mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 29
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 20:44 
Cytuj  
tzn. ,ze jutro dostaniesz pre-paida,jestes z trójmiasta ? ja tez, dokladniej z Gdyni

*

Posty: 84
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 20:47 
Cytuj  
jestem z Władysławowa:P Tylko nie moge zrozumiec czemu przesylka z rąk kuriera jest w magazynie w Gdyni ponownie....

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 22:23 
Cytuj  
Ile honoru w plecy ma sie przy dishonorable kill? Znaczace to? Jak pacne 5 cywili w tygodniu to ile dostane w plery?

Szadzio twierdzi, ze jakies koszmarne ilosci, ale nie chce mi sie w to wierzyc. Jak np. taki rajd na Orgri/IF. Wpadajac do miasta i rozpierdzielajac wszystkich straznikow sila rzeczy bede mial jakies DK. Nie pozwole by mnie jakis 20 lvl rolnik dziabal widlami w pupe, wiec go pacne. Dodatkowo tez gineliby cywile w przypadku AoE. Jesli DK dawalby duzo minusow mogloby sie okazac, ze za wyczyszczenie orgrimmaru mialbym jeszcze w plecy sporo honoru zamiast dostac fest nagrode.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 22:32 
Cytuj  
Sa to rzeczywiscie koszmarne ilosci, wiec raczej nie zbierze sie grupka na nasza wyprawe ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 09:16 
Cytuj  
byl film hunta o DK i mial okolo 500 DK i z 11 ranka spadl na 1 czy 0 nie pamietam dokladnie ....


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.


Posty: 35
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 09:21 
Cytuj  
Byl filmik na którym hunter (chyba rank 10) spawdzil organoleptycznie ilosc dk aby miec rank 0. wyszlo ok 500 jesli dobrze pamietam. Ja mam rank 10. Ostatnio po DWOCH dk pasek zmniejszyl sie o wiecej niz 10%. Gram na pve.


Posty: 15
Dołączył(a): 22.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 09:37 
Cytuj  
CZy jak lokuje talenty w Improved Healing Weave żeby zredukowac czas rzucania czaru to dziala to też na Lasser Healing Weave ???
Taki już ze mnie Noobek :) Pozdrawiam

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 10:29 
Cytuj  
hmm obejrzalem sobie http://www.partingvisions.com/onywipe/onyxiawipe.swf i przykul moja uwage moment w ktorym koles mowi ze jak ktos wpadnie miedzy whelpy to dostaje dkp penalty. Ktos moze mi to wyjasnic czemu bo afaik raczej nie bardzo ma sie wplyw gdzie sie biegnie w fearze, a po za tym co to za problem jak ktos wpadnie przeciez mag+healer zalatwiaja sprawe (osobiscie czasem laduje miedzy whelpami) :oops:


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 11:22 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
hmm obejrzalem sobie http://www.partingvisions.com/onywipe/onyxiawipe.swf i przykul moja uwage moment w ktorym koles mowi ze jak ktos wpadnie miedzy whelpy to dostaje dkp penalty. Ktos moze mi to wyjasnic czemu bo afaik raczej nie bardzo ma sie wplyw gdzie sie biegnie w fearze, a po za tym co to za problem jak ktos wpadnie przeciez mag+healer zalatwiaja sprawe (osobiscie czasem laduje miedzy whelpami) :oops:


L2P ...

A dokladniej L2 ustawiac sie daleko od Whelp Pitow - w koncu na fearze nie biegasz 20 sekund nie ? :P

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 11:23 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Ile honoru w plecy ma sie przy dishonorable kill? Znaczace to? Jak pacne 5 cywili w tygodniu to ile dostane w plery?

Szadzio twierdzi, ze jakies koszmarne ilosci, ale nie chce mi sie w to wierzyc. Jak np. taki rajd na Orgri/IF. Wpadajac do miasta i rozpierdzielajac wszystkich straznikow sila rzeczy bede mial jakies DK. Nie pozwole by mnie jakis 20 lvl rolnik dziabal widlami w pupe, wiec go pacne. Dodatkowo tez gineliby cywile w przypadku AoE. Jesli DK dawalby duzo minusow mogloby sie okazac, ze za wyczyszczenie orgrimmaru mialbym jeszcze w plecy sporo honoru zamiast dostac fest nagrode.


Od ktoregostam patcha jesli sie nie myle cywile NIE agruja ... Wiec teoretycznie jak ty nie zaczniesz, to on Cie tymi widlami nie dziabnie.

Co nie zmienia postaci rzeczy, ze idea DK jest kretynska ... :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 11:32 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
A dokladniej L2 ustawiac sie daleko od Whelp Pitow - w koncu na fearze nie biegasz 20 sekund nie ? :P


no dobra ale po co? bo nie qmam skoro 2 osoby (mag+healer) kasuja te whelpy bez problemow. Po za tym niewiem cyz to bug ale raz ony (tak mi sie wydaje) potraktowala mnie z ogona wrzucajac w sam srodek whelpow. No na to juz nie mam wplywu :]

i tak dalej nie rozumiem za co jest to DKP penalty. :( tylko nie odpisuj mi L2... bo to nie rozwiazuje moich watpliwosci


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 11:40 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
A dokladniej L2 ustawiac sie daleko od Whelp Pitow - w koncu na fearze nie biegasz 20 sekund nie ? :P


no dobra ale po co? bo nie qmam skoro 2 osoby (mag+healer) kasuja te whelpy bez problemow.


Dlatego, ze jak sie wpier...lisz za daleko to whelpow przyleci bardzo duzo i zapewniam Cie za zaden healer nie wyleczy maga ktorego naraz dziabie 15 whelpow (albo conajmniej bedzie mial z tym duze problemy).

Fabianek napisał(a):
Po za tym niewiem cyz to bug ale raz ony (tak mi sie wydaje) potraktowala mnie z ogona wrzucajac w sam srodek whelpow. No na to juz nie mam wplywu :]


Niech ja to dobrze zrozumiem .. jestes w gildii ktora zabila Cthuna, a nie wiesz ze jak podejdziesz od tylu (no comment) - czyli od ogona, to w wiekszosci przypadkow wlasnie dostaniesz kicka w whelpy ? Ty myslisz ze czemu rogale i warki dpsuja Z BOKU a nie OD TYLU ? :P

Fabianek napisał(a):
i tak dalej nie rozumiem za co jest to DKP penalty. :( tylko nie odpisuj mi L2... bo to nie rozwiazuje moich watpliwosci


Za zle ustawienie sie w trakcie walki z bossem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 11:40 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
A dokladniej L2 ustawiac sie daleko od Whelp Pitow - w koncu na fearze nie biegasz 20 sekund nie ? :P


no dobra ale po co? bo nie qmam skoro 2 osoby (mag+healer) kasuja te whelpy bez problemow. Po za tym niewiem cyz to bug ale raz ony (tak mi sie wydaje) potraktowala mnie z ogona wrzucajac w sam srodek whelpow. No na to juz nie mam wplywu :]

i tak dalej nie rozumiem za co jest to DKP penalty. :( tylko nie odpisuj mi L2... bo to nie rozwiazuje moich watpliwosci


• DKP Penalty - jednym słowem "Fuckin fifti dkp majnus"
• Potraktowanie onyxi z ogona Ciebie to nie jest bug, nie rozumiem?
• Nie ma bata, żeby podejść do tyłu, prawie zawsze Ci pizgnie z ogonka.

Zdanie kończące: Fabianek, nie zadawaj dziwnych pytań :)


Ostatnio edytowano 4 maja 2006, 11:42 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 11:42 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
• DKP Penalty - jednym słowem "Fuckin fifti dkp majnus"


no dokladnie :) ale nie rozumiem dlaczego ktos ma dostac dkp penalty za to ze wpadl do whelpow, od uczenia sie onyxii wiecznie ktos wpadal, wpada i bedzie wpada i nigdy whelpy nie sprawialy problemow.
Jeszcze rozumiem jak ktos pullnie adda co stoi przy wejsciu bo to tylko przez nieuwage mozna zrobic no ale za whelpy, dalej nie qmam :(

Cytuj:
• Potraktowanie onyxi z ogona Ciebie to nie jest bug, nie rozumiem?


skoro raz to zrobila to nie wiem czy to jej "special move" czy bug prawda? :) bo wiesz ja zazwyczaj staram sie stac blizej pyska niz ogona ;-)

Cytuj:
• Nie ma bata, żeby podejść do tyłu, prawie zawsze Ci pizgnie z ogonka.


no czyli "special move" a nie bug :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 11:49 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
• DKP Penalty - jednym słowem "Fuckin fifti dkp majnus"


no dokladnie :) ale nie rozumiem dlaczego ktos ma dostac dkp penalty za to ze wpadl do whelpow, od uczenia sie onyxii wiecznie ktos wpadal, wpada i bedzie wpada i nigdy whelpy nie sprawialy problemow.
Jeszcze rozumiem jak ktos pullnie adda co stoi przy wejsciu bo to tylko przez nieuwage mozna zrobic no ale za whelpy, dalej nie qmam :(


W trakcie przynajmniej ostatnich kilkunastu killi Onyxii nie widzialem ani jednego whelpa (oprocz tych na poczatku 2 fazy). L2P

Cytuj:
Cytuj:
• Potraktowanie onyxi z ogona Ciebie to nie jest bug, nie rozumiem?


skoro raz to zrobila to nie wiem czy to jej "special move" czy bug prawda? :) bo wiesz ja zazwyczaj staram sie stac blizej pyska niz ogona ;-)


Tez super ... A probowales stac z boku ? W powiedzmy rownej odleglosci od ogona i pyska ? L2P

Ogolnie jakis taki "L2P"Humor dzis mam ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 11:56 
Cytuj  
• melee stoii po bokach
• casters stoją przy ścianach po bokach 90 stopni skierowani od Onyxi
• Jak stoisz przy pysku i nie masz 250FR to masz nara
• na whelpy trafić, to trza miec nubish playera ktory jest first time na onyxi i przeraża go widok
• proest, war [taunt], mage stoją w 2 fazie przy wejściach do jajek, jak sie pojawia phase 3 to automatycznie stamtąd wyrywają [czyt. kropa 2]

generalnie fabian jestem załamany Twoimi wypowiedziami :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 12:01 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
W trakcie przynajmniej ostatnich kilkunastu killi Onyxii nie widzialem ani jednego whelpa (oprocz tych na poczatku 2 fazy). L2P


heh no coz nigdy na to uwagi nie zwracalem

Cytuj:
Tez super ... A probowales stac z boku ? W powiedzmy rownej odleglosci od ogona i pyska ?


nie da rady bo MT jest OOR. Ofc nie stoje tak blisko zeby na mnie kichala :]


Sobtainer napisał(a):
• na whelpy trafić, to trza miec nubish playera ktory jest first time na onyxi i przeraża go widok


wydaje ci sie :]

Cytuj:
generalnie fabian jestem załamany Twoimi wypowiedziami :)


trudno, wiesz nie chce zgadywac czemu do whelpow nigdy wagi nei przywiazywalem. mnoze dlatego ze nigdy nie bylo z nimi problemow i nigdy nie bylo wipe'u i/lub mojej smierci przez to ze ktos je pullnol :)

I sie nie zalamuj to thread "Pytanka n00bka" a ze nie wiem rzeczy ktore powiedzmy powinienem wiedziec to pytam :] Przeciez nie bede zakladal alta po to aby sie zapytac o taka pierdole.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 4 maja 2006, 12:03 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 12:03 
Cytuj  
Cytuj:
trudno, wiesz nie chce zgadywac czemu do whelpow nigdy wagi nei przywiazywalem. mnoze dlatego ze nigdy nie bylo z nimi problemow i nigdy nie bylo wipe'u i/lub mojej smierci przez to ze ktos je pullnol.


jak ony pada, to agrujemy whelpy na lotach żeby było co robić :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 12:05 
Cytuj  
uzywamy FFA wiec kazdy moze obejrzec loot, jak cos potrzebuje to zostaje jak nie to po zlootowaniu kasy spada do if :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 14:06 
Cytuj  
kazdy melee w phase 3 moze zagrowac whelpy, nieszczesliwy fear pod ogon > whip > jestes w pitcie w whelpami...



ale casterowi to sie nie powinno zdazyc...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.