mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 14:19 
 
Cytuj:
teraz widze ze Twoja obecnosc w topiku jest mocno powiazana z obecnoscia Fabianka


Odezwalem sie bo ja tez siedze na tym kanale z ktorego screeny zamieszczone były...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 24
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 14:34 
 
Sobtainer napisał(a):
aber napisał(a):
Sobtainer ty jesteś z tej gildii Polish Alliance ?? pamiętam jak wasze 50+ latały po STV i biły hordziaków 30+ . teraz chyba zmieniliście nazwę ale ludzie Ci sami.


Tak tak ludzie naprawdę po to co się dzieje na serwerach i po przeczytaniu tego całego forum od deski do deski można stwierdzić ze kultura i honor rządzą na serverach wow'a.


Wiesz, PA istniało jakieś 6 miesięcy temu a aktualnie EQ to zajebista Gildia z dosyć wysokim poziomem nie tylko intelektualnym ale i z poziomem gry, więc nie porownuj proszę tego co było kiedyś jak ta gildia miała 25 osób.
Druga sprawa, nie rozumiem twojego posta. Co ma gankowanie w STV do rzucania najbardziej *&*()( jebitnych tekstów o matce etc. do tego? Masz zamiar coś pisać to się zastanów przed wciskaniem klawiszy.


ojej nie chcialem nikogo obrazic naprawde :wtf: stwierdzilem tylko fakt jaki kiedys mial miejsce

poza tym wiem ze teraz cos tam pozmienialiscie zreszta wystarczy poczytac wasze forum zeby stwierdzic ze jestescie gildia na poziomie :] 8)

nie wspomne o tym ze niektorzy sie dziwna tym textom z fotki a zobacz jak latwo mozna ciebie sprowokowac niewinnym postem. ciekawe co bys mi napisal jak bym na ciebie wyjchal w stylu Whita :wink:

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 14:39 
 
Fabię! Chyba jestes jedyny ktory nie zrozumial ze to JOKE! Ze to sa po prostu kpiny, ze sie smiejemy na tym kanale z roznych tekstow ktore wypisywane sa na tym i na wielu innych forach. Ty jakis uposledzony jestes?;(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 15:03 
 
aber napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
aber napisał(a):
Sobtainer ty jesteś z tej gildii Polish Alliance ?? pamiętam jak wasze 50+ latały po STV i biły hordziaków 30+ . teraz chyba zmieniliście nazwę ale ludzie Ci sami.


Tak tak ludzie naprawdę po to co się dzieje na serwerach i po przeczytaniu tego całego forum od deski do deski można stwierdzić ze kultura i honor rządzą na serverach wow'a.


Wiesz, PA istniało jakieś 6 miesięcy temu a aktualnie EQ to zajebista Gildia z dosyć wysokim poziomem nie tylko intelektualnym ale i z poziomem gry, więc nie porownuj proszę tego co było kiedyś jak ta gildia miała 25 osób.
Druga sprawa, nie rozumiem twojego posta. Co ma gankowanie w STV do rzucania najbardziej *&*()( jebitnych tekstów o matce etc. do tego? Masz zamiar coś pisać to się zastanów przed wciskaniem klawiszy.


ojej nie chcialem nikogo obrazic naprawde :wtf: stwierdzilem tylko fakt jaki kiedys mial miejsce

poza tym wiem ze teraz cos tam pozmienialiscie zreszta wystarczy poczytac wasze forum zeby stwierdzic ze jestescie gildia na poziomie :] 8)

nie wspomne o tym ze niektorzy sie dziwna tym textom z fotki a zobacz jak latwo mozna ciebie sprowokowac niewinnym postem. ciekawe co bys mi napisal jak bym na ciebie wyjchal w stylu Whita :wink:


Nie no ja się nie zdenerowałem i nie obraziłem :-) chillout. Po prostu zakonwersowałem w tym temacie to co napisałeś. CHILL

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 15:03 
 
Cashasty napisał(a):
Brutususeq Tauren Shaman - Moj przyjaciel RL z którym chociażby HURAGAN gadał wiele razy na TS...jak to jest możliwe że ja siedziałem w MC z gildią na VENCIE a w tym samym czasie Brutuseq siedział w ZG i gadał z wami na TS ? bo ja tego nie ogarniam ~~ mam jakieś nadprzyrodzone moce ?


eeee ja cały czas siedzę i na vencie i na TS naraz to naprawdę żaden problem nie to żebym podkopywał Twoje stanowisko ale poprostu można i już. Inne klawisze bindujesz do mówienia na jedny inny na drugim i voila jesteś na obu i na obu możesz gadać. Ale te same postacie odpalone na raz na jednym kompie hmmm tego nigdy nie próbowałem. :]


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 kwi 2006, 15:04 przez sirek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 15:03 
 
Cash , like somebody care.

Btw prosze nie mylic, Whit to jst spoko ziom jego jedynym błedem było to że jego char trafil w lapki casha. Wiec nie mylscie ludzi...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 15:08 
 
Cashasty, ja Ci tylko napiszę, że cuchnąłeś w ally jak jasna cholera. Dlatego wyleciałeś od Nas. Poźniej zrobił się MIX MIXÓW i ja do dzisiaj nie wiem kto to jest Cashasty. Z tego co wiem, osoba pt cashasty DRUID próbował się do Nas dostać na forum, później ktoś płakał że na jego konto ktoś wszedł i wpisał się jako Cashasty u Nas na forum. Zresztą to jest nie ważne w tym momencie. Jednym kończącym tą beznadziejną tematykę zdaniem - zakończcie już spory sporów o to i o tamto bo normalnie to forum dzisiaj zaczęło cofkę intelektualną IMHO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 15:11 
 
Cashasty napisał(a):
.
Brutususeq Tauren Shaman - Moj przyjaciel RL z którym chociażby HURAGAN gadał wiele razy na TS.


Nigdy z Brutuskiem nie gadalem z tego prostego powodu ze Brutuseq nigdy nie byl na zadnym naszym rajdzie gildiowym :) Nawet nie pamietam by taka osoba byla w gildii.... dla mnie to byl duch, ktory wogole sie nie udzielal.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 15:15 
 
Cashasty napisał(a):
pare razy byłeś z nim na TS jestem pewien.


hehe, bo to pewnie byles ty :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 15:15 
 
Cashasty napisał(a):
Huragan napisał(a):
Cashasty napisał(a):
.
Brutususeq Tauren Shaman - Moj przyjaciel RL z którym chociażby HURAGAN gadał wiele razy na TS.


Nigdy z Brutuskiem nie gadalem z tego prostego powodu ze Brutuseq nigdy nie byl na zadnym naszym rajdzie gildiowym :) Nawet nie pamietam by taka osoba byla w gildii.... dla mnie to byl duch, ktory wogole sie nie udzielal.

Nie mówie o raidach gildiowych , pare razy byłeś z nim na TS jestem pewien.

Sobtainer napisał(a):
Cashasty, ja Ci tylko napiszę, że cuchnąłeś w ally jak jasna cholera. Dlatego wyleciałeś od Nas.

Wpisalem /gquit
Sprzedałem konto i nie wiem co się znim potem działo a jakies 3-4 tygodnie tmeu odkupilem mojego druida wiec teraz mam tylko horde i ally.
Dla mnie już EOT bo znowu sie burdel robi.


Czyli jedziesz po stronie ALLY drutem a po stronie Hordy rogalem tak? omfg graty.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 15:37 
 
Wygląda to na słabą prowokację z Twojej strony imo. Wogóle to niezła ciekawostka sprzedawać swoje konto tylko po to, żeby je zaraz odkupić. No ale gratz za pomysł, mi by się nie chciało.

Peace


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 15:43 
 
Czyli tak. Sob gankuje WHITA w WPL, a WHIT wskakuje na Cashastego i mi mówi żebym go przestał gankować. Co za LOL.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 15:55 
 
odejsc od tematu Casha i ML i oby ten thread wrocil na swoje wlasciwe tory
zamieszczam nowe talenty maga :]

Obrazek


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 15:58 
 
bylo, Shadhun to dawal zdaje sie...

idzcie na irca, urwijcie sobie łby ;p


_________________
.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 16:01 
 
Napiszcie coś śmiesznego wreszcie. Dowcip jakiś albo co


_________________
O.o

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 16:03 
 
Highlander napisał(a):
bylo, Shadhun to dawal zdaje sie...


cicho wiem ze bylo ale chce aby ten thread wrocil na wlasciwe tory wiec lepsze powtorki niz dalszy ciag flame'a :D


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 16:08 
 
Fabianek napisał(a):
cicho wiem ze bylo ale chce aby ten thread wrocil na wlasciwe tory wiec lepsze powtorki niz dalszy ciag flame'a :D

spamujemy wszyscy kompletnie bez sensu...

tak gracie w WoW?
http://www.maxior.pl/?p=index&id=8250&0 ;p

http://detektyw.inwektyw.maciek.patrz.pl/
wezcie sobie dajcie luz i wejdzcie na patrz.pl ;)


_________________
.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 16:15 
 
Wlansie tak zachowuje sie na WSG jak ally przegrywa w 5 min LOL

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 19:29 
 
Nową rasą będą ogry!
http://www.allegro.pl/item97384266_worl ... 28lvl.html


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 19:35 
 
LOL jak ten ziomek nabil 28 lvl :lol:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.