mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 11:44 
Cytuj  
Przenoszenie postaci miedzy kontami bedzie tylko i wyloncznie w ramach tego samego "domostwa" - np. grales na koncie brata i teraz chcesz przeniesc postac na swoje konto. Nie wiem jak chca to sprawdzac i wlasnie wykombinowanie tego opoznia wprowadzenie tego typu transferow.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 11:45 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
a teraz tak sie zastanawiam co powiedza hardcore pvp gracze jak ich zaleja carebears z pve w naxx/aq setach :evil:


*oczami wyobrazni slysze ten placz, oraz blizza ktory na to leje z gory bo transfer jest platny*



Jednak dobrze :wink: Nie bedzie transferow miedzy PVE->PVP.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 11:47 
Cytuj  
ktos mi wyjasni o co chodzi z carebears? i dlaczego czesto jest w kontekscie PVE?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 11:48 
Cytuj  
Po piwerwsze ta cena to w sumie plotka, nikt nie zaprzecza nikt nie potwierdza :>. Po drugie IMHO jedna migracja na x miesiecy powinna być za darmo wliczona w abonament. Jak ktoś chce sobie skakać niech płaci. Po drugie powinno się płacić za serwer nie za postać blee, po trzecia nawet jeśli to przecież i tak tylko raz na pół roku (dobrze rozumie?) wiec 80zl na pol roku to raczej malo..

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 11:48 
Cytuj  
@Fabianek nie zaleją bo:

As for realm restrictions, players can only transfer characters between realms of the same type, or from a PvP to a normal (PvE) realm. To prevent players from leveling up without the challenges of a PvP environment and then unfairly being able to make leveling up more difficult for other players on a PvP realm, transfers from a normal to a PvP realm are not permitted. Also, if a player decides to transfer from one PvP realm to another PvP realm, he/she can only do so if there is no faction violation (that is, players cannot already have a character of the opposing faction on the destination realm).

A poza tym cholera jak ty słuchasz oczami :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 11:50 
Cytuj  
edit: nie doczytalem artykulu na gamespot

ech szkoda no nic do czasu implementacji jeszcze troche czasu moze pod naciskiem carebears blizz zmieni polityke w koncu juz tyle rzeczy zmieniali :]


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 23 cze 2006, 11:57 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 11:51 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
@up source please


Pierwszy post w tym temacie.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 11:54 
Cytuj  
Damien napisał(a):
ktos mi wyjasni o co chodzi z carebears? i dlaczego czesto jest w kontekscie PVE?


Bo to ludzie którzy uciekaja w PvE od PvP bojąc sie byc zgankowanymi lub boja sie zgankowac kogokolwiek pomimo tego że są pokryći od stóp do głów epixxami ;)

Carebear = troskliwy miś czyli taki co pomaga wszystkim niezależnie od frakcji.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 11:58 
Cytuj  
Obrazek <---- Ludek grający PvE :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 11:58 
Cytuj  
Shadowclaw napisał(a):
Damien napisał(a):
ktos mi wyjasni o co chodzi z carebears? i dlaczego czesto jest w kontekscie PVE?


Bo to ludzie którzy uciekaja w PvE od PvP bojąc sie byc zgankowanymi lub boja sie zgankowac kogokolwiek pomimo tego że są pokryći od stóp do głów epixxami ;)

Carebear = troskliwy miś czyli taki co pomaga wszystkim niezależnie od frakcji.

O to ja :E. Nie wykańczam tych co mają mnie niż 10 leveli mniej odemnie :D. A pozatym sam wiem jak to potrafi wkurzyc :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 12:00 
Cytuj  
Damien napisał(a):
ktos mi wyjasni o co chodzi z carebears? i dlaczego czesto jest w kontekscie PVE?


ludzie ktorzy maja glowne postacie na serwerach pvp uwazaja ludzi grajacych na pve za carebear'ow dlatego ze preferuja spokoj od gankujacych przedszkolakow i chca posiadac prawo wyboru czy byc gankowanym czy nie.

definicje carebear'a masz powyzej


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 12:02 
Cytuj  
Venan napisał(a):
Przenoszenie postaci miedzy kontami bedzie tylko i wyloncznie w ramach tego samego "domostwa" - np. grales na koncie brata i teraz chcesz przeniesc postac na swoje konto. Nie wiem jak chca to sprawdzac i wlasnie wykombinowanie tego opoznia wprowadzenie tego typu transferow.


no własnie tez jestem ciekaw jak sprawdzą , bo ja mam do przeniesienia na swoje konto kilka 60-siątek od mojego braciszka z hong-kongu :D :D :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 12:03 
Cytuj  
lol ludzie zachowujciece sie jakbyscie nie wiedzieli ze platna migracja ebdzie platna.. lol wielkie zdwinienie bo 25$ (co jest normlana cena)

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 12:30 
Cytuj  
Pewnie że można narzekać, ale ja na przykład mam tylko do przeniesienia ewentualnie jedną postać, choć i tak się nad tym mocno będę zastanawiał.
Wydaje mi się że w intencji Blizza to przenoszenie jest po to, by ewentualnie dołączyć do znajomych swoją jedną, najlepszą postać.
Jak któryś z komentatorów na golu napisał, przeniesienie na Everquescie kosztuje podobno 75$, więc na tym tle cena nie wydaje się być zbyt wygórowana.


_________________
O.o

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 12:39 
Cytuj  
no fajnie, tylko ciekawe co jak bedziesz chcial sie w 30 osob przenisc :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 12:50 
Cytuj  
Rich ppl u nas sporo - nawet w US placza na 25$ za transfer a dla Was cena jest odpowiednia. To moze ktos mi wyjasni dlaczego "odpowiednia" wise guys?

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 12:51 
Cytuj  
w daoc'u bylo 40euro, wiec cieszmy sie z 25$:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 12:51 
Cytuj  
Mam nadzieje, że Blizz zniesie zakaz migracji PvE->PvP.
Nie moge się doczekać, aż Fabianek zaleje naszego prostackiego BLa swoją postacią. W końcu na żywo będę mógł dotknąć pare aq/naxx setów :)

Chociaż coś mi w duchu podpowiada, że nie po to uciekał z PvP żeby tu wracać do tych zdziecinniałych kurwa ppl ;(


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 12:56 
Cytuj  
z pewnoscia "odpowiednia" w przekonaniu Blizzard

ale na pewno nie jest adekwatna do nakladu pracy

co innego placic 15$ gdy wchodzi w to miesieczna praca adminow, GM, maintenance etc, a co innego gdy placi sie 25$ za 15s pracy admina (odebranie zgloszenia o przeniesieniu -> akceptacja -> skrypt przenosi odpowiednio dane na serwer docelowy)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 cze 2006, 13:02 
Cytuj  
Co do ceny, to kochane dzieci, nie płaci sie tyle ile kosztuje produkcja czegoś tylko tyle ile klient może zapłacić.
Dział XYZ Blizza skalkuluje cenę na podstawie badań zamozności klientów czy innego bullshitu i weżmie cenę z sufitu.
Chyba, że się mylę, a Blizz to Caritas :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.