mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 15:20 
 
Fabie wiesz to takie moje zasady :wink:

No chyba, ze ktos wylacza plaszczyk, zeby ludzie widzieli tabard to jeszcze czaje, ale kask?

Jakby to wytlumaczyc, jakby to odniesc do RL, nosimy czapke to ja widac, a jak ona wyglada (jeszcze w grze), kogo to obchodzi? Czapki druida wygladaja czad, widac nas z daleka, wyrozniamy sie itp :]

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 15:25 
 
Kazar napisał(a):
Jakby to wytlumaczyc, jakby to odniesc do RL, nosimy czapke to ja widac, a jak ona wyglada (jeszcze w grze), kogo to obchodzi? Czapki druida wygladaja czad, widac nas z daleka, wyrozniamy sie itp :]


hehe spx ty lubisz miec na glowie poroze czy kask rowerowy to sobie w nim biegasz ja lubie subtelna kitke mojej elfki zamiast rogow to ukrywam :)

a plaszcz ukrylem bo w czasie lotu wyglada jakby przecinal gryfa i twoje slowa "jakby to odniesc do RL"


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 07:51 
 
dokladnie, nie po to sie meczylem z 0.5 h zeby orczyca wygladala jak lara croft ;) (chodzi o zajebiscie dlugi warkocz ;) ) zeby byle kask efekt mojej pracy zakrywal :lol:


Posty: 44
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 07:51 
 
ja tak przy okazji sie podlacze do watku bo dla mnie tez wyglad ma znaczenie nie lubie wygladac jak blazen
podajcie linka jak mozna wylaczyc beret plz

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 07:54 
 
Madey napisał(a):
ja tak przy okazji sie podlacze do watku bo dla mnie tez wyglad ma znaczenie nie lubie wygladac jak blazen
podajcie linka jak mozna wylaczyc beret plz


main menu/interface options/show helm

Swoja droga jezeli chodzi o look postaci to nie moglbym patrzec na animacje human male, bleh od razu bym zmienil sobie wyglad na UD czy cos innego.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Posty: 44
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 08:28 
 
oh fajnych rzeczy dowiaduje sie po tak dlugim czasie grania:) dzieki

co do animacji human male to animacja biegania wyglada tak jakby dostal wedka po nerach
human jeszcze przejdzie ale ten platfus elf to jest po prostu parodia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 14:26 
 
Madey napisał(a):
ale ten platfus elf to jest po prostu parodia

Masz na myśli male oczywiście? Bo female bardzo fajnie wygląda :P ^^'


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 19:26 
 
Trick/bug dla Night Elf on PTR's:

Fight in Wisp Form in BG

I was playing around on test servers and in alterac valley I died and became a wisp (Night elf racial) and then warsong queue came up and I joined before I could rez. Then I was an alive wisp. I could attack and use all my spells but I couldn't mount (no mounting while shapeshifted.)

Update: I was playing around and found another way to do it. Die in a battleground and while a wisp, /afk out of the game. You will retain your wispiness and 50% increased speed.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 20:07 
 
Cytuj:

main menu/interface options/show helm

Swoja droga jezeli chodzi o look postaci to nie moglbym patrzec na animacje human male, bleh od razu bym zmienil sobie wyglad na UD czy cos innego.


a widzisz sa gusta i gusciki... bo ja np. moge grac jedynie humanem malem... w kazej innej rasie cos mi nie pasuje. IMO na humanie m. wszystko najlepiej wyglada

A co do opcji z ukryciem helmu to mam ja wlaczona prawie caly czas... Trudno zeby bylo inaczej skoro helmy to chyba najbardziej niedopracowana czesc itemow przez blizza.
Przykladowo Lionhert ma grafike low-levelowych green helmow. Chociaz jest tez perelka jak Might Helm.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 20:10 
 
ghost wol...eee...whisp?


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 20:12 
 
Human male:
IMHO ma najgorszą animacje castowania w grze. Wyglada raczej średnio (czyt. wyglada kojarzy mi sie z nakoksowanym dresem, który ma problemy z nogami..). Najładniej czary castują Undead (male i female) i potem Gnomy (które nie wyglądają wogóle :D).

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 20:15 
 
I jeszcze ten trick z regeneracja HP, jakos 10% co jedna sekunde :wink: Wystarczy poprosic maga zeby z wami walnal duela, przywalil wam fireballem czy czyms takim co potem robi fire dmg DOT potem od razu sheep i juz jestescie imba :wink: Dziala chyba do next sheepa czy jakos.

EDIT:

Ja o gustach nie dyskutyje tylko jak widze human male castujacego czary czy w ogole poruszajacego sie to mnie odrzuca od monitora :) Albo male elf spowolniony przez cos, chodzi jak panienka :)

EDIT:

bargaw napisał(a):
ghost wol...eee...whisp?


No biegasz czyms takim jak zart prima aprilis Blizza odnosnie ally race w BC:

Obrazek


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 23:16 
 
ten bug z whispem to już od początku PTR znam, nie udało mi się jednak jak narazie podwoić statystyk, ale może komuś z was się udało

z tego co wiem to trzeba zrobic tak
1. zniszczyc do konca cały swój sprzęt
2. cały zniszczony sprzęt wrzucic do toreb i w jego miejsce powstawiac inne itemy
3. u npc naprawic caly sprzet jaki mamy (wszystko na raz)
4. znowu zalozyc na siebie sprzęt który był zniszczony, a teraz jest naprawiony
5. w tym momencie powinnismy miec podwojone statystyki, jednak mi sie nie udało :/

Obrazek

i jeszcze inny trick (ten co podał h34t tylko szczegółowiej omówiony :))
Cytuj:
Unlimited Health
Me and a friend played the test realms for patch 1.11, and we discovered a sweet exploit, the ability to have unlimited health, heres how you do it

-Get a mage to duel you
-Do not attack the mage
-Let the mage sheep you, followed by an instant fireblast
-If the mage times it just right, the sheep's "health regen" effect will stay on you, but you will not be sheeped
-This could take several trys before it works, but once it does its worth it

We were able to 2-3 man the level 61 elites in Blasted Lands, we were planning on 5 manning Kazzak but sadly he was not spawned yet, this has not been fixed as of yet because people just love it too much lol, and im not sure if this works in normal servers yet but maybe it will when the patch comes out, I find it funny about 20 horde ganked me on my warrior then I got the bug and.... well basically I got free honor lol

Edit: This sheep bug can be disabled by:
-Logging out
-Server restarted
-Disconnected
-A mage re-sheeps you
-You die

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 23:50 
 
Varenthin napisał(a):
ten bug z whispem to już od początku PTR znam, nie udało mi się jednak jak narazie podwoić statystyk, ale może komuś z was się udało

z tego co wiem to trzeba zrobic tak
1. zniszczyc do konca cały swój sprzęt
2. cały zniszczony sprzęt wrzucic do toreb i w jego miejsce powstawiac inne itemy
3. u npc naprawic caly sprzet jaki mamy (wszystko na raz)
4. znowu zalozyc na siebie sprzęt który był zniszczony, a teraz jest naprawiony
5. w tym momencie powinnismy miec podwojone statystyki, jednak mi sie nie udało :/




To zostalo fixniete jakis czas temu :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2006, 11:14 
 
to chyba niedawno, bo w tym tygodniu widziałem jeszcze ludzi z np z 28k hp, 17k many, itd.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2006, 11:43 
 
Varenthin napisał(a):
to chyba niedawno, bo w tym tygodniu widziałem jeszcze ludzi z np z 28k hp, 17k many, itd.


Nie dawno, i pamietaj ze zmiana strefy albo DC usuwalo ten efekt :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2006, 10:59 
 
czy mi sie wydaje czy teraz są 2sety pvp dla szamana?
Kod:
Blood Guard's Mail Vices 
Binds when picked up
Unique
Hands Mail
242 Armor
+15 Stamina
+9 Intellect
 
 
 
Classes: Shaman
Requires Level 60
Requires Blood Guard
Equip: Improves your chance to get a critical strike with spells by 1%.
Equip: Increases damage and healing done by magical spells and effects by up to 13.
 

Champion's Stormcaller (1/6)
    Blood Guard's Mail Greaves
    Blood Guard's Mail Vices
    Legionnaire's Mail Hauberk
    Legionnaire's Mail Legguards
    Champion's Mail Headguard
    Champion's Mail Pauldrons

Kod:
Blood Guard's Mail Grips 
Binds when picked up
Unique
Hands Mail
231 Armor
+6 Strength
+15 Stamina
+7 Intellect
 
 
 
Classes: Shaman
Requires Level 58
Requires Blood Guard
Equip: Increases damage and healing done by magical spells and effects by up to 19.
 

Champion's Earthshaker (1/6)
    Blood Guard's Mail Grips
    Blood Guard's Mail Walkers
    Legionnaire's Mail Chestpiece
    Legionnaire's Mail Legguards
    Champion's Mail Helm
    Champion's Mail Shoulders


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2006, 13:07 
 
tak teraz każda klasa ma po dwa sety PvP, jeden epic a drugi superior
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... index.html

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2006, 13:38 
 
Varenthin napisał(a):
tak teraz każda klasa ma po dwa sety PvP, jeden epic a drugi superior
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... index.html


Teraz kazda klasa bedzie miala 2 superior sety, i jeden upgradniety epic.


_________________
Nestor#1522

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2006, 13:40 
 
ROTFL at alliance pvp superior dla mage ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 584 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.