mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 11:23 
Cytuj  
Jakiego peta jak ty jestes w seduce pet lata na fear

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 12:07 
Cytuj  
Napewno duzo latwieszja sprawe z lockami i innymi cloths maja BM hunci, z BW + frenzy + Broken Tooth i jeszcze by mozna Intimidation, z tym wszystkim jedyne co moga rzucic do instant czary takie jak klatwy etc. Jak levelovalem hunta to bylem BM i gralo sie swietnie, ale jednak 0/21/30 bardzej mi pasuje :wink:

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 22:10 
Cytuj  
U mnie cos takiego:
1 - auto shoot
2 - raptor
3 - counter attack
q - pet attack
r - mongoose
e - CS
z - mark
x - scatter
c - fd + trap
f - wing clip
aimed - mouse button 5
multi - middle mouse
arcane - mouse button 4
w, s, d, a - oczywiscie moves
serpen/viper string - recznie

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 22:48 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
...

Ja wprawdzie nublet hunter jestem ale mam na to jeden sposob. Zreszta wazny dla kazdej klasy.
Nie wywalam wszystkich skili na bary. Polowy z nich nie uzywam lub uzywam na tyle rzadko, ze nie ma sensu ich trzymac na wierzchu. Chociazby skille dotyczace peta. Zarowno revive pet jak i beast training to uzywam tylko wtedy gdy mam wystarczajaco duzo czasu zeby otworzyc spellbook, a feeduje go przeciagajac zarcie na peta.
Po drugie - makra. Mongoose Bite i Raptora mozna spokojnie dac pod jeden przycisk - nic nie stoi na przeszkodzie. To samo mam z Concusive Shot i Wingclip.
Eyes of the beast - w zyciu nie uzylem, lornetka - tylko w safe miejscach (wiec jest czas).
Dzieki temu mam kilka guziczkow w UI. I starczy.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2006, 23:56 
Cytuj  
Jakie macie zdanie o boars ? Odkad pamietam na mainie mialem kotki, na 38lvl Brooken tooth, nastepnie bat z ZG i bylem bardzo happy z tego 1.0 attack speed. Rozmawiam sobie teraz z huntem na Vek dluzsza chwile i mowi ze boars sa lepsze, biegne wlasnie do RFK po czarnego boar i poki nie bede mogl tamowac BT potestuje go i zobacze co jest wart. Poki co uwazam ze Bat ZG czy BT > boars, ten 1.0 speed duzo pomaga vs casters.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2006, 00:03 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Witam!
Mam pytanie odnośnie klasy hunter - a raczej odnośnie ilości skilli.
Obrazek
Tak to wygląda w chwili obecnej...poprostu nie wygodnie mi się wciska niektóre buttony , trochę dużo tego jest. Jak wy sobie poradziliscie z tym problemem ? Jak sobie buttony pobindowaliscie ? Bo szczerze mówiąc nie moge znaleść żadnego wygodnego sposobu...


"mineta" w party lol XD
"bastioneater" rofl
ok ale wracajac do tematu to wiekszosc mam w barach ale zbindowanych a bary ukryte zeby mi nie przeszkadzaly.. na widocznych barach mam tylko te skille ktore wymagaja zebym widzial ich cd czyli nie instanty jak aim czy fd i rp.. nie duzo ich :)
wogole nie uzywam recznie skillow.. mysze uzywam tylko po to zeby sie obracac postacia reszte potrzebnych skilli + makr mam zbindowanych na calej klawie

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2006, 09:56 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Jakie macie zdanie o boars ?

Fajny do PvE solo. Charge rzadzi. Po pierwsze buduje wiecej aggro chyba, a po drugie boar ma wiecej hp i armoru od kota.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2006, 12:18 
Cytuj  
Jednak zostaje przy kotach, wiekszy dmg duzo. Probowalem walczyc samymi petami z roznymi mobami i zawsze kot wygrywal, imo az takiej duzej roznicy w HP czy armor za bardzo nie ma. Charge bardzo fajny i przyjdaje sie ale dzieli CD z dash wiec troche lipa. Jako ze ide narazie w BM tree, teraz wzialem Bestial Discipline (+20% focus regeneration) i co mi z tego jak boars mozna tylko nauczyc bite ktory ma 10sec CD + charge + dash, a kotki dash + bite + bite + Claw ktory jest instant attackiem i wykorzystuja blyskawicznie focus. Na 37lvl zaploluje na BT + frenzy = 0.77 attack speed + bestial wrath = :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2006, 14:27 
Cytuj  
Osobiście używam Carrion Birda i świetnie (pojęcie względne) sobie radzi z tankowaniem a i dps robi niezły. Może się nauczyć Bite, Claw, Dive, Screech i do tego ma 1.2 atak speed :wink:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2006, 16:36 
Cytuj  
Mam dwa szybkie:
1. Fast attack speed czy slow attack speed+uber first hit z prowla?
2. Dlaczego?

hint: allround (pve+pvp)


_________________
Obrazek

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2006, 17:02 
Cytuj  
idzcie złapać shadow fang czy jakoś tak.Tego wilka z shadow dmg.
Pozatym howl+devisaur eye+trinket z zg+crit z aimed^^


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2006, 17:09 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
idzcie złapać shadow fang czy jakoś tak.Tego wilka z shadow dmg.


Toto wabi się Lupos ^^

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2006, 17:11 
Cytuj  
heh mi sie to ciagle kojaży z shadow fang keep gdzie są wilki i... shadow:P


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2006, 17:36 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Mam dwa szybkie:
1. Fast attack speed czy slow attack speed+uber first hit z prowla?
2. Dlaczego?

hint: allround (pve+pvp)


1. Fast attack ofc, prowl dla mnie jedynie jest dobry jak jestes w premade teamie na AB i masz bronic jakiejs flagi. Pet chodzi jak zolw w stealth mimo nawet dash - no ale jak kto chce, ja w zyciu bym nie nauczyl peta prowl.

2. Jak wyzej, jak grasz pvp to casterzy poprostu nienawidza BT czy bata z ZG. Nie jednoktornie ta szybkosc attacku peta mniw uratowala. Jak idziesz w BM to zapoluj na BT, przy 40lvl dostaniesz bestial wrath + frenzy + 15% crit


Nie ma sensu polowac na Luposa, dostal bodajrze nerfa dosc dawno temu i nie robi shadow dmg, wciaz "rare" ale to jest zwykly 23 lvl wilk :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2006, 18:35 
Cytuj  
h34t napisał(a):
ja w zyciu bym nie nauczyl peta prowl.
Jesli jestes nelfem to prowl i shadowmeld daja swietny efekt.

*

Posty: 74
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2006, 18:47 
Cytuj  
Cytuj:
idzcie złapać shadow fang czy jakoś tak.Tego wilka z shadow dmg.
Pozatym howl+devisaur eye+trinket z zg+crit z aimed^^



Ten wilk to Lupos jak wczesniej napisał(a) Dana a pozatym od patcha 1.9 chyba z tego co pamietam, to juz nie ma shadow dmg :( dlatego go wywalilem :)


_________________
Onaga, Ozeen, Anemic

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2006, 19:50 
Cytuj  
Jak dla mnie teraz to jest troche za moało punktów treningu dla petów i nie moge dać tego co bym chciał.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2006, 20:54 
Cytuj  
Venan napisał(a):
h34t napisał(a):
ja w zyciu bym nie nauczyl peta prowl.
Jesli jestes nelfem to prowl i shadowmeld daja swietny efekt.


NE female

I tak pozostaje przy swoim :) Zawsze peta moge odwolac, shadowmeld i przywolac w sek jak bedzie potrzeba :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 14:30 
Cytuj  
h34t napisał(a):
NE female

I tak pozostaje przy swoim :) Zawsze peta moge odwolac, shadowmeld i przywolac w sek jak bedzie potrzeba :)
A NE male nie maja shadowmeld? :o Odwolanie i przywolanie zajmoje cenny czas i nie daje petowi mozliwosci podejscia pod sam cel. Ale to juz personalne preferencje gry a o gustach sie nie dyskutuje :P

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2006, 15:15 
Cytuj  
Venan napisał(a):
A NE male nie maja shadowmeld? :o Odwolanie i przywolanie zajmoje cenny czas i nie daje petowi mozliwosci podejscia pod sam cel. Ale to juz personalne preferencje gry a o gustach sie nie dyskutuje :P

Dobra Venan, nie pitol tylko powiedz jakiego Ty peta uzywasz :)
Nie przymierzajac to na spolke z Vercinem jestescie moimi malymi osobistymi bostwami w dziedzinie Huntarda.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.