mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 74  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 22:25 
 
Cashasty napisał(a):
Siegfried napisał(a):
seryjnym morderstwem okresla sie morderstwa na conajmniej pieciu osobach w tym po kazdym zabojstwie musi wystepowac okres wyciszenia

Wydaje mi się że miesiąc im starczy ;]

Swoją drogą ciekaw jestem jak się czują te smoki...zostać zabitym przez ML to jak dostać w dupe od bastionu 1vs1 :<

Ile wy na tym broodlordzie siedzieliscie ? 2? 3 tygodnie ? rofl.


a ty sie cashasty nie smiej, bo ta Twoja postać stoii i stoii cały czas w jednym miejscu 8)

idź do nich i im pomóż.

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 09:26 
 
Cashasty napisał(a):
A do MLa nie dojde nigdy! w życiu!


a kto by ciebie tu chciał? :o
podania składałeś o przyjęcie, juz nie pamiętasz? lol


_________________
Obrazek

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 09:51 
 
Cashasty napisał(a):
Masz na myśli druida , tak ?
Nie gram nim 5 miesiecy wiec shush :>
A do MLa nie dojde nigdy! w życiu!
Jestem w Hajnal i bardzo dobrze nam sie gra :) na nefku juz jestesmy (miesiac, max poltora temu zaczelismy bwl)


I co ile jesteście na Nefie? 2 czy 3 tygodnie? buhahaha

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:24 
 
Hyhyhy a my z blue gearem Nefika zabilismy w 2 podejsciu do bwl,w pierwszym doszlismy do chroma, sie pochwale :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:26 
 
Shadhun_ napisał(a):
Hyhyhy a my z blue gearem Nefika zabilismy w 2 podejsciu do bwl,w pierwszym doszlismy do chroma, sie pochwale :).

Co z tego, w 1.12 traficie na BG z ludzikami z 5/5 AQ set (i itamz z naxx) i was poskladaja ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:38 
 
tomugeen napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Hyhyhy a my z blue gearem Nefika zabilismy w 2 podejsciu do bwl,w pierwszym doszlismy do chroma, sie pochwale :).

Co z tego, w 1.12 traficie na BG z ludzikami z 5/5 AQ set (i itamz z naxx) i was poskladaja ;]

Zauważ różnicę w wypowiedzi Shadhun_ a Cashasty. Wyśmiewanie się z innych gildi jest poniżej poziomu. Zważywszy na to, że ML jednak szybko idzie naprzód.

My niestety w Inno męczymy się z empami, już mnie to zaczyna wkórzać :cry:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:48 
 
@up wiesz to rozmawiaja ziomale mocno zwiazani z burning legion, musisz wybaczyc im ze dla nich to fun ze sie wysmiewaja i pokazuja jacy to sa 1337.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:51 
 
dlatego BL smierdzi, Polak Polakowi dokopie i napluje na koniec na niego. Spolecznosc BL kojarzy mi sie z dziecmi Battlenetu z Diablo 2


Ostatnio edytowano 21 cze 2006, 12:52 przez Pio, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:51 
 
mader napisał(a):
Zważywszy na to, że ML jednak szybko idzie naprzód.
:

Nie rozumiem, na obecnym poziomie progress robi sie tak jak shadhun opisal, i nie jest potrzebny sprzet (ze tylko wspomne warriora biegajacego w Valorze i z Ashkandi


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:02 
 
tomugeen napisał(a):
mader napisał(a):
Zważywszy na to, że ML jednak szybko idzie naprzód.
:

Nie rozumiem, na obecnym poziomie progress robi sie tak jak shadhun opisal, i nie jest potrzebny sprzet (ze tylko wspomne warriora biegajacego w Valorze i z Ashkandi


Sprzęt może nie jest tak ważny ale ważne są chęci. Dawniej ludzie inaczej podchodzili do np BWL. Było większe ciśnienie na progres i ludziom zależało. Teraz z własnego doświadczenia wiem, że ludzie idą na łatwizne bo myśląc, że ma 5 epicków to jest pro gracz. Tylko, że poźniej budzi się na 10 wipie na bosie zastanawiając się co jest grane, przecież jest taki imba :)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:05 
 
Huragan napisał(a):
Wczoraj w godzinach wieczornych w BWL miejsce mial kolejny wstrzasajacy mord.

Tym razem ofiara padl Broodlord L. Glownym podejrzanym jest wyjatkowo brutalna gildia Mroczny L.
Na ciele ofiary widac slady dlugiej walki. Wg pierwszych ustalen, mord mial charakter rabunkowo-rytualny. Ofiara zostala ograbiona i w bestialski sposob pozbawiona glowy.
Sprawcy zbiegli zabierajac ze soba lup w postaci dwoch par butow w kolorze fioletowym i pierscienia.

Biorac pod uwage poprzednie ofiary (Razorgore U., Vaelastrasz C.), mozna wnioskowac, ze mamy do czynienia z seryjnym morderca i nalezy sie spodziewac w najblizszym czasie kolejnych zabojstw. Nastepna ofiara tajemnieczego Mrocznego L. moze byc Firemaw. Wg zeznan swiadkow to leszcz, wiec kolejne zabojstwo to kwestia czasu.

Smoki pozostale w instancji uparsza sie o zachowanie wszelkich srodkow ostroznosci a szczegolnie o pozostanie wieczorem w swoich wylegarniach. Bo Mroczny L. przychodzi po zmroku...

Film z kamery przemyslowej zarejestrowany w trakcie zabojstwa:

http://files.filefront.com/ML_Broodlord ... einfo.html


Mi tam sie podoba ...

Zawsze to ciekawiej niz napisac "Broodlord down" :P

Btw, drake'i sa dosc proste - jakos nie kojarze gildii ktora na dluzej zatrzymalaby sie na Firemawie/Ebonie/Flamegorze (Ebona i Flamegora sporo gildii zabilo po prostu w pierwszym podejsciu) :)

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:09 
 
Cytuj:
Btw, drake'i sa dosc proste - jakos nie kojarze gildii ktora na dluzej zatrzymalaby sie na Firemawie/Ebonie/Flamegorze (Ebona i Flamegora sporo gildii zabilo po prostu w pierwszym podejsciu)
hahahaha
/target Qra
/golfclap


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??


Posty: 7
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:40 
 
taki ot pvp mage filmik zrobilem http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=22539 enjoy

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:41 
 
Firemaw potrafi dać popalić, szczególnie ze to pierwszy encounter z wing buffet. Ebonrock i Flamegore to jest formalność. Nadal twierdze że najtrudniejsze w BWL to są trashmoby. :(


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:56 
 
Shadhun_ napisał(a):
Firemaw potrafi dać popalić, szczególnie ze to pierwszy encounter z wing buffet. Ebonrock i Flamegore to jest formalność. Nadal twierdze że najtrudniejsze w BWL to są trashmoby. :(


Ta, te packi z lockami, tylko współczuć magom. Byle z dala od nich hehe. My na ostatnim BWL mieliśmy jednego wipa i to na packu przed chromem.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 14:35 
 
Rayla napisał(a):
Cytuj:
Btw, drake'i sa dosc proste - jakos nie kojarze gildii ktora na dluzej zatrzymalaby sie na Firemawie/Ebonie/Flamegorze (Ebona i Flamegora sporo gildii zabilo po prostu w pierwszym podejsciu)
hahahaha
/target Qra
/golfclap


/target Rayla
/w Rayla Heal me noob !

Mowisz o kims konkretnym ze tak sie spytam ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 15:33 
 
Cashasty napisał(a):
Co w tym dziwnego ?
Moja gildia miała 3 na firemawie , potem za pierwszym chyba podejsciem ebonroca , skonczylismy BWL nastepnego dnia odrazu padl flamegor.


Ja bym na twoim miejscu Whit nie pisal "MY skonczylismy" bo ty jestes na poziomie wczesnego MC (patrzac na twoje itemy) wiec BWL to mozesz ogladac jedynie na screenach :)


_________________



**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 17:02 
 
[/quote]

/target Rayla
/w Rayla Heal me noob !

Mowisz o kims konkretnym ze tak sie spytam ?[/quote]

Z tego co pamietam to troszke posiedzielismy na Firemawie ^^


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 17:06 
 
Cashasty napisał(a):
Rotfl , twoje itemy też są na poziomie MC a JA robie z gildią BWL więc my skończyliśmy.
Przyłączam się do naszego progressu tak samo jak każdy inny człowiek w gildii.
Najpierw chcemy ubrać pare osób w T2 a potem reszte , staramy się ubierać mniej więcej po równo a ja narazie kisze swoje DKP bo Chce miec 5 czesci NSa i 3 BF'a.
Więc po co mam bidować na BFa jeżeli nie będę go używał ? Potrzebuje tylko shouldersów które jeszcze nie wypadly.
Pozatym jezeli PB i CHT nazywasz 'wczesnym mc' to gratuluje.

mader napisał(a):
I co ile jesteście na Nefie? 2 czy 3 tygodnie? buhahaha

2 dni.


Panom z MLa proponuje najpierw zapoznać się z faktami - takimi jak to że jestem w BWL 4 dni w tygodniu albo to że na nefarianie jestesmy 2 dni.
A nie potem się ośmieszać.

Obrazek
Widzisz tutaj kogoś super ubranego w BWL ?
Jakbyśmy siedzieli na nefie 2-3 tygodnie to tak.
Ale jak widzisz BWL nam bardzo szybko poszło więc nawet nie mielismy kiedy sie ubrac ;o


To raczej ty się ośmieszasz swoimi wstawkami o innych gildiach. Prawdę mówiąc nie chwaliłbym się, że jesteś w BWL 4 dni w tygodniu bo ja jestem w BWL jeden wieczór.
Na zakończenie dodam, że jestem w gildi Innominate (do której btw też kiedyś chciałeś się dostać ale dzięki mojemu sprzeciwowi na szczęście ci się nie udało).

a to jest mój profil coby nie było, że jestem anonimowy
http://ctprofiles.net/593268

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 17:34 
 
mader napisał(a):
Cashasty napisał(a):
Rotfl , twoje itemy też są na poziomie MC a JA robie z gildią BWL więc my skończyliśmy.
Przyłączam się do naszego progressu tak samo jak każdy inny człowiek w gildii.
Najpierw chcemy ubrać pare osób w T2 a potem reszte , staramy się ubierać mniej więcej po równo a ja narazie kisze swoje DKP bo Chce miec 5 czesci NSa i 3 BF'a.
Więc po co mam bidować na BFa jeżeli nie będę go używał ? Potrzebuje tylko shouldersów które jeszcze nie wypadly.
Pozatym jezeli PB i CHT nazywasz 'wczesnym mc' to gratuluje.

mader napisał(a):
I co ile jesteście na Nefie? 2 czy 3 tygodnie? buhahaha

2 dni.


Panom z MLa proponuje najpierw zapoznać się z faktami - takimi jak to że jestem w BWL 4 dni w tygodniu albo to że na nefarianie jestesmy 2 dni.
A nie potem się ośmieszać.

Obrazek
Widzisz tutaj kogoś super ubranego w BWL ?
Jakbyśmy siedzieli na nefie 2-3 tygodnie to tak.
Ale jak widzisz BWL nam bardzo szybko poszło więc nawet nie mielismy kiedy sie ubrac ;o


To raczej ty się ośmieszasz swoimi wstawkami o innych gildiach. Prawdę mówiąc nie chwaliłbym się, że jesteś w BWL 4 dni w tygodniu bo ja jestem w BWL jeden wieczór.
Na zakończenie dodam, że jestem w gildi Innominate (do której btw też kiedyś chciałeś się dostać ale dzięki mojemu sprzeciwowi na szczęście ci się nie udało).

a to jest mój profil coby nie było, że jestem anonimowy
http://ctprofiles.net/593268


Żeby nie było też chce być anonimowy:
http://ctprofiles.net/1626934 <---uzbieralem to w 1day played 8)
Bo moja gildia jest pro, mamy battle maga i int warriora. I wogole nefarian to moj pet


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.


Ostatnio edytowano 21 cze 2006, 17:35 przez bargaw, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 74  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.