mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 835 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 42  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2006, 21:11 
Cytuj  
Podbmno mieli poprawic itemizacje dla magów... No starają sie jak cholera nie ma co :/ (nie licze legendary staffa ktory jest absolutnie OWNZPWNZ)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 10:31 
Cytuj  
Chyba nie byly podawane:

Obrazek

Obrazek


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 11:22 
Cytuj  
Lol, ta macka jest lepsza od Lokamira ;o

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 11:44 
Cytuj  
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 15:07 
Cytuj  
Macka dla druta, moze w 2007 bede ja mial :]

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 08:02 
Cytuj  
Obrazek
Obrazek
------------------

Obrazek

------------------
Obrazek

------------------
Obrazek
Obrazek

------------------

Obrazek
Obrazek

------------------

Obrazek
Obrazek

------------------
stats changed:
Obrazek


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2006, 10:52 
Cytuj  
Cytuj:
Just a quick update for today.

Testing has been fantastic on the PTR's worldwide. You guys are doing an awesome job at identifying bugs and helping us fine tune the encounters. We still feel as though some encounters need more tuning. Because of that, we're going to put up a new PTR build sometime today or tomorrow. We've made a lot of changes to everything ranging from the average clearing mobs to many of the bosses. You'll also see a number of bug fixes in that build.

We'll want feedback on all of the encounters. Here's a quick summary:


Patchwerk: Minor changes
Gluth: Minor changes
Grobbulus: Significant changes
Thaddius: Lots of bug fixes, minor changes
Gothik: Major changes. Lots of tuning and bug fixes here. Also, anti-exploit measures implemented. Please try to break this encounter and give detailed reports of how you do it.
Instructor Razuvious: Minor tuning changes
4 Horsemen: Major tuning changes
Noth: Major bug fixes. Major tuning changes
Heigan: Almost a complete overhaul.
Loatheb: Minor tuning changes
Anub'Rekhan: Minor tuning changes
Grand Widow Faerlina: Lots of bug fixes. Minor tuning changes
Maexxna: Some bug fixes. Tuning changes
Sapphiron: New Spell Art improvements. Tuning changes. Bug fixes.
Kel'Thuzad: He's all out of bubblegum...

The community team and QA will notify you when the new build goes up on the PTR. We're also running extensive tests nightly with QA to test and tune this content. We want to give you guys a great patch. This extended PTR period (while trying on patience) will make for a better patch for everyone. Thanks for helping us out.

widac, ze tym razem naprawde sie staraja zeby bossowie (przynajmniej ci na poczatku, bo trudno sobie wyobrazic testowanie sapphirona) byli dopracowani


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 10:23 
Cytuj  
Cytuj:
Fabianek napisał:

tbh to tak jakbys polazl do BWL bez MC bo razor w sumie jest na poziomie mjd, no ale fakt takie plany maja gildie, no coz mam nadzieje ze blizz dotrzyma slowa z trudnoscia bossow bo inaczej to ja czarno widze swoja ekonomie po dzisiejszych cenach.



Ja ostatnio widziałem trola z legendarną szablą (tą co wali błyskawicami i huraganami, czy jakoś tak), na 60% raptorze :lol:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 10:29 
Cytuj  
atilia napisał(a):
Ja ostatnio widziałem trola z legendarną szablą (tą co wali błyskawicami i huraganami, czy jakoś tak), na 60% raptorze :lol:


no i? bo nie qmam powiazania wiesz ja znam drooda lv60 w polowie w t2 a _wogle_ nie ma mounta


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 10:34 
Cytuj  
No, może tylko dla mnie wydaje się to nieco ekscentryczne. Dla znacznej części jednak (żeby nie powiedzieć większości) zdobycie 100% mounta jest jednak priorytetem po dobiciu do 60tki

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 10:42 
Cytuj  
atilia napisał(a):
No, może tylko dla mnie wydaje się to nieco ekscentryczne. Dla znacznej części jednak (żeby nie powiedzieć większości) zdobycie 100% mounta jest jednak priorytetem po dobiciu do 60tki


A to akurat zalezy co kto robi ... Jak sie ktos bawi w PvP to owszem, a jak nie to mysle ze rzadko komu chce sie farmic 800g-900g po to zeby 5 sekund szybciej dojechac do gryfa i potem oszczedzic kolejne 10 sekund na dojechanie do instancji.

Wyjatkiem jest moze aq gdzie jadac z CH oszczedzimy moze 30 sekund.

Osobiscie bardzo dlugo jezdzilem na mouncie z 40 lvlu, kupilem 60 lvl jak mialem nadmiar gotowki i to glownie z tego powodu ze podobaja mi sie lusterka i trabka na 60lvlowym kurczaku :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 10:44 
Cytuj  
niektorzy najwyrazniej wola legendarne szable.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 10:45 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
...i to glownie z tego powodu ze podobaja mi sie lusterka i trabka na 60lvlowym kurczaku :D


hahaha :]


kwestia gustu, ja cenie swoj czas i moim priorytetem bylo uzbieranie 900golda do lv60 i jak dingnolem to kupilem mounta i mam z glowy az blizzard nie wymysli jakis nowych np. 200% speed :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 10:52 
Cytuj  
Nie mówię tu o farmieniu typowym, czyli łotaniu mobów bez większego celu. Ja zbierałem poprzez questy, crafting, instancje i zwykłe 'zaciskanie pasa'. Niektórzy np. 150g wywalą w enchant na broń, którą wymienią i tak wkrótce. Inni siedzą na AV tygodniami, żeby kupić 150g taniej wilka/kozicę. Z kolei maklerzy zrobią szybko 1000g na obracaniu w AH. Najważniejsze , żeby był 'fun' podczas zbierania tej kasy. Bo przy takim bezmyślnym farmieniu, można sobie postać obrzydzić wyjątkowo.

Acha, ja chciałem kupić szybko UD epic mounta, ponieważ standardowy wyglądał, jakbym go głodził i miałby się zaraz pode mną zawalić

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 09:32 
Cytuj  
no to wyciagamy topic ze smieci, jako ze cypis zacznie ( mam nadzieje ) sypac jak z rekawa raportami co tam zobaczyl w ciagu nocki


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 09:42 
Cytuj  
Glownie to:
Obrazek
Poza tym pozmieniali troche loot, z Notha leci belt, Anub rzuca bracery a Razovious buty.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 10:21 
Cytuj  
d&t ubilo Anub'Rekhan http://www.dtguild.com/


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 22:18 
Cytuj  
Hmm dzisiaj sobie poszlismy pugiem do naxx i bylo milo :D

Ten North Plaguebringer czy jak mu tam to wyglada na walke o adds control , tak czy siak do 80% zszedl, pojdziemy gildia przygotowani to pewnie padnie w kilku probach :) No i na usta sie cisnie kolejny easy mode alliance na tym bossie ;) Loladins ftw o_O Kiedy Blizz zacznie robic zbalansowane rozgrywki a nie tak jak ciagle :/


Apropo gargulcow przed nim, ten stone forme to jest cast time ktory mozna innterptnac counterspelem czy jak to dziala? Za bardzo nie mialem czasu sie przyjzec...oraz jak dzialaja te cursy , wydawalo mi sie ze castowal 2 , jedna cos ala lucifron, a druga 5-20y? range ktora nie mozna dispelnac?Cos chyba ~45 sek przerwy miedzy cursami....zna ktos jakies detale o tym moze?

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 06:55 
Cytuj  
a my pajaka zesmy z 3h poprobowali, progress jest:) Jak dzis sie ludzi da zebrac, to pewnie padnie, nie jest trudny, choc troche wymagajacy.

Ogolnie zapowiada sie na naprawde ladne eventy, jestem bardzo mile zaskoczony, ze w kazdym nowym instance kazdy boss jest inny i walka nie polega juz tak jak w bwl na stan i napieraj ( choc to jest to co FoD robi najlepiej:) )

Oczywiscie poszlismy w 30-35 osob, bo jak wiadomo komus zabraklo kasy na arcane, ktos zapomnial kupic, a inni mysleli ze maja jeszcze z tydzien na rep farm....


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 55
Dołączył(a): 13.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 07:30 
Cytuj  
I tak najlepszy jest wand z Kel'Thuzada... 150 dps :wtf:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 835 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 42  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.