mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 14:51 
Cytuj  
watpie :P jak by chcieli dac nowe pvp to by dali 2 dni temu razem z nowym pve..


Posty: 11
Dołączył(a): 26.04.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 14:55 
Cytuj  
Zresztą na każdym serverze jest to samo , tylko inni ludzi , inne gildie i zwyczaje :)) no i klimat .. chyba że nie mam racji uu.. :wtf:

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 16:33 
Cytuj  
Postal napisał(a):
watpie :P jak by chcieli dac nowe pvp to by dali 2 dni temu razem z nowym pve..

Moze obmyslili nastepny genialny plan: na poczatku dali pve z mysla ze ktos moze sie tam przerzucic a za tydzien rzuca pvp dzieki temu mniej osob przyblokuje server. Ale jest to oczywiscie jedynie moje gdybanie. Mam nadzieje ze bedzie bo mam aktualnie czas do gry a grac na starych ne-be-de.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 17:10 
Cytuj  
Jest ktos jeszcze kto gra na tym Jaenedar i moze napisac jakie mniej wiecej ratio itd ? :wink: Jakby w najblizszym czasie pojawil sie jakis server pvp to z checia zaczne nowa postac po stronie hordy.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 18:59 
Cytuj  
Dwa razy zaczynalem grac na nowych serwerach i nie byl to najlepszy pomysl bo tworzenie gildii powoduje ze lapie sie zapalencow na jeden miesiac, dopiero po 2-3 miesiacach mozna na spokojnie kompletowac ludzi bo ci co szaleli by miec jak najszybciej 60lvl juz sie znudzili i odpadli.
Dlatego warto sie zastanowic czy nie wybrac serwera gdzie gildie sie rozwijaja i jest szansa na dobra gre, a do wyboru jest aktualnie sporo nowych serwerow pvp, rppvp i pve, wiem z doswiadczenia ze te min 2 miesiace powoduja ze juz na powaznie mozna myslec o dluzszej grze, a ci co lataja po nowych serwerach i maja dziesiatki altow zawsze beda czekac na kolejny nowy :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 120
Dołączył(a): 7.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 19:30 
Cytuj  
a ja tam polecam scarshield ;-)

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 19:37 
Cytuj  
Radekk napisał(a):
a ja tam polecam scarshield ;-)


Ale tylko dla tych ktorych nie denerwuja rpowcy (mnie np bardzo draznia)

***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 19:58 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Radekk napisał(a):
a ja tam polecam scarshield ;-)


Ale tylko dla tych ktorych nie denerwuja rpowcy (mnie np bardzo draznia)


To jak nie lubisz rp to nie graj na rp lub rppvp;)


_________________
http://rince.mybrute.com/

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 07:58 
Cytuj  
Zaczalem robic postac na tym nowym realmie PVE, zobaczymy ile ludzi tam gra. Glownie mi zalezy na tym zeby server byl full, kolejki mi nie przeszkadzaja, lubie pvp wiec do low population i 40min que do BG nie za bardzo mnie ciagnie.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 10:52 
Cytuj  
Standartowo za jakis miesiac opustoszeje, jedynie nowe pvp maja wziecie i leci tam strasznie duzo graczy by jaknajszybciej miec 60-tke.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 11:28 
Cytuj  
W sumie na nowy pvp serwer jest juz okolo 8 hardcore gildi :) (zapowiada sie wiecej, bo te juz sa zapelnione)
Osobiscie WTB new pvp server :)
Niestety polityka blizza jest niezrozumiała i poki nie ma nowego serwera konto frozen.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 11:32 
Cytuj  
Niedlugo na kazdy serwer bedzie przypadal jeden gracz.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 11:33 
Cytuj  
Nie ma ale bedzie w srode :P i wszyscy radosni ludzie beda sie weselic, a szczescie splynie po nas niczym kropla lzy po pustej czystej, rzekl pan

**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 11:36 
Cytuj  
To niech pomysla o polaczeniu serwerow z low population. Nie mam zamiaru grac na serwerze, gdzie biegaja z T1/T2/T3, albo na starym serwerze ktory jest swiezo po migracji (oni mysla ze tam ktos zalozy nowa postac??!). Oczywiscie najlepiej dac liste rekomendowanych serwrow i szukac frajera.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 11:47 
Cytuj  
flame napisał(a):
W sumie na nowy pvp serwer jest juz okolo 8 hardcore gildi :) (zapowiada sie wiecej, bo te juz sa zapelnione)
Osobiscie WTB new pvp server :)
Niestety polityka blizza jest niezrozumiała i poki nie ma nowego serwera konto frozen.


Tych hardcore graczy chcialbym zeby wlasnie bylo jak najmniej na tym servie :P

Siegfried napisał(a):
Nie ma ale bedzie w srode :P i wszyscy radosni ludzie beda sie weselic, a szczescie splynie po nas niczym kropla lzy po pustej czystej, rzekl pan


Skad takie info ? Bo on tym nowym PVE to nawet na glownej stronce nie bylo wzmianki


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.