba crity ze skila za 400..... z 1k AP. Druid musi miec 31 pkt w resto jesli jest w jakiejs glidii nastawionej na progress w PvE bo w takich glidiach panuje zasada nie masz innervate to se mozesz do ZG/MC/AQ20 isc.... a 31 resto to gimp w dps :(

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 12:43 
Cytuj  
BiGi - a od nas wymaga się posiadanie mana tide totem (co moim zdaniem jest bezsensowne). Powoduje to że muszę mieć minimum 31 w resto - nie wiem jak inni ale ja w PvP sobie z takim buildem nie radzę (No raz w duelu udało mi się pokonać jednego gostka)...


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 12:48 
Cytuj  
no nie wiem po co szamanowi mana hide totem jak macie w raidach tez druidow ktorzy moga innervate dac... paladyn ma tylko Blessing of Wisdom ktory daje nam +35 mana tick, nie wiem ile ten wasz totem na ticku daje ale to nie jest jakis tam super boost. Szlag mnie trafil jak ostatnio ele shaman mnie poskladal zanim z mounta zsiadlem - 2ma critami z shocka i chaina ;P... mam 4.2 k HP unbuffed. Nie chce tutaj plakac ze shaman jest lepszy od druida we wszystkim bo nie jest.. nie ma stealth, nie ucieknie tak latwo jak druid i nie podciagnie sobie armora do 20k nawet jak sie uprze. :)

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 12:58 
Cytuj  
To powiem tak: Mana Tide Totem daje co 3 sek 240 many (przez 12 sek)do wszystkich co korzystają z many oraz są w zasięgu. Można go postawic co 5 minut.

Ten Shammi który cię tak szybko poskładał miał niezłe szczęście(nawet jeśli użył elemental mastery - daje 100% szans że czar palnie z crytykiem- także raz na 5 min użyteczne).

Jak ja byłem elemental(ehhh stare dobre czasy ) to jakoś nie miałem farta do crytyków, bo albo przez kilka walk nie miałem żadnego, albo jak się już jakiś trafił to wtedy kiedy gostek miał pare % życia i przez to się to wszystko marnowało.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 13:57 
Cytuj  
pacjent byl z HiGoat <BL> wiec musial miec uber gear ;) wkurzylem sie tylko dlatego ze spieszylem sie do AQ20 a jak mnie uwalil niedaleko wejscia to pozniej duszkiem z pod cenarion hold musialem leciec ....

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 01:17 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Totemy które gryzą stawia się rzadko jeśli chodzi o PvP

Z ciekawosci (nie znam sie specjalnie na szamanach) - czemu? Sam to zauwazylem i zazwyczaj nie mam wiekszych problemow z szamanami (warriorem), ale dzisiaj na WSG ten sam szaman poskladal mnie w 1v1 co najmniej 3 razy, co mnie dosyc uklulo szczerze mowiac :). I duza czesc dmg pochodzila wlasnie z totemow ofensywnych, z melee niewiele bo mial 1h+shield, no i czesc z earth shockow oczywiscie.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 10:56 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
BiGi napisał(a):
Farin napisał(a):
Fabianek nie rozumiem twojego posta. Mógłbyś mi wytłumaczyć poco wklejasz screen pokazujący woja z największym dps w grupie? Przecież to topic o shamanach i jakoś nie widzę nic dziwnego w tym, że shaman ma małe szanse zrównać się z dmg z wojem czy rougem czy magiem itd...



i cale szczescie.... elementale/melee i tak robia za duzy dps jak na support klase.


A Ty nie robisz w kotku dużego dmg? Nie raz dostałem z Ambusha (nie pamiętam jak to u druida się nazywa) za ponad 1300! Ja duży dps robię jak windfury procnie, inaczej to wiesz 540 dmg co 5 sekund + 200dmg co 3.4 sekundy (na clotha) a te 540 dmg to o ile nie dostanę counterspella/silence od priesta, warlocka, maga a nawet warriora z tarczą.


sorry ale zeby robic taki dmg musze isc 100% feral a to = zapomnij o instancjach. Shaman wystarczy ze sobie wsadzi 21 pkt w resto i reszte w elem/enchant i moze latac i tluc wszystko co sie rusza a pozniej isc na raid... pozatym wyskocz na warriora kotem z 2 k armora i 4 k hp.... druid nie nosi maila i nie ma tarczy - a w bearform warriorom wkrecam imba crity ze skila za 400..... z 1k AP. Druid musi miec 31 pkt w resto jesli jest w jakiejs glidii nastawionej na progress w PvE bo w takich glidiach panuje zasada nie masz innervate to se mozesz do ZG/MC/AQ20 isc.... a 31 resto to gimp w dps :(

To zmien Bigi gildie na PvP i nie lamentuj...grales szamanem na takim buildzie??? Ja przerobilem swoim wszystkie mozliwe warianty i rzeczywiscie szaman z 21 w resto moze lac co najwyzej kolesi pare leveli nizej resto to dno totalne zarowno szaman jak i druid. Nie wiem jaki masz build na druidzie ale jesli zadajesz magiczne crity za 400 to wspolczuje takie crity mialem na levelu 35 druidem. Dla setu z MC nie warto sie bawic w resto juz lepiej sleczec na bg by zdobyc sety za PvP jesli chcesz zadawac konkretny dmg to wydaje mi sie ze innej mozliwosci nie ma MC,BWL =0 agi i str. Pamietam, jak robilem druida i poprosilem kumpla zeby mi pomogl zabic elity na 45 szamim resto bidak sie tak napocil ze raz nawet wipnol



Zoltan nie mozliwe szaman ma 3 totemy zadajace dmg Magme i Searing magma kosztuje sporo many ale zadaje slaby dmg stawiasz go na rogala tudziez druida w stealth, Nova 1 razowego uzytku taki sobie i searing pluje fire bolami tez srednie dmg przeszkadza owszem ale zadaje slabe dmg. Podstawa to szoki i chain od tego padaja wszyscy.


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609


Ostatnio edytowano 26 mar 2006, 11:05 przez KELGAR, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 11:00 
Cytuj  
KELGAR napisał(a):
BiGi napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
BiGi napisał(a):
Farin napisał(a):
Fabianek nie rozumiem twojego posta. Mógłbyś mi wytłumaczyć poco wklejasz screen pokazujący woja z największym dps w grupie? Przecież to topic o shamanach i jakoś nie widzę nic dziwnego w tym, że shaman ma małe szanse zrównać się z dmg z wojem czy rougem czy magiem itd...



i cale szczescie.... elementale/melee i tak robia za duzy dps jak na support klase.


A Ty nie robisz w kotku dużego dmg? Nie raz dostałem z Ambusha (nie pamiętam jak to u druida się nazywa) za ponad 1300! Ja duży dps robię jak windfury procnie, inaczej to wiesz 540 dmg co 5 sekund + 200dmg co 3.4 sekundy (na clotha) a te 540 dmg to o ile nie dostanę counterspella/silence od priesta, warlocka, maga a nawet warriora z tarczą.


sorry ale zeby robic taki dmg musze isc 100% feral a to = zapomnij o instancjach. Shaman wystarczy ze sobie wsadzi 21 pkt w resto i reszte w elem/enchant i moze latac i tluc wszystko co sie rusza a pozniej isc na raid... pozatym wyskocz na warriora kotem z 2 k armora i 4 k hp.... druid nie nosi maila i nie ma tarczy - a w bearform warriorom wkrecam imba crity ze skila za 400..... z 1k AP. Druid musi miec 31 pkt w resto jesli jest w jakiejs glidii nastawionej na progress w PvE bo w takich glidiach panuje zasada nie masz innervate to se mozesz do ZG/MC/AQ20 isc.... a 31 resto to gimp w dps :(

To zmien Bigi gildie na PvP i nie lamentuj...grales szamanem na takim buildzie??? Ja przerobilem swoim wszystkie mozliwe warianty i rzeczywiscie szaman z 21 w resto moze lac co najwyzej kolesi pare leveli nizej resto to dno totalne zarowno szaman jak i druid. Nie wiem jaki masz build na druidzie ale jesli zadajesz magiczne crity za 400 to wspolczuje takie crity mialem na levelu 35 druidem. Dla setu z MC nie warto sie bawic w resto juz lepiej sleczec na bg by zdobyc sety za PvP jesli chcesz zadawac konkretny dmg to wydaje mi sie ze innej mozliwosci nie ma MC,BWL =0 agi i str. Pamietam, jak robilem druida i poprosilem kumpla zeby mi pomogl zabic elity na 45 szamim resto bidak sie tak napocil ze raz nawet wipnol



L2PLay zanim będziesz pieprzył takie idiotyzmy

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 11:09 
Cytuj  
Dobrze Kain naucz mnie.........."mistrzu"


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 12:33 
Cytuj  
rofl druid z 31w resto nie ubije warra?
Root,grasp,travel form...inf mana...heal...


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 13:02 
Cytuj  
KELGAR napisał(a):
To zmien Bigi gildie na PvP i nie lamentuj...grales szamanem na takim buildzie??? Ja przerobilem swoim wszystkie mozliwe warianty i rzeczywiscie szaman z 21 w resto moze lac co najwyzej kolesi pare leveli nizej resto to dno totalne zarowno szaman jak i druid. Nie wiem jaki masz build na druidzie ale jesli zadajesz magiczne crity za 400 to wspolczuje takie crity mialem na levelu 35 druidem. Dla setu z MC nie warto sie bawic w resto juz lepiej sleczec na bg by zdobyc sety za PvP jesli chcesz zadawac konkretny dmg to wydaje mi sie ze innej mozliwosci nie ma MC,BWL =0 agi i str. Pamietam, jak robilem druida i poprosilem kumpla zeby mi pomogl zabic elity na 45 szamim resto bidak sie tak napocil ze raz nawet wipnol



Zoltan nie mozliwe szaman ma 3 totemy zadajace dmg Magme i Searing magma kosztuje sporo many ale zadaje slaby dmg stawiasz go na rogala tudziez druida w stealth, Nova 1 razowego uzytku taki sobie i searing pluje fire bolami tez srednie dmg przeszkadza owszem ale zadaje slabe dmg. Podstawa to szoki i chain od tego padaja wszyscy.



Ja napisze to co Kain18 L2P
Ktos, kto pisze, ze szaman z 21 punktami w resto to dno, nie ma pojecia o tej klasie. NS to podstawa w PvP. Zabija sie nieco wolniej, ale za to zyje dluzej dzieki instant healowi.
Druga sprawa to searing totem - jeden z podstawowych speli w PvP. Niewielki koszt many i calkiem przyzwoite obrazenia (choc ty pewnie chcialbys, zeby siekal za przynajmniej 200)
Ja mam 31 puntow w reto i mana tide, zeby chodzic do instancji, a i tak wiekszosc dueli wygrywam. Jest troche trudniej, ale da sie.
Co do setu z MC, to wcale nie jest taki zły do PvP. Ma sporo plusow do krytkow ze speli. Ale fakt sa lepsze.


_________________
Never forget, never forgive

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 13:12 
Cytuj  
Cytuj:
szaman z 21 w resto moze lac co najwyzej kolesi pare leveli nizej resto to dno




L2P




Zawsze grałem w minimum 21 w resto, bez NS-a pvp shamanem jest o niebo trudniejsze. SKladalem wiekszosc ludzi bez problemu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 08:14 
Cytuj  
Ihmo jak masz kiepski set(2h z mniej niz 60dps) i życie <4k, to i NS ci nie pomoże, bo wszyscy beda cie mieli na kilka hitów.
Lepiej wtedy wziąść albo full resto żeby innych leczyć, albo elem30/ench21 i wtedy bedziesz nawalal lighting boltami i dobijal z meele jak przeciwnik jest zajety kim innym.


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 11:05 
Cytuj  
Sandlord napisał(a):

Ja napisze to co Kain18 L2P
Ktos, kto pisze, ze szaman z 21 punktami w resto to dno, nie ma pojecia o tej klasie. NS to podstawa w PvP. Zabija sie nieco wolniej, ale za to zyje dluzej dzieki instant healowi.
Druga sprawa to searing totem - jeden z podstawowych speli w PvP. Niewielki koszt many i calkiem przyzwoite obrazenia (choc ty pewnie chcialbys, zeby siekal za przynajmniej 200)
Ja mam 31 puntow w reto i mana tide, zeby chodzic do instancji, a i tak wiekszosc dueli wygrywam. Jest troche trudniej, ale da sie.
Co do setu z MC, to wcale nie jest taki zły do PvP. Ma sporo plusow do krytkow ze speli. Ale fakt sa lepsze.

Gralem szamanem okolo roku i przerobilem wszystkie mozliwe buildy uwazam ze ten z resto jest beznadziejny na PvP, mowiac PvP nie mam na mysli DUELU, ani latania w 40 po av i zabijania mowie o 1v1 poza bg 21 punktow w resto to moim zdaniem strata tych punktow dmg takiego szamana jest kiepskie w porownaniu z elem/enh. O wiele bardziej przydatne uwazam jest elemental mastery. Co mi po ns jak ja trace w ciagu kilku sekund. Widze ze wielkie autorytety poczuly sie urazone, ze komus moze sie cos niepodobac. Nie jestem jakims wielkim graczem udalo mi sie dojsc do 12 rangi szamanem i znam sporo szamanow dla ktorych 21 w resto to kiepski wybor. Jak mam marnowac mane na leczenie wole uzyc potiona albo jesli sie uda bandazy(raczej tylko przy paladynach, czasem druidach). Co do setu z MC mowilem o secie dla druida, ze "moim" zdaniem dla feral druida lepszy jest ten z PvP bo poza sta int ma str agi. Coz zdecydowanie lepiej mi sie gralo na buildzie elem/enh niz elem/resto, enh/resto bo zrobilem typowo PvP, chcecie chodzic na instancje to logiczne ze musicie miec resto ale nie demagogizujcie ze jest to najlepsze na pvp niz elem/enh bo mnie po prostu to bawi tak samo jak tekst ze ns to "podstawa". Uwazam ze sa o wiele bardziej przydatne umiejetnosci zarowno u Szamana jak i Druida niz NS mowie caly czas o PvP.


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 11:10 
Cytuj  
@KELGAR zahaczyles o drooda hmm gram 44reso droodem na bg (tluke pomalutku range) i jesli uwazasz ze 3,5k dodatkowego hp jest zbedne to coz wystarczy popatrzec na sety za pvp w kazdej klasie i kazdym kawalku stamina odgrywa kluczowa role to tak jakbys napisal 350staminy dodatkowo to kiepski wybor.

podstawa u drooda szczegolnie vs rogue / hynter to nie dac sie zabic na poczatku pozniej jakos idzie czas dziala tylko na twoja korzysc

prosty przyklad vs rogue (30/8/13 z 5xNS) -> Ambush (crit, 2cp), Gogue (3cp), BS (crit, 5cp), CB + eviscate -> bez NS kkthxbye


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 11:20 
Cytuj  
Dokladnie, co ci da elemental mastery? 800dmg wiecej? Porownaj to z 3,5k hp wiecej.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 11:40 
Cytuj  
@ KELGAR

Nie podobać ci sie może ale mówienie że można zabić buildem z 21 w resto tylko postacie pare lvli niżej to już ośmieszanie swojej wiedzy o shamanie i pvp.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 13:47 
Cytuj  
KELGAR napisał(a):
To zmien Bigi gildie na PvP i nie lamentuj...grales szamanem na takim buildzie??? Ja przerobilem swoim wszystkie mozliwe warianty i rzeczywiscie szaman z 21 w resto moze lac co najwyzej kolesi pare leveli nizej resto to dno totalne zarowno szaman jak i druid. Nie wiem jaki masz build na druidzie ale jesli zadajesz magiczne crity za 400 to wspolczuje takie crity mialem na levelu 35 druidem. Dla setu z MC nie warto sie bawic w resto juz lepiej sleczec na bg by zdobyc sety za PvP jesli chcesz zadawac konkretny dmg to wydaje mi sie ze innej mozliwosci nie ma MC,BWL =0 agi i str. Pamietam, jak robilem druida i poprosilem kumpla zeby mi pomogl zabic elity na 45 szamim resto bidak sie tak napocil ze raz nawet wipnol.


Można grać i 10 lat i nie poznać wszystkich możliwości danej klasy.
Ja z kolei nie przerobiłem wszystkich wariantów bo mam mało kasy.
3/4 czasu miałem build zwany potocznie OOM! czyli elemental/resto(oczywiście z NS). Nie wiem jak u innych ale często na różnych BG NS ratował mi dupe :] A co powiesz na szarżę paldka na mnie ? On do mnie to ja jemu nova totem earth schock plus instant chain lighting - niestety facet zdążył włączyć shielda i spierdzielić, ale i tak dużo to mu nie dało hehe :]
NS nie jest tylko do leczenia - często robiłem wjazd shamanem w linie wroga - nova totem plus Instant Chain pozwalały naprawdęnadwyrężyćco niektórych :]
Niezapomną teżsytuacji jak zabardzo się zapuściłem i musiałem spierdzielać, a jeden rouge woj i paldek próbowali mnie w ziemię wepchnąć Wtakich sytuacjach NS to jak znalazł.
21 punktów w resto z tego co wiem to nie jest build zwany "resto". Jeżeli operujesz pojęciami szeroko przyjętymi to uważaj jak je stosujesz - jeśli tamten shammi co ci pomagał był resto tzn. że miał minimum 31 punktów resto...
Ja mając build teraz 0/19/32 i przyznam się, że ten build jest lepszy w farmowaniu mobków niż ten co miałem dotychczas (był pod PvP).

Cytuj:
Zoltan nie mozliwe szaman ma 3 totemy zadajace dmg Magme i Searing magma kosztuje sporo many ale zadaje slaby dmg stawiasz go na rogala tudziez druida w stealth, Nova 1 razowego uzytku taki sobie i searing pluje fire bolami tez srednie dmg przeszkadza owszem ale zadaje slabe dmg. Podstawa to szoki i chain od tego padaja wszyscy.


Stawiasz Nove (jeśli masz w talentach to jeszcze lepiej) a później magme i w kilka sekund(pod warunkiem jeśli nie było żadnego resista) zadajesz całkiem całkiem damage gostkowi.
Mnie w sumie dziwi zafascynowanie wariorów swoim MS - przecież ten debuff można na spokojnie shamanem przeczekać - mowa oczywiście o sytuacjach 1v1. Tym bardziej, że mając odpowiednio wysoki poziom AP Bloodthirst na spkojnie zada podobne obrażenia, a efekt będzie lepszy.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 14:13 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Mnie w sumie dziwi zafascynowanie wariorów swoim MS - przecież ten debuff można na spokojnie shamanem przeczekać - mowa oczywiście o sytuacjach 1v1. Tym bardziej, że mając odpowiednio wysoki poziom AP Bloodthirst na spkojnie zada podobne obrażenia, a efekt będzie lepszy.

To akurat nieprawda. Trzeba miec naprawde konkretne AP zeby Bloodthirst zblizyl sie damagem do MS (i wrzucony Deathwish pewnie). Faktem jest ze Bloodthirst duzo lepiej sie skaluje ze wzrostem AP, wiec pewnie ta roznica bedzie sie zacierac, ale na razie, gdzie naprawde dopaleni warriorzy maja kolo 1.5k AP self-buffed caly czas MS bedzie w wiekszosci przypadkow bil mocniej. No i debuffa przeczekac moze tak sobie, bo jest na 6s cooldownie, a debuff trwa 10s.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 14:28 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Można grać i 10 lat i nie poznać wszystkich możliwości danej klasy.
Ja z kolei nie przerobiłem wszystkich wariantów bo mam mało kasy.
3/4 czasu miałem build zwany potocznie OOM! czyli elemental/resto(oczywiście z NS).



Chyba sobie coś pomyliłeś, OOM! przynajmniej na serwerze Stormreaver oznacza nic innego jak Out Of Mana ;) Fakt faktem iż char z takim buildem zawsze będzie oom
:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.