mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 10:32 
Cytuj  
Moze niektorym sie spodoba

Napisalem taki mod glownie dla wara i rogala obliczajacy damage broni z roznych skilli (instanty, white hity, on next melee) na podstawie statystyk jakie mamy. dzieki temu mozemy zobaczyc damage naszej broni (z aktualnym sprzetem jaki mamy) bez koniecznosci posiadania jej.

Dla wara pokazuje statystyki dla Mortal Strike, Bloodthirst, Overpower, Whirlwind, Heroic Strik. Dla rogala Backstab, Ambush, Sinister Strike, Riposte, Ghostly Strike, Hemorrhage, Eviscerate. Oczywiscie Bloodthirst i Eviscerate nie zaleza od broni - podane tam statystyki sa glownie dla porownania.

Obrazek

Zreszta, wiecej tutaj, nie bede sie powtarzal ;)
http://ui.worldofwar.net/ui.php?id=2645

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2006, 11:08 
Cytuj  
Szukam moda pokazujacego kto w w party/raidzie ma na sobie aggro, czy spotkal sie ktos z tym ?
Mam tylko moda pokazujacego czy ja mam aggro.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 09:06 
Cytuj  
a nie wystracza ustawienie w MT Target, "target of target"? Od razu widzisz kto ma agro.


_________________
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 09:54 
Cytuj  
Czy istnieje mod, lub submod do CTRA, ktory pokazywalby na kogo aktualnie rzucane jest leczenie? Pomoglo by to w zapobieganiu overhealowi.

pozdrawiam

*
Avatar użytkownika

Posty: 82
Dołączył(a): 6.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 18:02 
Cytuj  
Witam! Przed moim powrotem do WOW'a chcialem zrobić troche porządek w modach. Troche sie tego nazbieralo i zostal syf. Duzo juz jest nieuaktualnianych. Wyszlo duzo nowych. Robie z tym porządek. I mam do was pare pytań na teamt ów modów. A wiec tak:

1.Do czego służo te mody (bo nie bardzo się orientuję) i czy warto je posiadać?:
- AutoBindOnPickup - http://curse-gaming.com/en/wow/addons-3 ... ickup.html
- Arda's Auto Resurrect - http://ui.worldofwar.net/ui.php?id=1654
- Decursive - http://curse-gaming.com/en/wow/addons-3 ... inued.html

Teraz Przedstawie liste moich modow, ktore uzywam. Może ktoś sobie coś z niej podejży i jakiejs mody go zainteresują. W każdym bądź razie tutaj chciałbym również prosić o pomoc. Jakiś czas nie grałem i tak jak wspominalem duzo modow powstalo nowych, wiele sie pozmienialo. Chcialbym doswiadczonych, znajacych sie na rzeczy graczy poprosic o porade. To znaczy ktore waszym zdaniem mody sa juz nie aktualne a sa juz lepsze i warto sie w nie zaopatrzyc, w jakie w ogole sie jeszcze zaopatrzyc (dodam ze jestem dwarf healer z tailoringiem i herbalismem), ktore mozna wywalic bo nie sa uzyteczne itp itd. Będę bardzo wdzięczny. Oto lista


ImprovedErrorFrame
All in One Inventory & Bank
Atlas
Auctioneer
AutoBindOnPickup
Arda’s Auto Resurrect
Titan Panel
Buff Options
Cast Options
Chronos
Clean Minimap
ClearFont
CT_MailMod
CT_MasterMod
CT_PlayerNotes
CT_RABossMod
CT_RaidAssist
CT_RaidTracker
DAB – Scroll
Decursive Continued
Discord Action Bars
Discord Unit Frames
Earth
eCastingBard
EquipCompare
EzDismount
FlightMap
ForgottenChat
Gatherer
GrindEst
Jason’s Letter Box
Khaos
LinkSnag
Link wrangler
MapNotes
Mcom
MonkeyQuest
MonkeyQuestButton
MonkeyBuddy
ntmysFixLoadingTimes
QuickLoot
Scrolling Combat Text
Sea
TinyPad
UberQuest
TitanAtlas
TitanFriends
TitanGuild
TitanMail
TitanNameToggle
TitanRoll
TitanXpStatus

Będę niezmiernie wdzięczny za odpowiedź
Pozdrawiam

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 18:19 
Cytuj  
Cytuj:
Bypasses Bind on Pickup popup when not grouped.


Cytuj:
This addon will automatically accept a resurrect request from a player.


Było w linkach które podałeś.

Decursive = mod dzieki któremu bindujesz sobie ściąganie debuffów (curse, poison, magic) pod jednym przyciskiem.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2006, 23:02 
Cytuj  
dekursywa możesz se darowac jak CTRA masz ;p


_________________
Obrazek

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 02:50 
Cytuj  
Czy mod, kt. podnosi flage na WSG z automatu jest reportowalny ? Jak sie nazywa ? Czy ktos zglaszal takie cos i czy za to idzie ban ? Pytam, bo zanim zareportuje chce miec pewnosc, ze to podchodzi pod cheating/hacking.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 08:07 
Cytuj  
jezu ludzie....
jeżeli blizz będzie chciał zabronić jakiegoś moda poprostu usnie komendy do tego moda.
WSZYSTKO CO MOŻNA ZROBIC PRZY POMOCY MODA JEST FULL LEGAL.
a co do flagi na WSG, jak spadnie, można ją podnieść zanim się model pojawi. tylko trzeba wiedzieć gdzie klikać.


_________________
Obrazek


Posty: 38
Dołączył(a): 9.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 11:56 
Cytuj  
A grales z uzytkownikami takich modow? Jesli biegnie pieciu kolesi z twoja flaga i kazdy z nich ma to gowno to nie da rady jej odzyskac. Trzeba zabic wszystkich pieciu i modlic sie zeby nie przyszedl nastepny. Jesli to jest uczciwe to ja jestem dupa biskupa. Reportowac z cala surowoscia.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2006, 17:02 
Cytuj  
http://img335.imageshack.us/img335/3407 ... 8136nr.png

co to za modzik pokazujacy hp i mane targetu (zaden mobhealth tylko bo go uzywam) i dajcy mozliwosc dodawania notek i kos'a?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2006, 11:54 
Cytuj  
moze to zabrzmi glupio, ale jest jakis mod ktory pozwola na ogladanie stron www z panelu WoW-a? mam taki problem ze gdy schowam WoW-a do paska to mi sie pozniej strasznie zacina (naciskajac na jakas postac mam 10-sekundowe zwisy) a czasami musze skorzystac z jakiejs strony. Jest moze cos takiego?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2006, 12:55 
Cytuj  
Hmm przydaloby sie cos takiego :) bo mam podobne problemy, ale niestety nie ma czegos takiego ;(


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2006, 13:27 
Cytuj  
wchodzisz w wowie do Video i obok UI scale masz
Windowed Mode i pod nim
Maximized
zahaczasz obydwa i poprostu jak chcesz zminimalizowac to sie nie zminimalizuje tylko musisz z paska zadan zejsc do pulpitu i tam odpalac stronki i jak wyjdziesz ze strony to automatycznie bedziesz mial wowa, a jak wrocisz i ci sie wow scina (low FPS) to zminimializuj i odminimalizuj z raz dwa razy mi pomaga


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2006, 22:43 
Cytuj  
Obrazek
Krotka pilka z mojej strony.
Co to za unit frames?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2006, 23:01 
Cytuj  
na 99% custom duf


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2006, 07:41 
Cytuj  
ja bym strzelił że nurfed xD


_________________
Obrazek

*

Posty: 73
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2006, 09:23 
Cytuj  
perl?


_________________
Look behind you! a three headed monkey!

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2006, 09:50 
Cytuj  
kurde nie tutaj xD


_________________
Obrazek

**

Posty: 241
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2006, 11:47 
Cytuj  
witam mam pytanie , znacie moze nazwe moda ktory gdy lecze pokazuje (podobnie jak np. gdy dostaje mane z BOW to nad glowa sie pojawia +35mana), pokazuje kogo i ile wyleczylem.

Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi.
Dzieki, pozdrawiam


_________________
Be strong Believe...:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.