mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 11:38 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Farin napisał(a):
To ja jeszcze dodam, że osłabili drogę do imperatora w BRD :]
to sie nie ma z czego cieszyć to była jedna z nielicznych rzeczy których nie dało sie zrobic z debilem w party

Niby masz rację, ale namówienie kogokolwiek w mojej gildi żeby poszedł na imperatora było wręcz niemożliwe -każdy tylko: Bez magaa???? to nie ma sensu.... nie idę ... on jest za trudny. ... niechce mi się itd. itp.

Nie jest to osłabienie duże ale jest - poprostu odjeli po paru krasnali w komnacie z pochodniami - choć jeśli chodzi o ilość w patrolu - to bodajże jest taka sama ... Reszta raczej bez zmian :]

Byłem wczoraj z grupą to przy imperatorze było tak:
wszyscy na imperatora, a ja jako leczący ganiałem się z jego żonką w kólko tej zawieruchy - ehhh szkoda, że nienagrywałem tego, no poprostu ubaw po pachy :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 11:52 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Farin napisał(a):
To ja jeszcze dodam, że osłabili drogę do imperatora w BRD :]
to sie nie ma z czego cieszyć to była jedna z nielicznych rzeczy których nie dało sie zrobic z debilem w party

Niby masz rację, ale namówienie kogokolwiek w mojej gildi żeby poszedł na imperatora było wręcz niemożliwe -każdy tylko: Bez magaa???? to nie ma sensu.... nie idę ... on jest za trudny. ... niechce mi się itd. itp.


w easy instancjach zadna klasa nie jest wymagana i mozna sie bez niej obyc, chodz jak zauwazono mag bardzo ulatwia emperor run tak samo jak strat run ale nie jest konieczny


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 11:59 
Cytuj  
@Farin
tak w skrócie powiem. prezentujemy zupełnie inne podejscie. przyznam że jak czytam o twoich pogladach to głowa zaczyna mnie boleć
ty cosmos - ja najwiekszy wróg cosmosa
ty cieszysz sie na easymode - ja zawsze płakałem jak cokolwiek ułatwiali

generalnie staraj sie nie formułować tak postów że niby mamy chociaż częściowo wspólne poglady - plx :P
bo nie mamy :wink:


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 12:26 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Farin napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Farin napisał(a):
To ja jeszcze dodam, że osłabili drogę do imperatora w BRD :]
to sie nie ma z czego cieszyć to była jedna z nielicznych rzeczy których nie dało sie zrobic z debilem w party

Niby masz rację, ale namówienie kogokolwiek w mojej gildi żeby poszedł na imperatora było wręcz niemożliwe -każdy tylko: Bez magaa???? to nie ma sensu.... nie idę ... on jest za trudny. ... niechce mi się itd. itp.


w easy instancjach zadna klasa nie jest wymagana i mozna sie bez niej obyc, chodz jak zauwazono mag bardzo ulatwia emperor run tak samo jak strat run ale nie jest konieczny


Zrob easy instancje bez healera :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 12:35 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Zrob easy instancje bez healera :D
zrobiłem i byłem bardzo dumny, nawet shoty pokazywałem.

Zrobiłem SM Library w 4 osoby bez klasy leczącej z max lvl w party 38.
sap owca bandaze etc, max koncentracji :wink:

i zanim ktos sie zasmieje niech idzie spróbuje to zrobic - party było random


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 12:41 
Cytuj  
No dobra ... niech bedzie :P

Ale jakby na to nie patrzyc - potrzebujesz w takim razie albo healera, albo cos do CC :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 12:45 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
No dobra ... niech bedzie :P

Ale jakby na to nie patrzyc - potrzebujesz w takim razie albo healera, albo cos do CC :P
jasne ale powiem ci że każde party powinno grac jakby nie było healera i lać jednego moba na raz ( jak najmniejsza ilosc mobów wolna) bo to nie jest prawda że jak woj bieze sie za jednego a hunta za drugiego to jest szybciej
najszybciej jest jak healer nie musi nigdy pic :P

jak patrze jak grają w UBRS to płakać sie chce - nooby.
oko renda wygrałem rolujac 2 - sam rolowalem na needa bo...
po 6 wipach 80 procent ludu zginela zanim zsiadl wiec nie rolowali na loocie renda :P
nigdy tam juz nie wroce :wink:


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 12:57 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Qraczek napisał(a):
No dobra ... niech bedzie :P

Ale jakby na to nie patrzyc - potrzebujesz w takim razie albo healera, albo cos do CC :P
jasne ale powiem ci że każde party powinno grac jakby nie było healera i lać jednego moba na raz ( jak najmniejsza ilosc mobów wolna) bo to nie jest prawda że jak woj bieze sie za jednego a hunta za drugiego to jest szybciej
najszybciej jest jak healer nie musi nigdy pic :P

jak patrze jak grają w UBRS to płakać sie chce - nooby.
oko renda wygrałem rolujac 2 - sam rolowalem na needa bo...
po 6 wipach 80 procent ludu zginela zanim zsiadl wiec nie rolowali na loocie renda :P
nigdy tam juz nie wroce :wink:


No sek w tym, ze nie zawsze single pulla zrobisz.

Zreszta ok - sporo sie, ale po co sie meczyc (no chyba ze dla satysfakcji).

A co do UBRSu - masz juz krew z Drakkiego ze sie tak zaklinasz ? :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 13:01 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Zrob easy instancje bez healera :D


lear2read?
Fabianek napisał(a):
w easy instancjach zadna klasa nie jest wymagana i mozna sie bez niej obyc


co nie znaczy ze jak pojdzie 5ciu magow to zrobia instancje, a klasa != pelnione zadanie w rajdzie

healer: drood, priest, pala
tank: warrior, pala, drood
aoe: 1xmage,1xlock, 0.5xdrood, 0.5xhynter *
DD: cala reszta

* - 0,5 oznacza ze sam nie da rady potrzebuje wsparcia innej osoby. 1x sam da rade

zrobilem strat baron 1.09 w party: drood (ja), pala, hynter, rogue co oznacza ze sie da.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 31 mar 2006, 13:06 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 13:02 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@Farin
tak w skrócie powiem. prezentujemy zupełnie inne podejscie. przyznam że jak czytam o twoich pogladach to głowa zaczyna mnie boleć
ty cosmos - ja najwiekszy wróg cosmosa
ty cieszysz sie na easymode - ja zawsze płakałem jak cokolwiek ułatwiali

generalnie staraj sie nie formułować tak postów że niby mamy chociaż częściowo wspólne poglady - plx :P
bo nie mamy :wink:

Różnimy się tym że ja nie upraszczam niczego do modelu: Biały/czarny tak jak ty.
Napisanie, że cieszę się z easymode to jest to bzdura. Poprostu nie wiem jak u innych ale w takim BRD samo podejście do imperatora to było lekkie przegięcie w porównaniu do samego bossa - dla mnie to tak jakby w przedostatnim odcinku serialu zrobili super uper bitwę końcową, a w ostatnim puścili same napisy.
Teraz nadal jest dość trudno ale przynajmniej nie ekstremalnie ...
Co do Cosmosa : Wyjaśnijmy sobie jedno, ja naprawdę nigdzie nie napisałem, że cosmos to kosmos :p Napisałem, że męczy mnie już to wertowanie modami w tą i wewte oraz oczekiwanie na nowy update dwa tygodnie po łatce - a w tym czasie muszę zawiesić używanie moda :[
Nie przypominam sobie abym zachwalał w niebogłosy Cosmosa :p


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 13:08 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
A co do UBRSu - masz juz krew z Drakkiego ze sie tak zaklinasz ? :D
mam i oko i skonczylem q na drakiego za trinket i krew tez ale sentymentalnie tylko bo na onyxie sie przeciez nie wybieram :wink:


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 15:51 
Cytuj  
Do czasu :D

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 12:33 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):

Zrob easy instancje bez healera :D


Jeśli maraudon to easy instancja, t ja zrobiłem. I wcale nie na 60 lvlah.

Btw - kiedys dla zabawy poszliśmy w składzie 2x shaman, drut i rogal (ja) do stratholme - przeszliśmy ziewająco. Choć ekipa na poczatku utwierdziła, że bez maga się nei da. Teraz łazimy codziennie i farmujemy orby na crusadera - fajnei jest, bo można nawet zwipować :P

Co do topicu:
Wczoraj przed pullem Broodlorda pojawiło się nam info servera: 8 minut do resetu instancji. Paniczny pull i szybka akcja - mimo, ze jeszcze wipujemy czasem na Broodlordzie, to poszedł śpiewająco. Zdążyliśmy zlootowac na 3 minuty przed resetem. Potem okazało się, że BWL się zresetowało i możemy iść od nowa.
- pułapki w suppression rozbraja sie 3 razy szybciej - nei wiem czy to kolejny bug.
- tak jak onyxia siepała DeepB na lewo i prawo, to wczoraj nic a nic. a w 3 fazie gubiła aggro jak głupia. Dalej zbugowana?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 14:27 
Cytuj  
widzieliscie nerfa UBRS? W pokoju drakkiego jest teraz 2x mniej grup:)

Anyway ja liczylem na jakies trudne, fajne questy w stylu onyxia chain q. A tu - grind gold...


_________________
http://rince.mybrute.com/

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 18:46 
Cytuj  
Pytanie: Czy wam też nie działa funkcja: "Create all"??


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 02:21 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
Pytanie: Czy wam też nie działa funkcja: "Create all"??


tip: ona jest bugged, jesli nie masz tego co chcesz zrobic "widocznego" na liscie (trzeba przeskrolowac troche w dol/gore tak zebys widzial ten pattern/plan/recipe) to nie dziala


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 02:23 
Cytuj  
kreda napisał(a):
Anyway ja liczylem na jakies trudne, fajne questy w stylu onyxia chain q. A tu - grind gold...


a tam fajnie sie robi runy 5-8 osob do renda i od nowa :) btw felstriker nam wypadl i nikt nie chcial w koncu jeden sword rogue sie zlitowal i wziol ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 10:54 
Cytuj  
Macie jakies taktyki na drakkiego na 10 osob?
Chodzilem z pugami narazie i nie udalo sie go zabic.
Nasza ostatnia taktyka to:
2 tanki aggruja drakkiego, jeden z tylu drugi z przodu na wypadek gdyby jeden tank zostal fearniety.
Warlock fearuje caly cas jednego adda, a reszta raidu dpsuje drugiego.
Kiedy jeden add jest down, lejemy drakkiego lock trzyma drugiego adda fearnietego.
Prawie nam sie udalo, ale nasz tank to byl rusek i nic nie rozumial:)


EDIT: A ktos juz zrobil tego barona 45 min? Jesli tak to jak?


_________________
http://rince.mybrute.com/

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 12:20 
Cytuj  
kreda napisał(a):
EDIT: A ktos juz zrobil tego barona 45 min? Jesli tak to jak?

Tak... Ale bylo naprawde ciezko, a to byla grupa gildiowa w epikach. Generalnie po prostu omijalismy te grupy, ktore sie dalo i nie lootowalismy trashu.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 12:23 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
kreda napisał(a):
EDIT: A ktos juz zrobil tego barona 45 min? Jesli tak to jak?

Tak... Ale bylo naprawde ciezko, a to byla grupa gildiowa w epikach. Generalnie po prostu omijalismy te grupy, ktore sie dalo i nie lootowalismy trashu.


No to rzeczywiscie set dla casuali. Zeby go zdobyc trzeba byc full-epix. A wtedy to juz ci jest niepotrzbeny.

EDIT: ludzie mowia ze to jest mozliwe z blue itemami
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... =20245&P=1
Bedziemy probowac guild runy:)


_________________
http://rince.mybrute.com/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.