mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 398 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 17:57 
 
Sadzac po popularnosci tej strony i # servera i biorac pod uwage to, ze server jeszcze nie istnieje to na poczatku bedzie ciasno :) Na Gildie sie pisze po stronie hordy jak cos... polska czy miedzynarodowa to mi obojetne :) minus jest taki ze dopiero pod koniec maja ;)

--------------------------------
yy chodzilo mi o ta strone, zapomnilem linka dac :P
http://www.veknilash.com


Ostatnio edytowano 5 kwi 2006, 18:14 przez MaRdoC, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 18:04 
 
a ja dopisze ze zmieniam preferencje serverowe, jednak bede gral na RPPVP

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 18:29 
 
Cytuj:
Update 05/04
Due to the preparations needed for the new realms we are now planning to open them tomorrow, Thursday April 6th. We realize players are very eager to start playing on these new realms and would like to assure you that all best efforts are being made to open them as soon as possible.


Dzięki Blizz kuźwa, dzień w plecy...
/spit

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 18:49 
 
Apropo, w jakiej sieci jest kanał serwera. Bo ja jakoś niezorientowany jestem ;]

Tak ja nie ukrywam że mam nadzieje na bardzo wyskiego capa Tak ze 3500 graczy zeby moglobyc naraz^^)

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 19:36 
 
iniside napisał(a):
Apropo, w jakiej sieci jest kanał serwera. Bo ja jakoś niezorientowany jestem ;]


na quake.net

i dołącz na #wow-pl - jak wytrzymasz cały dzień to stawiam piwo :P


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 19:47 
 
Kanal nowego serwera znajduje sie na quake.net #Vek'nilash :)

no i ostateczna decyzja:
Cro (tauren druid), gildia Rebels na tym wlasnie serverze

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 20:00 
 
MacDwain napisał(a):
iniside napisał(a):
Apropo, w jakiej sieci jest kanał serwera. Bo ja jakoś niezorientowany jestem ;]


na quake.net

i dołącz na #wow-pl - jak wytrzymasz cały dzień to stawiam piwo :P

Ok. Dzięki.

Ja na 100% undead/Mage tylko na płcią sie jeszcze nie zdecydowałem..

BTW. Chyba raczej quakenet.org ;]. Przynajmniej to na google znalazłem :D


Ostatnio edytowano 5 kwi 2006, 20:08 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 41
Dołączył(a): 26.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 20:07 
 
ehh... a myślałem że dzisiaj juz przytne na new serwie...


_________________
.......::::: ThE dUsT::::::::......
Obrazek
Abraxus Undead Rogue @Burning Legion@ teraz
Unbelievable Undead Priest @Burning Legion@ kiedyś

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 20:32 
 
widze ze raczej kazdy nastawiony na czyste PVP bez przedrostka RP hmm a moze to i lepiej, przynajmniej mniej fioletowych fanatykow bedzie zjacych dla ubranka, ciekawe jest rowniez to ze nie liczy sie dobra zabawa a czas w jakim postac osiagnie 60 lvl a tak swoja droga ciesze sie ze juz od jutra bede mogl leczyc zielonych bydleta niedozywionych i tych z ojomu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 21:08 
 
Ja ide na pvp bo tam bedzie wiecej ludzi ;p.

*

Posty: 61
Dołączył(a): 8.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 21:13 
 
A ja ide na PvP z powodu nieznajomoscie anglieksiego na tyle, by opisac ladnie swoja historie itp.. Nie bede kaleczyl rozgrywki RP swoim englishem :p

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 22:16 
 
Ja również najprawdopodobniej pójde na RPPVP.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 22:18 
 
matigt napisał(a):
A ja ide na PvP z powodu nieznajomoscie anglieksiego na tyle, by opisac ladnie swoja historie itp.. Nie bede kaleczyl rozgrywki RP swoim englishem :p


To nie problem, ja slabo znam i jakos idzie bez problemu, zwlaszcza ze polakow wszedzie duzo, a gram zawsze na rp pvp bo jest miło :)

*

Posty: 55
Dołączył(a): 13.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 22:23 
 
Popieram przedmówcę. Języka angielska trudna dla ja być :wink: Ale jakoś sobie radzę. I jest o niebo lepiej niż przy ciągłym "lol", "rofl" itd.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 22:34 
 
Z tym angielskim to chyba żartujecie. Przeciez to nie chodzi o to by kazda postac mowila poetyckim, poprawnym staroangielskim. Ja rozwiazalem ten problem w prosty sposob. Zrobilem orka warriora i odgrywam tak jak wyobrazam sobie prawdziwego orka (blizszego tolkienowskiemu niz warcraftowemu), czyli zgodnie z jednym jego "/silly": "Orc smash" :] Sypie tekstami w stylu "Me hungry" albo "<moje_imie> want them be dead. Eat bones after"

A tak poza tym, to chyba wielu ma bledne pojecie o realmach RP. Niewiele sie one niestety rozna od pozostalych, ostatnio bardzo ciezko spotkac RP-ra. Wiekszosc ludzi tam grajacych nigdy lub bardzo sporadycznie RP-uje. Nie ma przymusu, po prostu nikt nie wytyka palcami jak komus najdzie chec na inna gadke niz LFG UBRS wtflolol, a zawsze to milo jest natknac sie na jakas rozmowe prowadzona w inn na "/s". :wink:


Posty: 26
Dołączył(a): 21.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 22:38 
 
Libero napisał(a):
Z tym angielskim to chyba żartujecie. Przeciez to nie chodzi o to by kazda postac mowila poetyckim, poprawnym staroangielskim.


Zwlaszcza, ze poetycki, poprawny staroangielski brzmi tak:

HWÆT, WE GAR-DEna in geardagum,
þeodcyninga þrym gefrunon,
hu ða æþelingas ellen fremedon!
oft Scyld Scefing sceaþena þreatum,
monegum mægþum meodosetla ofteah,

(to piec pierwszych wersow z Beowulfa ;-) )

Przede wszystkim, nie trzeba RPowac po angielsku. Mozna RPowac po polsku z kolegami. A mozna w ogole nie RPowac, albo RPpowac troszeczke - np. moje postaci mowia niewele, ale trzymaja sie kanonu. Wystarczy nie mowic lol ani WTF OMGZOR LAGZOR i juz. Mowie tylko to, co powiedzialaby moja postac, nie koniecznie ladnym angielskim. Starym, srednim czy nowym ;-)


_________________
--
pozdrawiam
Michal

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 22:44 
 
Oj tak, czesto sie trafiaja smieszne sytuacje i nie trzeba znac angielskiego by sie zalapac, sam ostatnio trafilem na bijatyke w Gadzegan, ale po chwili wycinania sie wszyscy zaczeli sie bawic i sam nawet zaproponowalem walki na piesci w samych majtkach, wiecie jak to wygladalo elf z orkiem nawalajacy sie piesciami, kiedys uczestniczylem tez w wycieczce sterowcem do Orgrimar, no to nie bylo tak dziwne, ale lecialo nas z ally 35 ludzi, wiecie co sie dzialo jak przylecielismy ?
Dlatego wybieram rp pvp bo nawet niechcacy mozna wpasc w niezla zabawe :)

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 06:42 
 
poczytajcie sobie forum serwera Vek'nilash, co tam sie dzieje (dzialo) to jest jedna wielka kpina. Ktos rzucil haslo, ze na ten serwer maja przejsc gracze rosyjscy, no i sie zaczelo. Jakies skriny, oskarzenia, wyzwiska, etc. Teraz jada po ruskich i tylko czekac az wezma sobie inna narodowosc na celownik. W dupie mam takie community.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 08:18 
 
Co do RP to prawda wcale nie trzeba super znac angielskiego by sie dobrze bawic, a klimat jest nieporuwnywalnie ciekawszy niz na zwykłych "LFG UBRS wtflolol" PVP realmach. Sam jakims super angileskim wymiataczem nie jestam, a udało mi sie trafic postacia do Wowowej gazetki RP Wowowej gazetki RP (postac nazywała sie Tablehof).

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 08:39 
 
slimoon napisał(a):
poczytajcie sobie forum serwera Vek'nilash, co tam sie dzieje (dzialo) to jest jedna wielka kpina. Ktos rzucil haslo, ze na ten serwer maja przejsc gracze rosyjscy, no i sie zaczelo. Jakies skriny, oskarzenia, wyzwiska, etc. Teraz jada po ruskich i tylko czekac az wezma sobie inna narodowosc na celownik. W dupie mam takie community.

laskawie jakas linka, czy trzeba przekopac cale forum zeby wiedziec "co poeta mial na mysli"? :P
moze ten: http://www.veknilash.com/forums/index.php?showtopic=55 ? nic specjalnego tam nie ma - wieksze flame juz tutaj jest czasami ;-)))
w tym topiku http://www.veknilash.com/forums/index.php?showtopic=48 wpisalo sie juz sporo Polakow i jakos narzekania nie slychac/widac - chill slim (nerf shammy ^^^)


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 398 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.