mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*

Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 20:27 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
Dzieki za wyczerpujace info... :D
Napewno pomoze w farmowaniu kasy :)

Thx

PS. A tak z doswiadczenia, mozesz napisac czy gracze raczej farmuja elementale i czekaja z ubiciem bossa, czy leca znalezc bossa w mysl zasady"kto pierwszy ten lepszy" ?


hmm..zalezy od czlowieka...jak komus jest essencja potrzebna to "rzuca miesem" na tych co zabijaja invazje...a sa tacy co chca wlasnie asa wyfarmowac(glownie chyba po to inni zabijaja te bossy)..
Pamietam jak jakis rekrut na naszym guild chacie pisal ze by pozabijal tych co tak kosza te invazje :D...bo on nie moze wyfarmic materialkow do archmage itemkow :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 21:42 
Cytuj  
Dam przykład, nowy serwerek, pustki na AH, ludzie praktycznie nic nie maja, nie kupuja alchemi, enchantingu, engineringu, co byscie wybrali, moze leatherworking lub tailoring bo wydaje mi sie ze chetnie kupowane na low lvl ?
Znacie jakies niskolevelowe rare moby/bossy tak zeby cos miec ciekawego w okolicach 20-30lvl ?
Ja znam jedynie na cmentarzu w SM ale to po 40lvl tam warto chodzic jesli dobrze pamietam.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 17:44 
Cytuj  
ja zarobilem mase golda na AH, najnormalniej w zyciu skupuje tanio sprzedaje drogo, naprawde to co potrafi Aucioneer to miazga. Polecam

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 18:09 
Cytuj  
strat scarlet robi sie w 2 osoby :p priest+mag no musza byc dobrze ubrani i miec zgranie ale bosow to raczej nie da sie zabic

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 14:47 
Cytuj  
Ja swego czasu robiłem gigantyczny (dosłownie na skale masową) interes an silk packach. Serwer Boulderfist. Skupowałem cały najtańszy Silk Cloth i heavy leather. Robiłem tak ze 20 toreb i na AH za około 80s szły jak woda :D.Oczywiscie jak ktoś wystawiał taniej to skupywałem i wystawiałem po normalnych cenach. Przez czas jaki tak robiłem udało mi się zarbić około 20g. Później miałęm tydzień przerwy od grania i rynek się załamał Silk Packi tylko po 40s :/ Nie ma już na czym kasy robić ziółka schodzą raczej mizernie.
Może teraz Magewave Packi albo Runecloth ^^ (tylko ze szkolenie do tego poziomu(runecloth) to pewnie majątek a ja potrzebuje kasy na mounta, zwlaszcza ze juz 40lvl i tylko 41g, a rnauke jeździectwa już kupiłem :D)

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 14:53 
Cytuj  
na 38 w 1 dzień zarobiłem na mounta grindując na małpach tych czarnych w STV, oczywiście skinning FTW

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 17:57 
Cytuj  
Tempestria bedzie teraz szczegolnie campiona dla +15 fr neck


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 19:17 
Cytuj  
Najlepsza kase wyciagalem z farmowania w 2-3 ZG (da sie zrobic wszystkie croc packi i niektore weze). Z jednego resetu (ok 1.5h)wychodzilo nam jakies 100g na glowe (w bijou i coinach).


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.