mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 13:45 
Cytuj  
boss jest :) tam gdzie miesko farmisz :) a musisz przyniesc 20 miesek i utluc tego "bossa" (3 man spx go robi healer, tank, ranged dps mysle ze mozna by w 2 healer + tank ale on ma 300k hp wiec sie dlugo zejdzie :D )


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 18:22 
Cytuj  
aha, jak nie zabiles c'thuna to stfu, tank ma sie sam healowac i jak zwykle fabianek > all, bo fabianek jest teh pro...


eot z mojej strony, bo z fabiankiem sie nie da rozmawiac...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo


Posty: 17
Dołączył(a): 14.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 19:58 
Cytuj  
Może zmienimy teamt a nie tlyko o tankasch , buildach innych


_________________
Warrior-Human-60lvl-GROM-DefiasbrotherHood

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 22:22 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
aha, jak nie zabiles c'thuna to stfu, tank ma sie sam healowac i jak zwykle fabianek > all, bo fabianek jest teh pro...


nie przeinaczaj tego co napisalem, bo sie osmieszasz.

Fabianek napisał(a):
W moim poscie chodzilo oto ze jesli tank widzi ze ma malo hp to nie ma czekac na heala tylko od razu lykac poty/whippery/dragony/hsa etc. dlatego ze to prowadzi to wipe'a gdyz healer moze miec laga, d/c, leczyc kogos innego czy stracic koncentracje no i oczywisice ma jakis czas reakcji.


poprostu jesli liczysz tylko na healerow to sie poprostu przeliczysz. po 1st. gram healerem i wiem na jakie cierpimy "przypadlosci" ;-)
po 2nd. jakos bardziej wierze tankowi ktory tankowal wszystkow w grze i to bez zadnych guide i how2. Ty liczysz na healerow bo ci szkoda kilku silver na pota... np wipe kosztuje cie wiecej a im bardziej sie uberasz tym rachunek coraz wiekszy.

jak dla mnie to sobie mozesz tankowac nago z 2h w lapie, a pozniej tacy jak ty robia thready na R&D takie jak ten


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 17
Dołączył(a): 14.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 maja 2006, 16:32 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Venomo napisał(a):
aha, jak nie zabiles c'thuna to stfu, tank ma sie sam healowac i jak zwykle fabianek > all, bo fabianek jest teh pro...


nie przeinaczaj tego co napisalem, bo sie osmieszasz.

Fabianek napisał(a):
W moim poscie chodzilo oto ze jesli tank widzi ze ma malo hp to nie ma czekac na heala tylko od razu lykac poty/whippery/dragony/hsa etc. dlatego ze to prowadzi to wipe'a gdyz healer moze miec laga, d/c, leczyc kogos innego czy stracic koncentracje no i oczywisice ma jakis czas reakcji.


poprostu jesli liczysz tylko na healerow to sie poprostu przeliczysz. po 1st. gram healerem i wiem na jakie cierpimy "przypadlosci" ;-)
po 2nd. jakos bardziej wierze tankowi ktory tankowal wszystkow w grze i to bez zadnych guide i how2. Ty liczysz na healerow bo ci szkoda kilku silver na pota... np wipe kosztuje cie wiecej a im bardziej sie uberasz tym rachunek coraz wiekszy.

jak dla mnie to sobie mozesz tankowac nago z 2h w lapie, a pozniej tacy jak ty robia thready na R&D takie jak ten

masz racje co do tego ze wiekszasc tankow czeka tylko az go healer uleczy.Nieraz gralem z 2 warriorami[ja jestem ten gorszy:P] gdzie co chwila tego drugiego musieli healowac bo zla mu kasy na pontiony.To wedlug mnie jest chore isc na jakis instans bez pontionkow przeciez mana niejest wieczna u priesta.


_________________
Warrior-Human-60lvl-GROM-DefiasbrotherHood

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 14:00 
Cytuj  
"A co ty wiesz o .. " tankowaniu :]
generalnie zawsze trzeba patrzeć na hity jakie się dostaje i pomagać troszke healerom. Np. przy Broodlordzie (wiem ja mało wiedziałem) jak dostajesz 5k i mortala to nie możesz liczyć ze healerzy cie utrzymaja - warto wtedy własnie zarzucić rzodkiewką albo potem (albo i to i to) przynajmniej do czasu az zejdzie mortal :roll:


_________________
psn


Posty: 17
Dołączył(a): 14.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 17:30 
Cytuj  
łatow mówić zarzucic rzodkiewke najpierw trzeba ja miec:P


_________________
Warrior-Human-60lvl-GROM-DefiasbrotherHood

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 17:38 
Cytuj  
30min w feelwood i juz mamy tubbery


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk


Posty: 17
Dołączył(a): 14.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 18:06 
Cytuj  
Niemadrz sie:P


_________________
Warrior-Human-60lvl-GROM-DefiasbrotherHood

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 18:35 
Cytuj  
A w 1.11 tuber i night-dragon sa na tym samym cooldownie :cry:


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2006, 18:39 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
A w 1.11 tuber i night-dragon sa na tym samym cooldownie :cry:


i hs tez ;/
a zatem nie bede raczej tego uzywal

byebye 4k heal :(


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 07:53 
Cytuj  
Wczoraj dla alcika wycraftowalem lionheart helm... jako ze ide ostro pvp i jestem bliski blue setu zastanawiam sie czy jest sens zakladac to na glowe, czy lepiej wystawic na ah i poczekac na glowe za pvp... po buffie glowa tego setu ma o ile sie nie myle 25 str, 24 sta i 1% do crita....natomiast lionheart mniej str, zero staminy 1% wiecej do crita no i 2 % do hit... rozumiem ze fury warkowi lionheart moze sie bardziej kalkulowac ale wydaje mi sie ze dla arms chance to hit nie jest tak wazny i ta niebieska glowa od pvp setu jest po prostu lepsza ...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 07:59 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
Zoltan napisał(a):
A w 1.11 tuber i night-dragon sa na tym samym cooldownie :cry:


i hs tez ;/
a zatem nie bede raczej tego uzywal

byebye 4k heal :(



wy na powaznie czy sobie jaja robicie?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 08:30 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Venomo napisał(a):
Zoltan napisał(a):
A w 1.11 tuber i night-dragon sa na tym samym cooldownie :cry:


i hs tez ;/
a zatem nie bede raczej tego uzywal

byebye 4k heal :(



wy na powaznie czy sobie jaja robicie?


ptr patch notes przeczytaj


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 09:09 
Cytuj  
patch notes to ja czytam dokldanie w momecie gdy mi sie instaluje a tak to tylko przegladam. Tak czy siak great :/

hs > whippers
dark rune > dragon

do tego dark rune i hs maja od dawna ten sam cooldown :(

no nic szkoda :( chodz z drugiej strony wiecej miejsca w torbach.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 12:51 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Wczoraj dla alcika wycraftowalem lionheart helm... jako ze ide ostro pvp i jestem bliski blue setu zastanawiam sie czy jest sens zakladac to na glowe, czy lepiej wystawic na ah i poczekac na glowe za pvp... po buffie glowa tego setu ma o ile sie nie myle 25 str, 24 sta i 1% do crita....natomiast lionheart mniej str, zero staminy 1% wiecej do crita no i 2 % do hit... rozumiem ze fury warkowi lionheart moze sie bardziej kalkulowac ale wydaje mi sie ze dla arms chance to hit nie jest tak wazny i ta niebieska glowa od pvp setu jest po prostu lepsza ...

Lionheart jest lepszy tylko w jednym przypadku - dla DW Fury/PVE DPS. W kazdym innym head z PVP duzo lepszy (powiedzialbym, ze combo head+shoulders z PVP jest lepsze niz HOER + Conqueror).


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2006, 08:35 
Cytuj  
Tak tylko podpytam, bo mam swoja terie na ten temat.
Na Broodlorda to max hp? Czy warto poswiecic ok 200-300hp na ok 10 defa wiecej?
Mowie o wielkosciach obecnie ~410-415 def (max hp)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2006, 17:11 
Cytuj  
Z tego co wiem, to MS Broodlorda nie moze critnac (don't quote me on that though), ale 10 defa jest lepsze niz te 200 hp.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 01:11 
Cytuj  
W ramach wirtualnych zabaw z buildem urodzilo mi sie cos takiego dla DPS Tanka :D (brzmi prawie jak sword battle mag)

Warrior Talents
Minimum Required Level: 60
Required Talent Points: 51

Arms Talents - 2 points
Deflection - rank 2/5

Fury Talents - 31 points
Cruelty - rank 5/5
Unbridled Wrath - rank 5/5
Piercing Howl - rank 1/1
Blood Craze - rank 3/3
Improved Battle Shout - rank 5/5
Enrage - rank 5/5
Death Wish - rank 1/1
Flurry - rank 5/5
Bloodthirst - rank 1/1

Protection Talents - 18 points
Anticipation - rank 5/5
Improved Bloodrage - rank 2/2
Toughness - rank 5/5
Last Stand - rank 1/1
Defiance - rank 5/5


wersja graficzna

Czy taka dziwaczna hybryda ma sens i moze sie sprawdzic jako alternatywny build dla tanka? Inwestycja w fury dajaca dodatkowe leczenie, zwiekszona szybkosc ataku i wiekszy DPS brzmi kuszaco. :wink:


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 02:08 
Cytuj  
Troche ni jez, ni skarpetka...

W ten sposob nie badziesz najlepszym dpserem ani najlepszym tankiem.
Jezeli nie masz byc jakims tytulowanym tankeim [czyli przeznaczonym zwykle do tankowania] tylko sytuacyjnym lub tauntowac moba jak MT maja zejsc debuffy czy cos to lepiej postaw na Full DMG builda zeby poprawic ogolny dps raidu. Zreszta wydawalo mi sie ze talenty 'shieldowe' sa dosc wazne.
Jezeli chcesz zajac sie powaznym tankowaniem to idz w tym kierunku i nie zajmuj sie dmg.
Tych dwoch rzeczy i tak nie zrobisz naraz wiec lepiej sie skoncentruj na jednej, a z druga poradzisz sobie kiedy sytuacja bedzie nagle wymagac.


DPS Tank - cos jak oomkin ktory tlumaczy swoj wyglad tymi 3% kryta dla grupy ;]


[edit]: a tak w ogole to zapytaj w gildii czy mozesz sie zabawic w takie cos i rob jak uwazasz... mi na przyklad nikt nie ma za zle ze odmawiam uzywania benediction jako priest ^^


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.