mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 09:45 
Cytuj  
Domin napisał(a):
psk napisał(a):
US ruszył chyba 5-6h po terminie. Na kilka minut. Potem znow była przerwa :P

z modów: titan w miare nowy działał, sct tez chyba, ct_* jest update - tylko do combatstats sie zapluł, Discord unit frames działaja. Itemrack działał.
(wyrzuciłem wardrobe i zainstalowalem itemrack - nie wiem, czy to z tego powodu, ale musialem po patchu zwiekszyc ilosc miejsca w pamieci na mody)


Hmm jak to "musiales" jakie objawy byly ze musiales?

Jak masz za maly przydzielone, to w momencie przekroczenia WOW sie sam zamyka :)


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 09:50 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Domin napisał(a):
Hmm jak to "musiales" jakie objawy byly ze musiales?

Jak masz za maly przydzielone, to w momencie przekroczenia WOW sie sam zamyka :)


dokładnie.

Dostajesz takie ladne okienko, zeby zamknac wow-a.

Jest to nieladne... jak dostaniesz to, zanim ci sie UI zaladuje... (bo ja tego wtedy nie widze - tylko gra zamrozona)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 10:16 
Cytuj  
pytanko do ludzi co graja na US, jak sie efekty pogodowe odbily na ilosci FPSow? Czy jest tak jak blizz obiecywal ze bez zmian (watpie) czy jest jakis spadek


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 10:44 
Cytuj  
na tescie nie bylo roznicy w FPS, przynajmniej ja nie zauwazylem.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 14.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 11:00 
Cytuj  
A tak wogole juz wiadomo cos na temat tych Questow do podmiany setow na ten nowy ? Wszedzie szukalem i nic zadnej nowinki na ten temat [ gdzie brac etc. ]. Moze ktos wie ..


_________________
Obrazek
Burning Legion Server.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 11:01 
Cytuj  
Dla Przymierza w IF podobno.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 11:33 
Cytuj  
no dzis sie dowiemy w praktyce - wlasnie mi sie updatuje wow :D znaczy instaluje :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 11:41 
Cytuj  
zamzam napisał(a):
A tak wogole juz wiadomo cos na temat tych Questow do podmiany setow na ten nowy ? Wszedzie szukalem i nic zadnej nowinki na ten temat [ gdzie brac etc. ]. Moze ktos wie ..
nie wiem gdzie szukałeś ale caly topic o tym jest na tym forum wiec poszukaj jeszcze raz :wink:
dodatkowo cały artykuł na stronie oficjalnej WoW EU

BTW - jedyne na co czekam to CZY JA MAM RANK 8 ? :har:


_________________
psn

**

Posty: 376
Dołączył(a): 18.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 13:31 
Cytuj  
Gram na EU korzystajac z klienta US, zawsze kiedy wychodzi jakis patch musze zmienic realmlist na us'owy i zalogowac sie jakimis fake danymi. Dzisiaj to samo, zassalem patcha, zmieniam realmist na ten z eu, wbijam do gry, loguje sie i bah - w realmiscie widze jakies ~10 serwerow, najlepsze jest to ze nie widze tych na ktorych mam postacie : [ any tips?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 13:34 
Cytuj  
NERD KING napisał(a):
Gram na EU korzystajac z klienta US, zawsze kiedy wychodzi jakis patch musze zmienic realmlist na us'owy i zalogowac sie jakimis fake danymi. Dzisiaj to samo, zassalem patcha, zmieniam realmist na ten z eu, wbijam do gry, loguje sie i bah - w realmiscie widze jakies ~10 serwerow, najlepsze jest to ze nie widze tych na ktorych mam postacie : [ any tips?


http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=17 ... &start=280

6sty post od dolu


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:06 
Cytuj  
Przy 79% wyskoczył mi następujący komunikat:

"Podczas instalacji aktualizacji wystąpił błąd. Proszę zainstalować ponownie grę i jeszcze raz zainstalować aktualizację. Jeżeli błąd wystąpi ponownie, proszę skonstakować się z działem pomocy technicznej Blizzard."

Ktoś coś o tym wie?

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:48 
Cytuj  
ClouD napisał(a):
Przy 79% wyskoczył mi następujący komunikat:

"Podczas instalacji aktualizacji wystąpił błąd. Proszę zainstalować ponownie grę i jeszcze raz zainstalować aktualizację. Jeżeli błąd wystąpi ponownie, proszę skonstakować się z działem pomocy technicznej Blizzard."

Ktoś coś o tym wie?


Usuń wszystkie add-ony typu cosmos itp, powinno zadziałać.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 23:09 
Cytuj  
pytanie do wszystkich healerow (od shamow/pali przez droody po uber priestow) jak wam sie podoba gra bez mana conservate?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 23:11 
Cytuj  
Juz sa jakies cancel-O-matic, klikasz w trakcie castowania heala przycisk od heala i jesli odpowiednie warunki sa spelnione, to przerwie.
Zreszta od jakiegos czasu nie uzywalem Mana Conserve, zeby sie przyzwyczaic.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 23:23 
Cytuj  
giev link


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 01:31 
Cytuj  
W dyskusji o nowym CastParty czytalem gdzies, w tej chwili nic konkretnego nie znajde.
Na ui.worldofwar.net nie ma nowej wersji, a curse-gaming nie dziala ;/


Edit: mam cos ;]
"
* Mana conservation. You can now bind a key to cancel the heal if the target has been healed while casting to a users specified threshold. (ie. you start a 2k heal and another healer heals your target before your spell goes off, it will cancel the heal saving you from wasting the mana)"

Gdzies tam tez pisalo, ze dziala/bedzie dzialac tak wlasnie, ze spamujemy sobie przycisk do cancel pod koniec casta, ktory zadziala [przerwie casta] jezeli target ma full hp.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 02:48 
Cytuj  
dzisiaj to placz byl w aq 3 wipy na 1 bossie 1 na vem and co satura juz poszla za 1 razem jak sie przyzwyczaily ludziska

ludzie nie umieja grac bez addonow lol nie ma to jak zwykly nurfed bar minigrp i raid asist nic wiecej nie trzeba jakis mana conserve decursive i inne badziewia na cholere to komu ? palcami sie nie chce dusic i myszka ruszac ?

trzeba umiec grac i miec troche skilla dzisiaj po zmianie talentow z shadow na heal bota pve stwierdzam ze to jest easy mode stoje i mana mi sie nie konczy w ogole a duele to shield renew i ziewam bo nic nie moze mnie zabic chyba ze jakis rogal ze stun lockiem wyskoczy albo drood ale tych to zlewam bo walka 10min+ shield i ide sobie w cholere az im sie znudzi paletanie mi pod nogami w bg

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 06:22 
Cytuj  
Hmm a jak shieldem + renew przezywasz instagiba od np maga? :D

Z addonami to rzeczywiscie tragedia jest....wczoraj w BWL jak byli moi to o jezus :D Szkoda gadac nawet :D

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 06:50 
Cytuj  
nam na bl blizz zwalil save do mc i bwl - resetuja sie dopiero w piatek...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 07:31 
Cytuj  
[whine mode=on]
Ide szukac whine'u na wow-forum bo to jest porazka ze trzeba sie uczyc od nowa leczyc. przed <1.10: cast heal i juz szukalem nowego targetu a teraz najpierw czekam az heal sie skonczy (badz cancel w ostatnim momencie) i dopiero szukanie next targetu. Dawno tyle mana potow nie wypilem co wczoraj.
[whine mode=off]

no nic trzeba szukac jakiegos zastepstwa.

Pomine sprawe modow bo to sie ustabilizuje za jakis czas, z ciekawostek spell alerty przestaly dzialac.


co do cooldownow nam zwalili tylko mc.

itemizacja FTW:
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=22253
vs
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=19142

to chyba worst patch ever


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.