mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 10
Dołączył(a): 2.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 22:40 
Cytuj  
chcesz byc niesmiertelny to ... paladyn

Chcesz zabijac 10 stworow wokolo to mag...

Chcesz miec ogromny dps do warlock


Chcesz byc jechany przez inne profesje to Warrrior...


Lubisz wchodzic ludzia w plecy to rogal

Lubisz czerwony krzyz to Priest


Lubisz czerwony krzyz w czolgu : to druida

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2006, 22:50 
Cytuj  
Cytuj:
Chcesz zabijac 10 stworow wokolo to mag...



Ta chyba 10 wiewiórek....

Cytuj:
chcesz byc niesmiertelny to ... paladyn


Kolejne złe określenie. bardziej pasuje ,, chcesz być nieśmiertelny przez pewien czas a następnie zwiewać z pola bitwe to paladyn"

Cytuj:
Chcesz byc jechany przez inne profesje to Warrrior...


Szczególnie Fury spec, który miażdzy cloth casterów szybciej niż zdąrzą maną pierdnąć...

Cytuj:
Lubisz czerwony krzyz w czolgu : to druida


Prefer shaman.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:23 
Cytuj  
goransol napisał(a):
[...]
Goran, bez złośliwosci - zmień prochy :wink:

Cashasty napisał(a):
Rogue - Bardzo ciekawa klasa , chodzisz w stealthu i atakujesz przeciwników od tyłu
ta tylko używac musisz prezerwatyw na undeadach.
ogólnie rogal to najsłabsza klasa w pvp

wg mnie najciekawsza klasą jest warrior. chodzi mi głównie o fun w end game. własciwie to nie warrior a main tank.
mt to chyba jedyna funkcja w rajdzie króra sie nie ma prawa szybko znudzić.
gdybym był priestem albo szamanem czy rogalem na 100% nie wytrzymałbym roku pve


_________________
psn

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:39 
Cytuj  
Maveric napisał(a):
Mam jeszcze jedno ostatnie pytanie czy placi sie za miesiac np. od kwietnia do maja nawet jesli w tym miesiacy grales tylko 20 godzin czy za miesiac spedzony w grze?

Tak, zdecydowanie palka to klasa dla Ciebie. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:44 
Cytuj  
Maveric napisał(a):
Mam jeszcze jedno ostatnie pytanie czy placi sie za miesiac np. od kwietnia do maja nawet jesli w tym miesiacy grales tylko 20 godzin czy za miesiac spedzony w grze?
z wowem jest identiko jak z biletem miesięcznym na autobus

masz wazny to jedziesz , nie masz to nie jedziesz, nikogo nie obchodzi czy jeździłeś czy nie


_________________
psn

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:46 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ogólnie rogal to najsłabsza klasa w pvp


Omg co za herezje... Powiedz mi jeszcze że Ragnarosa solujesz ? :]

Po pierwsze widzę że nie masz chyba żadnego doświadczenia w grze cloth casterami, dobry rogue może wykończyć każdego clotha w pierwszym spotkaniu ( no chyba że sta warlock build ). Tak naprawdę Rogue jest jedną z najlepszych postaci do pvsp, ale wymogiem jest tutaj skill -> polecam filmiki typu Roguecraft. Nie masz skilla, to rogue będzie dla Ciebie zawsze słabym charem...

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:49 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
Deshroom napisał(a):
ogólnie rogal to najsłabsza klasa w pvp


Omg co za herezje... Powiedz mi jeszcze że Ragnarosa solujesz ? :]

Po pierwsze widzę że nie masz chyba żadnego doświadczenia w grze cloth casterami, dobry rogue może wykończyć każdego clotha w pierwszym spotkaniu ( no chyba że sta warlock build ). Tak naprawdę Rogue jest jedną z najlepszych postaci do SOLO pvp

Fixed.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 09:52 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
Nie masz skilla, to rogue będzie dla Ciebie zawsze słabym charem...
ja sobie radze całkiem dobrze, ale rogal jest poprostu najsłabsza klasa w pvp. pomijam fakt że swiadomie wybrałem cos light po woju i szamanie :P

wymień mi klase dla której trudnym przeciwnikiem jest rogue :wink: prosze
aha filmiki, zawsze pokazuja kolesia w 20 epicach który leje 60 w blue :]

EDIT: fakt że patrze z perspektywy BG, bo pojechac kogoś w podobnym sprzecie 1vs1 w lesie jak sie zaczyna to faktycznie łatwizna
jednak czy szaman albo warrior zaczynajacy w lesie na rogalu bedzie miał jakies kłopoty ?
rogal bedzie latał jak szmata tak samo jesli zacznie mag, priest, warlock, hunter. nie ma zadnych szans


_________________
psn

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 10:56 
Cytuj  
Jako shaman może dużo na BG nie siadziałem, ale na duelach zawsze umnie rouge zaczynał, a ja kończyłem (oczywiście pare razy przegrałem).
Pamiętajcie: Nie ważne jak zaczynacie, ważne jak kończycie :p


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 10:59 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Pamiętajcie: Nie ważne jak zaczynacie, ważne jak kończycie :p
wiesz jaki jest kłopot ?
rogal ma taki problem że żeby wygrac musi trzymac do konca kontrole czyli stun (troche upraszczam)
a takie skile jak Gouge np moga nie wejsc i wszystko sie sypie. rogal na end game to Przypadek.
Warrior ? ja woja bym połozył na luzie daggerami i kłade tych słabszych a tych w epicach nie kłade nie dlatego że sa za mocni - MAM ZA DUŻO MISSÓW
oczywiscie im mniejsza róznica w gratach tym mniej sie to czuje.
nie ukrywam że znajomosc szamana i woja jest kosmiczna dla mnie pomoca w pvp rogalem :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:01 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Shaman - Najbardziej niezbalansowana klasa w grze

A nie hunter ?
To po kiego ch* go rollnąłem ?
:lol:

Cashasty, a znasz pojęcie "legendy miejskiej" ?
Coś jak czarna wołga porywająca dzieci ?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:03 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
wiesz jaki jest kłopot ?
rogal ma taki problem że żeby wygrac musi trzymac do konca kontrole czyli stun (troche upraszczam)
a takie skile jak Gouge np moga nie wejsc i wszystko sie sypie. rogal na end game to Przypadek.

Wiem wiem trochę grałem rogalem :] Długo nie wytrzymałem bo za honorowy jestem do niego - nie moje klimaty jednak.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Kain18 napisał(a):

wymień mi klase dla której trudnym przeciwnikiem jest rogue :wink: prosze
aha filmiki, zawsze pokazuja kolesia w 20 epicach który leje 60 w blue :]



Czyli nie widziałeś Roguecraft 2. Nie nie jest to kolejny beznadziejny filmik gdzie T2/T1 leje blue char , ale gościu pokazuje jak mając skilla i jedynie sztylet 1.2dps bez żadnego inventory gearu ( tak tak, tylko sztylet ) lać gości z full setami. Naprawdę polecam tą serię, a zmienisz zdanie ;)

www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=7940
www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=6140


Ostatnio edytowano 7 kwi 2006, 11:10 przez Kain18, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:08 
Cytuj  
graj Hunterem , w pve i pvp Rocks Overpowered bardzo fajna klasa do grania przynajmniej w MC ,BWLi innych instancjach sie nie nudzisz , Pala od 60 lvl Pve jest fajny duzo zalezy od niego Buffy ,Cleanse , Heale pomysl jeszcze o Rogue bardzo mila melee klasa

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:10 
Cytuj  
litlekacper napisał(a):
graj Hunterem , w pve i pvp Rocks Overpowered bardzo fajna klasa do grania przynajmniej w MC ,BWLi innych instancjach sie nie nudzisz , Pala od 60 lvl Pve jest fajny duzo zalezy od niego Buffy ,Cleanse , Heale pomysl jeszcze o Rogue bardzo mila melee klasa


shaman lub hynter po stronie hordy zdecydowanie ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:10 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
Czyli nie widziałeś Roguecraft 2. Nie, gościu pokazuje jak mając skilla i jedynie sztylet 1.2dps bez żadnego inventory gearu ( tak tak, tylko sztylet ) lać gości z full setami. Naprawdę polecam tą serię, a zmienisz zdanie ;)


Ja widziałem obie części - nieźle zrobione, ba nawet bardzo dobrze, ale jednak samo posiadanie tier2 nic nie mówi o skillu :p
TFU Kiedy gostek ma super sprzęt i w przypadku shammiego musi biegać z minimum 31 w resto to zawsze zostanie zjechany przez gostka z buildem pod PvP i umiejącym grac dobrze grać :p


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:14 
Cytuj  
Zreszta ten rogue (glowny bohater) tez zadnym wymiataczem nie byl. Ciekawe czy juz wie, ze WOTF przerywa Intim. Shout.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:16 
Cytuj  
@Kain18
sciągne, zobacze. ogólnie uwierz mi na słowo że lama rogalem nie jestem poprostu wiem co robić ale ressisty i missy sa dla rogala druzgocące.
rozwalam ludzi w podobnym sprzecie chodzi mi o graczy w sprzecie o 2 klasy wyższe

napsze coś jak obejrze :wink:


_________________
psn

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:19 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@Kain18
sciągne, zobacze. ogólnie uwierz mi na słowo że lama rogalem nie jestem poprostu wiem co robić ale ressisty i missy sa dla rogala druzgocące.
rozwalam ludzi w podobnym sprzecie chodzi mi o graczy w sprzecie o 2 klasy wyższe

Zadna klasa nie rozwalisz ludzi w sprzecie o 2 klasy wyzszym, jezeli maja jakiekolwiek pojecie o grze, wiec argument raczej sredni.


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:23 
Cytuj  
Roguecraft? LOL. Kain18 wez czlowieku daj spokoj s pisaniem tutaj, bo w tej chwili rogue jest total gimp, 0 zmian od wersji wow o.94 , najwiekszy buff zanotowany nie tak dawno - zmiany blinda. W ogole jak ktos postuje cos z roguecraft to smiech na sali :D:D:D EoT.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.