mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 375 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 17:37 
Cytuj  
lutus napisał(a):
po tym jak sie dzieli + babelki co go lecza, on sam ma 1% zycia... nawet babelkami nie trzeba sie zajmowac tylko ten 1% znukowac... przynamniej tak na miescie mowia:)

Dokladnie. Jak to poprawia to raczej bedzie ciezko, ale przynajmniej teraz 1 lock cieszy sie z Femura :p

edit: swoja droga, to chyba blizz cos poprzestawial z loot tables. Na ostatnim AQ z Sartury wypadly Recomposed Boots (wczesniej drop z Viscidiusa).


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 07:02 
Cytuj  
LoL, to co wchodzi sie, freezuje i free epixx?? Ile ta walka trwa teraz z minute?

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 09:27 
Cytuj  
no horda ma tu easy mode na nim juz straszny teraz, alliance nadal sie musi meczyc z cleanse poison...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 09:34 
Cytuj  
lutus napisał(a):
no horda ma tu easy mode na nim juz straszny teraz, alliance nadal sie musi meczyc z cleanse poison...


nie pisz tak bo zaraz cie zjada hordziaki ze pala > shaman i l2p


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 09:36 
Cytuj  
ja nie mowie, ze ogolnie, tylko na tym evencie. Na niego i tak sie zmienia squad raidu normalny, to 7-8 szamanow i nie ma dotow... easy fight


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 10:04 
Cytuj  
poprawili visc'a (przynajmniej na US), globki znow go lecza... ogolnie event jeszcze trudniejszy niz w 1.09, bo potrzeba wiecej frooostboltow do zamrozenia go..


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 10:17 
Cytuj  
A swoja droga jak obstawiacie kto zaliczy C'thun 1st World kill ?

Moi faworyci to: (kolejnosc przypadkowa)
- D&T (1st world kill visc)
- VODKA (Tona 1st world killi z AQ)
- Nihilum (pierwsza gildia ktora zadala dmg C'thunowi [na podst. opublikowanych informacji])

Tylko nie obstawiac swoich gildii ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 10:21 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
A swoja droga jak obstawiacie kto zaliczy C'thun 1st World kill ?

Moi faworyci to: (kolejnosc przypadkowa)
- D&T (1st world kill visc)
- VODKA (Tona 1st world killi z AQ)
- Nihilum (pierwsza gildia ktora zadala dmg C'thunowi [na podst. opublikowanych informacji])

Tylko nie obstawiac swoich gildii ;-)


szczerze to mnie to nie interesuje... wszystko jedno kto bedzie pierwszy, pierwszy nie oznacza najlepszy. Dla mnie najlepsza gildia w tej chwili jest Nihilum ( well, moze sprzed rozruchow, nie wiem jak im teraz bedzie szlo po malych zmianach), ale jest to gildia ludzi typu nolife...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 12:18 
Cytuj  
Teraz jest tyle gildii w drugiej fazie C'thuna, ze ciezko powiedziec. Podejrzewam, ze bedzie stealth nerf i 1st kill bedzie miala gildia, ktory sie akurat wstrzeli w moment, a potem w ciagu 24h bedzie jeszcze co najmniej kilka killi.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 12:24 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Teraz jest tyle gildii w drugiej fazie C'thuna, ze ciezko powiedziec. Podejrzewam, ze bedzie stealth nerf i 1st kill bedzie miala gildia, ktory sie akurat wstrzeli w moment, a potem w ciagu 24h bedzie jeszcze co najmniej kilka killi.


poki co jest stealth buff (lub bug - mam nadzieje ze to drugie)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 12:27 
Cytuj  
lutus napisał(a):
no horda ma tu easy mode na nim juz straszny teraz, alliance nadal sie musi meczyc z cleanse poison...


Oj nie gralo sie nigdy horda w PvE? Wyobraz sobie paladyna bez blessow, mogacego tylko leczyc :] Tak wyglada horde PvE w 90% przypadkow, o fear ward robiacym z onyxi, nefa i innych fear bases walk free epixxy kiedy horda musi sie meczyc to juz nie wspomne :D

U nas jedna gildia aliancka jak nie miala dwarf priesta akurat to po gildiach szukala jakiegos wolnego i go tylko na nefa wziela bo inaczej po prostu go zabic nie mogli...... :wtf: WTB skill :]

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 12:42 
Cytuj  
Domin napisał(a):
lutus napisał(a):
no horda ma tu easy mode na nim juz straszny teraz, alliance nadal sie musi meczyc z cleanse poison...


Oj nie gralo sie nigdy horda w PvE?

On napisal o konkretnym encounterze, a nie PVE w ogole. Sa bossowie, ktorzy sa latwiejsi dla Hordy. Malo, ale sa (Razorgore chocby).


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 12:57 
Cytuj  
c'thun, eye of c'thun, huhuran, visc - Nature Resistance Totem :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 13:42 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
c'thun, eye of c'thun, huhuran, visc - Nature Resistance Totem :]

hie hie hie - ehhhh
Ile raz trzeba ci tłumaczyć, że aby to dało taki efekt jaki powinno to minimum 8 shamanów na raid, każda grupa przy swoim shamanie (max 30yardów od totemu shamana), noi żaden shammi nie może zejśc bo wtedy buff znika :p


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 13:47 
Cytuj  
nie musisz tlumaczyc, na takie eventy sie ustawia poprawnie raid. Co do tego ze trzeba stac obok szamana... wow, moja grupa zawsze stoi w moim zasiegu poh'a ( 25 yardow chyba teraz) jak nie to opierdalam, a wziecie 8 szamanow na visca to chyba normalne:) Poza tym tu nawet nie chodzi o branie 8 do raidu - 5-6 szamanow i musisz sie martwic o 10-15 osob z cleanse a nie 40...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 13:47 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Fabianek napisał(a):
c'thun, eye of c'thun, huhuran, visc - Nature Resistance Totem :]

hie hie hie - ehhhh
Ile raz trzeba ci tłumaczyć, że aby to dało taki efekt jaki powinno to minimum 8 shamanów na raid, każda grupa przy swoim shamanie (max 30yardów od totemu shamana), noi żaden shammi nie może zejśc bo wtedy buff znika :p


:roll: o rly? a ja mysle ze wystarczy jak w sumie shamanow i hynterow bedzie w rajdzie 8smiu a nie samych shamanow learn2play? afaik NR totem nie stackuje sie z hynterowa aura

A to ze grupa nie stoi obok shamana to problem grupy ja jak lutus opier... grupe jak mi wylazi po za zasieg leczenia (no fakt mam troche wiekszy niz PoH ale na sarturze to sie strasznie ludzie rozbiegaja) learn2play again?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 15:49 
Cytuj  
Tu sie zgadzam, horda ma easymode na Viscu (ze wzgledu na poison cleansing totem akurat) i Razorze - reszta bossow to juz przewaga alliance.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 17:02 
Cytuj  
Z ta roznica ze horda bez tego sobie radzi a alliance nie moze :D

Przyklad z mojego serva jak alianci zabic nefa bez dorf priesta nie mogli :D

Mielismy z nich taka polewke ze sie pod ziemie zapadli :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 11:39 
Cytuj  
blizzard konkretnie zaggrowal kolesi z DT moze wreszcie cos zrobia z tymi bugami.

http://www.dtguild.com/forum/showthread.php?t=2655


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 14:21 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
blizzard konkretnie zaggrowal kolesi z DT moze wreszcie cos zrobia z tymi bugami.

http://www.dtguild.com/forum/showthread.php?t=2655
To ze DnT nie moga zabic C'Thuna nie oznacza ze jest on zbuggowany.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 375 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.