mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 22:18 
Cytuj  
To ja sie spytam, o tytuly ksiazek albo o inne zrozdla, z ktorych moglbym dowiedziec sie wiecej o historii warcrafta. Troche tam wiem, ale tylko troche.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 22:22 
Cytuj  
Jest super wszystko opisane na wow.battlenet.pl

nie będę tu wypisywał, bo ktoś mnie posądzi o prawa :)

po prostu wejdzcie na tą stronę i macie dobre 10 godzin czytania całej historii świata.

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 22:23 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
To ja sie spytam, o tytuly ksiazek albo o inne zrozdla, z ktorych moglbym dowiedziec sie wiecej o historii warcrafta. Troche tam wiem, ale tylko troche.

Warcraft "Dzien Smoka" Richard A.Knaak- historia walki w Grim Batol oraz wszystkich najpotezniejszych smokow
Warcraft "Władca Klanow"- wsruszajaca historia Thralla
Warcraft"Ostatni strażnik"-opowiastka o najpotezniejszym magu w swiecie warcrafta jego wiezy i uczniu.


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2006, 22:50 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Mirtul napisał(a):
To ja sie spytam, o tytuly ksiazek albo o inne zrozdla, z ktorych moglbym dowiedziec sie wiecej o historii warcrafta. Troche tam wiem, ale tylko troche.

Warcraft "Dzien Smoka" Richard A.Knaak- historia walki w Grim Batol oraz wszystkich najpotezniejszych smokow
Warcraft "Władca Klanow"- wsruszajaca historia Thralla
Warcraft"Ostatni strażnik"-opowiastka o najpotezniejszym magu w swiecie warcrafta jego wiezy i uczniu.


Dzień smoka mam w .doc

jak ktoś chce /pm me podesle na meila

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 14:48 
Cytuj  
Cytuj:
Potem najprawdopodbniej znalazl się na Alcaz Isle które aktualnie jest kontrolowane przez Nagi. Jak to bylo ?
Czy to nagi odbiły Variana defiasom gdy Ci z nim uciekali ?
Czy może Defias Brotherhood zabrało go na wyspe po czym wyspe zaatakowały nagi ?


Istnieją 2 wersje porwania, takie jak wymieniłeś :)
Poszukałem trochę w necie i dochodzę do wniosku że prawdopodobniejsza jest 2 wersja. Defiasy zabrali króla na Alcaz Isle (tłumaczą to ludzkie budynki na wyspie), po czym wpadły tam nagi wyrżneły wsztko oprócz króla który ukrył się w kanałach. Skoro niema z nim nikogo w tych ściekach to nagi nie mają pojęcia że on tam przebywa :)

Cytuj:
Z tego co wiem to kiedyś można było wybrać się do Alcaz Isle i spotkać Variana ale teraz już go nie ma. Wie ktoś dlaczego blizzard go usunął ?


Tego dowiesz się w Burning Crusade :)

A może Nagi odkryły Variana i wypuściły go na wolność, czym zyskały przychylność Sojuszu i będą nową grywalną rasą w BC :P


[po edicie]

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 15:09 
Cytuj  
http://www.clawoftheeagle.fora.pl/viewtopic.php?t=17
Bardzo ciekawa historia calutkiego swiata Warcrafta od samego poczatku:)
Wielkie podziekowania za link dla Zofiji, rodaczki, aczkolwiek niestety aliantki z naszego serwera The Venture Co.:)

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 07:24 
Cytuj  
te dwa linki to historia z wow-europe.com - poprostu przetłumacozna. :-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 07:44 
Cytuj  
Z tego co kojaze to po paczu AQ z wyspy zniknely nagi i pojawily sie imba gnomy, zabicie ich bossa jest czescia scepter questa.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 07:47 
Cytuj  
edit: wlasnie przeczytalem post ze zrozumieniem ;-) i jest dokladnie jak Venan pisze.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 5 maja 2006, 08:05 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 07:56 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Venan napisał(a):
Z tego co kojaze to po paczu AQ z wyspy zniknely nagi i pojawily sie imba gnomy, zabicie ich bossa jest czescia scepter questa.


to nie ta wyspa :)

Wyspa o ktorej mowisz jest obok theramore, nagi sa tam nadal ale tylko na brzegu a w srodku banda gnowmow i szurniety doktorek z imba aoe :)


true,

btw na Alkhaz Island w 3 osoby próbiwaliśmy podejść do tego Doctora na wyspie. Ja dostałem crita za 4k, kumpla przejął i walnął o ścianę, a 3 kumpel zginałem nie wiem jak...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 08:38 
Cytuj  
A ktos czytal te ksiazki? Bo jakos watpie czy warto ;)


_________________
.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 08:42 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A ktos czytal te ksiazki? Bo jakos watpie czy warto ;)


czytalem 3, mysle ze warto.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 08:47 
Cytuj  
jak trafilem na ta wyspe pol roku temu to naga walil we mnie instant mind blastami za 2.5k

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 08:49 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A ktos czytal te ksiazki? Bo jakos watpie czy warto ;)
Czytalem sobie w wakacje i naprawde polecam, moze "Ostatni Strażnik" jest nieco zagmatwany, ale rowniez dobrze sie czyta.


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 11:36 
Cytuj  
Dawniej dojście do króla wymagało butli szybkości i dobiegnięcia do kanału... śmierć... res w kanałąch zankha lub normalny.... chwila biegania i dość łątwy kill króla ... niestety nie miał dropów jakiś wypasionych :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 13:21 
Cytuj  
Dobra, małe noobskie pytanie. W W3:FT, ludzie/elfy dostali boha, który bawi się ogniem, przyzywa feniksy itp...Moje pytanie : Kto to jest? Prosiłbym o jakiś linki do opisu tej postaci, jeśli ktoś takowy posiada. Również miło wiedzieć co się z tym bohem stało w WoW. Wiem że noobsko to wszystko brzmi, ale ciekaw jestem ^^


_________________
Obrazek


Posty: 31
Dołączył(a): 2.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 13:37 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Dobra, małe noobskie pytanie. W W3:FT, ludzie/elfy dostali boha, który bawi się ogniem, przyzywa feniksy itp...Moje pytanie : Kto to jest? Prosiłbym o jakiś linki do opisu tej postaci, jeśli ktoś takowy posiada. Również miło wiedzieć co się z tym bohem stało w WoW. Wiem że noobsko to wszystko brzmi, ale ciekaw jestem ^^


chodzi ci o Kaela z kampanii, czy o bloodmagów ogólnie? Jeśli o Kaela to po tym jak Illidan został nakopany przez Arthasa, nasz krwawy mag wrócił do Outlands i będziemy bic go w dodatku.

Co do bloodmagów ogólnie, szwendają się po Azsharze

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 13:52 
Cytuj  
enethril napisał(a):
Co do bloodmagów ogólnie, szwendają się po Azsharze


i BWL


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 13:55 
Cytuj  
co do tego że będziemy go bić w dodatku nie byłbym tego taki pewny :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 18:09 
Cytuj  
Chodziło mi głównie o imię. Jak coś wyszukać próbowałem to wywalało mi właśnie bloodmagów, itp. A mi chodziło o tę konkretną postać ^^ Ok dzięki za pomoc ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.