mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:48 
 
Vercin - pojechałeś i to mocno. mam dzisiaj dobry dzień więc nie będę flamował;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:50 
 
Fabianek napisał(a):
Vercin napisał(a):
Wogole to nie powinni laczyc roznych typow serwerow nie mam ochoty grac z noobami z pve


Ja mam 60tke i na pvp i na pve. i uwazam ze pvp (BG i rajdy na stolice) na servach pve jest duzo lepiej zoorganizowane niz na serwerach pvp, czy ty rowniez mozesz sie pochwalic posiadaniem postaci na lv60 na obu typach serverow skoro wyciagasz takie wnioski? jesli nie to n00bow poszukaj sobie wsrod "kurwa ppl" a nie wsrod ludzi grajacych na servach pve


Rogues, VANISH !

Hunters FD !

Priests FADE !

Somebody take the aggro plx !


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:52 
 
The war has just bagan... :P

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:52 
 
Fabianek napisał(a):
Vercin napisał(a):
Wogole to nie powinni laczyc roznych typow serwerow nie mam ochoty grac z noobami z pve


Ja mam 60tke i na pvp i na pve. i uwazam ze pvp (BG i rajdy na stolice) na servach pve jest duzo lepiej zoorganizowane niz na serwerach pvp, czy ty rowniez mozesz sie pochwalic posiadaniem postaci na lv60 na obu typach serverow skoro wyciagasz takie wnioski? jesli nie to n00bow poszukaj sobie wsrod "kurwa ppl" a nie wsrod ludzi grajacych na servach pve


Ja moge Ci powiedziec ze mam dostep do kilkunastu kont, a takze znajomych na pve servach i wiesz co? Wszyscy zgodnie twierdza ze pve server to chujnia jesli chodzi o pvp:O , but omfg inner sanctrum pewnie jest roxor i macie alty na jakims pvp servie zeby gankowac? Zgadlem?:|

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 12:59 
 
Jesli maja zamiar spiac razem serwery PVP i PVE, to na miejscu aliantow z serwerow pvp zaczalbym juz whine, bo o ile ratio A:H na pvp jest jeszcze w miare, to na pve jest duzo wiecej ally - czyli wydluza sie wam sporo kolejki do bg w stosunku do tego co macie teraz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:02 
 
Może zamiast feljmować pogadalibyśmy o tym jakie chcemy outdoor pvp : ]. A ally z pve. pff tam pewnie i tak wiekszosc nie gra pvp :D(wiekszość)

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:06 
 
Cytuj:
jesli nie to n00bow poszukaj sobie wsrod "kurwa ppl" a nie wsrod ludzi grajacych na servach pve

Signed.

Gram na serwerze RP. Na razie low lvl BG, ale nie wydaje mi się, zeby PVP bylo na tak niskim poziomie. Nie ma to jak pompować sobie ego tylko tym, ze gra się na serwerze PVP...

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:08 
 
Koori napisał(a):
Cytuj:
jesli nie to n00bow poszukaj sobie wsrod "kurwa ppl" a nie wsrod ludzi grajacych na servach pve

Signed.

Gram na serwerze RP. Na razie low lvl BG, ale nie wydaje mi się, zeby PVP bylo na tak niskim poziomie. Nie ma to jak pompować sobie ego tylko tym, ze gra się na serwerze PVP...


You are carebear. Go away and roleplay!

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:11 
 
IMO na PvE graja ludzie ktorzy boja sie byc troszke zgankowani :>
Ja lubie Hardcore wienc gram na PvP ;p

Na PvE realmie sa wieksze Pro w PvP niz na PvP realmie? Zaraz zaraz cos mi sie tu nie zgadza... ? :>

A tak wogole przypomina mi to mowienie ze alliance to nooby przez osoby grajace w hordzie i na odwrot. Dajcie spokoj przeciez tu i tu sa Pro i Nooby


A co do samego tematu... Fajnie jakby Blizz zrobil po kilka malych wiosek/zamkow we wszytskich krainach i pozwolil na zajecie poszczegolnych przez gildie. Dodal jeszcze mozliwosc edytowania fortyfikacji za Golda. Houseing by tez juz mieli z glowy :). Dac jeszcze mozliwosc budowy maszyn oblezniczych i jazda! :] A za zdobywanie lub bronienie takich wiosek jak np Crossroads moznaby dostawac rozne bonusy.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:27 
 
kikas napisał(a):
Na PvE realmie sa wieksze Pro w PvP niz na PvP realmie? Zaraz zaraz cos mi sie tu nie zgadza... ? :>

wiesz ja mam porownanie miedzy pve a pvp (na lv60) i to tak sie milo sklada ze z pvp serverem na ktorym gra Vercin :P. i oczywiscie pvp na SM > pvp na BL.

outdoor-pvp:
- na BL polega na tym ze 3 rogue <wstaw random guild> idzie do BRM i gankuje ludzi. Tak oslawione TSA (nawet nie wiem czy dalej istnieja/sa na BL) ktore kiedys naprawde dawalo sie we znaki alliantom jakies pol+ roku temu przejezdzalo obojetnie obok mnie jak dobijalem sobie rogue z 55-60
w felwood.
- na Silvermoon (server PvE) polega na tym ze sa oblezenia Ogri w tej chwili (chyba) trwajace 24h/dobe. Prawie codziennie sa organizowane rajdy na UC.

BG:
- na BL tona premade'ow ktora afkuje jak zapowiada sie dluga walka, randomy walczyly ze soba bez wzgledu na czas BG
- na SM premade'y nie afkuja tylko walcza o kazda flage/baze, tak samo randomy

Cytuj:
A tak wogole przypomina mi to mowienie ze alliance to nooby przez osoby grajace w hordzie i na odwrot. Dajcie spokoj przeciez tu i tu sa Pro i Nooby


hehe tez prawda.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:31 
 
Btw. Jednego czego pragne od patcha 1.12 to zeby esencja PvP w WoW zas sie stalo World PvP a nie BG.

Btw2. Blizzowi moge pogratulowac umiejetnosci zgapiania dobrych pomyslow z innych projektow. :] Ledwo przeczytalem o Darkfall Online ze bedzie mialo niesamowite pozmiwosci PvP a tu juz Blizz szykuje sie do tego samego. Podoba mi sie to :)


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu


Ostatnio edytowano 21 cze 2006, 13:35 przez kikas, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:31 
 
Mi sie wydaje, ze teraz farmowanie honoru bedzie katorga. Wiadomo, ze ludzie w obrebie realmu sie znaja, wiedza kto jest dobry, ktory team jestp premade, jaka przeciwnicy maja taktyka itp. Przede wszystkim, sa rowne szanse, bo obie strony graja na servie tak samo dlugo. A teraz farming totalnie nie wchodzi w gre, bo nawet premade nie daje gwarancji ze nie trafi sie na inny mocny premade, malo tego, mozna trafic na pug w epixach, kt. lame zergiem zajedzie premade w blue. IMO crossed BGs powinny byc co najmniej oddzielone od local BG, w najlepszym razie powinny posiadac osobny ranking. Resztki balansu zanikna bez korzysci dla nikogo poza casual PvPer, kt. i tak na ogol po 2 BGsach ida po zakupy.
Za to outdoor pvp moze odzyc - pozostaje sie modlic o to, by w tych keepach nie bylo cywili lol.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:38 
 
Jak znam blizza to coś wykombinuje , akurat jeśli chodzi o Kerberyzm stosowany jest bardzo skuteczny ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:41 
 
kikas napisał(a):
Btw2. Blizzowi moge pogratulowac umiejetnosci zgapiania dobrych pomyslow z innych projektow. :] Ledwo przeczytalem o Darkfall Online ze bedzie mialo niesamowite pozmiwosci PvP a tu juz Blizz szykuje sie do tego samego. Podoba mi sie to :)

O mozliwosciach PvP w DFO mozna bylo czytac kiedy WoW nie byl nawet w produkcji ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:41 
 
ej no sorry graja na pve bo boja sie outdoor pvp to nie chce grac z nimi bo sa mientccy jak koopka.
Wole za przeciwnikow miec ludzi z serwerow pvp proste.

No ok jedyny plus to mozliwosc pojechania na bg fabianka tak zeby sie poplakal


Ostatnio edytowano 21 cze 2006, 13:45 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:44 
 
Vercin napisał(a):
ej no sorry graja na pve bo boja sie outdoor pvp to nie chce grac z nimi bo sa mientccy jak koopka.
Wole za przeciwnikow miec ludzi z serwerow pvp proste.


Ok dam Ci sie duelowac z 5 gosciami z PvP i PvE realmow. Jesli prawidlowo odgadniesz ktory jest z ktorego servera masz u mnie piwo ^.^


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:47 
 
kikas napisał(a):
Vercin napisał(a):
ej no sorry graja na pve bo boja sie outdoor pvp to nie chce grac z nimi bo sa mientccy jak koopka.
Wole za przeciwnikow miec ludzi z serwerow pvp proste.


Ok dam Ci sie duelowac z 5 gosciami z PvP i PvE realmow. Jesli prawidlowo odgadniesz ktory jest z ktorego servera masz u mnie piwo ^.^


Duele to ty wiesz gdzie możesz sobie wsadzić? Nie porównuj dueli do outdoor pvp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:49 
 
Chyba niektórzy mają to fioła na punkcie honoru :>. Właśnie na tym polega zabawa, nigdy nie wiesz na co trafisz, na jaką taktyke ico się stanie. Walka ciągle z tymi samymi ludzmi może powoli przerodzić w 100 rajd na bwl, czyli można usnąć :>. A że będzie trudniej bardzo dobrze :>. Nie ukrywam mam rank 1 i mówiąc szczerze lata mi to :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:50 
 
Ale dlaczego maja miec mozliwosc duelowac sie walczyc z ludzmi z pvp?
Wybrali serwery gdzie gra sie latwiej nikt cie nie zgankuje mzoesz levelowac farmic afkujac bez obawy ze jak wrocisz posatc bedzie na cmentarzu. Wybrali latwizne to niech teraz graja z innymi cykorami przy ratio 5:1 ( chyba widzicie prawidlowosc w tym jaki typ ludzi wybiera pve serwery skoro wszyscy chca tam grac slicznymi gnomikami i elfusiami)
Banda mieczakow i fabiankow imo koniec kropka

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:57 
 
Inside, poniewaz to zaden fun jak i tak wiesz, ze wygrasz. Wole walczyc z tymi samymi ludzmi przez 40 BG dziennie i pokonac ich w 5min, znajac ich niz grac i wygrac po ciezkiej bitwie z PuGiem w epixach z BWL po 30. I nie chce tracic czasu na premade w epixach, kiedy sam nie mam pelnego teamu ze swojego premade, z ktorum wygram z kazdym pugiem a dostane w dupe od full premade, na widok kt. dam afk.

Fun z BG to moze jest od friendly do honored. Dalej to juz jest dla tych, kt. probuja skatowac ten debilny system, jak ja.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.