mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 19:00 
Cytuj  
Raczej nie, na tej stronce masz przypuszczalna ilosc zalozonych kont i wejscia online, a co do proporcji to raczej tak nie jest bo np na BL jest to stary serwer gdzie juz duzo ludzi dawno nie gra, a konta sa, a na nowym serwerze mozna przypuszczac ze wiekszosc gra, teraz tylko pytanie ilu gra w jednym czasie :)

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 19:17 
Cytuj  
Gordek napisał(a):
kikas napisał(a):
raz dwie ostatnie strony i powiedz mi w ktorym punkcie napisalem ze opisy q wskazuja bledna droge... :har:


W takim razie przepraszam. Zwracałem się do osoby, która tak napisała.
Nie spojrzałem i bezpodstawnie wysunąłem wniosek, że to Ty.
No offence.

NP man just peace :)


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 08:18 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Hehhee dooobre Desh=Swatka ;]

To ja zadam nooobowskie pytanko:
Zacząłem elfem rouge grać, noi dostałem q na kradzież jakiegoś pamietnika od satyra, który ponoc kręci się w okolicy drzewka (to jest q na lev 10 ;] ). Spędziłem w tamtej okolicy ze dwie godz. i ani razu nie widziałem żadnego satyra. Według Thottbota powinien być tam gdzie na niego czekałem, a tu duuu... :[
Nie wiem, może jakiś błąd się wkradł ?


On jest na samym polnocnym koncu wyspy. Na takim wystajacym konarze, poza miastem. PO wyjsciu z bramy idz na N i tam szukaj na samym skraju.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 40
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 09:19 
Cytuj  
Witam.

Ja mam pytanie w jakie profesje iść magiem, co do rasy to będe grać człowiekiem albo, albo co polecicie ? dzięki za odpowiedz.

Aktualnie gdzie najwiecej polakow gra, jaki server, chodzi mi o nazwe i czy PVP, RP, Normal ?

Pozdro.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 09:31 
Cytuj  
aL1En napisał(a):
Witam.

Ja mam pytanie w jakie profesje iść magiem, co do rasy to będe grać człowiekiem albo, albo co polecicie ? dzięki za odpowiedz.

Aktualnie gdzie najwiecej polakow gra, jaki server, chodzi mi o nazwe i czy PVP, RP, Normal ?

Pozdro.


Jesli dopiero zaczynasz gre to polecam profesje zbieracze. Najlepsza kombinacja wydaje mi sie Herbalism i Mining - po prostu jak wszystko dobrze pojdzie to moze zarobisz troche kasy. W endgam'ie i tak sie przespecujesz.

A najwiecej polakow to chyba nadal na Burning Legionie biega - tyle ze problem polega na tym, ze serwer powstal razem z premiera WoW Europe i moze byc klopot ze znalezieniem grupy do jakies niskiej instancji. W innych topikach ludzie chwala tez Chrommagusa. A w ogole to na tym forum jest podwieszony topic w ktorym reklamuja sie glownie polskie gildie - poczytaj.

Pozdro :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 09:37 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Jesli dopiero zaczynasz gre to polecam profesje zbieracze. Najlepsza kombinacja wydaje mi sie Herbalism i Mining - po prostu jak wszystko dobrze pojdzie to moze zarobisz troche kasy. W endgam'ie i tak sie przespecujesz.


imho lepiej mining lub herbalism oraz (dis)enchanting. dlaczego eni oba na raz? mialem przez pol dnia znudzilo mnie klikanie raz na find minerals a raz na find herbs z czestotliwoscia 2 razy na 30sec. Poprostu pokazuja sie albo mineraly albo ziola. A enchanting dlatego ze sporo quest rewardow sprzedaz do vendora a lepiej z disenchantowac i proszek wystawic na ah przez 60 leveli uzbiera sie z tego sporo g.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 11:00 
Cytuj  
Albo zamiast jednego z zaproponowanych wez skining.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 11:13 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Albo zamiast jednego z zaproponowanych wez skining.


Da sie na tym jeszcze zarobic ? Kiedys bylo niezle, ale teraz ...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 11:15 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Da sie na tym jeszcze zarobic ? Kiedys bylo niezle, ale teraz ...


w czasie levelowania jakos idzie, ale zeby z tego zyc na 60tce to imho nie ma sensu ale do 60tki to na mounty zarobi. tyle ze trzeba na poczatku zainwestowac w 4x 10s bag (co jest nie lada wydatkiem jak ma sie <lv10) a im szybciej tym lepiej, nastepnie up do 4 x 14 jak tylko bedzie kasa


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 13:21 
Cytuj  
Na nowych serwerach zarobi sie spokojnie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 21
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2006, 20:43 
Cytuj  
oski napisał(a):
Esc Interface mouse sensivity (czy jakos tak) ( w lewym gornym rogu ustaw czulosc na maksa czy jak tam wolisz i juz)


To i tak nic nie dalo. Usunelem moda energy watch i jakos chodzilo lepiej. Teraz po paczu usunelem wszystkie mody i teraz znowu myszka ma wolne reakcje (nie chodzilo mi o to by szybciej chodzila). Jak temu poradzic ? Mam myszke optyczna bezprzewodowa.


Posty: 40
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 09:51 
Cytuj  
ok thx
a jak ze statystykami, ile dać w int. stamina ? do spirit nic nie dawac, str+agi. ? dzieki za odpowiedz.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2006, 09:52 
Cytuj  
aL1En napisał(a):
ok thx
a jak ze statystykami, ile dać w int. stamina ? do spirit nic nie dawac, str+agi. ? dzieki za odpowiedz.


to nie diablo tu co level staty dodawane sa automatycznie


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 02:30 
Cytuj  
Jak grasz magiem to zbieraj itemy dajace +int +sta(na PvP)+spt(na PvE) +dmg spell i + crit .inne statsy sa bez wiekszego znaczenia


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.


Posty: 40
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 16:21 
Cytuj  
ok thx, a na jakim servie polecicie grac ? gram na BL, ale przeczytalem ten temat viewtopic.php?t=18702 i to chyba nie byl dobry wybor ;/ chce grac tam gdzie bedzie jako taka populacja + nie bede mial problemow ze znalezieniem party na te wczesniejsze questy, narazie i tak nie wiem, ktore sa te wczesniejsze ... ale sadzac po tych 100% endservach to bedzie problem ;

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 16:52 
Cytuj  
Tu sobie znajdz jakis fajny dla siebie
http://www.warcraftrealms.com/census.php
masz podane ile ludzi gra, czym gra, na jakich lvl itd,
jak chcesz patrzec na tysiace 60-tek w full epik to BL i wiele innych jest najlepsze :)


Posty: 40
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 17:49 
Cytuj  
embe napisał(a):
Tu sobie znajdz jakis fajny dla siebie
http://www.warcraftrealms.com/census.php
masz podane ile ludzi gra, czym gra, na jakich lvl itd,
jak chcesz patrzec na tysiace 60-tek w full epik to BL i wiele innych jest najlepsze :)


ok ty, fajna stronka ;] btw. te małe słupki oznaczają, że jakiś tam % jest tych 1-10, i wzwyz lvlowcow ? http://tiny.pl/mzp1

"Only characters level 10 and up that have been seen in the past 30 days are included in this data." nie zauwazylem ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 19:12 
Cytuj  
Masz przedzial 10-60 a te slupeczki to sztuki nie procenty :)

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2006, 19:21 
Cytuj  
aL1En napisał(a):
embe napisał(a):
Tu sobie znajdz jakis fajny dla siebie
http://www.warcraftrealms.com/census.php
masz podane ile ludzi gra, czym gra, na jakich lvl itd,
jak chcesz patrzec na tysiace 60-tek w full epik to BL i wiele innych jest najlepsze :)


ok ty, fajna stronka ;] btw. te małe słupki oznaczają, że jakiś tam % jest tych 1-10, i wzwyz lvlowcow ? http://tiny.pl/mzp1

"Only characters level 10 and up that have been seen in the past 30 days are included in this data." nie zauwazylem ;p


To jest Burning Legion, ale US


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 13.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 21:02 
Cytuj  
Wiele postaci rozwinęłem i nie wiem już kim grać. Dlatego mam pytanie :
-Jaką klasę wybrać (Mag/Warlock/Warrior/Hunter) i jakie dla niej profesje???
Chodzi mi o postać silną - nie taką, która będzie słabiutka.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.