mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:17 
Cytuj  
Desh zdecydowanie się z Tobą zgodzę. W weekend bawiłem się na AB - tylko podczas jednej rozgrywki 1! rogal był w stanie mnie wysłać na cmentarz - i robił to za każdym razem skubany:):)
Reszta rogali (nawet kolesi o 4 lvle wyżej niż ja) szła do piachu bez względu na to czy to oni zaczynali czy to ja zaczynałem.
Dobry rouge składa mnie bez stun locka (jestem lama wiem) - ale reszta to śmiech na sali


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:22 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Dobry rouge składa mnie bez stun locka (jestem lama wiem) - ale reszta to śmiech na sali
stunlock jest kłopotliwy czasem bardzo losowo (miss, parry, etc) ale jak koleś zaczyna mi ambushem albo ss to poprostu sie śmieje :P -> Vanish -> my rules
jak nie dostajesz na dzień dobry CS to zawsze możesz wygrać :P
inna sprawa że lock ma za dużo HP nie moge go traktować jak 2 strzały, jest b. ciężko

na AV mozna sie troche poduczyć, zawsze sie znajdzie miejsce na 1vs1 :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 3 kwi 2006, 10:25 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 126
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:24 
Cytuj  
A idź Desh z tym AV... wczoraj 2.5h nawalania się pomiędzy SF a SH i 400 repa :/ (wiem, wiem, team naprzeciwko był mocny, widziałem przynajmniej dwóch tier2 paladynów, w tym jednego z Sulfurasem :) ).


_________________
Ex-WoW junkie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:27 
Cytuj  
Cubituss napisał(a):
A idź Desh z tym AV... wczoraj 2.5h nawalania się pomiędzy SF a SH i 400 repa :/ (wiem, wiem, team naprzeciwko był mocny, widziałem przynajmniej dwóch tier2 paladynów, w tym jednego z Sulfurasem :) ).
ja grałem wczoraj 8h jedno AV i poszedłem spać a oni grali dalej (3 razy przechodziliśmy z naszego mostu na IB)
niestety teraz musze grac w rajdzie dla repa wiec slabo z honorem :har:
ale 3k do exalted i znowu pogram solo :P


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:42 
Cytuj  
Nie ma się co dziwić że mnóstwo Rogue nie potrafi grać. Utartło się (nie wiedzieć czemu), że Rogue jest świetny w PvP to mnóstwo dzieciaków się rzuca i robi Rogue. Gadałem raz z gościem który np. twierdził że gogue jest marny i to najgorszy skill rogusa :D


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:50 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Nie ma się co dziwić że mnóstwo Rogue nie potrafi grać. Utartło się (nie wiedzieć czemu), że Rogue jest świetny w PvP to mnóstwo dzieciaków się rzuca i robi Rogue. Gadałem raz z gościem który np. twierdził że gogue jest marny i to najgorszy skill rogusa :D
ogólnie to że znam woja i szamana bardzo mi pomaga - wydaje mi sie że jestem bardzo skuteczny vs plate (jak na swoje możliwości)
zjechałem swojego GMa (Warrior) do 40% :P a to juz sukces na moich gratach bo on ma pierwszy standing na serwerze :P

podstawa, nie próbowac żadnej klasie patrzeć w oczy :wink:
nie nastawiać sie na dps inny niż z 5combos - 100% stun - wolno ale na własnych regułach


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 10:58 
Cytuj  
Moim zdaniem to mocno zależy od tego jak walczysz, w sensie czy 1vs1, czy 5vs5 czy 40vs40. Zawsze jest inna taktyka. Generalnie na mass pvp rogue jest świetny. Na 1vs1 jest taki sobie. Ale to moja opinia.


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:00 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
wolno ale na własnych regułach


święte słowa Desh, święte słowa...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:01 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Moim zdaniem to mocno zależy od tego jak walczysz, w sensie czy 1vs1, czy 5vs5 czy 40vs40. Zawsze jest inna taktyka. Generalnie na mass pvp rogue jest świetny. Na 1vs1 jest taki sobie. Ale to moja opinia.
moim zdaniem 1vs1 jest łatwiej bo co prawda jest trudniej (wiem masło maślane) ale jak juz skasujesz ofiare to nie rzuca sie na ciebie 20 mscicieli :P

@MacDwain
uważnie zawsze czytałem co piszesz :P


_________________
psn


Ostatnio edytowano 3 kwi 2006, 11:05 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:05 
Cytuj  
Ja zawsze się staram grać tak, żeby wejść na plecy i zabijać osłabionych lamusów :D. A w ferworze walki i tak mało kto się orientuje, że na plecach coś się dzieje. A tu jakiś sap wejdzie, jakiś CS, backstab, ambush, zależy komu co potrzeba. Normalnie prawdziwy silent killer :D


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:08 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Ja zawsze się staram grać tak, żeby wejść na plecy i zabijać osłabionych lamusów :D. A w ferworze walki i tak mało kto się orientuje, że na plecach coś się dzieje. A tu jakiś sap wejdzie, jakiś CS, backstab, ambush, zależy komu co potrzeba. Normalnie prawdziwy silent killer :D
no ja tam czesto vanishuje sie na dotach , evasion i sprint do swoich to moze nawet posciagaja swinstwa i podleczą :P
strasznie mnie meczy CD na stealth :har:


_________________
psn

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:12 
Cytuj  
Dlatego też jak jestem na AV to zawsze czekam na tyłach :]
Jedna z najlepszych sytuacji to kiedy usiadłem i pije, zaraz dostaje po plecach - gostek nawet nie sprawdził , że miałem full many :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:12 
Cytuj  
Ja tez preferuje 1v1 - jak ktoś Ci się wpierdzieli w środek walki i Cie pokona, a potem jeszcze "loluje" nad ciałem, to jest wkurwiające. Szczególnei pzy walce z paladynem, która często jest długa.

Niestety, zsecydowanie za dużo czasu gram PvE ostatnio, wskutek czego skill leci w dół bardzo szybko. Dlatego dla zabawy chodzę na AV, gdzie zawsze sie mogę pośmiać (nie z siebie).
Jak np 3 warriorów mnie napada (Rogue - free HK - jeden miał 60 lvl) i nie dają mi rady (blade furry ftw!) - to mi się bardzo podoba - wiem, ze chłopaki byli na etapie strathlome i przewage miałem dużą - ale dlatego lubię AV.

no teraz zmieniam build na Seal Fate - moze tym się będzie lepiej walczyło PvP.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:17 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
(blade furry ftw!) ....no teraz zmieniam build na Seal Fate - moze tym się będzie lepiej walczyło PvP.
eh ty noobie :D
a taki dobry dagger rogue był :P
generalnie to rozumiem ze tak naprawde to kluczem jest stunlock a otwarciem jest CS wiec nie musze być dagger (nie bede miał tak dobrych swordów jak mój dagegr i lobo) ale i tak kocham otwarcie:
CS, vanish, ambush, gouge, cb, evi, tu pracuje bo sie jeszcze gubie, blind, prep, vanish, cs, ...itd


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:18 
Cytuj  
silent killer:) mnie bawi jeszcze jedno jak taki silent killer mnie rozjedzie i zapomni wziąć insygnia a za plecami staje mu lock który się rezznął przez SS;) Wtedy dopiero jest silent killer który go zabija dotem i wandem;););)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:19 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
silent killer:) mnie bawi jeszcze jedno jak taki silent killer mnie rozjedzie i zapomni wziąć insygnia a za plecami staje mu lock który się rezznął przez SS;) Wtedy dopiero jest silent killer który go zabija dotem i wandem;););)
aha a w guide osirisa jest dopisek, żeby być czujnym bo lock na 99.9% sie podniesie wiec mozna mieć podwójny kill :wink:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:32 
Cytuj  
hehe ja bym siebie easy kilem nie nazwał zawsze trzeba się namęczyć;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:40 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
hehe ja bym siebie easy kilem nie nazwał zawsze trzeba się namęczyć;)
nikt nie mówi easy ale zastanów sie ilu rogali po zabiciu locka mysli tylko o tym jak tu wejść w stealth ? 2% ?


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 11:53 
Cytuj  
Na pewno niewielu:) trudno mi powiedzieć nigdy nie grałem rouge więc ciężko mi się wypowiadać. Ale za to w sobotę miałem niezłą zabawę z rogiem. Był w stealth a ja oczywiście miałem na sobie detect ivisib. i go widziałem prawie cały czas.
Koleś robił podchody żeby wejść mi na plecy - robił to tak nieporadnie że ze śmiechu przed klawiaturą prawie umarłem. Obracałem się cały czas przodem do niego ale jednocześnie było mi go żal więc po prostu czekałem aż w końcu coś zrobi:)
Po 3 minutach zabawy w końcu obróciłem się plecami i kiedy już zdecydował się na atak poczekałem na koniec stuna i pokazałem mu jak wygląda seduce lock;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2006, 12:05 
Cytuj  
Od kiedy detect INVISIBILITY dziala na STEALTH??

Cos mnie ominelo moze :wtf: ??

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.