mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 74  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 17:34 
 
A moj tata i tak jest najsilniejszy!


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 17:36 
 
A mój kurde jest prawiczkiem, podskakujesz?:D


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 19:29 
 
bargaw napisał(a):
mader napisał(a):
Cashasty napisał(a):
Rotfl , twoje itemy też są na poziomie MC a JA robie z gildią BWL więc my skończyliśmy.
Przyłączam się do naszego progressu tak samo jak każdy inny człowiek w gildii.
Najpierw chcemy ubrać pare osób w T2 a potem reszte , staramy się ubierać mniej więcej po równo a ja narazie kisze swoje DKP bo Chce miec 5 czesci NSa i 3 BF'a.
Więc po co mam bidować na BFa jeżeli nie będę go używał ? Potrzebuje tylko shouldersów które jeszcze nie wypadly.
Pozatym jezeli PB i CHT nazywasz 'wczesnym mc' to gratuluje.

mader napisał(a):
I co ile jesteście na Nefie? 2 czy 3 tygodnie? buhahaha

2 dni.


Panom z MLa proponuje najpierw zapoznać się z faktami - takimi jak to że jestem w BWL 4 dni w tygodniu albo to że na nefarianie jestesmy 2 dni.
A nie potem się ośmieszać.

Obrazek
Widzisz tutaj kogoś super ubranego w BWL ?
Jakbyśmy siedzieli na nefie 2-3 tygodnie to tak.
Ale jak widzisz BWL nam bardzo szybko poszło więc nawet nie mielismy kiedy sie ubrac ;o


To raczej ty się ośmieszasz swoimi wstawkami o innych gildiach. Prawdę mówiąc nie chwaliłbym się, że jesteś w BWL 4 dni w tygodniu bo ja jestem w BWL jeden wieczór.
Na zakończenie dodam, że jestem w gildi Innominate (do której btw też kiedyś chciałeś się dostać ale dzięki mojemu sprzeciwowi na szczęście ci się nie udało).

a to jest mój profil coby nie było, że jestem anonimowy
http://ctprofiles.net/593268


Żeby nie było też chce być anonimowy:
http://ctprofiles.net/1626934 <---uzbieralem to w 1day played 8)
Bo moja gildia jest pro, mamy battle maga i int warriora. I wogole nefarian to moj pet

Nice fake :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 13:16 
 
Rayla napisał(a):
Cytuj:

/target Rayla
/w Rayla Heal me noob !

Mowisz o kims konkretnym ze tak sie spytam ?


Z tego co pamietam to troszke posiedzielismy na Firemawie ^^


Z tego co pamietam to ja bylem wtedy w White Rose :)

A propos dyskusji Huragan/Cashasty/Mader to chcialem powiedziec ze moja piaskownica i tak jest najfajniejsza :)

Nawiasem mowiac to MC (moze z wyjatkiem Ragnarosa, ale to tez troche co innego) to raczej kwestia checi graczy i znajomosci taktyk a nie sprzetu. Gildia Whitemana ubila bodajze w 4 lub 5tym wejsciu do MC Golemagga (white, prostuj jakbym pieprzyl glupoty). Teraz wyobrazcie sobie, ze maja nafarmione zlota (co nie jest trudne). Kupuja tone lava core i fiery core. Ubieraja wszystkich w craftowany FireRes gear (nie oszukujmy sie - to glownie kwestia kasy i znalezienia crafterow z repem w Thorium), ida i zabijaja Ragnarosa. I w czym problem - Rag lezy , a rajd biega w niebieskim stuffie z pojedynczymi epikami.

Wiec tak - nazwalbym CHT i Perda wczesnym MC :P

Oprocz tego mogles kupic Perda od Excesse np. :P

BWL to juz troche inna bajka - za przeproszeniem - nie ma chuja zeby niebieski tank przezyl np. Broodlorda :D

Oprocz tego nudze sie w pracy :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 13:20 
 
qra zapominasz o jednej rzeczy kiedys "blue" byly duzo gorsze niz teraz , nawet w porownaniu do nowych green'ow (patrz drop z templarow na silithus) nie bylo wielu enchantow (patrz np. enchanty na gloves, 15FR na cloak). I teraz fakt ludzie ktorzy chca ubic raga poprostu sie zbieraja ida i bija. BWL juz troche trudniej no niestety trzeba miec (tanki) tego defense bo stamine mozna zalatwic flaskiem.

No i przede wszystkim teraz juz kazdy wie co i jak, a na starych serwerach mozesz dostac kazdy mozliwy craft/enchant w grze, malo tego ksiazki z nowymi skillami sa juz na AH (przynajmniej na moim servie) do wyboru do koloru.

PS tez jestem w pracy :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 13:32 
 
To moze inaczej -
dodaj z przodu tego wszystkiego co napisalem formulke "W dzisiejszych czasach" . ok ? :P

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 18:30 
 
Qraczek napisał(a):
BWL to juz troche inna bajka - za przeproszeniem - nie ma chuja zeby niebieski tank przezyl np. Broodlorda :D

O RLY? http://brimstoneguild.org/thome.html - Nef martwy po 45 dniach od startu serwera. Na kill shocie widac, ze warriorzy to glownie w Valorze i Bloodsoaked biegaja :).


_________________
That's a FKIN' 50 DKP MINUS!
-- retired --

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 10:33 
 
Tak szczerze to jakos niewiele na tym killshocie widze.

Chociaz przyznaje, ze zabicie Nefa w 45 dniu istnienia serwera jest dosc imponujace :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 20:20 
 
Thunderaan i legendarny miecz z niego:

http://files.filefront.com/ML_THUNDERAA ... einfo.html


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2006, 01:16 
 
No i mamy dlugo oczekiwana trzecia czesc serii Mroczny Legion na zywo

Tym razem kilka niespodzianek, :)

http://files.filefront.com/ML_NA_ZYWO_3 ... einfo.html

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2006, 02:09 
 
Re up@ Generalnie to moglibyscie wstawic tam cos ciekawszego niz nudnawa walke ;-) Jakies ujecia z gildiowych spotkan, PvP, improwizowane scenki.. Cokolwiek innego niz widok leczacego taurena ;-) Ogolny pomysl na filmik calkiem dobry!

Aha - Mieliscie jakies spotkanie w Sopocie czy cos? Bo z tego co widzialem pare zdjec jest z mojego miasta ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2006, 07:39 
 
Sarmata napisał(a):
Aha - Mieliscie jakies spotkanie w Sopocie czy cos? Bo z tego co widzialem pare zdjec jest z mojego miasta ;-)


Kilka osob mieszka w Sopocie i zrobili sobie popijawe na plazy :)

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2006, 08:23 
 
Hej, mam taki problem odnosnie nagrywania filmikow w wowie. A wiec uzywam frapsa no i jest taki problem ze jak zaczne nagrywac to fps spada do okolo 15-20 ;/ Jest to o tyle dziwne ze mam dobry sprzet i wyciagam duzo fps nawet w srodku stolicy. Nie wiem dlaczego sie tak dzieje....slyszalem ze to na fps maja wplyw addony, wiec wywalilem chyba z polowe tych co nie uzywalem ale problem dalej jest. Co robic?

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2006, 11:08 
 
@niebezimmieny: fraps zżuca wideo jako poszczegolne klatki, więc musisz mieć lepszy komputer. To że Ci w IF gry nie pocina, cóż, 2 razy lepszy komputer.

Ogólnie to defrag dysku, CAD i wyłączasz wszystko niepotrzebne, wyłączasz shardery i aliasy bo i tak nie będzie ich widać na filmie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2006, 11:32 
 
A najlepiej, to zrzucac video na calkowicie inny dysk gdzie gra sie nie znajduje.
HT od P4 tez sie przydaje, jakies 10fps do przodu.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2006, 12:38 
 
Zrobilem folder do frapsa na prawie pustym dysku i dalej nic. A co do komputera to raczej mam dobry : karta graficzna NVIDIA Geforce 7800 GTX, procesor pentium 4 650 3.78ghz i 2gb ramu wiec chyba nie chodzi tutaj o sprzet?

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2006, 12:42 
 
Fraps zawsze sie tak zachowuje przy zgrywaniu obrazu, wiekszosc go uzywa, a tak naprawde sa lepsze programy od niego :) Osobiscie polecam GameCam :)

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2006, 12:42 
 
Huragan napisał(a):
No i mamy dlugo oczekiwana trzecia czesc serii Mroczny Legion na zywo

Tym razem kilka niespodzianek, :)

http://files.filefront.com/ML_NA_ZYWO_3 ... einfo.html


Nastepny film... :] mam chyba wszystkie wasze Video hyhy :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2006, 13:00 
 
niebezimienny napisał(a):
Zrobilem folder do frapsa na prawie pustym dysku i dalej nic. A co do komputera to raczej mam dobry : karta graficzna NVIDIA Geforce 7800 GTX, procesor pentium 4 650 3.78ghz i 2gb ramu wiec chyba nie chodzi tutaj o sprzet?


To ja nie rozumiem :/ Posiadam o 1gb ramu mniej, P4 3ghz i nie mialem takich prolemow.
No ok, na prawie pustym dysku, ale nie ma tam przypadkiem WoWa?

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2006, 13:31 
 
Nie ma

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 74  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.