mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 19:50 
 
Przypominam ze pytal sie o klasy uzywajace magii ofensywnej.
A hunt ma praktycznie zerowy downtime(nie musi odpoczywac).


_________________
http://rince.mybrute.com/

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 19:52 
 
hunter jest nudny

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 19:59 
 
Eqoit napisał(a):
hunter jest nudny


Nie ma to jak konstruktywna wypowiedz poparta argumentami;/


_________________
http://rince.mybrute.com/

*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 20:29 
 
Z tym zerowym downtimem Huntera też nie jest zawsze tak do końca, mimo wszystko co jakiś czas przydaje się coś "chlapnąć" :) (mówie z doświadczenia :) )

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 20:32 
 
spider666 napisał(a):
Z tym zerowym downtimem Huntera też nie jest zawsze tak do końca, mimo wszystko co jakiś czas przydaje się coś "chlapnąć" :) (mówie z doświadczenia :) )


Dlatego napisalem "praktycznie zerowy". W kazym razie duzo mniejszu niz u innych klas:)


_________________
http://rince.mybrute.com/

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 20:40 
 
kreda napisał(a):
Eqoit napisał(a):
hunter jest nudny


Nie ma to jak konstruktywna wypowiedz poparta argumentami;/


Prosze bardzo- Jak kogos bawi stanie w miejscu i strzelanie aimed--->multi-->aimed--->multi to ok... w pvp nie lepiej, stoi z tylu i robi jak wyzej, z tym ze jak ktos do niego podbiegnie to ma przesrane.

//edit- to wyzej to taktyka marksmana. beast nasyla peta i ucieka.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 20:53 
 
Eqoit napisał(a):
kreda napisał(a):
Eqoit napisał(a):
hunter jest nudny


Nie ma to jak konstruktywna wypowiedz poparta argumentami;/


Prosze bardzo- Jak kogos bawi stanie w miejscu i strzelanie aimed--->multi-->aimed--->multi to ok... w pvp nie lepiej, stoi z tylu i robi jak wyzej, z tym ze jak ktos do niego podbiegnie to ma przesrane.

//edit- to wyzej to taktyka marksmana. beast nasyla peta i ucieka.


Rownie dobrze taki schemat mozna wymyslic do kazdej klasy, natura hunta jest walenie z dystansu ile wlezie, w ostatecznosci melee (ktore tez nie jest takie slabe).


spider666 napisał(a):
rotlfmao xD

co ci daje feign death?

a "pare fajnych skilli, których nie wymienie" ma KAŻDA klasa....

Chyba mylisz grindowanie sobie levela a farmowanie np. repa na będąc na 60 ;)


Nic nie myle, wielkrotnie moze uratowac dupe przed corpse run, to samo pet.

Sry za OT.

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 20:55 
 
wing clip -> z talentami 20% szans na unieruchomienie 5sec. :D

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 20:58 
 
Jason napisał(a):
wing clip -> z talentami 20% szans na unieruchomienie 5sec. :D


Counterattack
FD + Freeze trap
Scatter shoot
Intimidation (BM spec)
(Improved) Concussive Shot


Apdejt:

Zeby nie bylo ze nabijam sobie licznik:P

To do posta ponizej -> Yeap, zeszlismy na OT, sorki chcialem tylko sie ustosunkowac do kilku wypowiedzi :wink:

Apdejt2:

Jason dales jeden przyklad na unieruchomienie /spowolnienie przeciwnika, ja dalem 5, zadne popisywanie sie:P


Ostatnio edytowano 30 kwi 2006, 21:32 przez h34t, łącznie edytowano 4 razy

Posty: 6
Dołączył(a): 29.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 21:18 
 
sorry, mimo ze wiekszosc z tego co piszecie - nazewnictwo, skille to jest dla mnie jeszcze bełkot, to i tak jestem zdanie ze dyskusja toczy sie poza tematem :] - off topic :]

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 21:28 
 
Ariel napisał(a):
sorry, mimo ze wiekszosc z tego co piszecie - nazewnictwo, skille to jest dla mnie jeszcze bełkot, to i tak jestem zdanie ze dyskusja toczy sie poza tematem :] - off topic :]


Nie wiem po kiego wogóle zakładasz taki topik. Ja żadnych problemów z wyborem klasy nie miałem. Wybierz to co cie "kręci". tyle na ten temat :P

h34t napisał(a):
Counterattack
FD + Freeze trap
Scatter shoot
Intimidation (BM spec)
(Improved) Concussive Shot


nie musisz popisywać się znajomością skilli huntera :D ja tylko przykład dałem


Posty: 6
Dołączył(a): 29.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 21:58 
 
ja wiem jakiej postaci poszukuje, zawsze gram magia tylko że rózni sie rodzaj magii - ofensywna defensywna, buffy debuffy heal'e curse'y
i dlatego pytam o rade. Bo w wowa jeszcze nigdy nie gralem, ale w kilka rpgow mam za soba i ogolnie wiem jak sie poslugiwac magia

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 22:07 
 
Dalej nie rozumiesz. Wybierz jakąkolwiek metodą:
a) na chybił trafił
b) wyliczanka
c) "ten fanie wyglada wiec go wezmę)
i graj. Jak ci nie przypasi to sobie zmienisz. Sam musisz zdecydowac kim ci się lepiej gra.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 22:10 
 
Ariel napisał(a):
ja wiem jakiej postaci poszukuje, zawsze gram magia tylko że rózni sie rodzaj magii - ofensywna defensywna, buffy debuffy heal'e curse'y
i dlatego pytam o rade. Bo w wowa jeszcze nigdy nie gralem, ale w kilka rpgow mam za soba i ogolnie wiem jak sie poslugiwac magia


Zrobilem 5 postaci od 1-60, rozne klasy i zostalem przy tej ktora mi sprawia najwiecej frajdy, tylko sie tym kierowalem.


Posty: 6
Dołączył(a): 29.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 22:12 
 
W sumie racja - nie ma postaci słabych - są tylko te którymi nie potrafi sie grac. Zaczne se shadow priestem najwyzej zaloze 2 chara:]
Dzieki za pomoc, jak dla mnie topik do zamkniecia

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 23:26 
 
Sprawdz jak ci idzie dana klasa ok. 15-20 lev. jesli kiepsko to zmien. Wczesniej raczej trodno sie zorientowac w mocnych i slabych stronach postaci


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2006, 23:41 
 
Isengrim napisał(a):
Sprawdz jak ci idzie dana klasa ok. 15-20 lev. jesli kiepsko to zmien. Wczesniej raczej trodno sie zorientowac w mocnych i slabych stronach postaci


Tak super rada :wink: Jak we wszystkich klasach prawdziwa gra zaczyna sie po 40lvl, a tak naprawde z dniem w ktorym zrobisz 60. Jak sie ma 10-20lvl nie mozna sie wypowiadac na temat tej klasy jaka ona jest i jak sie sprawuje.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 07:20 
 
15-20 lvl :o
Przeciez to 2 czy 3 dni gry (jak dla mnie) i to nie wystarcza. Trzeba nabic lvl minimum 35 zeby sie zorientowac mniej wiecej jak sie bedzie gralo klasa.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 07:44 
 
Shadow priest to super sprawa. Ale na 60 i tak bedziesz musial zrobic build na leczenie który unieruchamia cie w pvp. bez buildu na leczenie zadna gildia cie nie bedzie chciala wiec epiki odpadaja. jak nie przpadasz za staniem w miejscu i wciskaniem guzika flash heal co pare sekund to priest nie jest dla ciebie ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 07:51 
 
A ja muszę stwierdzić że w topicu nie wypowiedział się żaden troll i gościa nie zjechali, tylko nawiązała się w miare ciekawa rozmowa z lekkim offtopem :P To nie żadna prowokacja...Tylko tak stwierdzam fakt :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.