mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 10:54 
Cytuj  
powiem Ci ze magow fajnie robi sie w wala odpalajac "teleport moonglade" identyczna animacja jak starfire a nie scounteruje Ci nic a mag bedzie mial cd ;)

gorzej jak ma combatmesgi :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 10:58 
Cytuj  
lol? :)

me n00b caly czas sadzilem ze teleport moonglade to arcane spell

ty for tips tyle ze nie mozna uzywac tego in combat.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 11:53 
Cytuj  
tak samo mozna robic z heartstone taurenem ale tylko taurenem bo elf juz ma inna animacje... no i to tylko dziala na wstepie ;p

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2006, 13:18 
Cytuj  
Nie jeden raz juz zlapalem maga na sztuczke z heartstonem :) W sumie dla mnie jedynie sa grozni fire magowie z trinketami - z frost magami z buildem 1/11/39 jade jak chce. Natomiast jak widze warlocka z felhunterem to uciekam - szanse na wygrana z myslacym warlockiem sa praktycznie znikome

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2006, 09:35 
Cytuj  
patch 1.11 i niezlego buga nam blizard sprezentowal, ze ktos majacy HotW nie pogra sobie :)

Kod:
[Talent] Heart of the Wild - The talent is not giving immediate hitpoints upon entering bear form, this results in a loss of several hundred hitpoints, this effect is can be reproduced multiple times and reduce the druids hitpoints by several thousand.


http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... 280988&p=2

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 11:44 
Cytuj  
Ma ktos dzialajace makro na rejuvenation+swiftmeld na siebie ? Pisalem ta sama metoda co NS+HT ale nie dzIala ;/

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 11:55 
Cytuj  
w pseudokodzie:
if (reju) cast swiftmelt
else cast reju

musze sobie napisac tylko ciagle zapominam :/


Ah blizz nie zapomnial o loot w naxx dla feral droodow po za macka jest jeszcze http://www.thottbot.com/?i=53702 :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 68
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2006, 22:53 
Cytuj  
Nie wiem czemu druid wydaje sie wam taki slaby Druida czary dmg sa kiepskie ale w cat form glowne skille dorownuje skillom rogue.Wiec mozna ladnie siekac kotkiem pozniej zatrzymac wroga i podleczyc polowe zycia.
To tylko w teori druida mam dopiero na 9 lev :D:D

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 00:35 
Cytuj  
Szkodnik007 napisał(a):
Nie wiem czemu druid wydaje sie wam taki slaby Druida czary dmg sa kiepskie ale w cat form glowne skille dorownuje skillom rogue.Wiec mozna ladnie siekac kotkiem pozniej zatrzymac wroga i podleczyc polowe zycia.
To tylko w teori druida mam dopiero na 9 lev :D:D


tak, to tylko teoria :D

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 00:41 
Cytuj  
Rog moze kontrolowac walke, druid nie. I z tego wynika przepasc.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 09:03 
Cytuj  
duid jest lepszy tylko podczas lvlu, bo oboje sa w greenach(chyba ze alt)
i druid ma nawet lepszy dmg(no i nie musi sie martwic oupdate broni)
a gdy jest low hp to wylazi z kota reju/regrow i spowrotem


wiem ze chotycznie ale dopiero wstalem:P


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 09:44 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
duid jest lepszy tylko podczas lvlu, bo oboje sa w greenach(chyba ze alt)
i druid ma nawet lepszy dmg(no i nie musi sie martwic oupdate broni)
a gdy jest low hp to wylazi z kota reju/regrow i spowrotem


znow theorycraft w wykonaniu bargawa :P

wiesz ja levelowalem obie klasy i uwazam ze rogue > drood jak chodzi o szybkosc levelowania solo :P i to zdecydowanie.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 10:25 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
bargaw napisał(a):
duid jest lepszy tylko podczas lvlu, bo oboje sa w greenach(chyba ze alt)
i druid ma nawet lepszy dmg(no i nie musi sie martwic oupdate broni)
a gdy jest low hp to wylazi z kota reju/regrow i spowrotem


znow theorycraft w wykonaniu bargawa :P

wiesz ja levelowalem obie klasy i uwazam ze rogue > drood jak chodzi o szybkosc levelowania solo :P i to zdecydowanie.


tylko to raczej dlatego ze dorwiesz jakis fajny weapon to zaraz Ci skacze dpsa a druida to systematycznie idzie do gory.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 10:31 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
wiesz ja levelowalem obie klasy i uwazam ze rogue > drood jak chodzi o szybkosc levelowania solo :P i to zdecydowanie.


Pozwole sobie nie zgodzic (i nie chodzi tu bynajmniej o programowe nie zgadzanie sie z Fabiankiem.

Feral druid w szybkosci lvlowania jest bardzo podobny do roga. Rog ma troche wiekszy dps, ale druid nadrabia to calkowitym brakiem downtime'u (zamiast tego shift-heal-shift). Rog mimo wszystko raz na jakis czas musi sie zabandazowac/cos zjesc.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 11:10 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Fabianek napisał(a):
wiesz ja levelowalem obie klasy i uwazam ze rogue > drood jak chodzi o szybkosc levelowania solo :P i to zdecydowanie.


Pozwole sobie nie zgodzic (i nie chodzi tu bynajmniej o programowe nie zgadzanie sie z Fabiankiem.


a sie nie zgadzaj :P

Cytuj:
Feral druid w szybkosci lvlowania jest bardzo podobny do roga. Rog ma troche wiekszy dps, ale druid nadrabia to calkowitym brakiem downtime'u (zamiast tego shift-heal-shift). Rog mimo wszystko raz na jakis czas musi sie zabandazowac/cos zjesc.


hmm niech pomysle 3,5sec cast heal co 3-4 moby vs 8sec channeling bandaz co ~20 mobow :P dodajac to ze rogue ma zdecydowanie wyzszy dps szczegolnie inzynier ni jak sie to ma do tego co napisales.

aha drood inzynier w feral formach nie moze rzucac granatow/bomb/uzywac jakichkolwiek zabawek z wyjatkiem trinketow.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 11:34 
Cytuj  
Bylem moim feral druidem w BFD po 3 itemy

http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=888
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=6901
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=6911

I na wszystkich trzech przegralem rolle z hunterem :/

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 12:46 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Fabianek napisał(a):
wiesz ja levelowalem obie klasy i uwazam ze rogue > drood jak chodzi o szybkosc levelowania solo :P i to zdecydowanie.


Pozwole sobie nie zgodzic (i nie chodzi tu bynajmniej o programowe nie zgadzanie sie z Fabiankiem.


a sie nie zgadzaj :P

Cytuj:
Feral druid w szybkosci lvlowania jest bardzo podobny do roga. Rog ma troche wiekszy dps, ale druid nadrabia to calkowitym brakiem downtime'u (zamiast tego shift-heal-shift). Rog mimo wszystko raz na jakis czas musi sie zabandazowac/cos zjesc.


hmm niech pomysle 3,5sec cast heal co 3-4 moby vs 8sec channeling bandaz co ~20 mobow :P dodajac to ze rogue ma zdecydowanie wyzszy dps szczegolnie inzynier ni jak sie to ma do tego co napisales.

aha drood inzynier w feral formach nie moze rzucac granatow/bomb/uzywac jakichkolwiek zabawek z wyjatkiem trinketow.


Nie mowie o lvlowaniu 7go chara z 1000g w banku na dzien dobry. To raz.
Dwa - na bombach masz cooldown.
Trzy - rownie dobrze mozna co 2 moby wyskoczyc w castera i wrzucic rejuvenation, zwykle wystarczy.
Cztery - jak juz sie czepiasz szczegolow to dorzucmy jeszcze ze w okresie 30-40 druid dojedzie wszedzie sporo szybciej niz rogue.
Piec - koszty koszty koszty
Szesc - zawsze latwiej wejdziesz do instancji jako healer (co z tego ze masz many na 3 heale jako feral, liczy sie nie oszukujmy klasa - raczej nie widzialem na LFG ogloszenia LFG Instancja - no more druids, a LFG Cokolwiek no more rogues,hunters slysze caly czas.
Siedem - duzy wyzszy dps ? Owszem - jesli caly czas twinkujesz rogue'a. Jesli grasz normalnie (tzn. nie zagladasz co lvl na ah zeby sprawdzic czy nie mozesz kupic czegos co ma np. 2 agi wiecej) to rogue i druid maja dps porownywalny

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 13:02 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Dwa - na bombach masz cooldown.


przed patchem bylo 60sec, omg starasznie duzy :P (ile jest teraz nie mam pojecia bo od czasu wyjscia naxx nie mam czasu na alty)

Cytuj:
Trzy - rownie dobrze mozna co 2 moby wyskoczyc w castera i wrzucic rejuvenation, zwykle wystarczy.

no i po 6stym mobie, 30sec rest bo nei masz many.

Cytuj:
Cztery - jak juz sie czepiasz szczegolow to dorzucmy jeszcze ze w okresie 30-40 druid dojedzie wszedzie sporo szybciej niz rogue.

no, coz afaik problem z lv up zaczyna sie na 50+

Cytuj:
Piec - koszty koszty koszty

nigdy nei mialem problemow z goldem, no po za poczatkami na rogue (moj 1st char) ok.lv45 nauczylem sie zarabiac na ah :P

Cytuj:
Szesc - zawsze latwiej wejdziesz do instancji jako healer (co z tego ze masz many na 3 heale jako feral, liczy sie nie oszukujmy klasa - raczej nie widzialem na LFG ogloszenia LFG Instancja - no more druids, a LFG Cokolwiek no more rogues,hunters slysze caly czas.

lol jasne ale czy to przyspiesza levelowanie? nie sadzde, a na quest runa to teraz zadna klasa imho nie ma problemow jak jest globalny LFG.

Cytuj:
Siedem - duzy wyzszy dps ? Owszem - jesli caly czas twinkujesz rogue'a. Jesli grasz normalnie (tzn. nie zagladasz co lvl na ah zeby sprawdzic czy nie mozesz kupic czegos co ma np. 2 agi wiecej) to rogue i druid maja dps porownywalny


hmm no coz to ja od lv~20 mojego 1st chara gram nienormalnie. hmm pomyslmy: bierzemy 2xwpn (nie oszukujmy sie : rogue to wpn, jest wpn jest rogue, reszta to detale w porownaniu do boosta z broni) ktory bedziemy uzywali ~10 leveli i 2xfiery enchant (skrajnie tani, procuje 5-7 razy na walke na ~lv40+ a to daje 200-280dmg dodatkowego dmg czyli jakies 10%)



ps qra ty wsrod swoich altow masz rogue i drooda na 60tce?


edit: @down juz :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 30 cze 2006, 13:28 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 13:26 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
rogue to wpn jest wpn jest rogue


Musiałem to kilka rzazy przeczytać zeby zaczaić o co chodzi ;) Gief interpunkcja plx!!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 13:54 
Cytuj  
Sarmata napisał(a):

nie powiesz chyba ze tobie ten item byl chocby na rowni potrzebny co hunterowi?!

edyt: L2R japierkobz przez te gledzenie o rogalu i druida wpierw myslalem ze gosc ma rogala, a nie droda :P


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.