mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 15:21 
 
Witam wszytkich bardzo serdecznie. Zaglądam na te forum bardzo czesto jednak nie bylem wczesniej zarejestrowany więc to mój pierwszy post.

Mam takie małe 3 pytania i mam nadzieję, że nie zostanę "zn00bowany".

Mianowicie mialem jakis czas przerwe w WoWie. Teraz zamierzam powrócić ale dużo się pozmieniało. Dlatego chciałbym was zapytać na jakim serwerze (PvP) jest obecnie najwiecej ludzi a na ktorym gra najwiecej polaków?

Inne pytanie, dotyczące WoW'a ale troche odmienne. Czy istnieje jakiś program, albo rownież addon, ktory sprawdza i sam uaktualnia nasze mody?

Będę wdzieczny za odpowiedź
pozdrawiam

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 15:31 
 
w 1939roku jak uzywalem cosmosa to on sam updatowal, po przesiadce na inne mody sam sobie updatuje


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 16:39 
 
Nie wiem, może ja jestem jakiś inny ale jak tam czytam posty ludzi to wszyscu preferują zaczynac gre na low serwerach. Ja tak nie uważam. Fakt faktem, jest to moze jakiejs ulatwienie bo tam zaczynaja wszyscy nowi ale teraz po tylu miesiacach od premiery nie ma to za bardzo sensu bo i tak żadko kogo na low lvl'ach sie spotyka. Ja osobiscie preferuje grac na serwerach gdzie jest bartdzo duzo ludzi. W tedy sie czuje naprawde, ze ten świat żyje, a nie ze ide do IF i widze kilku graczy. Lookalem na http://www.warcraftrealms.com i stwierdzam jesli chodzi o serwery PvP to sytuacja sie ma tak:

(Obecnie mam postać na serwerze Burning Legion. Kiedyś to ten sertwer był wspaniały... Było ponad 24 tysiące graczy na nim. Teraz zotalo tylko 8 tysięcy . Szkoda)
I wlasnie zastanawiam się z tego powodu, czy się nie przesiąść na inne serwery.

Ravencrast: 16 tyś graczy A:50% H:50%
Scullcrusher: 17 tyś graczy A:50 H:50%
Stormscale: 14,5 tyś graczy A:40% H:60%
Sylvanas 14,3 tyś graczy A:43% H:57%
Vashj 15,5 tyś graczy A:47% ?H:53%

Wiem ze na Ravencrast (ponoć) gra też dużo polaków. Nie wiem jak sytuacja sie ma do pozostałych serwerów. Jak ktoś by był obeznany to byłbym wdzięczny za pomoc. Teraz mam eszcze jedno pytanie. Nie grałem jakiś czas. Dowiedzialem sie, że z Burning Legion'u były migracje. Jak myślicie, czy jak bym poprosił ładnie Blizzarda pisząc do supportu prośbę o przeniesienie mojego chara z BL'a do ktoregos z tych w/w nabardziej zaludnionych PvP serwerow to by się do mojej prośby przychylili? Jeden char przecież im nie zlaguje całego serwera...

A druga rzecz... Na jakich serwerach graja teraz Fire of Dune (DUNE (?) ), Lunatic Assylum, Zakon Elune, Przymierze Orła Białego?
P.S jaki adres ma Fire of Dune swojej strony?

*

Posty: 108
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 17:08 
 
Na Chromagusie masz Polska Gildie Ignis mare(około 150osób) do 55lvl późiej przechodzisz do Ressurection(około 80osób) chłopaki czyszcza prawie całe MC (bez Ragnarosa) :D


_________________
"Only the strong survive"

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 17:40 
 
Ja obecnie zaczalem grac na Zenedar po przeniesieniu z Korgalla ktory byl smieszny...
To tyle, narazie ciezko mi ocenic ten seerver bo dopiero zaczalem a znowu na nastepny nie chce mi sie zmieniac ;/

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 21:53 
 
Icekk napisał(a):
Ja obecnie zaczalem grac na Zenedar po przeniesieniu z Korgalla ktory byl smieszny...
To tyle, narazie ciezko mi ocenic ten seerver bo dopiero zaczalem a znowu na nastepny nie chce mi sie zmieniac ;/

no ja grałem na Zenku ;p było fajnie, nawet nasz pożegnali jak odchodziliśmy ;p
community jest zajebiste, ale lagi lagami ;/


_________________
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 09:37 
 
Strzeż się serwera 'Scarshield Legion' na hordzie. Najgorszy serwer jaki widziałem. Niby RP, a chat w OG (o Barrens'ach nie wspomnę) jest dramatyczny i do tego spamu dużo. Słowo 'report' pojawia się tu bez przerwy. Wszyscy chcą donosic na wszystkich. Kiedyś rzuciłem 'LFM ppl to WC'. W odpowiedzi - 'you will be roported for using word ppl'. Raz się ścigaliśmy z chłopem do kwiatka. Ja go zebrałem. Otrzymałem szept 'thx very much, you will be reported to GM'. Jakież było moje zdziwienie, gdy mi zblokowali postać. Widocznie gość szukał jakiegoś haka i puścił do GM, że mam złe imię. Oczywiście nazwa była jak najbardziej poprawna, nawet średniowieczna, ale machnąłem na to wszystko ręką i postanowiłem wrócić do locka na Frostwhisper. To było z 3 miesiące temu. Teraz postanowiłem obejrzeć postępy tegoż serwera. Zalogowałem ,a tu na dzień dobry ok. 8 razy pod rząd w general chat:

'lol, #$@%%^ HELLO, EVERYBODY, alalalla, AK;LSJDAL'

cosik w tym stylu. Innym razem się kłucą, że Bush jest lepszy, a rząd Francji powinien coś tam... czyli RP w pełnym tego słowa znaczeniu :-?

Takie są moje doświadczenia z tym serwerem

pozdr
at

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 09:57 
 
Polecam Argent Dawn ;) RP 100% ale chat ooc (out of character) Tak pozatym to na chatach może byc ooc . Blizz to potwiedził. Więc, wszystko na dobrą sprawe zależy od community :P


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 11:05 
 
Na Bl nadal najwiecej polakow spotkasz no i server nadal jest full.
Nie przeniosa ci postaci na zaden z wymienionych serwerow, nie ma szans.

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 00:29 
 
a stronka FoDu to fireofdune.tk


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 09:29 
 
BL zaludni sie bardzo szybko, juz teraz jest masa ludzi grajaca low lvl postaciami. Niestety na ostaniej migracji bardzo ucierpiało comunity gildi rajdujacych na powaznie.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 10:31 
 
moja raiduje na powaznie a nic nie stracilismy


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 11:22 
 
Arvold napisał(a):
BL zaludni sie bardzo szybko, juz teraz jest masa ludzi grajaca low lvl postaciami. Niestety na ostaniej migracji bardzo ucierpiało comunity gildi rajdujacych na powaznie.

Server jest full wiec moze niech juz sie nie zaludnia za bardzo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.