mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 79
Dołączył(a): 7.03.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 18:10 
Cytuj  
..mialo byc a jest 10 razy nerwica .
po wejsciu na specjalna piekna stronke , gdzie mozna sobie zalozyc konto (nie lada klikania ale pominmy te formalnosc) i sciagnac sobie pelna wersje WoW (angielska co sie pozniej okazuje) dowiaduje sie ze moj pass. albo nazwa konta jest zle podana.
sprawdzam skrupulatnie wszystko od poczadku , nawet udaje glupa i kaze sobie podac nowy passwort , ktory niestety znowu okazuje sie zly.
(cisnienie rosnie)
przelatuje fora , angielskie i inne , nic konkretnego nieznalazlem, ale poszedlem po rozum do glowy i wpisalem do loginu angielskiej oficjalnej stronki ze zapomnialem passka. i okazuje sie ze takiego konta wogule niema.
w tymsamym czasie na neuropejskiej stronce konto jest ale niestety stronka niedziala tak ze nawet niemoge sie zalogowac na niej.
(cisnienie rosnie dalej)
dochodze do wniosku ze te kwadratowe matoly za biurkami udostepnily gre w wersji Angielskiej a niedopuszczaja accountu europejskiego.
no niech mnie ktos uszczypnie bo mi sie sos na klawiature wyleje !
czy ktos ma moze jakis pomysl , a moze to stara bajka , skrobnijcie cos
prosze.

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 18:45 
Cytuj  
Patrz temat wyzej. A ja bym poczekal kilka dnie i wszystko bedzie ok.


_________________
http://rince.mybrute.com/

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 23:04 
Cytuj  
Ja nic z tego nie rozumiem co napisales.
"dochodze do wniosku ze te kwadratowe matoly za biurkami udostepnily gre w wersji Angielskiej a niedopuszczaja accountu europejskiego. "
A europejskie to nie angielskie?

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 08:29 
Cytuj  
co dwa typy serwerow gdzie mozna grac na angielskiej wersjii :

US

EU

Tak wiec jezeli uruchamiasz traiala z www.worldofwarcraft.com - to bedziesz grac na US serverach i na EU ci nie pojdzie ani acc managment ani login na EU servery...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 79
Dołączył(a): 7.03.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 10:15 
Cytuj  
dzieki za odpowiedzi , zgadzam sie ze niepotrzebny jest nowy temat ,
cuz ponioslo mnie.
mowiac angielski mialem naturalnie na mysli ameryke (us) a trial jest poprostu trial , niema tam mowy o zadnych wersjach jezykowych

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.