mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 17:34 
Cytuj  
meterrr-> wiesz ja np. jakbym mial w pracy takie cos rysowac... to w zyciu prywatnym nie chcialbym miec z tym nic wspolnego...

...a zreszta pisalismy tak, poniewaz chcielismy wyrazic jak ten koles swietnie rysuje...


_________________
.


Ostatnio edytowano 11 lis 2005, 19:18 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2005, 18:33 
Cytuj  
@meterr - koles sam pisal ze nic nie zarabia irl na tych obrazkach

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 03:29 
Cytuj  
Z tego so słyszałem druid może solowac fire bossa w BRD - a z niego wypada od czasu do czasu ace of elementals.

Tak czy siak największą kase robi się w 3-4man strat scarlet run ewentualnie mining+herbalism w ungoro.


_________________
Altaya | BF4

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 03:43 
Cytuj  
alchemia: Greate Fire Prot poty, Elixir of Demonslaying - dzienny utarg ok 30 g - skladniki na to farmie bardzo rzadko, np czekajac w kolejce na battlegroundy lub przed BWL czy MC.

herbalizm: Ghost Mushrom z Hinterlandsow. Na godzine srednio wyfarmie 20-25 grzybkow (na stealcie druidem farmie tez w jaskini z elitami). 1 grzybek = 1 golda na AH. Czekajac na respawn grzybkow zabijam trolle elity (dropnal mi na nich min. Kang the Decapitator)

disenchanting - druidem robie runy do Uldaman solujac bossow i wyciagam large radiant shardy; lub w BRD soluje Elementala Bossa-z niego Large Briliant Shard, illusion dust, esencje - w przerwie jak czekam az minie cooldown 5 resetow instance/godzine jezdze po Badlandsach i zbieram ziolka- stack Fadeleaf = 10 g na AH


Jak ma sie dobrych znajomych to polecam scarlet strat w 5 osob - masa runeclothow i zielonych itemow, do tego Righteous Orb w liczbie 2-3 na jeden run ( taki orb u mnie na serwerze chodzi na przyklad po 75+ golda na AH ). Jedna osoba zbiera i wystawia na AH wszystko, pozniej dzieli po rowno kase. Z takiego runu jaksie sprzeda wiekszosc na AH wychodzi ok 50 golda na glowe za ok 1-1,5 h spedzone w Strat

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 05:28 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
Z tego so słyszałem druid może solowac fire bossa w BRD - a z niego wypada od czasu do czasu ace of elementals.


mozna w drodze powrotnej zahacza sie o barmana i wszystkie fire elementale (235FR ftw) i z runa jest ~8-15g +szansa na asa

czesto sobie runik robie przed mc/bwl

Cashasty napisał(a):
Znacie jakies fajne rogue & Druid grinding spoty ?


doloz jeszcze +1 drood i mozecie stealth run lbrs robic tona shardow + szansa na pattern: robe of the archmage i recipe: greater fire prot.

Pio napisał(a):
disenchanting - druidem robie runy do Uldaman solujac bossow i wyciagam large radiant shardy;


:roll: jak otworzyc te wrota co trzeba na altar kliknac aby dostac sie do ostatniego bossa? chcialem zsolowac sobie instance ale niestety utknolem na zamknietych drzwiach


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 241
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 11:15 
Cytuj  
ja mając 40 lvl zaczalem sobie grindowac Ogry w Feralas bo rzucaly duzo clothów, no i pierwszy ogr jakiego zabilem dropnal mi to hehe http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=2825
ten łuk to badziewie jak nic tylko poprostu jest epicki.
I od tamtego czasu nie mam problemu z kasa, poszedl za 160g na ah HAHA lol:)


_________________
Be strong Believe...:)

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 11:43 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):

:roll: jak otworzyc te wrota co trzeba na altar kliknac aby dostac sie do ostatniego bossa? chcialem zsolowac sobie instance ale niestety utknolem na zamknietych drzwiach


niestety do otworzenia wrot trzeba 3 osob wiec ostatni boss jest nieosiagalny samemu

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 09:58 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
4,5 osobowe party powtarzane X razy ;)
dokładnie 4 osobowe strat baron 3 razy dziennie


_________________
psn


Posty: 26
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 16:39 
Cytuj  
A ja powiem ze oplaca sie SM robic naraznie 53lvl hunterem moge tylko na cmenatrz i do bibloteki isc ale i tak dla mnie spoko ok 2-4g za jednym podejsciem a potrzeba z 10 -8 minut na cmentarz i troche wiecej na bibloteke

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 16:55 
Cytuj  
@Cashasty -> solo to mozesz elementala w brd robic, In_coś_tam, przy kowadle. Troche rzeczy do dis a może i Ace of Elementals wyleci. DM East -Lethtendris, ta elfica z impem. Na 2 raty, wpierw imp, restealth a potem ją. Może książka jakaś poleci.


_________________
Obrazek

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 17:00 
Cytuj  
DM-y sa dobre, bo mozna w 2-3 robic. Ja najczesciej robie East + 2 bossow w West (drzewko i undead) i reset. Zasadniczo farmujemy ksiazki do Quela (wypadla raz), ale z jednego takiego runu masz kilka shardow, troche vendor crapu. Raz na kilka resetow wypada jakas ksiazka klasowa, a mielismy tez co najmniej 5 asow elementali (chodzi na AH po 200-300g, zalezy od koniunktury).

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 18:27 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Highlander napisał(a):
4,5 osobowe party powtarzane X razy ;)
dokładnie 4 osobowe strat baron 3 razy dziennie


a nie lepiej strat scarlet ?
Jeden run i wypadaj 2-3 orby, ktore schodza jak swieze buleczki po 75+ golda ( u mnie na serwerze :) )

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 20:39 
Cytuj  
200g za takie cos.. hmm takiej pracy sie napewno jeden dzien nie robi.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 18:56 
Cytuj  
Nie zakladam nowego tematu bo tu o kasie sie pisze, a mam taka sprawe, jak wiadomo jest pewna "taktyka" na robienie kasy, rozne profesje sa dobre itd, ale "ekonomia" w WoW-ie jest uzalezniona bardzo od tego ile czasu istnieje serwer, ja dziele serwery na trzy rodzaje :
1. nowe - max 3 miesiace
2. młode - 3-6 miesiecy
3. stare - ponad 6 miesiecy
no i teraz taka sprawa, na czym najlepiej robic kase, wiadomo ze na mlodym serwie zbieranie mało daje kasy bo kazdy zaczyna i w wiekszosci sobie sam nazbiera, za to na starych zbieranie jest dosc oplacalne, piszcie jakies uwagi ale tylko z doswiadczenia.
Ja grałem na nowym serwerze Venture i tam z trudem uzbieralem 90g na 40lvl, ale juz pozniej łatwo mialem 900g dochodzac d 60lvl i to glownie ze zbieractwa.

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 19:14 
Cytuj  
w koncu jutro wychodzi patchyk holy nova w koncu bede grindzil silk w SM az padne xD

*

Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 19:35 
Cytuj  
Ja "farmuje" invazje..a w zasadzie bossy z invazji.
Niestety potrzeba 2 ludzi do tego..no i odpowiednie klasy :)
Podprowadzilem alty na spoty od invazji..od czasu do czasu sie loguje i..tyle.
Kazdy boss dropuje jeden blue ..specyficzny dla siebie+ace of elementals..w sumie oplaca sie polowac na tego z azshary i ungoro :)
Bez specjalnego zmeczenia 40 min na sesje z bosami raz na 2 dni..i potem w weekend AH...po 4 miechach mamy oboje lacznie ponad 6000g...a epickie konie juz kupione...inna sprawa ze serwerek"mlody" jakies 5 miechow ma...a dwa ze jednak trzeba dwie osoby(ja gram z moja zona wiec no problemo :)

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 19:57 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
nub kłeszczyn - moze mi ktos cos wiecej powiedziec o inwazjach ? nigdy sie tym nie interesowalem tzn. wiem o co chodzi ale nie za bardzo ogarniam w ktorych miejscach to jest , co ile czasu itp. :>
A co do inwazji - takie party Shamana i rogala to przydatne jest ?


Wow. to dolaczam sie do tego noob question, bo szczerze mowiac slysze o tym pierwszy raz :oops:

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 20:06 
Cytuj  
Ja takze chetnie przeczytam o tym cos wiecej...

A przy okazji, dorzuce swoje pytanko:
Co jaki czas w Dire Maul spawnuje sie The Razza...
Ze wzgledu na niebieski BoE drop naprawde warto znalezc grupe i 'zapolowac' na skubanca... :)

*

Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 20:16 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
nub kłeszczyn - moze mi ktos cos wiecej powiedziec o inwazjach ? nigdy sie tym nie interesowalem tzn. wiem o co chodzi ale nie za bardzo ogarniam w ktorych miejscach to jest , co ile czasu itp. :>
A co do inwazji - takie party Shamana i rogala to przydatne jest ?


Obrazek
Obrazek

Postaralem sie narysowac trasy na jakich sie poruszaja bossowie z invazji.
Generalnie invazja jest to najazd pewnego rodzaju elementali na dany obszar...(zawsze ten sam rodzaj w tym samym miejscu)
Elementale z invazji maja troszeczke leprza szanse na dropowanie essencji.
Pojawienie sie invazji oznacza ze w tej okolicy bedzie sporo elementali +boss chodzacy razem z trzema mobkami(nie elity)...i wlasnie on dropuje niebieski przedmiot i asa...oczywiscie jest szansa na to ...nie zawsze to robi....dopoki ktos nie zabije bossa...to normalne mobki po zabiciu sie respawnuja...boss ginie i mobki jakie sie pojawily na danym terenie po zabiciu juz sie nie pojawia.
O obecnosci bossa swiadcza portale rozsypane po tym terenie...jak boss jest zabity portale znikaja ..dzieki temu latwo mozna poznac czy jest czy go nie ma.
Co do party to ciezko cos powiedziec...(pewnie skill ma swoje znaczenie) :P
Ja jestem resto druid i mam maga w party wiec jest luzik mag aoe mobkow..ja trzymam na sobie bosa i lecze siebie i jego caly czas w normalnej postaci..generalnie nie ma problemu z trzema invazjami..jedynie ta z silithusa jest ciezka...bo tylko on praktycznie dazy do bliskiego kontaktu..a wali ciezko :)..wiec generalnie latam jak glupek spamujac leczenie na siebie :)

na innym serwie gralismy dwoma shamanami i bylo kiepskawo...
wiec nie wiem czy dla kazdego jest to "nadajacy" sie sposob na robienie kasy.

Czas pojawienia sie...glupio sie przyznac ale nie wiem..kiedys myslalem ze wiem..1 dzien i 15 g..ale sie nie pokazal...mysle ze randomowo...chyba ze jest info o tym gdzies...
Nie staramy sie co 1g logowac i patrzec..poprostu od czasu do czasu loguje sie altem lvl 1 tam i patrze...co oznacza ze czesc invazji ktos inny zabija...:)..ale bez alta nie ma co...po 3 razach nie trafionych mialem dosyc biegania do azshary po nic :)
ps..dropy
http://www.thottbot.com/?n=621065 Azshara
http://www.thottbot.com/?n=621107 Un'goro
http://www.thottbot.com/?n=623731 Silithus
http://www.thottbot.com/?n=620039 Winterspring

ps2.. gram na dosyc nowym serwie(co prawda moja gildia zaczyna bwl teraz) wiec moze tam jest wiekszy popyt na te itemki :)
ps3..w winterspringu to jest na tym jeziorku...na jeziorku jest mala wysepka i dookola niej on sie porusza:)
ps4..jak pisalem wczesniej wydaje mi sie ze najleprze profity sa z azshary i ungoro.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 20:23 
Cytuj  
Dzieki za wyczerpujace info... :D
Napewno pomoze w farmowaniu kasy :)

Thx

PS. A tak z doswiadczenia, mozesz napisac czy gracze raczej farmuja elementale i czekaja z ubiciem bossa, czy leca znalezc bossa w mysl zasady"kto pierwszy ten lepszy" ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.