mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 09:47 
Cytuj  
Te zestawy są dla casuals, więc jeśli ktoś disenchanted pełny zestaw tier 0 to znaczy imo już nie jest casual, bo ma lepszy sprzęt.
Jak ktoś robi sobie alta na nowym serwerze ewentualnie to można się pokusić.


_________________
O.o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 09:49 
Cytuj  
Cale szczescie moj bs set lezy juz wieki w banku :) dobrze ze go nie wyrzucilem :) zrobi sie z przyjemnoscia questy na tier 0.5 chocby dla funu.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 10:36 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Te zestawy są dla casuals, więc jeśli ktoś disenchanted pełny zestaw tier 0 to znaczy imo już nie jest casual, bo ma lepszy sprzęt.
Jak ktoś robi sobie alta na nowym serwerze ewentualnie to można się pokusić.


sprawdz NE female w secie FH przeciez wyglad chesta jest boski, ech pieprzony general musi mi dropnac w koncu.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 10:46 
Cytuj  
Zawsze mnie bawia teksty w stylu: ten item wyglada zajebiscie wiec bede go nosil.... sa osoby w tej grze i to jest ich calkiem sporo ktore np wola ubrac NS glowe niz BF bo ladniej wyglada na female.... reroll sims online imo :D

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 10:48 
Cytuj  
Gdyby wyglad sie nie liczyl, to kazdy armor/bron wygladalby tak samo.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 10:52 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Zawsze mnie bawia teksty w stylu: ten item wyglada zajebiscie wiec bede go nosil.... sa osoby w tej grze i to jest ich calkiem sporo ktore np wola ubrac NS glowe niz BF bo ladniej wyglada na female.... reroll sims online imo :D


a kto powiedzial ze ja tak bede chodzil w momencie jak experymentujemy? oczywiscie ze wtedy bede chodzil w itemach ktore daja jak najwiecej statow
ale jak cos jest na farmie to why not? bylem juz w bwl w lovely black dress to why not FH? :] swoja droga przydala by sie jakas spodniczka mini albo cos w tym guscie moze byc nawet "szara" :] a przy corpse c'thun/ouro/visca (jak ktoregos w koncu ubijemy) bede pozowal w http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=9492 :]

No wlasnie dlatego ze dla mnie liczy sie wyglad postaci, sposob poruszania etc. to wybralem NE female a nie male (no off)

Zoltan napisał(a):
Gdyby wyglad sie nie liczyl, to kazdy armor/bron wygladalby tak samo.


dokladnie.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 28 mar 2006, 10:56 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 10:55 
Cytuj  
Gram druidem male i musze powiedziec ze w feral itemkach wygladam jak choinka i mi to nie przeszkadza :D

jestem ciekaw czy kiedykolwiek druid doczeka sie porzadnego feral seta w tej grze - bez zbednych pierdol typu int i spi :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 10:57 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Gram druidem male i musze powiedziec ze w feral itemkach wygladam jak choinka i mi to nie przeszkadza :D


lol

Cytuj:
jestem ciekaw czy kiedykolwiek druid doczeka sie porzadnego feral seta w tej grze - bez zbednych pierdol typu int i spi :P


takiego zeby mial napis: classes: druid ? nie sadze bo by roglae zezarli blizza


edit: imho blizzard powinien dodac ukrywanie shouldersow tak jak dodal ukrywanie czapki/plaszcza bo te galezie wygladaja zalosnie :(


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 11:13 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Gram druidem male i musze powiedziec ze w feral itemkach wygladam jak choinka i mi to nie przeszkadza :D


Obejrzyj sobie endgamowy warrior dps gear, my dopiero mamy powody zeby narzekac. Ciagle mi sie snia po nocach rozowe Chromatic Boots =(

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 11:21 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Obejrzyj sobie endgamowy warrior dps gear, my dopiero mamy powody zeby narzekac. Ciagle mi sie snia po nocach rozowe Chromatic Boots =(


rotfl nawet NE female wyglada w tych butkach i shouldersach zalosnie ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 11:55 
Cytuj  
jak biegnie gnome warrior z siekiera i wrath helmem to jakby go nie przewrocic to wyglada tak samo :D

jak Ci sie nie podobaja shouldery z galeziami to wez SR - wygladaja fajnie, ale ja nosze splaudery z majodromo - imba +61 healing, 2 czy 3 dni temu dopiero je zgarnolem :)

za to moje feral shoudery z chromagusa wygladaja jak powiekszony naskórek na ramionach - fajne sa te z AQ 40 - maja bialego glowa ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 12:23 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
jak Ci sie nie podobaja shouldery z galeziami to wez SR - wygladaja fajnie, ale ja nosze splaudery z majodromo - imba +61 healing, 2 czy 3 dni temu dopiero je zgarnolem :)


chromaggus mnie przestal lubic jak mi ten naskrorek rzucil ;-(


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:01 
Cytuj  
moze w jakims patchu zmienia wyglad tego naskorka :D bo shouldery sa mocne nei da sie ukryc a wygladaja jak green 40 lvl item :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 14:07 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
moze w jakims patchu zmienia wyglad tego naskorka :D bo shouldery sa mocne nei da sie ukryc a wygladaja jak green 40 lvl item :D


hehe ta, juz sie nie moge doczekac exalted ZT zeby zalozyc im +30ap :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 15:21 
Cytuj  
imo ostatnio stwierdzilem ze dla feral druida te +ap na itemach to nie jest priorytetowa sprawa bo owszem catform daje +150% lvlu do AP ale przeciez daje tez 20% do str ... a 1 str = 2ap, wiec im wiecej str to wiecej ap. Problem w tym ze raczej malo jest epixow z dobrym parametrem str... malfurion bulwark jest moze wyjatkiem i jakby bylo tego wiecej to spokojnie mozna by wytargac 2k AP. Mnie zabija maca od NPC dla druida z AQ40... 280 AP w formach, masakra, tylko ze regenty sa imba, ale to kwestia czasu ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 16:02 
Cytuj  
hmm jakie imba regenty ? Myslalem ze quest item z bossa + 3 elementium ore? (nie twierdze ze elementium ore rosnie na drzewach w ashenv ale kazda chyba gildia ktora farmuje bwl ma w banku tego sporo)

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 17:52 
Cytuj  
Ponawiam pytanie :

Cytuj:
czy muszę zdobyć cały set T0 aby np: zdobyć butki T0.5 ? Bo na przykłąad bardzo podobają mi się tu butki dla Maga, a jakoś nie widzi mi się farmowanie całego Migistera podczas gdy mam połowe gearu z M/C ( już widze te whispy na party jak bym lootował magistra typu : U DOOONT NEED THATTT AAA NINJAAAAA AAAA STRFU OMG LMAO WTF OMG MORON N00B )...

*

Posty: 131
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 17:57 
Cytuj  
Całego nie ale itemki leca po kolei i buty sa dopiero gdzieś na 5 miejscu chyba.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 00:28 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
hmm jakie imba regenty ? Myslalem ze quest item z bossa + 3 elementium ore? (nie twierdze ze elementium ore rosnie na drzewach w ashenv ale kazda chyba gildia ktora farmuje bwl ma w banku tego sporo)


tak ale u nas ten quest item z bossa (epix) lata srednio po cenie 2 tyg farmienia DKP liczac ze bylo sie na wszystkich raidach ;p i dropuje nie za czesto ....

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 05:46 
Cytuj  
Kord napisał(a):
Całego nie ale itemki leca po kolei i buty sa dopiero gdzieś na 5 miejscu chyba.


w jakiej kolejnosci? bo mam bransoletki i rekawice :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.