mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:23 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
@Kain18
sciągne, zobacze. ogólnie uwierz mi na słowo że lama rogalem nie jestem poprostu wiem co robić ale ressisty i missy sa dla rogala druzgocące.
rozwalam ludzi w podobnym sprzecie chodzi mi o graczy w sprzecie o 2 klasy wyższe

Zadna klasa nie rozwalisz ludzi w sprzecie o 2 klasy wyzszym, jezeli maja jakiekolwiek pojecie o grze, wiec argument raczej sredni.


Chyba ze nie pozwolisz im nawet do siebie dojsc. Np. jako frost mag ... Ale to czysto akademicka dyskusja ...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:24 
Cytuj  
Śmieszą mnie takie wypowiedzi. Każdy pisze że ten to gimp, tamten to gimp i zawsze jakoś tak wychodzi że klasa którą akurat nie gra jest najmocniejsza. Bez sensu.

A rogue moim zdaniem jest zajebisty :D


_________________
whiteman#2717


Posty: 13
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:26 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
mt to chyba jedyna funkcja w rajdzie króra sie nie ma prawa szybko znudzić.


A po czym wnosisz? Jest tak samo nudna jak kazda inna imho.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:27 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Śmieszą mnie takie wypowiedzi. Każdy pisze że ten to gimp, tamten to gimp i zawsze jakoś tak wychodzi że klasa którą akurat nie gra jest najmocniejsza. Bez sensu.

A rogue moim zdaniem jest zajebisty :D


Prawda jest zajebisty, ale mam 3 full epix chary - rog, war i warlock. Moge z czystym sumieniem powiedziec ze roga juz odlozylem, warlock petarda, warrior petarda, rog? - owned;| . W tej chwili naprawde jest masakra jesli chodzi o roga, mozna nim wsadzac ambush/bs instant jak sie ma 5ns , potem trzeba umrzec :\

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:27 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Śmieszą mnie takie wypowiedzi. Każdy pisze że ten to gimp, tamten to gimp i zawsze jakoś tak wychodzi że klasa którą akurat nie gra jest najmocniejsza. Bez sensu.

A rogue moim zdaniem jest zajebisty :D


To ogolna tendencja, zdecydowana wiekszosc wypowiedzi mozna skrocic do "Gram najslabsza klasa, ale jestem tak zajebisty ze i tak wygrywam". Czasami odnosze wrazenie ze naprawde jestem jedna z niewielu osob, ktore sa zadowolone z klasy ktora graja :)

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:29 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Roguecraft? LOL. Kain18 wez czlowieku daj spokoj s pisaniem tutaj, bo w tej chwili rogue jest total gimp, 0 zmian od wersji wow o.94 , najwiekszy buff zanotowany nie tak dawno - zmiany blinda. W ogole jak ktos postuje cos z roguecraft to smiech na sali :D:D:D EoT.


Kpisz czy o drogę pytasz ? Jeżeli mówisz że roguecraft 3 został stworzony przed rogal nerfem to gratuje znajomosci tematu. Zmiany binda powiadasz ? I ? zastanów się co piszesz i jeszcze raz gratulje pięknego świata cybernetycznych muminków.

Ps. Jakoś nie widzę że ktoś wcześniej kpił z roguecrafta, nawet jedna osoba potwierdziła moje zdanie. A może zazdrość że Ty tak nie potrafisz. Cóż, żal mi takich ludzi...

Ps2. Właśnie potwiedziłeś moje przypuszczenie że kwalifikujesz się do "Pro rogal players" którzy ograniczają duel do 3 klawiszy. Ech tylko pozazdrościć.


Ostatnio edytowano 7 kwi 2006, 11:33 przez Kain18, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:31 
Cytuj  
Graj lockiem - najbardziej IMBA w całym wowie.

Nie jednego przycisku I WIN - masz 3 przyciski które wciskasz w zależności od sytuacji te przyciski to
1. DC
2. SL
3. cokolwiek innego

Gram najlepszą klasą i jestem najbardziej zajebisty:):):)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:32 
Cytuj  
udercover napisał(a):
Deshroom napisał(a):
mt to chyba jedyna funkcja w rajdzie króra sie nie ma prawa szybko znudzić.


A po czym wnosisz? Jest tak samo nudna jak kazda inna imho.


Po tym, ze naciskasz wiecej niz jeden, dwa przyciski w trakcie walki. Zdecydowana wiekszosc klas sie do ogranicza. Zreszta warek moze na rozne sposoby reagowac w zaleznosci rozwoju walki. A damage dealer ? Moze damagowac lub nie. Mam napisac jakie opcje maja healerzy ? :D

Edit: Kusilo mnie zeby napisac o opcjach healerow, ale pewnie zaraz przyszedlby Fabianek i powiedzialby, ze moze Healing Touchem, Regrowthem, czyms z NSem, potem dorzucilby ze ma w Restoration buildzie zajebiste Reju itd. Ja uczepilbym sie farmienia Nefa, on ze jestem nudny itd. A po co sie klocic :D


Ostatnio edytowano 7 kwi 2006, 11:36 przez Qraczek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:32 
Cytuj  
Każdy kto grał kiedyś rogue wie że Roguecraft to jedna wielka sciema, (paru dobrych rogów nawet wspomniało o tym w swoich filmikach) Wiec łaskawie zamknij sie bo gadasz o rogue z człowiekiem który na nim zjadł zęby podczas gdy ty tylko oglądałeś żalosny filmik.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:33 
Cytuj  
udercover napisał(a):
Deshroom napisał(a):
mt to chyba jedyna funkcja w rajdzie króra sie nie ma prawa szybko znudzić.
A po czym wnosisz? Jest tak samo nudna jak kazda inna imho.
1. z doświadczenia 2. każdego bosa tankuje sie inaczej, a tanka leczy sie zawsze tak samo. pozatym atmosfera jest taka że to tank zawsze w rajdzie jest na pierwszym planie (najbardziej musi byc skupiony) zawsze coś od nie go chcą i zawsze musi być na 100% więc nie jest to takie nudne
jak tank "żle" tankuje danego bossa to widać :P


_________________
psn


Ostatnio edytowano 7 kwi 2006, 11:35 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:34 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Kain18 napisał(a):

wymień mi klase dla której trudnym przeciwnikiem jest rogue :wink: prosze
aha filmiki, zawsze pokazuja kolesia w 20 epicach który leje 60 w blue :]



Czyli nie widziałeś Roguecraft 2. Nie nie jest to kolejny beznadziejny filmik gdzie T2/T1 leje blue char , ale gościu pokazuje jak mając skilla i jedynie sztylet 1.2dps bez żadnego inventory gearu ( tak tak, tylko sztylet ) lać gości z full setami. Naprawdę polecam tą serię, a zmienisz zdanie ;)

www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=7940
www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=6140


dokładnie, gość z daggerem (dagger którym zaczynasz rogalem grać) rozjebuje Warka który chcąc nie chcąć próbuje go zabić, także podstawiony nie jest. Muza z terminatora w tle, i pod blacrock mountain ud rogal śmierdzący zabija wara bez pierdnięcia. stuny, vanishe, cold blood, blindy. IMO bomba, skillowy rogal potrafi zgnieść każdego. Dlatego desh nie zgadzam się z Twoją opinią. Rogal na BG smierdzi, jak całe BG jest smierdzące. W World PvP gnieciesz. Wejdziesz wszędzie, zazaczaisz się wszędzie i na każdego, masz dobre graty + dobre daggery i mucisz. I do tego Full Fun zabawa jak distraktujesz jełopów w party którzy Cię szukają dookoła. Wszyscy robią w portki a Ty się nabijasz. Pamiętam swoim rogalem jak biegałem w Hillsbrad Foothils na 20-26 levelu i sie z horda bawiłem. Full Fun.


Posty: 13
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:37 
Cytuj  
Hyhy. Napisz mi.
MT - build prot, sprzet pod prot, average dps, ciezki do zabicia ale sam bije jednego moba dluugo.

Opcje gry poza instancjami:
BG - po h... na bg komus prot warrior?
grind - ehehehe, ta grind...
PvP - jassne...

Siedzisz w dziorze. Nie widzisz nic poza bossem. Jego samego tez nie, bo w sumie widzisz jego stopy...

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:37 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
RoozTer napisał(a):
Roguecraft? LOL. Kain18 wez czlowieku daj spokoj s pisaniem tutaj, bo w tej chwili rogue jest total gimp, 0 zmian od wersji wow o.94 , najwiekszy buff zanotowany nie tak dawno - zmiany blinda. W ogole jak ktos postuje cos z roguecraft to smiech na sali :D:D:D EoT.


Kpisz czy o drogę pytasz ? Jeżeli mówisz że roguecraft 3 został stworzony przed rogal nerfem to gratuje znajomosci tematu. Zmiany binda powiadasz ? I ? zastanów się co piszesz i jeszcze raz gratulje pięknego świata cybernetycznych muminków.

Ps. Jakoś nie widzę że ktoś wcześniej kpił z roguecrafta, nawet jedna osoba potwierdziła moje zdanie. A może zazdrość że Ty tak nie potrafisz. Cóż, żal mi takich ludzi...




Skoncz i zaluj siebie misiu, pierdolisz jakby ci zeby szly a prolly rogue nawet nie masz roga, ja wszystko opieram na swoich doswiadczeniach i przegranych 80 dni rogue + wszystkie bety, tez rogue. Roguecraft jakbys nie wiedzial to sciema, do czego sam tworca sie przyznal, ale naiwni ktorzy nie wiedza nawet czy dana klasa uzywa jakiegos skilla w walce z jakze wyskilowanym roguecrafterem, twierdza ze rogue jest IMBA&STUFF.

Zaluj siebie, bo mysle ze wiekszoc ludzi wiedzacych co to rogue ma beke z ciebie. Slow szkoda na flame, wiec zyj dalej zludzeniami;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:39 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
stuny, vanishe, cold blood, blindy. IMO bomba, skillowy rogal potrafi zgnieść każdego.
każdego kto nie ma skila i jak mu random bogowie pomogą.

tier1 rogue vs tier1 warrior to gra przypadków.
ogólnie idz "zgnieć" warlocka albo huntera czy priesta (tier1 vs tier1) a potem opowiedz mi o tych trickach


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:42 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Zadna klasa nie rozwalisz ludzi w sprzecie o 2 klasy wyzszym, jezeli maja jakiekolwiek pojecie o grze, wiec argument raczej sredni.


44 reso drood w t2/t1 vs lock green/blue z imp Curse of Tongues zapewniam cie ze drood musi sie mocno napocic aby to wygrac

@Neonin - lockiem trzeba umiec grac ta klasa ma 2 twarze:
- gimp w rekach przyslowiowego paladyna
- uber w rekach doswiadczonego gracza

Qraczek napisał(a):
Mam napisac jakie opcje maja healerzy ? :D

spoko pisz przeciez piszesz w kontekscie czy cos jest nudne czy nie ;-) a ze leczenie jest nudne to kazdy reso drood / priest wie.

Kain18 napisał(a):
Ps. Jakoś nie widzę że ktoś wcześniej kpił z roguecrafta, nawet jedna osoba potwierdziła moje zdanie. A może zazdrość że Ty tak nie potrafisz. Cóż, żal mi takich ludzi...


:oops: wszyscy rogale w mojej dawnej i obecnej gildii (krotko po premierze) nago probowali rozwalac warkow w valorze niestety zadnemu sie nie udalo.

Warning: flame incomming
w koncu na silvermoonie brak skilled rogue ;-)


edit:

Deshroom napisał(a):
... że to tank zawsze w rajdzie jest na pierwszym planie (najbardziej musi byc skupiony) zawsze coś od nie go chcą i zawsze musi być na 100%


powiedzial desh ktory sam pisal ze po zalozeniu kilku sunderow na adda golemagga poszedl do kibla czy kawe sobie zrobic (sry nie pamietam ;-)

@Sobtainer plz ten warek odwracal sie na klawiaturze

Deshroom napisał(a):
tier1 rogue vs tier1 warrior to gra przypadków.

przypadek sie konczy gdy warek lyknie sobie free action potion (jkosztuje psie pieniadze) lub Living Action Potion


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 7 kwi 2006, 11:56 przez Fabianek, łącznie edytowano 7 razy
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:42 
Cytuj  
udercover napisał(a):
Hyhy. Napisz mi.
MT - build prot, sprzet pod prot, average dps, ciezki do zabicia ale sam bije jednego moba dluugo.

Opcje gry poza instancjami:
BG - po h... na bg komus prot warrior?
grind - ehehehe, ta grind...
PvP - jassne...

Siedzisz w dziorze. Nie widzisz nic poza bossem. Jego samego tez nie, bo w sumie widzisz jego stopy...


Opcje roga w PvE - backstab, backstab, backstab
opcjonalnie - sinister, sinister, sinister
Opcje maga w PvE - frostbolt, frostbolt, frostbolt
opcjonalnie - fireball, fireball, fireball
opcjonalnie - Arcane Missiles

Rozpisac Ci tak dla kazdej klasy ? :P Tank naprawde ma co robic (no co , tankowalem Onyxie, moge sie wypowiadac).

Pomijam fakt ze jak ubijesz bossa to jako tank masz z tego super satysfakcje. Dmg dealerow i healerow jest zwykle wielu .. tank zwykle 1-2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:51 
Cytuj  
haha

gość który napisał temat chciał się dowiedzieć kim ma zagrać :D

WIĘC CI ODPOWIADAMY. NIKIM NIE GRAJ BO I TAK ZAWSZE DOSTANIESZ BATY W PVP :-D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:52 
Cytuj  
a dla rogala najtrudniejszy nie jest czasme druid czy tam hunter? ;)

udercover, powiedz mi a po cholere prot war ma w ogole chciec isc na BG...
a zreszta Ci warkowie ze sprzetem z kosmosu czasem wymiataja i widzialem jak nawet taki mial hity calkiem niezle podchodzace chyba cos pod 900... no i trudny do zabicia w cholere...

moim zdaniem rogue druzynowo jak na BG jest przedewszystkim dosc slaby, poniewaz jak mialby wleciec w grupke wroga to nie zrobi zadnego zamieszania tylko zdechnie... warek przynajmniej wleci i walnie feara ;)

a w sumie World PvP nie ma w Wowie, chyba ze mozna nazwac tym wchodzenie na plecy jak ktos bije moba ;)

jeszcze jedno, wydawalo mi sie, ze combat/sword jest lepszy niz dagger rogue...i w pve i pvp

PS. grajac warkiem mozna sobie palce polamac ;)


_________________
.


Ostatnio edytowano 7 kwi 2006, 11:53 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 13
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:53 
Cytuj  
@Qraczek

Ale co ty mi o skilach? Ja tam nie podaje skill warka bo to bez sensu.
Chodzi o mozliwosci jakie daje granie dana klasa, a konkretnie jej specjalizacja.

Konkretnie chodzi o to ze prot warkiem mozesz siedziec w dziorze. Blizz nic nie zmienil juz od bardzo dawna w tej klasie. Tzn zmienil. Ciagle jest nerfowana. Revamp warka byl tak dawno temu ze nikt tego nie pamieta. Od tamtej pory zabrano wszystko co mial. Zreszta zmiany tez nie byly zbyt rewolucyjne.

Warek to mila klasa ale jak masz uber gear. Wczesniej jest to poprostu walka o zycie na kazdym kroku.

Pozatym wystarczy zobaczyc po podaniach do gildii. Jakie klasy je pisza. Wszedzie w uj magow, huntow, sporo rogali, paladyni. O warkow ostatnio coraz trudniej. Ciekawe dlaczego?

:P


Ostatnio edytowano 7 kwi 2006, 11:53 przez udercover, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 11:53 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
haha

gość który napisał temat chciał się dowiedzieć kim ma zagrać :D

WIĘC CI ODPOWIADAMY. NIKIM NIE GRAJ BO I TAK ZAWSZE DOSTANIESZ BATY W PVP :-D


To ja odpowiem on topic - wez huntera - jest bezstresowy , powaznie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.