mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 09:00 
 
Eqoit napisał(a):
Shadow priest to super sprawa. Ale na 60 i tak bedziesz musial zrobic build na leczenie który unieruchamia cie w pvp. bez buildu na leczenie zadna gildia cie nie bedzie chciala wiec epiki odpadaja. jak nie przpadasz za staniem w miejscu i wciskaniem guzika flash heal co pare sekund to priest nie jest dla ciebie ;)


Czasami zdażaja się cuda i gildia bierze shadow priesta :]

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 09:09 
 
nie spotkalem sie jeszcze z takim cudem- chyba ze ten priest jest grand/field marshalem :D

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 09:12 
 
Eqoit napisał(a):
nie spotkalem sie jeszcze z takim cudem- chyba ze ten priest jest grand/field marshalem :D


Zdarzaja zdarzaja, zwlaszcza jak gildia ma nadmiar holy/disc kaplanow :wink:

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 09:29 
 
Vampiric Embrace bardzo fajny i przydatny skill 8)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 09:53 
 
Eqoit napisał(a):
aimed--->multi-->aimed--->multi to ok...

charge+MS+Whirlwind+MS+Whirlwind+MS, execute

Cheap Shot+sinister+sinister+sinister+evi.

etc.


_________________
Obrazek

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 11:07 
 
Przeniescie sie do identycznego topicu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 11:19 
 
spider666 napisał(a):
Warlock - ja mam locka humana, ze względu na percepcję... piętąa chillesową locka jest rogue... Jak nie masz succubusa out to grozi CI albo stun lock, albo ambush+backstab... Percepcja nie jest idealna ale na pewno jeśli jesteś uważny pomaga (slychać kieyd rogue wchodzi w stealtha :) ). na PvE zdecydowanie Gnom, wspomniane 0,5% na krytyka lepsze niz useless tutaj percepcja...


Zabiłeś mnie spider tym tekstem po prostu - jak masz SL locka to na stunlocku zjedzie Ci połowa HP a pozniej kthxbye dla rouge (99% rogów to lamy - jak trafisz na naprawde dobrego to wtedy sie napocisz). Od czego paranoja felpupiego? W pvp lepszy jest racial gnomow czyli escape artist.

Poniosło mnie sorka:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 maja 2006, 11:44 
 
Zabiłeś mnie Neonin... Widze, że masz takie jebitne klapki na oczach i widzisz tylko lame build na SL. Gówno wiesz o PvP... W buildzie na SM/Ruin czy DM/Ruin czy Conflag czy jakikolwiek build na burst out 99% czasu masz Succy, więc paranoia Ci odpada. Grając lockiem już ładne pare miesięcy nie mam potrzeby używać Escape Artista... Dla Locka jest to prawie useless racial. A Percepcja nie jest idealna ale używam jej bardzo często...

Sorry poniosło mnie ale denerwujące jest jak ktoś doświadczenia w danej materii ma tydzień i pieprzy głupoty...

Wogóle głupi standardowy tekst nie poparty żadnymi argumentami - 99% rogue'ów to lamy, duh n/c..... Jeśli rogue poświęci Blinda, Vanisha i Preparacje i ma w miare sprzęt to powinien utrzymać stun locka do końca nawet jak będziesz miał SL builda, jedyny ratunek to Succy. Sęk w tym, że bardzo żadko spotykam się, żeby rogal mi blinda rzucil, chyba żałująna fadeleafa 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.