mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 11:25 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
chopin napisał(a):
Hm... Cóż... Miałem nadzieję że jest to mniej skomplikowane :)
Dzięki serdeczne za odpowiedzi, chyba wybiliście mi z głowy PvP :D:D


Hmm.. W praktyce nie wygląda to tak strasznie, dużo zależy od servera. W moim przypdaku zrobienie rank 10-11 nie stanowiło większego wyzwania. Faktem jest, że na serverze na którym gram (LS) jakiegoś hardkorowego PvP nie ma. 300k honoru wystarcza do miejsca w pierwszej 10. Właśnie zrobiłem marshala, teraz zaczną się schody. Jedynie Chińczycy konkretniej farmują honor, jednak mam to szczęście grać razem z nimi więc z reguły nie odstaję :)

PS. A tak z ciekawości spytam, jak wygląda to na serverach na których gracie? Dużo trzeba się nasiedzieć do miejsca w pierwszej 10?
Ile (tak w przybliżeniu) honoru to wymaga?

Jak jeszcze gralem w Wowa to na Sunstriderze, byla makabra po stronie hordy majac 370k czasem bylem 40 czasem 50. gdyby nie to ze wbilem sie do War Stompa (najlepsza i jedyna gildia naprawde PvP po stronie hordy ) to o randze mozna pomazyc. Byly moze 2, 3 premady hordy naprawde na poziomie reszta to dno. A i tak jak wlazil Artifact jechal wszystkich jak psow wiec zazwyczaj ALL /AFK i czekanie na randomy


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 11:25 
Cytuj  
Cytuj:

Czy to działa tylko dla niektórych serwerów? Nie mogę znaleźć mojego Steamwheedle Cartel :(

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 11:25 
Cytuj  
:oops: no nic L2Read musze ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 11:27 
Cytuj  
chopin napisał(a):
1) po niemiecku a ten język jest mi równie obcy co staroaramejski :)

Jest przycisk do zmieniania języka...


Posty: 15
Dołączył(a): 22.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 11:30 
Cytuj  
chopin napisał(a):
@up: rotfl :D
co do http://www.wow-rankings.de/index.php
Fajna stronka tylko:
1) po niemiecku a ten język jest mi równie obcy co staroaramejski :)
2) dosć nieaktualna bo mam rankę sprzed 2 tygodni i gildie sprzed 2 miechów :)

a mojego servera nawet na liscie nie ma xD

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 11:30 
Cytuj  
Koori napisał(a):
chopin napisał(a):
1) po niemiecku a ten język jest mi równie obcy co staroaramejski :)

Jest przycisk do zmieniania języka...

LOOOOOOL! starcza ślepota mnie dopadła :D Thx Koori
Ale strona dalej nieaktualna :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 11:34 
Cytuj  
A ja nie rozumiem na co komu te cale wypociny na temat rang i honoru ? :/
Ten system i tak sie sprowadza do jaknajwiekszego farmowania honoru, czyli napie**lania sie na BG.
Reszta to tylko statystyka i "intelektualizowanie" glupiego systemu.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 11:39 
Cytuj  
Cytuj:
A ja nie rozumiem na co komu te cale wypociny na temat rang i honoru ? :/


W ogóle cały ten system jest dość chory (i od początku jego istnienia wszyscy whinują ile wlezie). Tylko Blizz mógłby się posunąć do zepchnięcia PvP do poziomu grindu i ujść z tym z życiem...

Doprowadza to do idiotycznych sytuacji, w których ciężko znaleźć chętnych do obrony bazy w WSG... bo tam słabo nabija się honor... i innych tego typu idiotyzmów... Sam dość wolno nabijam punkty, ale właściwie nie zalezy mi na cyferkach. Staram się poprostu czerpać jak najwięcej frajdy z walk.

Ja tylko liczę na wprowadzenie porzadnego World PvP w 1.12... ale zobaczymy jak to będzie

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 12:26 
Cytuj  
Blizz moglby usunac honor za ludzi na BG, a dac wiecej za zadania na nim. Za to na world PvP duuuzo honoru za kille :)

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 12:28 
Cytuj  
plz, dont whine here.
To temat o liczeniu honoru i rang a nie do płaczu że system jest do dupy co wszystcy wiedzą

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 15:47 
Cytuj  
Engra napisał(a):
Blizz moglby usunac honor za ludzi na BG, a dac wiecej za zadania na nim. Za to na world PvP duuuzo honoru za kille :)


Raczej na odwrot, jak pomyslisz nad tym to zobaczysz czemu :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 16:40 
Cytuj  
Koori napisał(a):
[...]Doprowadza to do idiotycznych sytuacji, w których ciężko znaleźć chętnych do obrony bazy w WSG... bo tam słabo nabija się honor... i innych tego typu idiotyzmów... Sam dość wolno nabijam punkty, ale właściwie nie zalezy mi na cyferkach. Staram się poprostu czerpać jak najwięcej frajdy z walk.[...]

Nie wiem skad to info, najlepiej honor leci przy obronie (zakladamy, ze i tak przegramy).

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Posty: 15
Dołączył(a): 22.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 16:47 
Cytuj  
Jezeli z gory zakladamy ze przegramy to tak, bo wtedy jest u nas sieczka non stop i HK leca az milo ale gdy walka jest wyrornana.. to wtedy raz na jakis czas wpadnie ci pojedynczy Ninja flager (ale mi sie powiedzialo ;p) albo odrazu całą ekipą ci wparuja i co zrobisz? bo HK to na bank tam zbyt wiele nie nabijesz :P

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 16:56 
Cytuj  
chopin napisał(a):
Hm... Cóż... Miałem nadzieję że jest to mniej skomplikowane :)
Dzięki serdeczne za odpowiedzi, chyba wybiliście mi z głowy PvP :D:D


Nie no zasady sa proste. im wiekszy jestes no-life tym szybciej i dalej zajdziesz na randze!

EDIT ktos sie pytaal o ilosc honoru na standing.
W wsg weekendzie zrobilem 650k mi to starczylo na 5 standing @_@
Z kolei 6 standing mial juz tylko 420k.


Sa teorie ze standing nie jest rowny standingowi czyli jesli standing 1 zrobi 700k a ty standing 2 zobil 650 k to mozesz dostac mniej honoru niz gdybys zrobil 670k ale nie jest to pewne tylko niektorzy gracze z doswiadczenia tak mowia


Ostatnio edytowano 29 cze 2006, 17:02 przez koornik, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 16:59 
Cytuj  
Opcja rownej walki raczej nie wchodzi w gre. Abo HK farm jak nie ma innych random teamow albo afk. Wyrownane walki to najwieksza strata czasu podczas farmienia jaka moze byc.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 17:03 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Opcja rownej walki raczej nie wchodzi w gre. Abo HK farm jak nie ma innych random teamow albo afk. Wyrownane walki to najwieksza strata czasu podczas farmienia jaka moze byc.

Tu bym sie nie zgodzil, na Boulderze bywaly i walki na WSG po 40-50 minut gdzie HK dla kazdej stron bylo masa, alianci wygrali wtedy 3-2 i na prawde mocna jazda byla :)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 17:09 
Cytuj  
40-50 min to przy insatnt quenes i wsg weekenzdie 10-12,5k honoru po 4 kilu goscie sa honorless liczac 1 kill =200 cp masz 10 hodziakow to masz max 5k za kile. W teamie to jest wiele mniej bo za kil zamaist 200 dostajesz 20 cp a "charges" az do honorles leci tak samo

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 17:19 
Cytuj  
Chodzilo mu o duzo HK to ma :) ja tam i tak nie lece na cp bo do BG ide jak mi sie nudzi normalna gra i chce troche szybkiej akcji :)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9


Posty: 32
Dołączył(a): 5.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 18:10 
Cytuj  
www.wowguru.com pokazuje jaka range bedziesz mial za jakis czas

http://www.wowguru.com/db/profiles/aahbeer-id1525656/ tu przyklad profilu ,akurat teraz chyba jest jakis update i nie wyswietla prawidlowo

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 19:54 
Cytuj  
Może napiszę o swojej 14 randze na serverze Stromrage, frakcja horda. Do rangi 12 starczyło, że spędziłem na bg ok. 6h dziennie zdobywając ok.30k honoru dziennie. W weekendy było to ok. 10h i min. 50k honoru. Po randze 12 zaczynają się schody, bo tu bardzo zaczyna rolę odgrywać standing. Ponieważ też było pełno chińskich farmerów musiał i ja się nim stać a co za tym idzie po 16-18h dziennie (!!!) na bg, ok. 70-100k honoru (w weekendy z Call to czy jakoś tak :D ... oczywiście więcej). Robiłem po ok. 650k honoru tygodniowo a w specjalne weekendy (czytaj Call to... )830k. Najgorszy jest przeskok z rangi 13 na range 14. To koszmar stworzony przez blizza ale także przez ludzi a szczególnie chińskich farmerów. Mając range 13 można zrobić rangę 14 w 3-4 tygodnie, ale można też i w 10 tygodni lub nigdy, wszystko zależy od standingu i Twojej EFEKTYWNOŚCI! Tak, ważna jest EFEKTYWNOŚĆ. To, że zdobędziesz standing 1 to wcale nie znaczy, że jesteś efektywny. Podam mój przykład. Robiłem rangę 14 jeszcze z jedną osobą. On zdobył standing 1 i 830k honoru, ja standing 2 i 813k honoru. Jemu pasek warlorda skoczył o 26% a mi o 29%. Dlaczego? Bo ja byłem bardziej efektywny. Różnica między nim a mną wynosiła tylko 17k honoru i dlatego on otrzymał mniejszy procent honoru. Generalnie skończło się tak, że po trzecim tygodniu warlorda (wciąż ze standingiem 2) miałem 97% warlorda :D więc musiałem farmować jeszcze jeden tydzień. Udało się.

PS.
RankCalc działał znakomicie i polecam go, naprawdę się przydaje!


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.