mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 566 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 11:47 
Cytuj  
Sluchaj, ok udalo mi sie wejsc (znalazlem calkowicie nowa droge nie sadze by ktos tamtedy szedl) i dochodze juz do tego momentu ze zeskakuje i jest ta taka dziura- i w wiekszosci filmikow kolesie wskakiwali do tej dziury i spadali za brama (byli w caves of time) i teraz nie wiem czy ja zle skoczylem (ale chyba nie, moze trezba bardziej przy scianie skoczyc) czy blizzard poprostu jakos zrobil, bo spadalem spadalem spadalem az wreszcie walnelem o niewdoczna glebe i koniec :har: Jak nie wiesz o jaki moment mi chodzi to potem screny podesle, teraz lece naprawic itemki i dalej w droge :wink:

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 11:59 
Cytuj  
Wiem o ktory moment ci chodzi. No coz, jesli faktycznie blizz naprawil to jest tam teraz niewidzialna sciana. Normalnie sie przeskakuje z takiego piasku do srodka, jak tam teraz postawili sciane, no to pozostaje chyba tylko blink.

I pytanko: Czy da sie wejsc do ULDUM?

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 12:03 
Cytuj  
tak tylko ze ja jakos przez ta sciane przeskoczylem ale spadalem i spadalem i wcale nie spadlem do caves of time (tak jak powinno byc) tylko zaliczylem glebe o jakies teksturki i znowu zabule za naprawe bo u aniola trezba sie wskrezsic, ale nic ide z 40 elixirow sobie kupie(bo Gadgetzan niedaleko :P ) i sproboje ze slow fall :D

Edit:
Jak ktos z was moze to prosze bardzo was zebyscie po dzisiejszej latce tez sprobowlai wejsc do Caverns of Time, Cash i Niebezi w was cala nadzieja :wink:
Edit2 :P
Ok udalo mi sie wejsc do Caverns of Time widoczki niesamowite powiem tyle - wskakujac do tej dziory trezba bardziej kierowac sie na sciane i wtedy spadasz idealnie za brama, ok teraz lece zobaczyc te Uldum moze cos mi sie uda :]

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 12:40 
Cytuj  
Nie mialem zadnych problemow:

Obrazek


edit: hehe nie zauwazylem twojego edita ;)

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 14:03 
Cytuj  
A ktos, gdzies, kiedy slyszal, dostal sie na ta wyspe na poludnie od Tanaris? Planuje sie tam wybrac z potkami szybkosci, shamanem i sprobowac dotrzec.


Posty: 29
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 14:21 
Cytuj  
O jakiej wyspie mówisz? przygladalem sie mapie tanaris i nic nie widze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 14:24 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
A ktos, gdzies, kiedy slyszal, dostal sie na ta wyspe na poludnie od Tanaris? Planuje sie tam wybrac z potkami szybkosci, shamanem i sprobowac dotrzec.
To jest wyspa na scepter quest do otwarcia AQ.


Posty: 31
Dołączył(a): 2.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 15:06 
Cytuj  
Masz na myśli to outlands pomiędzy BB a Ratchet z fearem na statku? Wchodzi raz na 30-40prób, niezłego timingu z fearem trzeba, po patchu nie próbowałem.

A jak z Quel'Thalas? Mi wejśc tam udało się tylko raz i to totalnym przypadkiem poprzez wskoczenie na któryś z kilfów. Ostatnio poszedłem tam z kumplem i za cholerę nie mogliśmy znaleśc wejścia. Jeżeli ktoś pamięta jak tam wejś, byłbym wdzięczny. A jeżeli nie, no cóż i tak nic tam nie ma ;P[/code]

*

Posty: 66
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 15:41 
Cytuj  
Dostanie sie do Caverns of Times jest dziecinnie proste, wlasnie tam bylem ;) bez zadnego specjalnego kombinowania, udalo mi sie za pierwszym razem.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 16:22 
Cytuj  
enethril napisał(a):
Masz na myśli to outlands pomiędzy BB a Ratchet z fearem na statku? Wchodzi raz na 30-40prób, niezłego timingu z fearem trzeba, po patchu nie próbowałem.

A jak z Quel'Thalas? Mi wejśc tam udało się tylko raz i to totalnym przypadkiem poprzez wskoczenie na któryś z kilfów. Ostatnio poszedłem tam z kumplem i za cholerę nie mogliśmy znaleśc wejścia. Jeżeli ktoś pamięta jak tam wejś, byłbym wdzięczny. A jeżeli nie, no cóż i tak nic tam nie ma ;P[/code]



http://www.mrzstudios.com/quelthalas.html




@Cash: super inicjatywa - szkoda ze akurat dzis, ja np mam umowione guild runy itd. Trzeba by ustalic jakis termin np. za tydzien zeby kazdy zdazyl sie przygotowac i nie mial nic ustalonego w ten czas ;) Ale pomysl super jestem za.


Posty: 31
Dołączył(a): 2.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 16:37 
Cytuj  
Jak się wyrobimy z MC/bWL/Onyxią, bendę :>

Thx niebezimiennny

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 16:40 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
No racja guild runy...hmmm to dobra , robimy tak.
Wiem że wiele osób siedzi po nocach więc proponuje tak :
Dzisiaj , 00:00 , Server Steamwheedle Cartel , Frakcja : Alliance , Rasa : Gnome.
Wydaje mi się że większośc guild runów kończy się przed północą więc może w ten sposob się uda. Piszcie kto chętny jest o tej północy ;)
/edit
Dzieki ze mi przypomniales bo zaraz MC mam ~~ rofl


wlasnie najlepiej zeby nie dzisiaj, bo malo ludu sie zbierze. Najlepiej w piatek/sobote/niedziele i za ok tydzien, i jakos to rozglosic na forum, u gildii, moze nawet u noggaholicow ;) Zaloze sie, ze dzisiaj o polnocy przyjdzie moze 3 osoby.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 17:03 
Cytuj  
good pomysl cash, ale ja proponuje np sobote godzinka 18 kamikazze bieg przez Burning steppes (moze wyscig :D ) a potem jakis denne exploracje ( bo raczej do outlands sie nie dostaniemy na 1 lvlach) :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 17:03 
Cytuj  
Ja bym chetnie poszedl. Ale w piątek/sobote. Bo cóż niestety jutro do szkoły trza iść :(. Ale jak co to ja chętnie sie przyłącze.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 17:05 
Cytuj  
Venan, ale to jak na ta wyspe sie dostac? summonuje ktos? czy teleportuje, bo tak normalnie to tam sie nie mozna dostac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 17:17 
Cytuj  
Kazar napisał(a):
Venan, ale to jak na ta wyspe sie dostac? summonuje ktos? czy teleportuje, bo tak normalnie to tam sie nie mozna dostac.
Dostajesz klesta od syrenki i jak go zrobisz to ona daje Ci na 5 minut taka imba predkosc plywania ze spokojnie przeplyniesz przez "fatigue".

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 17:37 
Cytuj  
pasuje

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 18:02 
Cytuj  
Wlasnie ide sprobowac przeplynac bez questa :wink:

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 18:11 
Cytuj  
Jesli chodzi o ta wyspe na ktorej byla butelka z napisem 'what the heck are you doing here?!' (ktorej to butelki juz nie ma bo blizzard ja usunal cholera wie czemu, ale za to jest na ziemi cien owej butelki ktorego blizz nie usunal) to tam mozna przejsc szamanem na wallwalku z potami itd ;] najlepiej tez przez chwile pomoca huntera z aspect of the pack.


Posty: 46
Dołączył(a): 14.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 18:47 
Cytuj  
Prawda. Outlands już nie działa. Próbowałem dzisiaj :( Ale Outlands nadal jest w grze. Po prostu zniweczyli sposób z fearem. Ale są inne sposoby ;) Sajonara w piątek ^^


Edit: Aha i szukam chętnego najlepiej high-lvlowego priesta / warlocka z allience chętnego do pogaduszek na TSie na serwerze Boulderfist do exploracji we dwóch.


_________________
Never start playing World of Warcraft.

Kasidelvar - Dwarf Hunter 70 - Argent Dawn
Quahodron - Human Paladin 60 - Argent Dawn
Grummsh - Orc Rogue 63 - Argent Dawn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 566 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.