mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2006, 16:44 
Cytuj  
Słyszałem o levelingu magów i hunterów ale co z rogalami? w ile da sie nimi hitnąc 60?

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2006, 19:11 
Cytuj  
Taki poradnik odnosnie aoe grinding mi sie przewinal wiec daje, nie gralem magiem wiec nie mnie to oceniac :wink:

Cytuj:
~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~
::::::::Solo AoE Grinding With Improved Blizzard::::::::
~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~
A guide actually written by a mage who AoE grinds, and not someone who thinks they know because they've seen it.

Foreward:

This guide is being written in response to "the real mage AoE" dude, who actually doesn't have a clue to what he's talking about. In this guilde you will find my recomended spec, as well as how to kite, and what spells to cast.

This guide is not for you if....

-You think that Blastwave, Imp AE, Coldsnap, or Flamestrike is better then Imp Blizz kiting. Remember, you are grinding. You don't want to be waiting-on-cooldown-xping, or "soloing" with you and a priest.

~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~
The Spec
~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~

This is the spec that I use at level 50. Although it looks utterly retarded, you have to remember that to AoE grind effeciently, you must have a spec that suits it. This is a horrible endgame build, but you can always respec at 60.

http://www.worldofwarcraft.com/info...553231313501301

Few notes about the talents:

-Permafrost and Winter's chill help with the control of the kite. You also get more time on your frost nova.
-Frost Channeling is important because your gear blows at 50. Later, when you have 11k mana raid buffed like I do, you no longer need this tallent :-p
-Why no Frostbite? Because, a tight cluster of mobs is your friend. When you proc Frostbite, that mob may fall a little behind the rest.
-Ice barrier is only on a two min CD. It absorbs a large ammount of damage, but doenst consume mana like mana shield.
-You can also use Iceblock if you get in trouble.

~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~
Killing
~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~.:'*':.~

Buffs - MAGE armor, AI.

You don't want Ice Armor. The slow effect will mess the initial pull up. Don't worry about the armor you're missing. Ice Barrier will absorb it.

Pull -

At level 48-50, a great place to start is the pirate ships in Tanaris. You do not dismount on the docks, and they have no ranged. You must kill only the dock mobs and the ones on the ships. The other mobs in the area have ranged attacks, and you definately do not want that when trying to AoE kite.

-Buff up.
-Make yourself a Mana Ruby, and put on Ice Barrier.
-Mount, and run into the mobs.
-After you have a few following you, start running circles. Doing this will make the mobs start to get closer and closer together. After you're content with the mob group. Dismount and Frost Nova.
*This is the hard part, and once you get this part down, you will be able to get off two complete blizzards before the mobs touch you*
-After the mobs are novad, run away and try to get maximum distance for blizzard. (Judging the distance is the part that takes practice) Do not take to long however, as the nova will break and you will not be able to get the snare effect from blizzard immediately.
-Blizzard again.
-The mobs should be right in your face.
-Blink through the mobs.
-Blizzard.
-Nova.
-CoC.
-All the mobs should be dead, if not they are at 5% life or lower. You will almost definately be oom, so use your wand to finish the few remaining off.

Remember, AoE kiting is not easy. This takes a large degree of skill, and practice. You must also remember to kill atleast 8 mobs at a time. If you are not kiting 8 or more mobs at a time, you might as well solo kill, as the XP is the same.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 22:45 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Hmm o_O
Wlasnie ja *Hunter 31* zabilem takiego vendora alianckiego w shimmering flats *level 40*
Czyli , zabilem moba 9 leveli wyzszego o_O zajelo mi to 10 minut ale się udało.
Nerf ?


ownujesz...:roll:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2006, 23:15 
Cytuj  
nie nie..

huntarzy sa normalni, to ty jestes imba

:roll:

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 01:57 
Cytuj  
Nie nie, to ten mag byl sucksor :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2006, 08:34 
Cytuj  
kite itp. vendorzy są słabszy niż normalne moby na tym lvlu


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 20:23 
Cytuj  
delete


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 3 lip 2006, 21:51 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 20:35 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
zajelo mi to 10 minut ale się udało.
Nerf ?

no tak... nerf... przeciez ktos moglby cale miasto tak skosic... co prawda zajelo by mu to dwa dni, jesli nie lepiej, ale jednak! :wink:


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2006, 21:52 
Cytuj  
Pomijajac fakt ze grindowanie to totalna nuda, ale czesto nie ma wyjscia, wracam do tematu.
Pytanie mam odnosnie talentow, w jakie talenty pakowac od poczatku zeby jak najefektywniej grindowac, jesli sie komus chce to niech napisze jak rozdawac punkty od poczatku do 60lvl.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 12:27 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
zychoo to dziala ale roznica miedzy toba a pomocnikiem(ami) nie moze byc wieksza niz 8 leveli, max to 12 powyzej sie poprostu nie oplaca

najszybszy power leveling 52-60 jaki widzialem to:
- 2 rajdy po 25+ osob
- w tych rajdach przynajmniej po 1 locku
- 1 rajd idzie do heart glen, 2gi do tyr hands
- osoba ktora jest boostowana taguje moby w tyr hand, a jak sie skoncza wchodzi do rajdu ktory jest w heartglen dostaje summona wychodzi z rajdu taguje wwszystko w heartglen, jak sie moby skoncza wraca do tyr hand


efekt: afair 300k exp/hour

Wiem wiem jestem nab, ale co oznacza "taguje" i "boostoana" ?? :>

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 12:29 
Cytuj  
Boostowana = przyspieszają jej "pobór" Xp

Tagować = znaczy zebrac aggro z mobów na siebie.(mniej wiecej :) )


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 12:32 
Cytuj  
Ale przecież pomocnik zazwyczaj ma większy dmg i dosyć często to on zbiera aggro...

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 12:40 
Cytuj  
I dokładnie o to chodzi , przykład:

powiedzmy level 30 idzie sobie do TH z dwoma 60tkami magiem+ healer,30 stoi sobie "z boku" mag biegnie i zabiera pare mobów w jednym miejscu potem AoE a healer healuje :)


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 12:42 
Cytuj  
To dalej dziala?;o


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 12:44 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
To dalej dziala?;o


Pojecia nie mam nie próbowałem , grind ftw :D


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 12:44 
Cytuj  
I dzięki czemuś takiemu aż 300k expa/h ??? OMG już lece po kumpli i do TH. :> Dzięki za odpowiedzi.

Cytuj:
Pytanie mam odnosnie talentow, w jakie talenty pakowac od poczatku zeby jak najefektywniej grindowac, jesli sie komus chce to niech napisze jak rozdawac punkty od poczatku do 60lvl.


Przyłaczam się do prośby.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 13:02 
Cytuj  
Zaje*isty filmik... Da to się zrobić z paladynem?? :> Wiem że paladyn taunta nie ma ale da się to jakoś?? Musze wiedzieć!!!!! :]

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 13:08 
Cytuj  
nie da sie, bo ten warek nie tapuje mobow, on uzywa na nich tylko demo shouta, ktory generuje agro.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 13:21 
Cytuj  
ej nie rozumiem o co chodzi w ty filmie? co tam jest takiego?

Mam rozumieć, że chodzi o levelowanie postaci?

btw warrior w tier2 biega w Hillsbrad Foothils ściągając 20 levelowe moby które go czeszą za 10-15dmga a mage na 23 levelu podlatuje do nich i ich okłada AoE. No zajebisty film :o

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2006, 13:30 
Cytuj  
Ty chyba naprawde ciezko myslisz. Chodzi o to, ze z pomoca 60tki mozna w miare szybko powerlevelowac postacie w pewnych miejscach.
Swoja droga to i tak kiepski sposob, najlepiej jest zebrac kilka osob na 60 i pojsc w jakies miejsce z elite mobami. Tapujesz moba, ludzie ktorzy Ci pomagaja zabijaja go a Ty w miedzyczasie idziesz po nastepnego.


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.