mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 16:32 
Cytuj  
roball napisał(a):
Walka fajna, niestety trafil sie nam dupny loot.. AQ jest dosc fajne (BWL na poczatku tez bylo), ale farmowanie potow na Viscidusa jest erhm.. niezbyt fajne.


Jazda na robalu przez całe AQ do pokoju cthuna ten jest hmmm .... nie fajna :). Fakt nie za specjalny loot.


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 08:42 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie no, loottable to on ma fajny tylko my mielismy pecha i wypadl cloth shit. A co do corpserunow - w 1.11 beda teleporty w AQ i nie bedzie trzeba biec 10 minut do cthuna.



robal, dla ciebie shit - ale twoi healerzy pewnie sie spuscili w 10 sec... cthun praktycznie nie ma slabego lootu, raz sie trafi cos dla melee, raz dla casterow, to nie jest boss, gdzie caly raid bedzie narzekal, ze rzuca kiepski loot


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 08:55 
Cytuj  
lutus napisał(a):
robal, dla ciebie shit - ale twoi healerzy pewnie sie spuscili w 10 sec... cthun praktycznie nie ma slabego lootu, raz sie trafi cos dla melee, raz dla casterow, to nie jest boss, gdzie caly raid bedzie narzekal, ze rzuca kiepski loot


nefarian tez nie ma slabego lootu tyle ze problem w tym ze boots of shadow flame wypadaja co run :/


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 09:21 
Cytuj  
Zmieńcie RL to będą inne dropy ^^(inny id)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 09:23 
Cytuj  
testowalismy nie pomaga


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 10:36 
Cytuj  
Beliar napisał(a):
Zmieńcie RL to będą inne dropy ^^(inny id)


a gowno prawda. bardzo czesto mamy tego samego leadera, i loot jest rozny, pozniej przez miesiac zmieniamy - loot ten sam. nie dojdziesz jak to dziala


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 11:42 
Cytuj  
heh tru, ostatnia xbow z chroma chcieli dac warkowi bo wszyscy hunterzy maja , ostatecznie zmielono na shardy ..


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 11:54 
Cytuj  
A tak swoja droga zauwazyliscie ze blizz zmniejsza przychody gildii z kazda nowa instancja?

Molten Core - bossowie maja jako taki gold, tona lava/fiery core ktore sie sprzedaja dosc ladnie do tego epici BoE ktore nadal schodza jak swieze bulki

Blackwing Lair - bossowie maja troszke wiecej golda, jedyny regent jaki dropuje to elementium ore ale na niego w kazdej gildii jest spory deficyt, zadnych epicow BoE czy innych reczy na ktorych guild bank moze sie wzbogacic.

Ahn'Qiraj - bossowie maja mniej gold niz bossowie w MC ^^, zadnych regentow ktore mozna sprzedac (scarabow i idoli nie licze bo one sa rowniez dostepne w aq20 a po za tym sa za psie pieniadze). C'thun jako jedyny last boss w 40men instancjach nie rzuca blue boe/sack of gems

Naxx - brak golda u bossow i zadnych regentow??? (zgaduje)


do czego sie to sprowadza? moim zdaniem do tego ze jest blizzard high end gildie zmusza do farmienia kasy na poty/flaski etc. :/


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 12:34 
Cytuj  
ja wiem czy tak zmusza??

gildie ktore farmuja aq40 z reguly maja 90% swoich ludzi w t2, oznacza to ze szybki runik do mc generuje dla nich tone nexusow, wystarczy takowe nexusy wystawic na ah za 5-10g taniej niz zwykle i masz dosyc sporawy przychod dla gildii jak dla mnie


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 12:49 
Cytuj  
Robus napisał(a):
ja wiem czy tak zmusza??

gildie ktore farmuja aq40 z reguly maja 90% swoich ludzi w t2, oznacza to ze szybki runik do mc generuje dla nich tone nexusow, wystarczy takowe nexusy wystawic na ah za 5-10g taniej niz zwykle i masz dosyc sporawy przychod dla gildii jak dla mnie


Nie wiem jak u innych ale u nas te nexusy idą na enchanty. Co do robienia kasy ostatnio wykułem dla gildii
3x http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=22198
,które poszły za ponad 1500g :)


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 12:49 
Cytuj  
Robus napisał(a):
gildie ktore farmuja aq40 z reguly maja 90% swoich ludzi w t2, oznacza to ze szybki runik do mc generuje dla nich tone nexusow, wystarczy takowe nexusy wystawic na ah za 5-10g taniej niz zwykle i masz dosyc sporawy przychod dla gildii jak dla mnie


po 1st. ludki alty zabieraja wiec jest sporo mniej nexusow, po 2nd policzmy czy aby napewno cos zostaje z tych nexusow:
40x 15NR - 80 crystals na dzien dobry, pozniej jak komus dropnie plaszcz z 4D to kolejne 2 od sztuki

40x gloves enchant - ~120 crystals

no i dla perfekcjonistow (caly moj guild)
40x 15FR - 120 crystals

czyli 320 nexusow na dzien dobry, do tego trzeba pameitac ze ludzie sie co raz lepiej ubieraja wiec nexusow nigdy za wiele

Teraz powtorze ze ludzie maja alty ktore tez potrzebuja enchanty.


a tak czy siak jak chodzi o przychod to MC > BWL > AQ (oczywiscie wipe'y nie wliczone, bo chodzi o ilosc golda dostepnego w instnacji a nie u wydawanie w nim :] )


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 12:54 
Cytuj  
u nas nexusy ida polowe do gildii, polowe na ah do guild banku. z kasa dla gildii nie ma problemu - jeden run do mc, to jakies 2-3k golda, co starcza spokojnie na kupienie tytanow dla tankow + ew innych potow.

Co do tego ze jest coraz mniej kasy z raid40 instances... well , shit happens. Tylko jak kiedys w blue gearze mogles zrobic przykladowo 10g/h, to teraz obwalony epikami spokojnie robisz 25g. Taka roznica


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 13:12 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Co do tego ze jest coraz mniej kasy z raid40 instances... well , shit happens. Tylko jak kiedys w blue gearze mogles zrobic przykladowo 10g/h, to teraz obwalony epikami spokojnie robisz 25g. Taka roznica


kiedys w blue gear repair bill wynosil ~1g za 100% naprawe, a teraz 2g kosztuje pojedynczy wipe :]

to bylo takie moje spostrzezenie ja nie whine'uje na ten temat bo od zarabiania golda sa inne miejsca jak np. AH :] imho najlepsze. Klasa, build a nawet level nie maja znaczenia :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 13:31 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
to bylo takie moje spostrzezenie ja nie whine'uje na ten temat bo od zarabiania golda sa inne miejsca jak np. AH :] imho najlepsze. Klasa, build a nawet level nie maja znaczenia :]

Fakt, AH to pure skill. Trzebe miec do tego smykałkę i trochę oleju pod kopułą. Nie wystarczy ss spam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 18:26 
Cytuj  
my rozwiazalismy sprawe z nexusami nieco inaczej : chcesz zabrac tier 1 altem- placisz 2 nexusy , co tygodniowe skladki rozwiazuja problem kasy dla guild banku , z regami jeszcze inaczej: postnelismy requesta na realm boardzie i nawet alianci dla nas farmia (via tanaris :) )


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 19:48 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
my rozwiazalismy sprawe z nexusami nieco inaczej : chcesz zabrac tier 1 altem- placisz 2 nexusy[.quote]

u nas jest to samo....


...ale od niedawna :)

Cytuj:
, co tygodniowe skladki rozwiazuja problem kasy dla guild banku


nasz bank ma spory zapas golda (wiwat kazzuregos + blue boe)

Cytuj:
z regami jeszcze inaczej: postnelismy requesta na realm boardzie i nawet alianci dla nas farmia (via tanaris :) )


hehe ciekawy pomysl :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 13:10 
Cytuj  
Predzej czy pozniej mozna bylo sie tego spodziewac:
http://img71.imageshack.us/img71/9630/t ... eoi3xc.jpg


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 13:19 
Cytuj  
Tak, ale co, fajnie ubrany ? :]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 13:24 
Cytuj  
Popatrz co trzyma w lapie ;].


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2006, 13:27 
Cytuj  
nam tez dropnol I.W.I.N.AXE i co w nim takiego szczegolnego? (po za statystykami)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.