mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 13:57 
 
Vercin napisał(a):
Ale dlaczego maja miec mozliwosc duelowac sie walczyc z ludzmi z pvp?
Wybrali serwery gdzie gra sie latwiej nikt cie nie zgankuje mzoesz levelowac farmic afkujac bez obawy ze jak wrocisz posatc bedzie na cmentarzu. Wybrali latwizne to niech teraz graja z innymi cykorami przy ratio 5:1 ( chyba widzicie prawidlowosc w tym jaki typ ludzi wybiera pve serwery skoro wszyscy chca tam grac slicznymi gnomikami i elfusiami)
Banda mieczakow i fabiankow imo koniec kropka


Aha rozumiem Cie juz teraz. Tobie nie chodzi o Skilla ale po prostu nie chcesz grac z lalusiami :]


@mader

Duele tez sa czescia PvP wienc sobie je nigdzie nie wsadze... moge tobie najwyzej ten dluugi drongal z duela wsadzic w tylek ;p


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 14:00 
 
Vercin napisał(a):
Wybrali serwery gdzie gra sie latwiej nikt cie nie zgankuje mzoesz levelowac farmic afkujac bez obawy ze jak wrocisz posatc bedzie na cmentarzu. Wybrali latwizne to niech teraz graja z innymi cykorami przy ratio 5:1 ( chyba widzicie prawidlowosc w tym jaki typ ludzi wybiera pve serwery skoro wszyscy chca tam grac slicznymi gnomikami i elfusiami)
Banda mieczakow i fabiankow imo koniec kropka


probojesz zabierac zdanie w temacie o ktorym nie masz pojecia, zrobiles lv60 na pve ze zabierasz zdanie jak jest na pve? nie? no to STFU

wiesz nie lubie rozmawiac z ludzmi na tematy o ktorych nie maja pojecia wiec zrob lv60 na pve, pograj troche outdoor pvp, bg i wtedy wrocimy do rozmowy.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 14:05 
 
Demandread napisał(a):
Inside, poniewaz to zaden fun jak i tak wiesz, ze wygrasz. Wole walczyc z tymi samymi ludzmi przez 40 BG dziennie i pokonac ich w 5min, znajac ich niz grac i wygrac po ciezkiej bitwie z PuGiem w epixach z BWL po 30. I nie chce tracic czasu na premade w epixach, kiedy sam nie mam pelnego teamu ze swojego premade, z ktorum wygram z kazdym pugiem a dostane w dupe od full premade, na widok kt. dam afk.

Fun z BG to moze jest od friendly do honored. Dalej to juz jest dla tych, kt. probuja skatowac ten debilny system, jak ja.

Peace

WSG na moim serwerze średnio 40 minut ^-^. Mi to odpowiada lubie długie walki :]. Co kto lubi. Ja sie porpstu szybko nudze jak ciągle widze to samo i za długo tak nie moge:). Każda zmiana który wywróci porządek ciągle tego samego jest dla mnie bardzo dobra :]. Ja poprostu nie traktuje bg jak farmy honoru i repa, tylko przyejmną rozrwyke na długie bitwy :]

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 14:07 
 
RoozTer napisał(a):
You are carebear. Go away and roleplay!

Jak miałbym ochotę na hardcore PVP to grałbym ciagle w EVE a nie bawił sie w ta nędzną namiastkę, którą jest w tym momencie World PVP... Jednak po 1,5 roku ciągłych walk w EVE chcę odpocząć. Poszukaj innych carebearów... (gotta catch them all..)

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 14:08 
 
iniside napisał(a):
Ja poprostu nie traktuje bg jak farmy honoru i repa, tylko przyejmną rozrwyke na długie bitwy :]


NiceOne

Szkoda ze nie wszyscy tak na to patrza ;(

Ja ostatnio duzo gralem na test realmie bo abonament sie skonczyl. Jechalem tylko BG. 0 farmowania 100% funu Szlo tak grac godzinami...


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 14:11 
 
kikas napisał(a):
@mader

Duele tez sa czescia PvP wienc sobie je nigdzie nie wsadze... moge tobie najwyzej ten dluugi drongal z duela wsadzic w tylek ;p


Ok :) jak otworzą wspólne BG to się spotkamy :D

Ja po prostu uważam, że duele są za bardzo ustawione. Wszyscy czekają aż będą mieli CD i tylko wtedy się duelują. W terenie jest całkiem inaczej, atakuję przeciwnika nawet jak nie mam CD. Element zaskoczenia robi swoje. Ostatnio nawet druid przede mną uciekł pomimo, że zaatakowałem go nie będąc w stealth. Zszokowało mnie to ale co zrobić hehehe :)

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 14:11 
 
kikas napisał(a):
Szkoda ze nie wszyscy tak na to patrza ;(


tia... niestety zawsze tam gdzie pojawiają się jakieś punkty i ranki znajdzie się paru takich którzy muszą mieć najwięcej punktów i kropka...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 14:12 
 
Cytuj:
wiesz nie lubie rozmawiac z ludzmi na tematy o ktorych nie maja pojecia...


.. powiedział Fabien który ocenie klasy po filmikach.

Vercin ma racje, nie chodiz o skilla, nie mam ochoty cierpic dłuższe kolejki by grać z ludźmi którzy poszli na łatwizne (alliance i pve).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 21 cze 2006, 14:15 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 14:13 
 
Fabianek napisał(a):
Vercin napisał(a):
Wybrali serwery gdzie gra sie latwiej nikt cie nie zgankuje mzoesz levelowac farmic afkujac bez obawy ze jak wrocisz posatc bedzie na cmentarzu. Wybrali latwizne to niech teraz graja z innymi cykorami przy ratio 5:1 ( chyba widzicie prawidlowosc w tym jaki typ ludzi wybiera pve serwery skoro wszyscy chca tam grac slicznymi gnomikami i elfusiami)
Banda mieczakow i fabiankow imo koniec kropka


probojesz zabierac zdanie w temacie o ktorym nie masz pojecia, zrobiles lv60 na pve ze zabierasz zdanie jak jest na pve? nie? no to STFU

wiesz nie lubie rozmawiac z ludzmi na tematy o ktorych nie maja pojecia wiec zrob lv60 na pve, pograj troche outdoor pvp, bg i wtedy wrocimy do rozmowy.


Dziecko pzreciez to ty uciekles z pvp serwera bo cie bili, gankowali i za ciezko bylo. Pisales ze outdoor pvp u was to obleganie zergiem orgrimar 24/7 bo hordy jest 10 razy mniej niz was pewnie:D
72% twojego serwera to alliance jakie tam moze byc outdoor czy jakiekolwiek pvp :|? ile gildi w hordzie farmuje bq aq?

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 14:17 
 
Vercin napisał(a):
Dziecko pzreciez to ty uciekles z pvp serwera bo cie bili, gankowali i za ciezko bylo. Pisales ze outdoor pvp u was to obleganie zergiem orgrimar 24/7 bo hordy jest 10 razy mniej niz was pewnie:D
72% twojego serwera to alliance jakie tam moze byc outdoor czy jakiekolwiek pvp :|? ile gildi w hordzie farmuje bq aq?


QFT.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 14:20 
 
Ten topic dzieli sie na tych ktorzy chca normalnie podyskutowac i na tych ktorzy chca sie spelnic jadac Fabiankowi.

gg


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 14:21 
 
Mamy piękny przykład tego jak można się bezlitośnie flameować o najmniejszą pierdołę.

No dobra, a w temacie:
A może Blizz wymysliłby jednak cos lepszego niż oklepane jak 60 letnia kobyła bronienie outpostów? Może coś do roboty dla znudzonych wysokich leveli? Na przykład po przejęciu miasta na gildię spadałaby odpowiedzialność za jego obronę przed wszystkim (nie tylko graczami). Gracze mogliby również ponosić koszty posiadania miasta/wsi jezeli nic w nim nie wytwarzają.
Można by robić automatyczne eventy.
Na przykład atak jakichś zwierząt no i ładny queścik dla gildii mający na celu załatwienie zwierzaczków. (mogłoby nie chodzic tu tylko o wybicie 1500 sztuk).
Zaraza w mieście. Gildia musi się zaangażować w odnalezienie lekarstwa i jego produkcję w wystarczających ilościach (może wreszcie alchemicy nie byliby tylko workiem na potiony).
Groxny bandyta zawitał do miasta - search & destroy.

Tak można by mnożyć w nieskończoność. Jeżeli będzie to tylko walki o outposty jako takie to będzie to wyglądało tak jak wszystko inne na high LVL: Get omgwtf 10000 people. Go kill stuff...

A to jak wiemy już wszyscy przerobili...

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 14:22 
 
Vercin napisał(a):

Dziecko pzreciez to ty uciekles z pvp serwera bo cie bili, gankowali i za ciezko bylo. Pisales ze outdoor pvp u was to obleganie zergiem orgrimar 24/7 bo hordy jest 10 razy mniej niz was pewnie:D
72% twojego serwera to alliance jakie tam moze byc outdoor czy jakiekolwiek pvp :|? ile gildi w hordzie farmuje bq aq?


/bump


Posty: 48
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 14:23 
 
Koori napisał(a):
No dobra, a w temacie: (...)


Imo nie licz na za dużo, to w dalszym ciągu Blizzard i wow, a nie UO czy coś podobnego.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 14:25 
 
RagnaRock napisał(a):
Imo nie licz na za dużo, to w dalszym ciągu Blizzard i wow, a nie UO czy coś podobnego.

No i to jest niestety denne. Blizz leci na łatwiznę o wiele bardziej niz te wszystkie znienawidzone przez "elyte" nooby z serwerów PVE/RP

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 14:28 
 
oblezenie ogri 24/7 haha chcialbym to zobaczyc :D:D:D szczegolnie ze wszycy se blue biegają bo to pve klimacik :lol: :lol:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 14:34 
 
Koori napisał(a):

No dobra, a w temacie:
A może Blizz wymysliłby jednak cos lepszego niż oklepane jak 60 letnia kobyła bronienie outpostów? Może coś do roboty dla znudzonych wysokich leveli? Na przykład po przejęciu miasta na gildię spadałaby odpowiedzialność za jego obronę przed wszystkim (nie tylko graczami). Gracze mogliby również ponosić koszty posiadania miasta/wsi jezeli nic w nim nie wytwarzają.


Przeciez to nie rozni sie niczym od klasycznej walki o outposty, oprocz tego ze dorzucasz nuzacy element pve, ktory jest rownie ciekawy jak guardzi w AV..


_________________
Nestor#1522


Posty: 42
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 14:35 
 
No oblegaja guardy i vendorow nie? A jak Ci ze 4 elfy stana na mailboxie a gnomy zablokuja od dolu to juz nie ma wybacz, Ogri podbity :(

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 14:36 
 
Tak mi własnie przyszło do głowy:
Dedykowanie grania w WoW dla World PVP (a właściwie to w ogóle PVP) ma mniej więcej tyle samo sensu co decyzja o pozostaniu w Empire hih-sec space i nie pakowaniu się w żadne konflikty zbrojne w EVE...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 15:22 
 
narazie to tylko gdybanie , wyjda PTR 1.12 to sie zobaczy jak to Blizz obmyslil


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.