mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:05 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
@ Fabianek
Czego chcesz dowieść?


tego ze shaman jest swoje zalety a pala swoje i bynajmniej nie jest gorszy od pala.


Buffchef napisał(a):
Pozwól, że ci przybliżę trochę gre szamanem bo 8 lvl to (nie obraź się) ale za mało żeby coś wiedzieć.


spx :)

Buffchef napisał(a):
5. totemy regenerujące są po prostu za słabe (z mana tide na czele) dają ledwo zauważalne ilości mana/hp. Sławetny mana tide daje w porywach ok 900 mana w sumie,

healerzy stoja w miejscu wiec nie wybiegaja po za zasieg (wyjatek walka z c'thunem ale podkreslam to wyjatek)

wiec shaman z mana tide + 4drood/priest to 4,5k many co 6min, tyle zwraca mniejwiecej innervate, a kazdy caster/healer uwielbia innervate. A tu masz ionnervate rozbite na ludzi w party

Cytuj:
bez problemu mozna to nadrobić potionami i zaoszczędzić 11(!) talentów...


a co jesli masz potion,dragony i runy na cooldownie?

Cytuj:
7. żeby zbuffować cały raid trzeba by 8 szamanów, nikt tego nie robi, bo RL nie zwariowali


zeby zbuffowac 4roma buffami 5men party wystarczy 1 shaman, a paladynow potrzeba 4rech :P napisalem to na poprzedniej stronie,.

Skoro paladyni sa tacy uber to roll ally to raz, a dwa pamietam jak horda sie smiala z paladynow ze to useless lolki z Markiem i Deshem na czele a teraz whine ze pala sa uber a shamani sa be.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:12 
Cytuj  
Fabianek gratuluje umiejetnosci olewania argumentow i jednoczesnie przypierdalania sie do pierdol. Mysle, ze mialbys pewne miejsce w polskim sejmie gdybys zechcial kandydowac :<.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:15 
Cytuj  
Cytuj:
healerzy stoja w miejscu wiec nie wybiegaja po za zasieg (wyjatek walka z c'thunem ale podkreslam to wyjatek)


Stoja w miejscu ? szczególnie w pvp :D.

W pve spoko, klasy sa całkiem wyrównane jako SUPPORT w pvp pala > shaman jako SUPPORT

Cytuj:
zeby zbuffowac 4roma buffami 5men party wystarczy 1 shaman, a paladynow potrzeba 4rech


Mozesz mi wymienic te 4 buffy ? Tylko nie badz zalosny i nie pisz o imba frost resistance albo o flametongue weapon


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:18 
Cytuj  
@Fabianek
Mówilismy nie że są useless lolki w raidzie tylko ze lolki mają smutne zycie bo jedyne co robia na 60 to buffuja na afk na follow whisper kaście

co do buffów to chyba dalej nie rozumiesz że totemy mają 4 zywioły i nie da sie dużo bufowac jednym szamanem
własciwie to tylko agi lub wf i siła - chyba najczesciej używany zestaw w 5 osobowym party


_________________
psn


Ostatnio edytowano 28 mar 2006, 14:21 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:19 
Cytuj  
lol, przyczepiania sie do szczegolow???

jesli nazywasz bzdura zaprzeczanie komus kto mowi ze mana tide jest useless nazywasz przyczepianiem to tak czepiam sie, bo skoro ten totem ma wydajnosc porownywalna do innervate do tego z nizszym cooldownem to w zaden sposob nie mozna tego nazwac useless bo ejst to bzdura. Tak samo mowienie ze ludzie wybiegaja po za zasieg totemow. Chyba was rozpiera energia skoro biegacie jak koty z pecherzem i wybiegacie po za zasieg totemow. W mojej raid grupie ludzie stoja w miejscu (po za wyjatkami kiedy trzbea przestawic bossa czy cos w tym rodzaju), skoro ktos wybiega po za zasieg totemu to jest to jego problem nie shamana.

mowienie ze 11 talentow shamana mozna zastapic potionami/dragonami/runami jest glupota w sama sobie nie widze powodu dlaczego healerzy nie maja miec 900many wiecej raz na 5min, bo shaman tak chce? no coz a ja bym chcial byc 5/46/0 a nie jestem bo nie jest to dobre dla raid grupy.


Shadhun_ napisał(a):
W pve spoko, klasy sa całkiem wyrównane jako SUPPORT w pvp pala > shaman jako SUPPORT


:roll: WSG, carrier ucieka z flaga, na przeciw niego stoi:
a) paladyn, ktory robi 6sec stun a pozniej patrzy jak carrier (druid lub shaman) spokojnie sie od niego oddala
b) shaman, ktory castuje Earthbind Totem oraz frost shock totem

faktycznie jako zatrzymanie carriera pala jest lepszy rotfl

Cytuj:
Mozesz mi wymienic te 4 buffy ? Tylko nie badz zalosny i nie pisz o imba frost resistance albo o flametongue weapon


- air - threat
- water - mana tide
- earth - strength
- fire - Flametongue Totem

odnosnie bycia zalosnym
cytat z thottbota:

Summons a Flametongue Totem with 5 health at the feet of the caster. The totem enchants all party members' main-hand weapons with fire if they are within 20 yards. Each hit causes 15.8 to 48.7 additional Fire damage, based on the speed of the weapon. Slower weapons cause more fire damage per swing.

jesli +16-49dmg per hit to jest zalosne to n/c ile bys chcial 160-490 czy 1600-4900lol


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 28 mar 2006, 14:27 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:23 
Cytuj  
@ Fabianek
Jasne, że shaman ma swoje zalety (mam nadzieję, że to cię nie dziwi)!
Co do przydatności shamana w PvE nie wiem co mógłbym dodać, ale czuję że nie potrzebnie bym się zastanawiał, bo ty i tak wiesz swoje (8lvl).
Zauważ1, że ja nigdzie nie wypowiadałem sie o paladynie.
Zauważ2, że to topic o shamanie.

@ cypis, desh
/wave /bow ;)

Podsumowując, skończmy pierdolić o shaman vs pala, bo jak pisałem bezsensu jest porównywać te klasy same w sobie. Poza tym paladyn mnie nie interesuje. Starałem się wytłumaczyć (o ja naiwny) na czym polega buff shamana, może chociaż uda mi się zawrócić dyskut na temat szamana :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:26 
Cytuj  
edited, nie chce mi sie klocic z tardami ^_^.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:28 
Cytuj  
@Buffchef ofc ze nie ale mowienie ze mana tide jest marnotrastwem 11 talentow jest poprostu dla mnie smieszne, bo wydajnosc ma taka jak innervate co bynajmniej nie jest marnotrastwem talentow :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:37 
Cytuj  
@Fabianek
Zacytuj mnie, bo nie widzę gdzie napisałem, że jest useless.
Gdyby był marnotrawstwem nie używał bym go.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:39 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
W pve spoko, klasy sa całkiem wyrównane jako SUPPORT w pvp pala > shaman jako SUPPORT


:roll: WSG, carrier ucieka z flaga, na przeciw niego stoi:
a) paladyn, ktory robi 6sec stun a pozniej patrzy jak carrier (druid lub shaman) spokojnie sie od niego oddala
b) shaman, ktory castuje Earthbind Totem oraz frost shock totem

faktycznie jako zatrzymanie carriera pala jest lepszy rotfl

Paladyn nie jest od zatrzymywania carrierow (szaman tez srednio zreszta) tylko od supportowania swoich.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:40 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
- fire - Flametongue Totem

Obrazek


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:54 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
jesli +16-49dmg per hit to jest zalosne to n/c ile bys chcial 160-490 czy 1600-4900lol


Jalololol kek~~ , rolnij horde elo!

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 15:17 
Cytuj  
albo jedź na flaskach :D

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 16:00 
Cytuj  
A ja jako Mag po stronie Aliance by podtrzymać tradycję food makerów, na podsumowanie napiszę uniwersalną ponad czasową prawdę :


Shaman is IMBAAAAAAAAAAA :P


Ostatnio edytowano 28 mar 2006, 16:46 przez Kain18, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 16:05 
Cytuj  
Imba się pisze ;P


_________________
Never forget, never forgive

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 19:53 
Cytuj  
Sandlord napisał(a):
Imba się pisze ;P


Sa lepsze metody nabijania postow :o
Tego typu wypowiedzi powinny byc od razy kasowane.


_________________
kek ?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 21:35 
Cytuj  
Tak jak powyższe :D.

Cytuj:
- fire - Flametongue Totem


Rotfl. Spytaj randomowego shamana kiedy ostatnio to uzywal hehehe.

Żałosne. Fabianek po chuj sie wypowiadasz o klasie o której nie masz NAJMNIEJSZEGO pojęcia i udowadniasz to z każdym postem coraz bardziej ?. Czytanie thottbota - prawie jak zrobienie 60 lvl :D.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 07:13 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
@Fabianek
Zacytuj mnie, bo nie widzę gdzie napisałem, że jest useless.
Gdyby był marnotrawstwem nie używał bym go.


Buffchef napisał(a):
5. totemy regenerujące są po prostu za słabe (z mana tide na czele) dają ledwo zauważalne ilości mana/hp. Sławetny mana tide daje w porywach ok 900 mana w sumie, bez problemu mozna to nadrobić potionami i zaoszczędzić 11(!) talentów...


skoro cos mozna "bez problemu" zastapic to jest useless :P

wszystkim whinerom z horde ze shaman jest be a pala uber polecam: www.nihilum.co.uk oni jakos daja rade, a wy skoro nie dajecie to learn2play. najzabawniejsze jest to ze smialiscie sie z pala ze to lolek, pozniej plakaliscie ze jest imba, nastepnie smiech z bąbla + hs a teraz znow placz. Skoro uwazacie co ally (czyli ja) moze wiedziec o shamanie to moge poweidziec ze tyle co wy o palu. wogle nie rozumiem czemu horda wiecznie placze ze aly ma latwiej, nie podoba sie to roll ally.

@Shadhun_ afaik +19dmg do white dmg to dla dagger rogue jakies 5-10%

Shadhun_ napisał(a):

Żałosne. Fabianek po chuj sie wypowiadasz o klasie o której nie masz NAJMNIEJSZEGO pojęcia i udowadniasz to z każdym postem coraz bardziej ?. Czytanie thottbota - prawie jak zrobienie 60 lvl :D.


ucze sie od ciebie


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 08:23 
Cytuj  
Zapytam po raz 3: czy jest tu moderator?
Bo to co wypisuje Fabianek to jest NIEPOROZUMIENIE!
Na chuj mam to czytać?!

@Fabianek
"Można bez problemu zastąpić" <> Useless
Przypomne: Useless (ang.) - bezużyteczny.
NA POCZĄTKU ZDANIA NAPISAŁEM, ŻE SĄ ZA SŁABE! <- może teraz to dostrzeżesz.
Nie odpisuj mi, że whinuje bo nie robię tego. Chciałem ci tylko pokazać, jak mało wiesz o szamanie i jego buffach PvE.
Nie pisz mi o paladynach bo NIE INTERESUJA MNIE ONI.
Nie pisz już w ogole nic w tym topicu, PROSZĘ!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 09:05 
Cytuj  
Buff daruj sobie. generalnie Fabianek jest najgorszym rodzajem trola forumowego - trol który mysli że nie jest trolem.

nie pozwól marnować swojego czasu i nerwów :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.