mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 9.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 maja 2006, 13:17 
Cytuj  
Podstawowa stronka jezeli chodzi o pety:

http://petopia.brashendeavors.net/

Przydatne rowniez, jak bedziesz uczyl peta roznych umiejetnosci:

http://www.goodintentionsguild.info/hunters.html#petabilities[/quote]


BARDZO DZIĘKUJE - super

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2006, 14:38 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Przydatne rowniez, jak bedziesz uczyl peta roznych umiejetnosci:
http://www.goodintentionsguild.info/hunters.html#petabilities

Na petopii jest lepsze info - nawet z podziałem skilli wg "regionów występowania":
http://petopia.brashendeavors.net/html/ ... ation.html

Przydatna bywa jeszcze ta stronka: http://tkasomething.com/


_________________
Obrazek

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 02:43 
Cytuj  
Gdyby liczyc ze skillami, to ktory pet ma najwiekszy dps ? Niby BT, bo kot, claw + bite i 1.0as, wiec dobry na casterow. Z drugiej strony niektorzy biora Sian-Rotam dla prowla. ZG bat niby taki "lepszy" BT ze screechem, chociaz mnie nie przekonuje. Dwutlenek cos pisal jakis czas temu, ze niby wind serpent jakis byl top dps. Interesuje mnie tylko PvP pet, max dps i zeby przezyl pare ciosow, jak ktos zechce zdjac peta zanim dobierze sie do mnie. Ktos dobieral peta pod tym katem, jakies doswiadczenia ?


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 09:07 
Cytuj  
Najwiekszy dps maja koty, 2 moje ulubione pety w grze to BT i bat z ZG. Chociaz bardziej bym stawial na tego ostatniego ze wzgledu na screech, zawsze to aoe z -100 attack power + siakis dmg do single target


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Posty: 15
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2006, 19:03 
Cytuj  
Ja obecnie do PvP uzywam BT i ewentualnie do instancow jako dodatkowy dps Proud Den Watchera z Winterspring (czy jakos tak). Nastawiam sie tez na zlapanie worga z LBRS Bite (raml8) Dash (rank 3) i jescze atak ktory daje chwilowego buffa do attack power


_________________
Obrazek Huragan downed by Blooaxe! 22/05/2006 , <3 Huragan

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2006, 18:23 
Cytuj  
Dwa pytania do hunterow, kt. PvPuja.

1) Jak poradzic sobie z ice magiem kiedy wskoczy nam w deadzone ? Scatter + bomb + trap to jedno wyjscie, ale co, jesli mamy CD na jednym ? Przy duzych critach, kt. we frostnovie sa praktycznie norma taka walka to ok 10sec, nie dluzej. Jakies pomysly, rady ?

2) Jakis pomysl na zsolowanie woja+pala ? Trap woja = dispel pala. Trap pala = bubble pala i ciagle jest 2vs1. Knockback helmet czy mindcontrol na pala to za malo zeby skonczyc woja z potami. Z cleanse pala warrior zjada huntera. Jakis pomysl na taka sytuacje ?


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2006, 20:12 
Cytuj  
2)Kite cały czas >30 yd wtedy ci nic nie zrobią a ty możesz walić
przydatny jest aspect of cheetach


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2006, 22:20 
Cytuj  
To tylko w teorii chyba :) Blessing of freedom calkowicie uniemozliwia kitowanie a charge/intercept jest zbugowane i odleglosc liczy po najkrotszej linii - jakikolwiek pagorek i po mnie :) Cos bardziej praktycznego ?


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 09:33 
Cytuj  
1) Nie musisz mu walic scatter+bomb (jako engeener masz jeszcze rocket helmet), wystarczy jedno, byle by zyskac chwile czasu na FD+Trap. Generalnie bez trapa to od w miare dobrego maga nie uciekniesz wiec jak masz cd to postaraj mu sie kilka raptor strikow zapodac.

2) Czy ja dobrze zrozumialem? Tych cchcesz wygrac 2vs1 przeciwko warrior+paladin :lol: Paladyn jak jest sam i nie jest n00bem to Cie spokojnie wykonczy a ty jeszcze warka to tego dokladasz.

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 11:37 
Cytuj  
No mi się raz prawie udało zjechać na AB warka + rouga, ale straszne nooby byly jednego trzymałem w ICE locku a trgiego kittowałem. Roug poszedł do piachu a warkowi zostalo 10% HP. Dumny jestem z tego. Chciał przy noobach to wcale nie jest takie trudne jak by się wydawało:)

1.Co do tematu to jak dla mnie nie da sie wygrac z palem + warr . Jak dl mnie to jest nie wykonalne.

2. Walka z magiem dla mnie to 80% przegranych. Chyba ze zadziała icetrap . Jesli potem wejdzie do tego Crit z Aimedshota to wygram. W innych przypadkach nie potrafie wygrać z magiem. BTW a z lockami to juz wogóle poracha ich imba HP zamiata mnie na całego.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 11:52 
Cytuj  
overkilll napisał(a):

2. Walka z magiem dla mnie to 80% przegranych. Chyba ze zadziała icetrap . Jesli potem wejdzie do tego Crit z Aimedshota to wygram. W innych przypadkach nie potrafie wygrać z magiem. BTW a z lockami to juz wogóle poracha ich imba HP zamiata mnie na całego.


Jak teraz jest ciezko to zobaczysz po patchu 1.11, "balans" klas wedlug blizza poprostu wymiata.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 15:29 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Interesuje mnie tylko PvP pet, max dps i zeby przezyl pare ciosow, jak ktos zechce zdjac peta zanim dobierze sie do mnie

Heh - mój "pve pet" czyli misiek na 44 lvl ma o 150 więcej hp niż ja teraz na 46 :o
W porównaniu z nim to mój "pvp pet" (Humar the Pridelord) jest rzeczywiście na parę ciosów :lol:

Ups - odkopałem stary topic :oops:


_________________
Obrazek

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 15:33 
Cytuj  
a jak oducze mojego peta skilli to wroca te poiny za, ktore go trenowalem czy przepadna?

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 15:44 
Cytuj  
H34t, problem w tym, ze w deadzone nie moge ciachac melee i poza scatterem nie mam nic a nova trzyma srednio ok 7-8s sec. W tym czasie dostaje crit frostbolta za 1k, CoC za 1k+, FB za ok 600-1k ( jak critnie ) a po tym AE. Moja taktyka dotad byla taka, ze jak bylem w novie i mialem cd na trinkecie co odbija frost spells i na pvp r2 itp. to zwyczajnie trzymalem go 8sec w scatterze/bombie, ale to sie robi diabelnie kosztowne powoli + nie daje gwarancji, ze sie wymkne.

Co do pala + warr. Pala solo jest pikus - po prostu trap i ide dalej. Chcialbym moc po prostu przetrwac jakos takie spotkanie albo chociaz zniechecic do atakowania mnie. Pare razy mi sie udawalo takie spotkania wygrac jak mialem pala w trapie i weszly mi crity w woja - pala nie zdazyl z healem. Ale trzeba duzo farta zeby w walce melee, kiedy obaj bija trapnac wlasciwego, a potem wladowac 2-4 crity w woja ( przy zalozeniu ze pala nie odpali babla :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 16:47 
Cytuj  
Nie masz szans wygrac z dobrym paladynem (dla jasnosci mowie o walce 60lvl vs 60lvl) - kiedy ty stracisz cala mane on bedzie mial jeszcze polowe i Cie wykonczy a do tego jeszcze viper sting kosztuje wiecej many niz paladynowski dispel co jest imo przegieciem :x

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 17:46 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
H34t, problem w tym, ze w deadzone nie moge ciachac melee i poza scatterem nie mam nic a nova trzyma srednio ok 7-8s sec. W tym czasie dostaje crit frostbolta za 1k, CoC za 1k+, FB za ok 600-1k ( jak critnie ) a po tym AE. Moja taktyka dotad byla taka, ze jak bylem w novie i mialem cd na trinkecie co odbija frost spells i na pvp r2 itp. to zwyczajnie trzymalem go 8sec w scatterze/bombie, ale to sie robi diabelnie kosztowne powoli + nie daje gwarancji, ze sie wymkne.
:)


Ja wiem co masz na mysli, mi tylko chodzilo o to ze jezeli hunter z dobrym magiem teraz nie moze wygrac to po patchu 1.11 szanse beda jeszcze mniejsze :wink: Zobaczysz ile bedzie "3minutowych magow".

A co do pala, jak napisal Venan z dobrym palem nie wygrasz. Bedziesz oom, a kitowac sie go nie da inaczej niz za pomoca trap, a tak do smierci raczej nie da rady z nim. CHYBA ze bedziesz mial akurat farta i 100% crits.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 21:29 
Cytuj  
Widzialem niedawno dobry movie "how to own pala playing hunta'" - zapodam link jak sie doszukam. Hunter>pala tylko ze trzeba sposobem. W zasadzie w czasie walki ok 2-3 razy hunter siada i pije/je :) Poszukam, wkleje, ocenicie. Probowalem tak, ale slabo mi idzie jeszcze, tym niemniej pala jest do zownowania - ja dotad na ogol z paladynami walcze tak, ze jak schodze mocno z hp to stawiam trap, mount i uciekam :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 21:35 
Cytuj  
Venan napisał(a):
Nie masz szans wygrac z dobrym paladynem (dla jasnosci mowie o walce 60lvl vs 60lvl) - kiedy ty stracisz cala mane on bedzie mial jeszcze polowe i Cie wykonczy a do tego jeszcze viper sting kosztuje wiecej many niz paladynowski dispel co jest imo przegieciem :x

rotfl nie ownuje palla w 2 hitach to coś jest zjebane nie ? .... a czego bys ty chcial , moze instant drain 2k manny ?? po drugie cleanse kosztuje 5% manny a nie określoną wartość wiec nie wiem ile kosztuje u was viperstring wiec moze kosztować wiecej lubi mniej


_________________
Obrazek

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 22:23 
Cytuj  
Ok, to ile masz many tym paladynem ? 4000 ? Bo jesli masz mniej, czyli ok 3000 to 5% to 150, tak ? A Viper 215, czyli kosztuje wiecej niz jego zdjecie i to duzo ( tu stawiam akcent ), bo zakladam, pala ma ok 2,5k many jak chce choc troche mocniej uderzyc. You do the math, Einstein.

Peace

EDIT
Ten filmik:
http://video.google.com/videoplay?docid ... wow+hunter


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Ostatnio edytowano 2 cze 2006, 23:17 przez Demandread, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2006, 22:43 
Cytuj  
3.5 k manny to raczej minimum u palla na 60


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.