mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 11:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
MacDwain napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
a co sadzicie o bonescrapperze (czy jak to sie tam pisze ;)


Ta, zajebisty off hand na długo - glacial blade z AV za revered też ładny jest.
hmm jesli "uber" Alliance to revered na AV otrzymujesz i dagger i macke. uważam ze to najrozsądniejsze na poczatek (obie bronie w profilu)
tydzień i masz obie na 100% po 23g za sztuke :wink:



imo lepsze rozwiazanie to dagger , który masz w profilu + bone z barona do off-hand ( najszybszy , najlepszy bonus do ap )

macka na off jest zdecydowanie za wolna ... no chyba żebyś uprawiał czynne pve ( combat ) s'n'd + bf i jakoś to chodzi.


_________________
Nindrit CT_profile

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2006, 11:28 
Cytuj  
całkowicie sie zgadzam - jest za wolna - ale skoro dagger jest fajny to chyba można sie przemęczyć 21k do exalted i przełożyc go do offhanda a mace zvendorować niz farmic instance :wink:

pozatym pasuje mi bo czasem swapuje sobie i mam w SS 150 dmg


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:19 
Cytuj  
Pytanko :

31/8/12

czy

30/8/13 ?

Warto poswiecac 10 energii dla 15% crita z ambusha ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 14:34 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Pytanko :

31/8/12

czy

30/8/13 ?

Warto poswiecac 10 energii dla 15% crita z ambusha ?
lepiej miec full imp amb niz vigor (ma sens jesli masz +10 czyli razem +20, ale imho tez lepiej miec imp ambush)
nie jestes w stanie tych 10 wykorzystac na starcie , praktycznie co bys nie zrobil to zabraknie ci dodatkowego 10
osobiscie nie polecam SF jesli to nie jest PvE, polecam imp CS którego jeszcze nie mam :wink:
CS to podstawowe otwarcie z trudnym przeciwnikiem, ambush praktycznie odpada jesli nie spodziewasz sie instant killa. imp CS za 40 ener to jest cos co robi wielka róznice

pozatym jestem przeciwnikiem imp KS które wybrales razem z SF
nie ma sensu zmniejszac tego cd bo przydałoby sie zebys chociaż co drugie 5 combosów uzyl tego na jakis dmg :P a nie kolejny stun. chyba że masz masakryczna bron i SS/normalne ciosy rządzą

ja NOOB :wink:


_________________
psn

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 15:03 
Cytuj  
@

Dash nie tak do końca ... 30/8/13 to uniwersalny build pod pve + pve

Bazujesz na high crit chance i max ap ( ciężko o dobry balance ).
SF świetnie się sprawdza z 5x ns ( bonus +10 eng ) lecz lekko gimpujesz staty względem BF / itemów stricte pod AP.Coż nie można mieć wszystkiego
120 eng to niepotrzebne gimpowanie 15% crita z openera ... miernie się to ma do uzyskanego bonosu 110eng wystarcza w zupełności.
Ja osobiście jestem zwolennikiem 21/8/22 survival pvp z itemami nastawinymi tylko na AP/+HIT ... ogólnie experymentuje ... PvP to HP + AP
PvE all pod AP.21/8/22 to build nastawiony na max wydajność /przeżywalność w world pvp ... w pve również sprawdza się doskonale.
Pograsz , ocenisz czego tak naprawde szukasz i zadecydujesz sam.

GL&HF


_________________
Nindrit CT_profile

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 15:45 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Pytanko :

31/8/12

czy

30/8/13 ?

Warto poswiecac 10 energii dla 15% crita z ambusha ?


No jak masz 5 części NSa to lec w Vigor - amb+BS instant, CS + 2x BS - pięknie to wchodzi. To naprawdę duży bost jest.
Jeśli nie masz - daruj sobie.

Ja i tak zazwyczaj na clotherów używałem CB z ambushem, co się pięknie sprawdzało (fajnei to na AV wyglądało, jak za jednym priestem szło 3 rogali i każdemu sie łapa świeciła od włączonego CB). Wiem, ze wielu powie, ze wrzucanie CB na amba to głupota. Bo tak jest :P

PS: To oczywiście moja skromna opinia :)

Teraz szukam builda idealnego pd sword i nie moge znaleźć (w żadnym nie czuje sie dobrze).


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*

Posty: 84
Dołączył(a): 10.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 16:01 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
No jak masz 5 części NSa to lec w Vigor - amb+BS instant, CS + 2x BS - pięknie to wchodzi. To naprawdę duży bost jest.
Jeśli nie masz - daruj sobie.


Po każdym instancie masz global cd ... więc nie jest to instant ambush + instant bs ale wchodzi wystarczająco szybko aby średno wyskillowany cloth user się nie połapał :]

Na duelu masz bewny blink po ambush :har:


Edit : grałeś już hemo ? Mam paru znajomych ,którzy sobie chwala , ale to bardziej pod pvp niż pod pve + nastawienie pod melee class , no i zostaje ci problem z magami frost /arcane , frost/fire .Tu praktycznie jesteś bezbronny niezależnie od tego czy grasz combat czy hemo :har:

no burst dmg = no win


_________________
Nindrit CT_profile

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 18:26 
Cytuj  
Zeby hemo zamiast SS uzywac trzeba miec 950AP - wtedy ponoc jest oplacalne wg jakis tam obliczen dmgowych przez jakiegos 1337 rogue.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 19:36 
Cytuj  
Pach 1.10 wszystko leży hihi....ale nie o tym..czy wiecie gdzie się zaczyna qesty na Item Set: Darkmantle a dokładnie chce zmienic shadocraft cap na epicka.


_________________
Jak chcesz rozśmieszyć Boga,to powiedz mu o swoich planach.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 23:08 
Cytuj  
Dla Alliance questy na tier 0.5 dostajesz w IF, w sali tronowej(tam gdzie krola). Dodano nowego NPCa. Zeby dostac czapke musisz zaczac o oddania bransolet i zrobienia dalszych questow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 08:59 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Dagger?

1. AP
2. AP
3. AP
moje hasło na dziś GIEF AP plx :(


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 14:53 
Cytuj  
"The thing I'm surprised hasn't been mentioned more is the new quest in silithus: http://wow.allakhazam.com/db/quest.html?wquest=9023 - Kill the first boss in AQ20, the snake boss in ZG and you've got yourself a blue sword better than sacred charge or a blue dagger better than the crystal tipped stiletto. This is a major buff to low end raiding rogues, just stepping onto the 20/40 man raiding ladder."


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 14:59 
Cytuj  
Fajna sprawa z tym questem jest taka, ze trzeba zabic Kurinaxxa, ktory dropuje duzo lepszy dagger niz ten z questu :)


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 08:52 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Fajna sprawa z tym questem jest taka, ze trzeba zabic Kurinaxxa, ktory dropuje duzo lepszy dagger niz ten z questu :)
tzn żadna z tych broni nie jest uber i chyba za zadna mi juz nie potrzebna ale rzecz jest nowa i warto wiedziec.
wg mnie miecz jest niezly a nie dagger :wink:


_________________
psn


Posty: 22
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 16:08 
Cytuj  
Mam kolejne pytanko do Mistrzów !
Kupiłem sobie dagger do offhandu Shadowblade i chciałbym jakiś enchant tam sobie zrobić - i tu się teraz łapie że nie mam pojęcia jaki oprócz +3 dmg dać - ktos mi powiedział że dobry będzie chili icy (coś takiego ) ale czy warto ? Jak wyłoże kasę to chciałbym coś konkretnego -poradźcie mi - co warto mieć ? do 20 g mogę wydać ...są jakieś crusadery czy cos -ale -wybaczcie - nie mam pojęcia co to jest ... Gram na serwie pvp i na pewno bede teraz więcej grał pvp (mam już 48 lvl i na BG bede teraz chodził często )...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 17:17 
Cytuj  
Popieram, kupisz cos za gfruba kase na AH a po 2 dniach juz dostaniesz cos lepszego z questa/instance. Jest wyjatek, robisz full grind leveling, wtedy przydalo bysie zainwestowac w dobre bronie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 64
Dołączył(a): 13.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 17:19 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie, nie warto.

Nie warto inwestowac w rogala przed levelem 60, mozesz nosic smieci z questow albo to co znajdziesz - NIGDY nie kupuj nic na AH przed lvl 60.

Enchanty tez sobie daruj :)


Ja tam sie nie zgadzam. Mam alta rogusa na 33lvl, wpakowalem mu na bron fiery, oprocz tego nosi rozne niebieskie okazje z ah i gra sie super. Doposazenie go kosztowalo mnie troche znalezionych materialow + okolo 50g. Predzej czy pozniej ta kasa pojdzie w kanal, racja, ale jak na razie mam z tego niezla przyjemnosc. Grind i questowanie jest bardzo latwe, okazjonalne pojedynki tez. Ostatnio tez zabraklo mi 300hp do ubicia elita +3lvl. Nie pisze tego, by sie chwalic, tylko zeby powiedziec, ze inwestowanie w rogusa o niskim lvl tez ma sens.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 17:27 
Cytuj  
Tez zależy od szybkości z jaką levelujesz, wydawanie 50g gdy po 2 dniach bedziesz mial ~ 45 lvl mija sie raczej z celem :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 22
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 23:22 
Cytuj  
Jednak zainwestowałem 14 g na dmg +4 ... w sumie w main hand mam gutriper i też tam +3 dmg -ale to pewnie za jakiś czas wymienie - muszę iśc teraz do instancji ZF -podobno tam wypadają dobre rzeczy ...
Ciężka rola dagerowego rouga bo na prawdę o dobry nozyk nie jest łatwo jak o dobry mieczyk na przykład... Teraz muszę się skupić na armorze bo w 80 % jestem zielony ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:11 
Cytuj  
taka refleksja
90% rogali wogóle nie ma pojęcia co to jest stunlock. naprawde jestem z szoku jak łatwo wykańczam rogali. zdaje sobie sprawe że wielu jest uber ale nie zdawałem sobie sprawy że taka masa rogali nie umie grac :P
praktycznie bedac ofiara ataku rogala na AV w 1vs1 wygrywam w 95% przypadków.

ogólnie wiekszośc druidów/szamanów po zniknięciu 70% paska HP mysli tylko o leczeniu i to jest ich błąd

ogólnie rogal to b. słaba klasa ale jak ktoś tu wczesniej wspomniał - na szczescie noobów nie brakuje :wink:


btw nowy system repa FTW - wczoraj zrobiłem 8000 na AV :P


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.